11 nejlepších power bank, které udrží vaše zařízení pod napětím kdekoli

Vše, co potřebujete vědět, abyste si vybrali nejlepší powerbanku pro vaše zařízení!

Zůstat ve spojení je zásadní v našem rychle se rozvíjejícím digitálním světě, kde přichází na řadu zachránce života známý jako power banka.

Představte si, že baterie vašeho smartphonu🔋náhle dosáhne obávané nízké úrovně🪫, když jste venku a chystáte se fotografovat. Může se také objevit při prohlížení webu nebo konverzaci s kamarády.

panikařit? Už ne! Váš přenosný zdroj energie, anděl strážný😇 pro vaši elektroniku, powerbanka, je tady.

Představte si kouzelnou skříňku plnou energie, která nabíjí vaši elektroniku, když jste na cestách nebo kdekoli. Je to jako nosit přenosný skrytý zdroj energie v kapse nebo tašce, což vám zajistí, že vám nikdy nedojde baterie pro vaše zařízení.

Powerbanky jsou adaptabilní společníci, kteří přicházejí v různých formách, velikostech a kapacitách. Mohou nabíjet různá zařízení, včetně smartphonů, tabletů, chytrých hodinek a dalších.

Jsou vaším průchodem k nonstop zážitkům, umožňují vám fotit, zůstat v kontaktu a bavit se🥳. To vše bez obav z vybití baterie!

Proč jsou nyní powerbanky nepostradatelné?

Ve shonu moderního života nelze přehlédnout význam powerbanky, protože naše mobilní telefony se vyvinuly v podstatě v rozšíření nás samých.

Technologie prostupuje každý aspekt našeho života. Jsme závislí na našich telefonech pro komunikaci, navigaci, práci, zábavu a uchování neocenitelných vzpomínek. Nicméně jejich baterie, které se někdy snaží udržet krok s naším přísným používáním i s aplikacemi pro úsporu baterie!

Hodnota powerbank navíc mnohem přesahuje pouhé pohodlí. Nabíjení telefonu může být záchranou při katastrofách nebo přírodních katastrofách, kdy může dojít k výpadku napájení, a tím vás spojí s důležitými informacemi a tísňovými službami. Podporuje pocit bezpečí, umožňuje nám rychle kontaktovat blízké nebo požádat o pomoc.

Powerbanka je v podstatě víc než jen gadget.

Dále jsou v článku uvedeny nejlepší a nejlépe hodnocené powerbanky. To jsou ty, které jsem většinou vyzkoušel a otestoval a měly by vám ušetřit čas trávit čas hledáním těch nejlepších!

SAMSUNG

Když mluvíme o powerbankách, které vedou hru, přenosná powerbanka Samsung vám umožňuje nabíjet vaše zařízení, zejména při nečekaných výpadcích proudu. Tato powerbanka přichází s mnoha funkcemi, které vám umožní napájet váš Galaxy Note 10 rychle pomocí kabelu USB-C i bezdrátově.

Klady

 • Jedná se o ideální powerbanku, která vám umožní nabíjet více zařízení najednou, jako jsou Galaxy Buds, Galaxy Note 10 atd.
 • Pomáhá udržovat váš telefon nabitý po celý den s velkou výdrží baterie.
 • Bezdrátové nabíjení je snadné. Stačí položit telefon na bezdrátovou podložku a zjistíte, že se vaše zařízení začíná nabíjet.

Nevýhody

 • Při častém používání k nabíjení smartphonu se začne telefon zahřívat

Vyzkoušel jsem tuto powerbanku a musím říct, že vám poskytuje kompletní balíček se schopností nabíjet více zařízení. Je to řešení nabíjení typu vše v jednom, ať už cestujete, dojíždíte nebo jen trávíte čas čekáním, až se pozér znovu zapne!

Apple MagSafe

Baterie Apple MagSafe je pro uživatele iOS tím nejlepším řešením pro nabíjení smartphonů. Důvodem, proč je na seznamu, je bezpečnější bezdrátové nabíjení. To je vysoce kompatibilní s různými modely iPhone, od řady 12 po řadu 15.

Klady

 • Baterie MagSafe vám umožní nabíjet váš iPhone rychleji bez ručního rušení.
 • Uživatelé nemusí procházet komplikacemi při kontrole aktuálního stavu baterie. Automaticky se zobrazí na zamykací obrazovce.
 • Je to handsfree. Nemusíte jej zapínat ani vypínat. Automaticky se začne nabíjet váš iPhone. Stačí položit zařízení na nabíjecí podložku.

Nevýhody

 • Bohužel je kompatibilní pouze se zařízeními iOS. To znamená, že uživatelé Androidu mohou mít při používání této kapesní a robustní powerbanky smůlu.

Podle mého názoru je to ideální volba pro uživatele iOS. Líbí se mi jedna věc: přichází s vestavěnými magnetickými funkcemi, které udrží váš iPhone nedotčený a poskytují lepší uživatelský zážitek.

Čtěte také: Nejlepší nabíječky MagSafe pro uživatele Apple

LOVELEDI

Uživatelé chytrých telefonů nyní nemusejí spěchat po zásuvkách, aby své chytré telefony nabili. Do hry vstupuje LOVELEDI. Díky vestavěnému integrovanému obvodu zajišťuje bezpečnější nabíjení. S touto exkluzivní power bankou LOVELEDI si užijte úžasný zážitek z výdrže baterie.

Klady

 • Má výkonnou baterii s kapacitou až 15 000 mAh, díky které se váš smartphone nikdy nevybije.
 • Patří mezi nejbezpečnější nabíjecí schopnosti, díky kterým bude váš smartphone okamžitě v akci.
 • Navíc je to přenosná nabíječka díky své kompaktní velikosti a díky tomu je ideální pro přenášení na cestách, což vám umožní snadno používat váš smartphone.

Nevýhody

 • S powerbankou je nějaká závada. Občas se po delším používání nabíjení začne zpomalovat a najednou se bez důvodu zastaví.

LOVELEDI navíc přináší přenositelnost, díky čemuž je pro všechny uživatele chytrých telefonů pohodlné napájet své smartphony z jakékoli části světa.

Miady

Zde je balíček Miady 2, další nejlepší v seznamu nejlepších power bank, které udrží váš smartphone neustále pod napětím. Jedná se o duální balení s kapacitou 10 000 MAH, které usnadňuje nabíjení smartphonu odkudkoli bez potřeby zásuvky.

Klady

 • Tato přenosná powerbanka ve dvou baleních má nízkou hmotnost a působivý design a vzhled, který upoutá pozornost. Díky tomu se snadno nosí v tašce.
 • Powerbanka Miady 2 je vysoce kompatibilní s telefony iOS i Android. Díky tomu můžete volně cestovat, aniž byste se museli obávat, zda se vám baterie smartphonu nevybije.
 • Dodává se s portem USB C, který se postará o rychlejší a mnohem bezpečnější nabíjení vašich zařízení, což vám umožní nabíjet více zařízení současně.

Nevýhody

 • Nebezpečí požáru. Tato powerbanka vyžaduje určité vylepšení kvality, protože při delším používání může náhle vzplanout.

Je lehký, přenosný a snadno použitelný a nabízí dočasné řešení nabíjení.

Mregb

Powerbanky se solární nabíječkou Mregb patří mezi nejnáročnější a nejlepší možnosti na první místo v seznamu nejlepších power bank. S obří 42 800 MAH baterií se můžete rozloučit se starostí o nabíjení smartphonu, když jste v práci. Je to spolehlivá powerbanka s více než 1600 nabíjecími cykly.

Klady

 • Disponuje LED svítilnou s dlouhou výdrží, která zaručuje nepřetržité používání až 100 hodin. Díky vestavěné baterce se nemusíte bát, že ve tmě zakopnete!
 • Toto má masivní baterii, která vám dává klid na účast na hovorech a schůzkách, aniž byste se museli starat o baterii svého smartphonu, přesouvejte se přes aplikace potřebné ke sledování stavu baterie!
 • Vzhledem k tomu, že je lehká, nezatíží vaši tašku, a proto se snadno nosí na cestách, a to i v leteckých společnostech.

Nevýhody

 • Tato solární nabíjecí powerbanka tvrdí, že má masivní výdrž baterie. Životnost baterie se však začíná snižovat i během několika měsíců používání.

Tato powerbanka je vyrobena z materiálu ABS, díky kterému je odolná vůči různým situacím, jako je teplo, chemikálie atd. Díky krytí IP67 je vodotěsná, odolná proti pádu a prachu, aby přežila extrémní podmínky.

INIU

Pokud mělo bezpečné nabíjení powerbankou tvář, INIU za to rozhodně stojí. Patří mezi nejtenčí baterie s kapacitou 10 000 MAH, takže se s ní snadno cestuje. Díky rychlejším možnostem nabíjení můžete iPhone nabíjet rychleji než kdy předtím.

Klady

 • Jedná se o nejrychlejší nabíjecí power banku, která několikrát zvyšuje rychlost nabíjení bez jakékoli šance na šok.
 • S iPhonem funguje skvěle, protože během hodiny nabije až 70-80 % baterie. Dodává se s vestavěnou funkcí AutoFit, která zdvojnásobuje rychlost nabíjení smartphonu.
 • INIU je vybaveno mechanismem SmartProtect, který zabraňuje poškození baterie a chrání vaše zařízení před přehřátím.

Nevýhody

 • Nabíjení smartphonu zabere spoustu času. Občas přebije váš smartphone a to může vést k přehřátí.

K tomu všemu má powerbanka působivou kvalitu zpracování. Od designu až po snadné použití, to umožňuje pohodlné přenášení a nabíjení vašich zařízení bez dalších komplikací.

Anker

Pro všechny ty jedince, kteří chtějí mít svůj telefon napájený, je tu přenosná powerbanka Anker. Tato powerbanka je dodávána s masivní baterií o kapacitě 20 000 MAH, která umožňuje nabíjet až 4-5 smartphonů, aniž by došlo k vybití baterie.

Klady

 • Je vybavena technologiemi PowerIQ a VoltageBoost, které vám umožní poskytovat optimalizované nabíjení vašich zařízení.
 • Tato powerbanka umožňuje nabíjet zařízení Android i iOS najednou. Tím končí vaše honba za více powerbankami pro různé smartphony.
 • To je dodáváno s duálním USB připojením, které vám umožní nabíjet 2 zařízení současně.

Nevýhody

 • Kabel typu C s power bankou nemusí být užitečný a může zahřívat vaše zařízení.

Jedná se o jednu z oblíbených power bank, která si upevňuje svou pozici na seznamu tím, že nabízí to nejlepší pro uživatele iPhone i Android a vykazuje skvělou výdrž baterie. S oběma to funguje perfektně, takže nabíjení je bezpečnější.

Cíl nula

Při výběru powerbanky se nikdo nechce spokojit s tím nejlepším; Goal Zero Sherpa přichází s možností bezdrátového nabíjení a umožňuje rychlejší nabíjení. Jedná se o solární powerbanku, která využívá 8mm kabel k nabíjení powerbanky přímo ze slunce.

Klady

 • Goal Zero Sherpa je solární powerbanka, která snižuje vaši závislost na elektřině a udržuje powerbanku nabitou. K nabíjení powerbanky bere energii přímo ze slunce.
 • Sherpa přichází s 100 AC, což znamená, že patří mezi nejrychlejší nabíjecí rychlosti a poskytuje o 60 % více energie. Dodává se s funkcemi bezdrátového nabíjení, které vám umožní nabíjet váš smartphone bez jakéhokoli rušení.
 • Jedná se o dlouhotrvající powerbanku se skvělým designem a je vyrobena tak, aby vydržela déle než mnoho jiných powerbank.

Nevýhody

 • Životnost baterie se musí zlepšit. Někdy se powerbanka vybije po nabití smartphonu jednou nebo dvakrát.

Doporučuji použít tuto power banku, protože poskytuje nejrychlejší nabíjení, které vydrží déle. Tato solárně napájená powerbanka nikdy nenechte svou powerbanku vybočit z řady. Moje zkušenost s touto powerbankou byla skvělá.

Anker 737

Už žádné další překážky při práci, když máte exkluzivní energetickou banku Anker Portable, která udrží váš notebook a další zařízení nabitá. Díky rychlejším možnostem nabíjení můžete bezpečně nabíjet svůj notebook. Pořiďte si tuto prémiovou power banku a pohodlně nabijte svá zařízení.

Klady

 • Přenosné powerbanky Anker jsou ideálním řešením pro nabíjení jakéhokoli notebooku, včetně MacBooku, na notebook s Windows. Pokračujte tedy ve správě svého pracovního projektu a odhoďte starosti, že se baterie dostane z dohledu.
 • Díky kapacitě baterie 25 600 mAh si můžete užít rychlejší nabíjení notebooku a dalších elektronických zařízení, jako jsou smartphony, tablety atd.
 • Je dodáván s 60W konektorem USB-C a 18W USB-A, což usnadňuje nabíjení vašich zařízení.
 • To je dodáváno s udržovacím nabíjením, které vám umožní přepnout na nabíjení zařízení s nízkou spotřebou energie kliknutím na tlačítko.

Nevýhody

 • Po nadměrném používání můžete čelit pomalému nebo žádnému nabíjení notebooku.

Tato powerbanka navíc přináší vestavěný bezpečnostní systém Multi Protect, prvotřídní baterie LG a tepelně odolné materiály udrží vás i vaše zařízení v pohodě.

Spigen

Spigen ArcHybrid Mag je exkluzivní magnetická power banka, která doplňuje seznam a umožňuje nabíjet váš smartphone bez použití rukou a bezdrátově. Tato powerbanka vám umožní nabíjet váš iPhone o 80 % rychleji než jiné magnetické bezdrátové baterie. Žádné uklouznutí, žádné kapky, tato powerbanka je naprosto výjimečná ve splnění vašich očekávání.

Klady

 • Tato powerbanka je perfektním řešením pro uživatele iPhonů, kteří bojují s výdrží baterie a mohou snadno nabíjet smartphony 1,5krát rychleji.
 • Spigen ArcHybrid Mag vám umožní nabíjet váš iPhone 12 až iPhone 15 série neuvěřitelnou rychlostí, to vše díky baterii s kapacitou 5 000 mAh.
 • Jedná se o hands-free power banku, která zabraňuje uklouznutí a pádům a udrží váš smartphone zcela nabitý a zároveň bezpečnější.

Nevýhody

 • Toto není kompatibilní se zařízeními Android. Pokud tedy používáte Android, můžete zkusit najít jiné alternativy.

Powerbanka Spigen ArcHybrid vybavená průchozím nabíjením, které udržuje vaše bezdrátové nabíjení zapnuté, zatímco se powerbanka nabíjí. Díky silnému magnetickému držení se nemusíte bát, že vám iPhone upadne.

ELEKOM

Konečná, ale účinná powerbanka, která vylepší zážitek z nabíjení vašeho zařízení. Elecom Nestout je vítězem IF design award za podporu inovací a designu. Díky svým větším možnostem nabíjení poskytuje nejrychlejší nabíjení díky portům USB-C s rychlým nabíjením.

Klady

 • Tato oceňovaná powerbanka má 15 000 mAh baterii, která vám umožní nabíjet vaše zařízení odkudkoli. Jeho trvalá kapacita baterie mění zážitek z nabíjení.
 • To je ideální pro outdoorové aktivity, protože je vyrobeno tak, aby odolalo povětrnostním a klimatickým podmínkám. Je odolný vůči teplu, prachu a vodě.
 • To funguje nejlépe pro nabíjení telefonu na cestách.

Nevýhody

 • Tato powerbanka má problémy s rychlým nabíjením. Někdy je to dobré, ale někdy trvá nabíjení vašich zařízení déle než kdy jindy.

Je však navržen tak, aby odolával extrémním podmínkám po celý rok, lithium-iontové baterie jsou vyrobeny se silikonovými podložkami, které zabraňují přenosu vibrací. Test pádem byl proveden podle amerického vojenského standardu MIL-STD 810G 516.7.

Jak vybrat nejlepší powerbanku?

Powerbanky jsou specifické pro specifické potřeby. Faktory, které odpovídají na otázku – „Který je pro vás ideální? jsou uvedeny níže.

 • Kapacita mluví: Vyberte powerbanku s kapacitou větší, než má váš smartphone. Například power banka s kapacitou 10 000 mAh nebo více by byla perfektní, pokud má váš smartphone baterii 3 000 mAh.
 • Hmotnost a přenosnost: Pokud jste stále na cestách, vyberte si powerbanku, která je dostatečně malá a lehká, abyste ji mohli snadno nosit v kapse nebo batohu. Při výběru powerbanky byste měli zvážit pohodlí přenosnosti s vaším požadavkem na vysokou kapacitu.
 • Rychlé nabíjení a vstup: Zkontrolujte také vstupní rychlost nabíjení powerbanky. Funkce rychlého vstupního nabíjení umožňuje powerbankám nabíjet rychleji, čímž je udrží nabité a připravené na vaše další dobrodružství.
 • Další vlastnosti: Některé powerbanky obsahují volitelné funkce, jako jsou vestavěné svítilny, solární panely nebo možnosti bezdrátového nabíjení. Zvažte své jedinečné požadavky. Pokud jste rádi venku, mohla by se vám hodit solární powerbanka.

A když už jste u toho, nezapomeňte se podívat na kompatibilitu powerbanky s vaším zařízením!

Extra tipy a rady před nákupem

Zaměřte se na zavedené značky uznávané pro svou spolehlivost a bezpečnostní požadavky a zároveň vyhodnoťte výkon a spolehlivost powerbank. Chcete-li vyhodnotit skutečný výkon, přečtěte si posudky klientů a profesionální hodnocení. Hledejte certifikáty jako CE, FCC nebo RoHS, které potvrzují dodržování globálních bezpečnostních norem.

Chcete-li své gadgety zabezpečit, hledejte powerbanky, které obsahují vestavěnou ochranu proti přebití, nadměrnému vybití a zkratu. Přemýšlejte o délce záruky výrobce; delší záruka je někdy známkou toho, že firma důvěřuje produktu. Nakonec se ujistěte, že kapacita powerbanky odpovídá tvrzením výrobce.

Výhody používání powerbanky

 • Nepřerušená konektivita: Powerbanky udržují vaše zařízení nabitá, což vám umožní zůstat v kontaktu, používat důležité aplikace a zůstat online, zejména na cestách nebo v nouzových situacích.
 • Pohodlí a přenosnost: Powerbanky jsou malé a přenosné, snadno se vejdou do kapsy nebo kabelky. Díky této vymoženosti můžete žít nomádským životním stylem, protože své gadgety můžete nabíjet, kdykoli budete chtít.
 • Nouzové zálohování: Zařízení vám umožňuje kontaktovat blízké, získat nouzové informace nebo zavolat pomoc, čímž zlepšíte vaši bezpečnost.

S tak velkým výkonem nabitým v takovém přenosném zařízení nelze popřít, že powerbanky jsou opravdu šikovnými gadgety!

Závěrečná slova

Výběr vhodné powerbanky může mít zásadní vliv na to, aby vaše zařízení zůstala nabitá. Připraví vás k použití, ať vás život zavede kamkoli. Používání powerbanky navíc zabraňuje zvedání šťávy a tím chrání i váš telefon.

Pro technické fanoušky i cestovatele nabízí tento článek důkladný přehled. Tyto powerbanky splňují různé účely díky své velké kapacitě pro mnoho nabití, schopnostem rychlého nabíjení a elegantnímu designu pro mobilitu.

Měli byste mít na paměti, že nákup důvěryhodné powerbanky znamená, že budete využívat nepřetržité připojení a zlepšit svůj mobilní životní styl. Správné rozhodnutí vám poskytne příležitost prozkoumávat, pracovat a komunikovat bez omezení, a ne jen šikovný gadget.

Další na řadě, už vás nebaví přepínání a hledání nabíječek? Zde jsou nejlepší nabíjecí stanice pro více zařízení [Android and iOS] k vyřešení vašich starostí!

  Jak smazat účet Google z Chrome