(10+nejlepší online převodník PDF) PDF do Wordu, Excelu, PPT, obrázků a dalších zdarma – 2023

S pokrokem technologie se počítače a mobilní telefony používají téměř v každé práci. Lidé rádi uchovávají své dokumenty v digitálním formátu. Formáty PDF, Excel a Doc jsou běžně používané textové formáty pro uchovávání dokumentů v digitálním formátu.

Digitální dokumenty se snadno ukládají a jsou přístupné. Můžeme k němu snadno přistupovat na mobilních zařízeních a počítačích. Soubory Word lze snadno měnit nebo upravovat ve srovnání s formátem PDF. Většina oficiálních zpráv a další práce se provádí ve formátu doc ​​a excel.

Ale někdy máme soubory PDF, které musíme převést do formátu doc ​​& excel. Můžeme to udělat psaním, ale je to časově náročný proces. Proto potřebujeme nástroje pro převod PDF do souboru Word.

Někdy jsme tento úkol provedli na veřejném počítači, kde nemáme k dispozici vhodné nástroje. Potřebujeme online nástroje pro převod PDF do wordu, excelu a jiného formátu online v této situaci. Pokud se také potýkáte s výše uvedenou situací, pak je tento článek opravdu pro vás.

Vysvětlíme nejlepší online nástroje pro převod PDF do formátu Word, Excel. Můžete si vybrat jednu z nich podle svých požadavků.

 • PDFToWord.
 • Převést PDF na slovo.
 • ConvertOnlineFree.
 • VelmiPDF.
 • FreePDFConvert.
 • PDFOnline.
 • OnlineOCR.
 • Převést MůjPDF na Slovo.
 • Zamzar.
 • Zdarma-PDFtoWord.
 • Nejlepší weby pro převod PDF do Wordu, Excelu, PPT, Image Online Tools.

  1. PDFToWord.com

  PDFtoword je jedním z nejlepších online převodníků souborů PDF do slova. Své služby poskytuje zdarma. PDFtoWord poskytuje snadno použitelné rozhraní s atraktivním GUI. Musíte vybrat svůj soubor a zadat e-mailovou adresu, na kterou jej chcete odeslat.

    Jak získat novější software na Debian Stable

  Automaticky odešle tento soubor na e-mailovou adresu. Můžete si jej stáhnout z e-mailové adresy.

  2. Převeďte PDF do word.net

  Convertpdftoword je další populární web pro převod PDF do Wordu online. Na této webové stránce nepotřebujete k odeslání souboru e-mailovou adresu e-mailovou adresu. Můžete vybrat soubor PDF, který chcete nahrát a stáhnout po převodu souboru.

  Můžete také vybrat PDF na obrázek, HTML, text a jiný formát. Poskytuje snadno použitelný nástroj s atraktivním vzhledem.

  3. ConvertOnlineFree.com

  Convertonlinefree je nejoblíbenější web, který poskytuje online převod dokumentů bez jakýchkoli nákladů. Poskytuje vysoce kvalitní konverzi. Tato služba dokáže převést až 49 MB souborů.

  Dokáže převádět soubory z pdf do Wordu, pdf do textu, pdf do obrázku, obrázku do pdf, word do pdf atd. Convertonlinefree poskytuje snadno použitelné nástroje. Dokážeme rychle převést dokumenty během několika minut.

    Co to je a jak to používat

  4. VeryPDF.com

  Verypdf je jedním z populárních webových stránek, které poskytují online zařízení pro převod dokumentů PDF do Wordu a Excelu. Poskytuje také snadno použitelné rozhraní. Musíme vybrat soubor pdf z našeho PC nebo vybrat soubor z adresy URL.

  Poté musíme vybrat formát a stisknout tlačítko převést. Dokáže převést pdf soubor až do velikosti 10 MB. Poskytuje také své API pro komerční účely.

  5. FreePDFConvert.com

  Freepdfconvert nám také poskytuje možnost převodu dokumentů z jednoho formátu do druhého. Umí převádět PDF do Excelu, obrázky, Word atd. Freepdfconvert poskytuje atraktivní vzhled se snadnými nástroji. Musíme nahrát soubor z našeho počítače.

  Poskytuje také možnost e-mailu pro odesílání souborů na e-mailovou adresu po převodu. Freepdfconvert má pro své zákazníky také možnost registrace na měsíční, roční nebo celoživotní bázi.

  6. PdfOnline.com

  Pdfonline také poskytuje bezplatnou webovou službu pro převod dokumentu z PDF do Wordu a Wordu do PDF online. Nabízí další webové služby: jpeg do pdf, HTML do pdf, pdf do obrázku atd. Pro konverzi musíme soubor nahrát z našeho PC.

  Poskytuje také své API pro konverzi dokumentů. Pdfonline také poskytuje zkušební verzi bezplatného softwaru Pdf to Word pro PC.

  Musíte zkontrolovat: – Nejlepší online textové editory PDF

    12 platforem pro prověřování nájemníků pro sebevědomé pronajímatele

  7. OnlineOcr.net

  Online je další populární web, který poskytuje bezplatnou službu převodu 15 dokumentů za hodinu bez jakékoli registrace. Poskytuje také podporu pro 46 jazyků v rámci bezplatné registrace pro svého uživatele.

  Po registraci můžete neomezený dokument převést. Po nahrání souboru můžete také vybrat číslo stránky, které stránky chcete převést.

  8. ConvertMyPDFToword.com

  Convertmypdftoword také poskytuje bezplatnou webovou službu pro převod našich dokumentů PDF do aplikace Word a dokumentů aplikace Word do formátu PDF. Nabízí snadno použitelný nástroj s častým přístupem. Musíme nahrát dokument, převést jej a stáhnout. Po dokončení stahování odstraní naše převedené dokumenty ze serverů.

  9. Zamzar.com

  Je to další populární web, který poskytuje snadno použitelné nástroje pro převod PDF do Wordu, obrázků, textu, Excelu a naopak. Podporuje soubory do 100 MB. Musíme nahrát soubory a vybrat formát, do kterého chceme převést. Dokáže také převádět audio soubory a videa.

  10. Free-pdfToword.com

  Free PDF to Word je další populární web, který poskytuje webovou službu pro převod dokumentů z PDF do Wordu, Excelu, obrázků, textu atd. Může také kombinovat dva nebo více PDF do jednoho souboru. Poskytuje atraktivní GUI se snadno použitelnými nástroji. Můžeme také vytisknout naše dokumenty a dokonce si je prohlédnout. Podporuje maximálně 10 MB.

  Závěrem lze říci, že toto jsou nejlepší služby, které můžete použít k převodu souborů PDF do dokumentů podporovaných MS Word pro snadné úpravy. Řekněte nám také, co si o těchto službách myslíte. Která služba se vám líbí nejvíce, řekněte nám své zkušenosti v komentářích níže.