10 placených webů s průzkumy, které vám umožní vydělávat odměny online za sdílení vašich názorů

Slyšeli jste někdy o tom, že dostáváte zaplaceno za vyjádření svých představ o značce nebo podnikání? Ano, můžete vydělávat peníze tím, že budete odpovídat na otázky v placených průzkumech.

Pokud chce jednotlivec vydělávat peníze sdílením zpětné vazby, mohou mu pomoci placené průzkumy. Průzkumy hrají nejdůležitější roli při zvyšování úrovně obchodního pokroku.

Pomáhá však podnikům provozovat své podnikání efektivně. Průzkumy můžeme považovat za účinný nástroj, který staví mosty k pochopení poznatků vašich zákazníků. Vzhledem k několika výhodám průzkumu platí maloobchodníci, obchodníci a společnosti za účast na formuláři online průzkumu.

Kromě toho jsou online k dispozici obrovské placené webové stránky pro průzkum, ale ne všechny jsou legitimní. Jen málo společností zabývajících se průzkumem trhu nabízí hotovost a odměny za vyplnění online průzkumů.

Online průzkumy jsou zábavné a mohou vám finančně navýšit peněženku, kdykoli je budete potřebovat. Kromě toho existuje několik věcí, které si jednotlivec musí pamatovat při provádění online průzkumů. Někdy to může trvat déle, než si myslíte.

Jednoduše, pokud si chcete ve svém volném čase vydělat trochu peněz navíc, můžete jít na placené online průzkumy. Tento článek se zaměří na to, co jsou placené průzkumy a jejich výhody. Později se podíváme na legitimní placené průzkumné weby, které vám pomohou zlepšit vaši finanční situaci. Takže, aniž bychom ztráceli čas, pojďme se o tématu dozvědět více.

Co myslíte placeným průzkumem?

Placený průzkum je druh průzkumu, kdy osoba, která poskytuje zpětnou vazbu, je odměněna hotovostí nebo odměnami. Mnoho různých společností provádí takové průzkumy, aby věděly, kdo jsou jejich zákazníci a co si o jejich službách myslí. Stačí však odpovědět na několik otázek uvedených ve formuláři.

Dále vyvstává otázka – Jsou placené průzkumy legitimní? Ano, pokud to uděláte s legitimními společnostmi, mohou zlepšit vaši finanční situaci přidáním několika dalších dolarů k vašim úsporám.

Množství peněz, které lze vydělat na provádění těchto placených průzkumů, však závisí na počtu průzkumů, které lze dokončit. Úroveň složitosti a kompatibility průzkumů se může lišit, protože ne každý průzkum, který dokončíte, má stejnou perspektivu.

Výhody placených průzkumů pro firmy

Surveying je jednou z nejlepších metod sběru dat. Podniky, které měří spokojenost zákazníků, s větší pravděpodobností popisují své podnikání jako úspěšné. Pro maloobchodníky a obchodníky jsou průzkumy nezbytné, aby vám pomohly dále aktualizovat vaše podnikání. Zpětná vazba je užitečná pro vylepšení produktů nebo služeb vaší značky, které se vašim zákazníkům nelíbí.

Placené průzkumy navíc pomáhají podnikům řídit vztahy jejich zákazníků s podniky. Provádění placených průzkumů mezi podnikateli má řadu výhod, které jsou následující:

  • Nákladově efektivní – Na rozdíl od písemných průzkumů nemusíte utrácet peníze za tisk formulářů. Dotazník stačí sdílet prostřednictvím odkazu se svými zákazníky.
  • Ušetřete čas – Pokusy o placené průzkumy online jsou efektivní a šetří spoustu vašeho času.
  • Přístupné – Odkazy můžete sdílet prostřednictvím jakékoli online platformy a vaši zákazníci mohou dotazník kdykoli snadno vyplnit prostřednictvím svých gadgetů. Nejlepší na tom je, že máte neomezený počet respondentů.
  • Upřímnější a selektivnější – Názory respondentů budou přesnější a podrobnější. Placené průzkumy zaručují respondentovi anonymitu. Firmy si mohou vybrat svou cílovou skupinu, aby odpověděly na jejich dotazníky.
  9 nejlepších vzdělávacích zdrojů pro certifikaci Google Cloud Platform (GCP). [Free & Paid]

V neposlední řadě průzkumy umožňují podnikům po celém světě přesně sbírat zpětnou vazbu, názory a odpovědi. Tyto průzkumy poskytnou podnikům okamžitá data o tom, co si zákazníci myslí, strukturálním způsobem, aby bylo možné rozvíjet strategie pro vyšší produktivitu.

A konečně, placené průzkumy mohou mezi vašimi zákazníky vzbudit zájem zúčastnit se vašich dotazníků a rozhovorů, které dále odhalí silné a slabé stránky vašich produktů.

Jak může placený průzkum zákazníkovi pomoci?

Společnosti závisí na hodnocení a zpětné vazbě zákazníků, aby zlepšily kvalitu svých produktů a služeb. Účastí v těchto placených průzkumech jim poskytnete svůj názor, který je pro ně přínosem k novým změnám.

Důvěryhodný web vás nejprve požádá o vyplnění profilového průzkumu. Po vyplnění profilových průzkumů se můžete zúčastnit průzkumů, které odpovídají vašim zájmům.

Průzkumy navíc umožňují spotřebitelům nejen vyjádřit, co cítí, ale také přilákat spotřebitele, aby se dozvěděli nové informace o značce a společnosti. Zákazníci navíc mohou zdůraznit, jaké změny očekávají u svých oblíbených produktů. A konečně, pravidelná účast na průzkumech vám může pomoci udržet si loajalitu zákazníků.

Po přečtení tohoto velkého množství se vám musela na mysli vynořit otázka: Jak si vybrat legitimní placenou průzkumnou stránku, na které chcete vydělávat peníze?

Můžete se připojit k co největšímu počtu platforem online průzkumu a získat odměny. Pouhým přihlášením se můžete snadno zúčastnit průzkumů, které splňují vaše zájmy. Nezapomeňte, že když dosáhnete limitu, musíte inkasovat a za připojení k těmto platformám průzkumu nikdy nezaplaťte ani cent.

Zde uvádíme několik z našich vybraných placených platforem pro průzkum, kde můžete snadno začít vydělávat odměny. Ačkoli jsou průzkumy pro výzkumníky trhu zásadní pro získání veřejného mínění, mohou se u různých produktů lišit.

Nyní skočme na nejlépe placené průzkumné weby, abychom to vyzkoušeli.

Pawns.app

Pawns.app je jedním z nejlépe placených průzkumných webů. Minimální částka nutná pro výběr je 5 USD. Maximální částka, kterou můžete vydělat, je však 140 $ měsíčně. Platforma je legitimní a její používání nemá žádné vedlejší účinky. Navíc tato platforma podporuje více operačních systémů. Průměrná výplata se však může lišit podle místa vašeho bydliště.

Průměrná výplata (za průzkum): $ 1- $ 5

Dostupnost: Spojené státy, Indie, Kanada, Španělsko, Portugalsko a mnoho dalších.

Volná hotovost

Freecash je platforma, která vám platí za vyplňování průzkumů. Výměnou vám nabídnou mince, které můžete dále přeměnit na hotovost. Kromě provádění průzkumů můžete vydělávat testováním aplikací, testováním webových stránek, otevíráním bankovních účtů a dalšími úkoly, jako jsou tyto.

Hotovost však můžete přijímat přes PayPal, dárkové karty nebo přímo na váš bankovní účet. Navíc nebudete muset platit poplatek za zahájení průzkumů s Freecash.

  Jak hrát Battlefield V na Linuxu

Průměrná částka, kterou uživatelé vydělají za den: 10 USD

Dostupnost: Spojené státy americké

Značkové průzkumy

Branded Surveys je jednou z předních světových komunit pro průzkum trhu, která odměňuje zákazníky za jejich názor. Má kreativní a uživatelsky přívětivé rozhraní. Stačí se zaregistrovat, nebo se můžete připojit přes Facebook.

Body získáváte účastí na dotazníkových průzkumech pro klienty průzkumů trhu Branded Surveys. Později můžete tyto body vyměnit za hotovost.

Nicméně, Branded Surveys se provádějí pro společnosti Fortune 500. Průměrná výplata je navíc přibližně 300 bodů za průzkum. Tyto body můžete vyměnit za hotovost prostřednictvím účtu PayPal, jakmile dosáhnete 500. Podle průzkumů Branded se 500 bodů rovná 5 dolarům.

Značkové průzkumy jsou navíc rychlejší při vyplácení s vynikajícím zákaznickým servisem. Konečně můžete snadno sledovat svůj pokrok a výdělky a můžete získat skvělé bonusy za to, že jste věrným členem.

Dostupnost: USA, Velká Británie a Kanada

Swagbucks

Swagbucks je jedna ze zábavných platforem odměn, která vám umožňuje získávat body pouhým nakupováním, sledováním online videí a prováděním průzkumů. Platforma poskytuje přístup k různým příležitostem placených průzkumů, přičemž každý den přibývají další průzkumy. Více příležitostí k průzkumu může vést k tomu, že získáte více šancí, aby byl váš názor důležitý.

Navíc vás tato stránka odmění bonusem, když se nekvalifikujete do průzkumu, což znamená, že nikdy nepřestanete vydělávat. A konečně, se Swagbucks je provádění průzkumů jednodušší. Stačí, když se zaregistrujete, můžete se těšit na průzkumy založené na zájmech.

Průměrná výplata (za průzkum): 0,40 – 2 USD

Dostupnost: USA, Irsko, Francie, Německo, Austrálie, Nový Zéland, Indie, Kanada, Španělsko, Portugalsko a Spojené království

LifePoints

Jednou z největších influencerských komunit na světě je LifePoints. Stačí se zaregistrovat a LifePoints vám připíše 10 LifePoints, abyste mohli začít svou cestu.

Kvalifikace na placené průzkumy na této placené stránce průzkumu je snazší a můžete na ně odpovědět do 10 minut. Jeho obrovská dostupnost po celém světě dokazuje, jak důvěryhodný je placený průzkumový portál LifePoints.

20 $ je minimální částka pro výplatu vašich výdělků. LifePoints Panel je nepřehledný, poutavý a přitahuje uživatele hodně. A konečně, nejlepší částí LifePoints je několik způsobů, jak body uplatnit, a žádná geografická omezení. Body však mohou brzy vypršet.

Průměrná výplata (za průzkum): 0,60 – 1 USD

Dostupnost: USA, Kanada, Velká Británie a více než 40 dalších zemí po celém světě.

Stanoviště

Placená platforma pro průzkum s nízkým prahem výplaty a přímočarým designem, Opinion Outpost je snadno použitelný web pro začátečníky. Opinion Outpost je bezplatná stránka pro registraci, na které jsou k dispozici pohodlné možnosti vyplacení odměn.

Společnost se snaží být více interaktivní se svými zákazníky. Kromě toho jsou na jeho řídicím panelu k dispozici různé průzkumy, ze kterých si můžete vybrat. Navíc minimální částka potřebná k vyplacení vašich výdělků je až 5 USD u dárkových karet a 10 USD u PayPal.

Průměrná výplata (za průzkum): 0,50 – 5 USD

  Proč nemůžete smazat svůj účet Tumblr?

Dostupnost: Spojené státy americké

Ipsos iSay

iSay je poháněn společností Ipsos, špičkovou společností, která existuje již více než 30 let. Pokud chcete začít s průzkumy, abyste si vydělali trochu peněz navíc, a chcete, aby byl slyšet váš názor, tato placená stránka průzkumu může být skvělou platformou, na které můžete začít.

Umožňuje však vyplňovat průzkumy na mobilních telefonech. Minimální částka pro výplatu vašich výdělků je 10 USD u dárkových karet a 15 USD u PayPal nebo VISA.

Průměrná výplata (za průzkum): 0,10 – 1 USD

Dostupnost: Spojené státy americké

Cenné názory

Hodnotné názory jsou stránky nabízející odměny výměnou za účast v průzkumech. Tento placený průzkumový web nabízí rychlý a snadný způsob, jak získat odměny. Stránka platí ihned po dokončení průzkumu. Po dosažení 10 USD si můžete procházet různé odměny nebo je převádět na svůj bankovní účet.

Stránky Valued Opinions však mají některé základní požadavky, které musíte splnit, abyste se mohli účastnit průzkumů a získat více příležitostí. Kromě toho stránka podporuje několik jazyků. Navíc se na stránky lze zdarma připojit a snadno odpovídat na dotazníky. Kromě toho neexistuje žádné riziko úniku vašich osobních údajů; bezpečné použití.

Průměrná výplata (za průzkum): $ 1 – $ 5

Dostupnost: Spojené státy americké

OneOpinion

OneOpinion vám umožňuje vydělávat peníze prováděním průzkumů. Tyto body pak můžete vyměnit za hotovost nebo za odměny. Toto je legitimní web, kterému lze věřit. Jednoduše vyplněním registračního formuláře můžete začít provádět průzkumy a získávat odměny.

Jakmile dosáhnete 25 000 bodů, můžete své výdělky vyplatit. Spolu se zařízeními PayPal jste požehnáni zařízeními pro elektronické poukázky Amazon, zařízeními pro dárkové karty Starbucks a mnoha dalšími zařízeními.

Možnosti platby: PayPal, dárkové karty.

Minimální výplata: 25 $

Dostupné země: USA, Velká Británie.

OpinionWorld

OpinionWorld dělá průzkumy zábavným a umožňuje vám vyjádřit svůj názor pomocí průzkumů. K výplatě výdělku je potřeba alespoň 10 $. Za aktivního a interaktivního člena získáte odměny. OpinionWorld však svým členům nabízí uživatelsky přívětivé, pravidelné a relevantní příležitosti k průzkumům.

Podrobné profily navíc získají více příležitostí k průzkumům. Své výdělky můžete vyplatit prostřednictvím PayPal nebo dárkových karet. Tento placený průzkumový web je tedy neškodným vedlejším koncertem, jak vydělat peníze.

Výplata za průzkum: 100–300 bodů/průzkum

Hranice výplaty: 500 bodů

Dostupnost: USA, Kanada, Velká Británie, Austrálie, Indie, Singapur, Nový Zéland a další

Poznámka autora

Výše uvedené platformy jsou nejlepšími volbami, které by člověk mohl udělat, aby začal vydělávat peníze na placených průzkumech. Vřele doporučuji vyzkoušet všechny stránky najednou. Čím více průzkumů se zúčastníte, tím více peněz vyděláte. A konečně, mějte na paměti, že jakmile překročíte limit, své body proplatíte, protože některé stránky vás mohou ještě více obtěžovat.

Závěr

Abych to shrnul, průzkumy se obvykle provádějí za účelem posílení vazby mezi zákazníkem a podnikem. Zákaznické průzkumy jsou zásadní pro povýšení podniků. Podnikatelům a maloobchodníkům usnadnily placené průzkumy práci se sběrem dat.

O tyto průzkumy má nyní zájem neomezený počet zákazníků. Kvůli těmto několika výhodám zavedli maloobchodníci, obchodníci a společnosti takový placený proces průzkumu. Tyto platformy jsou méně časově náročné a budou přesně sledovat údaje o vašich příjmech. Chcete-li zažít snadné vydělávání peněz, měli byste vyzkoušet placené průzkumy.