11 digitálních platforem pro investování do nemovitostí pro chytré investory

Platformy pro digitální investice do nemovitostí po pandemii představují chytrý způsob nákupu nemovitostí, aniž byste museli investovat celé své úspory.

Nastupující trend aplikací pro investice do nemovitostí otevřel dveře kdysi – „exkluzivnímu klubu investování do nemovitostí“. S pouhým dolarem může kdokoli začít investovat do nemovitostí.

Jak ale poznáte, kterým digitálním realitním platformám věřit?

V tomto článku jsme zhodnotili nejlepší platformy pro investice do nemovitostí pro mladé, důvtipné mysli, kteří chtějí investovat do nemovitostí.

Zde je rychlý souhrn nejlepších platforem pro investování digitálních nemovitostí, o kterých budu diskutovat níže.

Plošina

Pozoruhodné vlastnosti

Odkaz

Landa

Částečné vlastnictví, výplaty dividend, ochrana odpovědnosti.

Vznešený

Částečné investice do nemovitostí, nízké vstupní náklady,

Fundrise

Diverzifikujte portfolia v oblasti nemovitostí, čtvrtletní výplaty nájemného

Archa7

Nízká minimální investice, investice řízená AI

Přízemí

Investování dluhu do nemovitostí, 10% roční výnos

Přišel

Ručně vybírané nemovitosti, flexibilní investiční plány

CrowdStreet

Velké realitní projekty, portfolia na míru.

Tady

Zlomkové akcie, pojištění majetku

PeerStreet

Investování dluhů do nemovitostí, výnosy s pevným výnosem

Střešní pažba

Sledování akcií, inteligentní účetní software.

Concreit

Týdenní dividendy, autoinvestice, daňové odpočty REIT.

Než se do toho pustíme, zde je vše, co potřebujete vědět o platformách pro investování do digitálních nemovitostí.

Co jsou platformy pro investování do digitálních nemovitostí?

Je to online tržiště, které umožňuje komukoli investovat do nemovitostí z pohodlí svého gauče.

Tyto aplikace, známé také jako realitní crowdfunding, pomáhají investovat peníze do nemovitostí, aniž by je přímo vlastnily.

Což znamená:

Již za 1 dolar můžete vlastnit zlomkový podíl nemovitosti. Všechny dividendy získané z nemovitosti budou rozděleny mezi investory podle jejich akcií.

A nejen vlastnosti; tyto platformy vám umožňují investovat do sdružených půjček zajištěných nemovitostmi. V tomto případě získáte část zisku z úroků půjčky.

Jak mohou pomoci aplikace pro digitální investice do nemovitostí?

Za prvé, používání aplikace pro investice do nemovitostí není žádná velká věda. Většina platforem nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, které vám pomůže oddálit kliknutí na investice do nemovitostí. Jiní nabízejí vyhrazené mobilní aplikace pro nákup, prodej a rozšiřování vašeho portfolia odkudkoli.

Za druhé, tyto platformy se starají o některé zásadní aspekty investování do nemovitostí, jako je kontrola vlastnictví nemovitosti, zákonnosti a dalších dokumentů.

Ve skutečnosti mnoho z nich má vlastní odborníky, kteří spravují nemovitosti jménem investorů. Akvizice, údržba a správa pronájmů – to vše máte pod kontrolou.

Další a nejlepší část, už nemusíte být milionářem, abyste mohli investovat do nemovitostí. Platformy pro investování do nemovitostí vám umožňují nakupovat zlomkové podíly na pronájmu nemovitostí. Již za 10 dolarů můžete investovat do nemovitostí.

Brownie poukazuje na dostupnost, kterou tyto investiční aplikace přinesly. Protože nyní můžete investovat do nemovitostí, které jsou geograficky vzdálené od vaší lokality. Investoři se mohou diverzifikovat napříč různými trhy a využít výhodu prvního tahu v oblastech se silným růstovým potenciálem.

Zkontrolovali jsme nejlepší aplikace pro digitální investice do nemovitostí dostupné na trhu.

Upozornění: Investování do nemovitostí je vždy riskantní a podléhá tržním podmínkám. Před jakýmkoli rozhodnutím se prosím poraďte s profesionálním finančním poradcem.

Landa

Landa je digitální aplikace pro investování do nemovitostí, která vám umožní vlastnit akcie k pronájmu nemovitostí po celé Americe za pouhých 5 USD. Peníze však nebudou jako sněhová koule, protože nemovitosti spravované Landou fungují na dlouhodobém přístupu k lepší návratnosti.

  8 základních letních zdravotních tipů a technologií pro cestovatele

Výhody:

 • Rezidenční nemovitosti se nacházejí na vysoce hodnotných, peněžních tocích trzích, které poskytují výnosy upravené o riziko.
 • Investujte do hypoték na nemovitosti v USA a získejte měsíční výplaty dividend.
 • Nabízí automatickou reinvestici dividend po konzultaci s realitním expertem
 • Funkce ochrany odpovědnosti chrání investory před jakýmikoli osobními závazky
 • Online tržiště pro rychlý prodej vašeho podílu na nemovitosti.
 • Analýza v reálném čase s komplexním rozpisem hodnoty vašeho účtu, historie a trajektorie růstu.
 • Nakupujte, prodávejte a vydělávejte na cestách pomocí vyhrazených mobilních aplikací pro zařízení iOS a Android.

Nejlepší ze všeho je, že společnost vlastní přímý vlastnický podíl na každé nemovitosti. Ne celý majetek, ale stejně jako vy, i Landa je zúčastněnou stranou v každé nemovitosti, kterou na platformě vidíte.

Vznešený

Vznešený je perspektivním hráčem v oblasti částečných investic do nemovitostí. Pomůže vám koupit pronájem nemovitostí, jako je klub 1%.

Představte si koupi zlomku nemovitosti v Miami do 50 dolarů. Zní to zázračně, ale Lofty to umožňuje. Má pestrou škálu komerčních a rezidenčních nemovitostí k pronájmu na více než 18 místech v Americe. Většina z nich přináší výnos vyšší než 5,5 % pa.

Výhody:

 • Žádné uzamykací období, získejte příjem z pronájmu denně a okamžitě reinvestujte
 • Sbírejte zhodnocení majetku, když vybíráte peníze
 • Dokumentaci v jiných záležitostech řeší interní profesionální správci nemovitostí.
 • Specializované tržiště pro nákup nebo prodej nemovitostí k pronájmu po celé Americe

Ve skutečnosti je nejlepší, že Lofty je postaven na Algorand blockchainu, který je rychlý, haléře a uhlík-negativní. Pro ty, kteří to nevědí, Algorand nabízí rychlejší transakční rychlosti a nižší poplatky než Ethereum, Solana a další populární blockchainy.

Fundrise

Fundrise má bohaté zkušenosti s pomáháním obyčejným lidem budovat a diverzifikovat portfolia v oblasti nemovitostí, soukromých úvěrů a rizikového kapitálu. Platforma obsahuje více než 20 000 dobře umístěných bytových jednotek a průmyslová aktiva zaměřená na eCommerce.

Výhody:

 • Nízké vstupní náklady; minimální výše investice je 10 USD
 • Struktura proveditelných poplatků/trest, začínající na pouhých 1 % ročně
 • Čtvrtletní splátky nájemného
 • Vyhrazené mobilní aplikace pro zařízení iOS a Android

Mobilní aplikace Fundrise se ve skutečnosti může pochlubit úžasnými recenzemi v obchodech App a Play. Platforma má však dlouhou dobu blokování (nejméně 5 let). Pokud tak neučiní, bude potrestán.

Archa7

Archa7 je digitální platforma pro investování do nemovitostí pro nákup akcií k pronájmu pro jednu a více rodin. S Ark7 investujete do jednotlivých nemovitostí, nikoli do fondů nemovitostí, jako nabízí mnoho crowdfundingových webů.

Platforma má více než 40 000 aktivních investorů a v srpnu 2023 zaznamenala více než 15 milionů $ v hodnotě nemovitosti. Ark7 také zaplatila téměř 1,6 milionu $ investorům do distribuce pronájmu.

Výhody:

 • Nízká minimální investice začíná na 20 dolarech.
 • Získejte měsíční distribuci přímo na váš účet.
 • Podrobné informace o každém výpisu
 • Má vyhrazené tržiště pro snadný prodej akcií

A co je nejlepší, hybridní přístup AI společnosti Ark7 plus místní odbornost ručně vybírá nejlepší investiční příležitosti a stará se o automatické získávání zdrojů, leasing a správu majetku.

Přízemí

Přízemí je první svého druhu investování dluhů do nemovitostí s úvěry zajištěnými rezidenčními nemovitostmi. Můžete studovat a vybrat si půjčky, které chcete financovat, a bezpečně získat 10% návratnost ročně.

S více než 200 tisíci uživateli a investicemi v hodnotě 1 miliardy USD je Groundfloor vynikající aplikací pro investice do nemovitostí pro každého, kdo hledá krátkodobé výnosy s vysokým výnosem podporované nemovitostmi.

Výhody:

 • Krátkodobé investice, viditelné výnosy za 6-12 měsíců
 • Vyžaduje minimální výši investice (začíná na 10 USD)
 • Půjčte si finanční prostředky na projekty fix-and-flip
 • Automatické investiční nástroje pro reinvestování do projektů, které splňují vaše kritéria

Navíc Groundfloor přichází se speciálními mobilními aplikacemi pro iOS a Android. Aplikace funguje jako vaše all-in-one velitelské centrum pro investování, prodej nebo sledování vašeho portfolia na cestách.

  Jak zobrazit své oblíbené položky na Robloxu

Přišel

Přišel je platforma pro investice do nemovitostí podporovaná Jeffem-Bezosem, která nabízí dílčí investiční příležitosti do pronájmu nemovitostí. Má více než 417 tisíc registrovaných investorů, kterým byly vyplaceny dividendy ve výši 1,2 milionu USD.

Přišly primárně nabídky ve dvou kategoriích:

 • Pronájem rodinných domů na 12-24 měsíců
 • Rekreační pronájmy, zařízené krátkodobé pronájmy pro cestovatele

Obě kategorie přinášejí vysoké výnosy v krátkém období. Všechny nemovitosti jsou navíc ručně vybírány profesionály z firmy Arrived, což zajišťuje efektivní a stabilní výnosy.

Výhody:

 • Téměř 300+ nemovitostí předem prověřených z hlediska investičního potenciálu
 • Flexibilní investiční plány v rozmezí od 100 do 20 000 $ na dům
 • Vestavěný kalkulátor návratnosti investic pro dohled nad hypotetickým výkonem nemovitosti
 • Čtvrtletní výplaty nájemného přímo na váš účet
 • Získejte zhodnocení nemovitosti při výplatě

Přivezené nemovitosti vynášejí průměrnou roční návratnost 6,66 %. Doba držení investice je však 5 let. Odstoupení před tím by mohlo vést k penalizaci (nezveřejněno). Nejlepší pro lidi, kteří hledají pasivní příjem z nemovitosti.

CrowdStreet

CrowdStreet patří mezi největší platformy pro investice do nemovitostí. Podle svých webových stránek k dnešnímu dni napumpovala 4,16 miliardy dolarů ve více než 700+ fondech. Platforma však vyhovuje akreditovaným investorům, kteří plánují investovat do rozsáhlých realitních projektů.

Výhody:

 • Vyžaduje značné investice, počínaje 25 000 $
 • Vyhrazené online tržiště, které vám pomůže získat nejlepší nabídky s naprostou transparentností
 • Můžete se dokonce zaregistrovat na živý webinář s vývojářem projektu a prohlédnout si všechny finanční dokumenty
 • Jednoduché daňové hlášení 1099
 • Má dobu držení 3–5 let, která se může u některých vlastností prodloužit až na 10 let
 • Diverzifikujte jedinou investicí do více nemovitostí najednou.

Kromě toho můžete požádat odborníky z CrowdStreet, aby za vás vytvořili portfolio na míru, které bude splňovat vaše kritéria. Navíc je jejich portfolio centrum ideální pro sledování vašich investic a komunikaci se sponzory.

Tady

Použitím Tady, můžete investovat do vysoce výnosných rekreačních nemovitostí. Platforma po důkladném přezkoumání spravuje a uvádí nejlepší prázdninové domy na svém trhu. Ve vybraných rekreačních pronájmech si můžete koupit zlomkový podíl nemovitosti za pouhých 250 USD a udržet diverzifikaci s minimální investicí.

Výhody:

 • Hands-free správa nemovitostí s nízkými investičními náklady
 • Na rozdíl od tradičních pronájmů nemovitostí může rekreační pronájmy generovat až o 160 % vyšší měsíční výnosy.
 • Získejte rizikově upravené finanční výhody související s nemovitostmi, včetně potenciálního čistého příjmu z pronájmu, daňových výhod a zhodnocení.
 • Ochrana osobní odpovědnosti prostřednictvím pojištění majetku
 • Přehledy vašich investic, dividend a trajektorie růstu za určité období v reálném čase

Kromě toho si Here zachovává přímý vlastnický podíl na každé nemovitosti na platformě. Kdykoli tedy investujete do jakékoli nemovitosti, jste přímými partnery společnosti.

PeerStreet

S PeerStreet, můžete vydělat na investování dluhů do nemovitostí. Jednoduše si vyberte a investujte do půjček poskytnutých dlužníkům, protože se splácejí s měsíčním úrokem, a dostanete svůj podíl na příjmu.

A co když nezaplatí? Neexistuje žádné riziko, protože tyto půjčky jsou zajištěny nemovitostmi. PeerStreet provedla transakce v hodnotě 5 miliard $ a více a zaplatila investorům v průběhu let více než 280 milionů $.

Platforma má pro každého něco: najdete zde půjčky s různými podmínkami a zabývá se výnosy s pevným výnosem pro konzervativní investory.

Kromě toho vám PeerStreet Pocket umožňuje získat 4,00% úrok z vaší hotovosti, když se připojíte k platformě. Minimální požadovaná investice je však 1 000 USD, díky čemuž je platforma vhodná pouze pro akreditované investory.

Střešní pažba

Střešní pažba je online tržiště pro akreditované investory ke koupi, správě a prodeji nemovitostí k pronájmu pro jednu rodinu ve více než 25 státech. Neexistuje žádné dílčí sdílení vlastností; jako investor byste pro začátek potřebovali minimální investici 25 000 USD.

  Jak naučit své děti kódovat s Raspberry Pi

Pomocí Roofstock One si však investoři mohou koupit sledovací akcie namísto celé nemovitosti a začít investovat již za 5 000 $.

Kromě toho se o správu vašeho majetku stará inteligentní účetní software společnosti Roofstock, Stessa. Software monitoruje výkonnost nemovitostí, zjednodušuje sledování příjmů a výdajů, automatizuje výběr nájemného a generuje digitální zprávy.

Concreit

Concreit je digitální aplikace pro investování do nemovitostí, která vám pomůže shromáždit peníze do vlastního kapitálu a dluhu v oblasti nemovitostí. Můžete začít s pouhým 1 dolarem a budovat své portfolio. Platforma má více než 40 000+ výdělků důvtipných investorů z plně spravovaného portfolia nemovitostí z pohodlí jejich gauče.

Výhody:

 • Získejte týdenní dividendy a zhodnocení majetku v době prodeje.
 • Minimální rizikové investice do realitního dluhu s roční čistou návratností 6,44 %
 • Funkce automatického investování pro reinvestování získaných příjmů
 • Získejte informace o své investici v aplikaci Concreit; aktualizuje váš účet, portfolio a informace na úrovni aktiv v reálném čase.
 • Komplexní správa nemovitostí interními odborníky

Uživatelé Concreit k dnešnímu dni úspěšně provedli více než 1 00 000 investic. S každou investicí do pronájmu nemovitostí můžete využít daňové odpočty REIT – vše spravované realitními experty společnosti Concreit.

Faktory, které je třeba zvážit při výběru platformy pro investice do nemovitostí

#1. Možnosti diverzifikace

Diverzifikované portfolio minimalizuje riziko ztrát. Dále poskytuje stabilní výnosy bez ohledu na tržní podmínky.

Hledejte platformu, která nabízí různé možnosti investování do nemovitostí a dluhů. To by mohlo zahrnovat různé typy nemovitostí (obytné, komerční, průmyslové) a crowdfundingové realitní dluhové fondy nebo půjčky kryté nemovitostmi.

#2. Minimální investiční požadavek

Platformy pro investice do digitálních nemovitostí usnadňují investování do nemovitostí tím, že nabízejí zlomkové podíly na nemovitostech s vysokou hodnotou. Ne všechny platformy to však dělají. Minimální výše investice se může lišit v závislosti na platformě, od 5 do 20 000 USD.

Pokud nejste akreditovaným investorem, hledejte platformy, které nabízejí dílčí investice s nízkou kapitalizací. Je to nejlepší způsob, jak vybudovat rozmanité portfolio bez čerpání velkého kapitálu.

#3. Průhlednost

Vzhledem k tomu, že jde o nemovitost, nemůžete do vlaku nastoupit se zavázanýma očima. Hledejte platformy, které jsou zcela transparentní s investičními procesy.

Průhlednost vypadá takto:

 • Máte svobodu mluvit s vlastníky nemovitostí
 • Žádné skryté poplatky nebo poplatky
 • Výslovná zmínka o sankcích a majetkových nevýhodách

Kromě toho si vyberte tržiště, které obsahuje podrobnosti o umístění nemovitosti, finanční výkonnosti, záznamech sponzora nebo vývojáře a případných rizicích spojených s investicí.

#4. Poplatky, náklady a sankce

Většina platforem pro investování digitálních nemovitostí poskytuje obecnou roční návratnost 5–10 %. Skutečný příjem však investory mate.

Důvodem je:

 • Nezveřejněné poplatky za platformu nebo transakce
 • Tučné sankce za předčasný výběr
 • Dodatečné poplatky, které nikdy nebyly v knihách

Aby se investoři vyhnuli záchvatům vzteku na poslední chvíli, musí si po porovnání poplatků a nákladů vybrat platformu.

Poznámka: Investice do nemovitostí podléhají tržním podmínkám a zásadám investičních platforem. Před výběrem platformy si důkladně pročtěte dokumenty.

#5. Záznam a pověst

Být tebou, vybral bych si platformu, která je na trhu roky, i když to znamená platit prémii. Můžete se ptát proč.

Investice do nemovitostí je ošemetná. Kvůli rozmachu digitalizace však mnoho aplikací pro investice do nemovitostí vstupuje na trh bez silných výsledků.

V takovém scénáři je nejlepší investovat pomocí platformy, která postupem času vyrostla na důvěře a hodnotách investorů.

Zabalit se

Předpokládá se, že se americký trh s nemovitostmi dotkne 113,60 tn USD v roce 2023. A s ročním tempem růstu 4,70 % mají nadcházející roky pro investory mnohem více.

Chcete-li využít realitní boom, investoři jako vy by si měli dopřát inovativnější způsoby investování. Digitální platforma pro investice do nemovitostí nabízí rychlou diverzifikaci portfolia s minimální správou a žádanými výnosy.

Investiční platformy uvedené v tomto článku slouží neakreditovaným a akreditovaným investorům. Vyberte si však platformu na základě kapitálu, rizika a vlastnictví, které jste ochotni vložit do sázky.

Investování do nemovitostí opět podléhá riziku a tržním podmínkám. Než vložíte své peníze, poraďte se s odborníkem na nemovitosti nebo finančním odborníkem.

Můžete také prozkoumat nejlepší software pro pronájem akcí a pronajmout si místo na autopilotu.