11 nejlepších platforem pro virtuální dílny pro zvýšení výkonu vašeho podnikání

Hledáte slibné způsoby, jak zvýšit výkon vašeho podnikání a zlepšit produktivitu týmu? Zde jsou nejlepší platformy virtuálních dílen, které vám mohou pomoci dosáhnout vašeho cíle.

Virtuální workshopy se staly nepostradatelnými pro podniky, které chtějí podporovat učení, spolupráci a inovace mezi svými zaměstnanci, bez ohledu na jejich zeměpisnou polohu.

Tyto platformy poskytují širokou škálu funkcí pro zapojení vašeho týmu a dosažení smysluplných výsledků, od interaktivních funkcí až po nástroje pro bezproblémovou spolupráci. Je ironií, že nalezení špičkových platforem virtuálních dílen je zásadní vzhledem k rostoucí poptávce po práci na dálku a nutnosti měnit se s dobou, abychom zůstali konkurenceschopní.

Co je to virtuální workshop?

Virtuální workshop je dynamická online výuka, která spojuje lidi z různých míst, aby se zapojili do společného učení. Jedná se o výkonný nástroj, který účastníkům umožňuje připojit se a komunikovat ve virtuálním prostředí, aniž by museli být fyzicky přítomni.

Existuje mnoho způsobů, jak vést virtuální workshopy, od interaktivních webinářů až po plně pohlcující zážitky z virtuální reality. Obvykle zahrnuje facilitátora, který vede účastníky předem stanovenou agendou a zároveň využívá různé digitální nástroje a platformy k prezentaci informací, podpoře dialogu a usnadnění skupinových aktivit.

Mnoho virtuálních workshopů také poskytuje zdroje a materiály, ke kterým mají účastníci přístup během workshopu i po něm, což umožňuje průběžné učení a aplikaci naučených konceptů.

Význam virtuálních workshopů, schůzek a akcí

Je chvályhodné, jak virtuální workshopy, setkání a akce boří geografické bariéry. S využitím síly technologie mohou účastníci z různých regionů virtuálně komunikovat, aniž by spolu fyzicky cestovali.

Zde jsou některé aspekty, které význam virtuálních workshopů ještě více zdůrazňují:

 • Zvýšená účast a zapojení: Účastníci se mohou aktivně zapojit prostřednictvím anket, průzkumů, chatovacích funkcí a relací otázek a odpovědí, čímž podporují interaktivní diskuse a výměnu nápadů. Virtuální platformy také nabízejí možnost využívat multimédia, jako jsou videa, diapozitivy a interaktivní prezentace, díky čemuž je obsah poutavější a působivější. To vede k lepšímu uchování informací a pohlcujícímu zážitku z učení.
 • Dostupnost a inkluzivita: Umožňují jednotlivcům se zdravotním postižením nebo jiným omezením účastnit se a přispívají k prolomení fyzických bariér. Virtuální platformy mohou také nabízet funkce, jako jsou skryté titulky, tlumočení znakového jazyka a čtečky obrazovky, díky čemuž je obsah přístupnější pro více účastníků.

Ať už jste malý podnik nebo gigant, který hledá nejlepší platformy virtuálních dílen, zůstaňte bez nás, protože prozkoumáme ty nejkompetentnější.

  Jak vložit řádek do aplikace Word

Miro

Miro je platforma virtuálních dílen, která mění hru a umožňuje týmům inovovat a tvořit způsoby, které nebyly dříve možné.

Díky svým špičkovým funkcím a uživatelsky přívětivému rozhraní posouvá vzdálené workshopy na další úroveň, což umožňuje bezproblémovou spolupráci a brainstorming ve virtuálním prostředí. Vytvářejte, sdílejte a iterujte v reálném čase na virtuálních tabulích, poznámkách, diagramech a dalších.

Funkce:

 • Vestavěné funkce pro videokonference, které umožňují interakci tváří v tvář během virtuálních workshopů.
 • Různé interaktivní widgety, jako jsou hlasovací průzkumy a časovače, udržují workshopy poutavé a dynamické
 • Bohatá knihovna šablon a diagramů pro urychlení postupu vašeho týmu
 • Přizpůsobitelné pozadí, barvy a značky tak, aby vyhovovaly potřebám vašeho týmu.

Filo

Vytvořte úžasné vzdělávací zážitky, které inspirují, zaujmou a posílí vaše účastníky pomocí Filo, zajímavé platformy virtuálních workshopů. Na platformě můžete snadno budovat, přizpůsobovat a vést působivé workshopy, abyste své virtuální workshopy posunuli na další úroveň.

Funkce:

 • Pohlcující multimediální funkce, jako je video, zvuk, obrázky a 3D objekty, zaujmou vaše publikum.
 • Robustní analytické a reportovací funkce vám umožní optimalizovat vaše workshopy pro maximální dopad.
 • Škálovatelná a bezpečná cloudová infrastruktura pro lepší výkon, soukromí dat a šifrování.
 • Bohatá sada nástrojů pro zapojení, včetně živého chatu, anket, kvízů a oddělených místností, které podporují aktivní účast a uchovávání znalostí.

Nástěnná malba

Nástěnná malba je komplexní obchod, který mění způsob, jakým vnímáte a řešíte výzvy, a může změnit váš proces spolupráce. Tento nástroj umožňuje týmům spolupracovat v reálném čase, ať už jsou fyzicky přítomné nebo vzdáleně. To usnadňuje produktivní brainstormingové sezení, strategické plánování a interaktivní semináře.

S Mural můžete vytvářet úžasné vizualizace, spolupracovat na sdíleném plátně a podporovat smysluplné interakce, které podněcují kreativitu a urychlují rozhodování.

Funkce:

 • Mezi robustní bezpečnostní opatření patří jednotné přihlášení (SSO), zálohování dat a soulad s průmyslovými standardy, jako je GDPR a CCPA.
 • Podpora integrace s oblíbenými nástroji pro spolupráci, jako je Slack, Microsoft Teams a Google Drive
 • Rozsáhlá sada nástrojů digitálních lepicích poznámek, kreseb, diagramů a dalších vizuálních prvků
 • Podpora pro různé případy použití, včetně brainstormingu, designového myšlení, agilních retrospektiv, strategického plánování a dalších

Zvětšení

Platforma Zoom umožňuje facilitátorům vytvářet přizpůsobené workshopy šité na míru potřebám jejich publika, od profesionálního rozvoje až po cvičení pro budování týmu, a podporuje spolupráci a sdílení znalostí ve virtuálním prostředí.

Díky intuitivnímu rozhraní budete mít přístup k řadě interaktivních funkcí, díky kterým je virtuální učení hračkou. Připojte se k budoucnosti virtuálního učení se Zoomem a pozvedněte své workshopy do nových výšin!

Funkce:

 • Křišťálově čisté HD video a zvuk pro pohlcující dílenský zážitek.
 • Oddělovací místnosti pro diskuse v malých skupinách, brainstormingová setkání a interaktivní aktivity.
 • Funkce virtuálního zvedání rukou a hlasování pro zlepšení účasti publika a zachycení jejich zpětné vazby.
 • Robustní nástroje pro sdílení obrazovky a poznámky pro navrhování dynamických prezentací a provádění spolupráce v reálném čase.
  Jak hrát hry Pokémon na PC

Máslo

S řadou výkonných funkcí je Butter dokonalým řešením pro jednotlivce, týmy a organizace, které chtějí odemknout svou kreativitu, zlepšit své dovednosti a spojit se s podobně smýšlejícími jednotlivci po celém světě.

Butter není jen další platforma virtuální dílny; je to změna hry, která pozvedá online učení a spolupráci do nových výšin.

Funkce:

 • Vyhrazená funkce zákaznické podpory, která nabízí zákaznickou pomoc hostitelům a účastníkům během celého workshopu.
 • Nabízí přizpůsobitelné šablony workshopů, které mohou organizátoři použít jako výchozí bod pro vytvoření svých workshopů.
 • Integrace s nástroji třetích stran, jako jsou kalendářové aplikace a komunikační platformy.
 • Poskytuje analytické a reportovací funkce, které dávají organizátorům workshopů přehled o návštěvnosti workshopů a zpětné vazbě.

Canapii

Ať už plánujete malý workshop nebo velké školení, Canapii vám pomůže. Díky svým špičkovým funkcím a intuitivnímu designu poskytuje Canapii bezproblémový a pohlcující zážitek pro organizátory i účastníky.

Platforma nabízí širokou škálu možností přizpůsobení, což vám umožní přizpůsobit událost vašim konkrétním potřebám. Od plánování relací, nastavení registračních formulářů, navrhování stránek událostí a rozesílání pozvánek, Canapii zjednodušuje celý proces a šetří vám čas a námahu.

Funkce:

 • K dispozici jsou různé nástroje pro zapojení, jako jsou živé průzkumy, relace otázek a odpovědí, virtuální tabule a oddělené místnosti.
 • Zjednodušený proces registrace a prodeje vstupenek na workshopy a akce.
 • Integruje se s oblíbenými nástroji pro videokonference, jako je Zoom, Microsoft Teams a Google Meet.
 • Přizpůsobitelné registrační formuláře, díky kterým bude registrace a správa plateb hračkou.

Freska

Fresco je nejmodernější platforma virtuálních workshopů, která mění způsob, jakým týmy komunikují a brainstorming. Platforma nabízí dynamické a pohlcující plátno pro zaznamenávání nápadů, organizaci myšlenek a vizualizaci konceptů v reálném čase, ať už pracujete na dálku nebo osobně.

Fresco je tou správnou volbou pro týmy, které se snaží zlepšit své inovace, produktivitu a týmovou práci díky uživatelsky přívětivému uživatelskému rozhraní a robustní funkčnosti.

Funkce:

 • Cloudová platforma zajišťující spolehlivý výkon bez jakýchkoli prostojů.
 • Účastníci se mohou připojit k workshopům jediným kliknutím, což eliminuje potřebu stahování dalšího softwaru.
 • K dispozici jsou bohaté nástroje pro kreslení a poznámky, včetně per, zvýrazňovačů, tvarů a textových polí.
 • Na stejné tabuli může současně spolupracovat více uživatelů.

Webex

S Webex můžete vytvářet a pořádat interaktivní virtuální workshopy, semináře, školení a dynamické a působivé akce. S účastníky se můžete bez problémů spojit prostřednictvím vysoce kvalitního videa, křišťálově čistého zvuku a robustních nástrojů pro spolupráci, čímž vytvoříte pohlcující zážitek, který konkuruje osobním workshopům.

  Jak zapnout blesk pro přední fotoaparát ve fotoaparátu Google

Funkce:

 • Přizpůsobitelné logo, barvy a prvky značky.
 • Splňuje průmyslové standardy a zákony, včetně GDPR a HIPAA.
 • Schopnost pracovat s řadou gadgetů, včetně stolních počítačů, notebooků, tabletů a chytrých telefonů.
 • Podporuje více video kanálů, což účastníkům umožňuje sledovat řečníka, prezentace a další účastníky.

Kahoot

Kahoot oživí vaše virtuální workshopy implementací prvků gamifikace, jako jsou kvízy, ankety a výzvy. Platforma by měla být vaší první volbou, pokud chcete poskytnout pohlcující vzdělávací prostředí, které udrží účastníky motivované a zapojené. Účastníci mohou soutěžit proti sobě nebo spolupracovat na Kahoot, díky čemuž je učení zábavné.

Funkce:

 • Dodá vašim workshopům profesionální nádech a zlepší identitu značky vaší organizace.
 • Nabízí spolehlivý výkon s minimálními prostoji a nepřetržitou zákaznickou podporou pro řešení jakýchkoli problémů.
 • Nabízí vestavěné diskusní vývěsky a funkce chatu.
 • Rozsáhlá knihovna předem připravených kvízů a průzkumů.

Mentimetr

Pomocí Mentimetru můžete navrhnout poutavé semináře, aby se vaše publikum zajímalo po celou dobu a aby bylo učení příjemné. Platforma promění vaše online workshopy v poutavý zážitek, takže během suchých přednášek již nebudou žádní pasivní účastníci přikyvovat. Mentimeter je váš oblíbený nástroj pro odemknutí kreativity a maximalizaci účasti.

Funkce:

 • Podpora více jazyků a několik funkcí usnadnění, včetně navigace pomocí klávesnice a kompatibility čtečky obrazovky.
 • Nástroje pro sběr zpětné vazby od účastníků v reálném čase během workshopů.
 • K dispozici je široká škála předem navržených šablon, které vyhovují vašim konkrétním cílům workshopu.
 • K dispozici jsou také brainstormingy, skupinové diskuse a cvičení pro vytváření nápadů.

GoToMeeting

S GoToMeeting můžete vidět a slyšet své spoluúčastníky s výjimečnou jasností, což zajišťuje, že se vaše workshopy budou cítit jako osobní zkušenost. Můžete si také přizpůsobit vzhled a atmosféru své dílny přidáním loga vaší společnosti a výběrem z různých motivů a barev, které odpovídají identitě vaší značky.

Funkce:

 • Nabízí různé možnosti zvuku, včetně zvuku z počítače, telefonického připojení a hovoru.
 • Zjednodušuje plánování workshopů tím, že umožňuje hostitelům rozesílat pozvánky několika kliknutími.
 • Účastníci se mohou do workshopu zapojit prostřednictvím webového odkazu, čímž odpadá nutnost složitého přihlašování nebo stahování.
 • Účastníci mohou také zvednout ruce, chatovat a reagovat na prezentace.

Závěr

Pečlivým vyhodnocením svých možností a výběrem nejlepší platformy virtuálních dílen, která odpovídá vašim obchodním cílům, můžete odemknout plný potenciál virtuálních dílen a dosáhnout úspěchu svého podnikání v digitální éře.

Takže pokračujte a investujte do správné platformy virtuálních dílen, abyste zvýšili výkonnost svého podnikání a zůstali na špici v dnešním konkurenčním prostředí podnikání.

Můžete také prozkoumat nejlepší online tabuli pro spolupráci v reálném čase.

x