10+ triků Pokemon Go 2023 – tipy a hacky, seznam cheatů

Pokud jste alespoň trochu společenský člověk, určitě jste slyšeli o Pokémon GO. Pokemon Go je nový vysoce rostoucí fenomén ve světě technologií i mobilních her. Zde, v tomto článku, máme všechny informace, které potřebujete o Pokémon GO.

Pro tuto hru máme také několik triků a hacků s pokemon go, takže se můžete bavit s trochou výhody oproti svým přátelům a stát se nejlepším trenérem ve městě.

Co je Pokemon Go?

Pokemon Go je hra semivirtuální reality, ve které se hráči mohou stát trenéry pokémonů a lovit virtuální pokémony na svých chytrých telefonech v reálných lokalitách. Hra je tak populární, že její úspěch lze nyní přirovnat k Twitteru.

Ve zbytku světa se hra teprve spustí, protože je k dispozici pouze ve vybraných zemích, jako jsou USA. Pokud ale chcete hrát Pokemon GO mimo USA, můžete si nainstalovat soubor Apk a užít si hru.

  Jak používat kadidlo k chytání pokémonů v okolí v Pokemon Go

Pokemon Go triky, tipy a hacky.

Toto jsou některé z nejlepších triků pokemon go pro nejnovější světovou šílenost Pokemon GO.

1. Spoof GPS pro pokebally.

Pokud chcete více pokeballů nebo chcete hrát hru, ale nechcete se procházet, můžete tento trik použít ke zfalšování vaší GPS polohy a užít si hru z pohodlí svého pokoje.

K tomu potřebujete rootovaný telefon s Androidem. Pokud nevíte, co je root, podívejte se na Jak rootovat telefon s Androidem.

Dále potřebujete aplikaci GPS spoofing. Můžeš Stáhněte si aplikaci. Mějte však na paměti, že váš účet může být společností Niantic pozastaven nebo zakázán.

2. Získejte Pikachu pro začátek.

Pokemon Go vám při spuštění hry nabízí Charmandera, Squirtla nebo Bulbasaura. Ale pokud chcete Pikachu jako svého počátečního pokémona, můžete se řídit těmito jednoduchými triky s malými pokémony.

Nevybírejte žádného pokémona, když je nabízen. Ale místo toho se ve svém okolí projděte. Vraťte se na stejné místo asi 5krát a uvidíte Pikachu jako svou 4. možnost jako svého počátečního pokémona.

3. Chytejte pokémony efektivně.

Další důležité v tricích a tipech pro pokémony: Pokud jste nový hráč a chcete chytat pokémony efektivněji, tento jednoduchý malý trik vám určitě pomůže. Můžete být lepší v chytání pokémonů, když klepnete a podržíte Poké míč.

  Jak vytvořit svou vlastní mapu pro sledování Pokémonů v reálném čase

Je to důležité v tricích a tipech pro pokémony. Když tak učiníte, na pokémonovi se objeví zelený prsten a stane se definitivním hitem.

4. Použijte kadidlo.

Pokud máte nějaký volný čas na hraní Pokemon Go, můžete použít kadidlo. Díky tomu se pokémoni objeví více po dobu 30 minut a můžete svou postavu vylepšit a naplnit svůj Poké Dex. Ve vašem batohu jsou 2 kadidla zdarma.

5. Když vám dojde kadidlo.

Pokud vám dojde kadidlo, postupujte podle tohoto jednoduchého triku, abyste dosáhli stejného výsledku. Jděte na nejbližší nejlidnatější zastávku Poké, kde by lidé mohli použít modul návnady. Další důležitá věc v tricích a hackech s pokémony. Funguje stejně jako kadidlo, ale láká pokémony do oblasti. Z toho můžete těžit i vy.

6. Inkubujte svá vajíčka.

Toto je jeden z nejužitečnějších triků a tipů pro pokémon Go. Pokud někdy na své zastávce Poké najdete vajíčko, nezapomeňte ho dát do inkubátoru. To pomůže velmi rychle vylíhnout.

7. Vypněte fotoaparát.

Tento jednoduchý malý trik nezná mnoho hráčů Pokémon Go, ale pokud chcete, můžete při chytání pokémonů vypnout kameru. To vás ušetří od rozptylování .bith a také ušetříte baterii telefonu.

  Najděte nejlepšího pokémona, který se bude vyvíjet, pomocí IV statistik v Pokèmon Go [Guide]

8. Ušetřete baterii.

Pokud rádi hrajete Pokemon Go na svém telefonu, možná jste si všimli, že velmi rychle vybíjí baterii. Věděli jste ale, že při hraní pokémon Go můžete povolit režim úspory baterie, aby vám telefon vydržel déle.

Toto je doporučeno v tipech pro pokemon go, abyste povolili úsporu baterie v pokemon Go, klepněte na nastavení a zaškrtněte spořič baterie.

9. Hrajte Pokemon Go na cestách.

Pokud cestujete v rychle jedoucím vozidle, určitě na své cestě projdete spoustou zastávek Poké. Hra detekuje, kdy se pohybujete nad 20 km/h, a proto nemůžete dělat pokroky s vejci, protože vyžaduje chůzi.

Ale tento malý hack vám přinese určitou výhodu. Pokud jste dostatečně rychlí, můžete klepnout na zastávku Poké a získat své předměty, jakmile se dostatečně přiblížíte. To může být velmi užitečné.

10. Šťastná vejce.

Vejce jsou skvělou součástí hry v Pokemon Go. Ve hře je také několik šťastných vajíček, které zdvojnásobí vaše XP na 30 minut a pomohou vám rychleji postoupit o úroveň výš. Ujistěte se, že tato vejce používáte moudře pouze v případě potřeby a jste v obydlené oblasti.

Jak stáhnout a hrát Pokemon Go.

Stáhněte si Pokemon GO.

Pokračujte a stáhněte si Pokemon GO z Google Play obchod.

Pokud žijete v zemi, kde Pokémon GO ještě nevyjde, nebojte se, protože stále můžete Stáhnout soubor APK a nainstalujte si hru do telefonu. Tuto hru tedy můžete hrát kdekoli na světě.

Na závěr, toto jsou nejlepší triky a hacky pokémon Go. Užijte si tuto hru se svými přáteli. Pokud chcete jakoukoli pomoc nebo máte nějaké návrhy nebo se s námi podělte o své názory na triky Pokemon GO v komentářích níže.