12 nejlepších náborových programů, které usnadňují a zefektivňují nábor

Úspěch a životnost podniků spočívá v jejich lidských zdrojích. Nalezení správného člověka na požadovanou pozici bylo vždy jednou z hlavních priorit všech úspěšných společností.

Procesy náboru jsou důkladně zaměřeny na nalezení správné shody mezi požadavky profilu a dovednostmi kandidátů. Jakkoli je role HR zásadní a elementární, je to také jedna z nejvíce vyčerpávajících pozic. Najít správného kandidáta a proměnit ho v aktivum pro společnost není snadný úkol.

V tomto článku budeme diskutovat o výzvách, kterým náboráři pravidelně čelí. Ještě důležitější je, že se stručně podíváme na některá z nejlepších řešení dostupných na trhu pro tyto výzvy.

Výzvám, kterým čelí personalisté při výběru toho správného kandidáta

Náboráři čelí několika výzvám při výběru toho správného kandidáta na danou pozici. Nejprve musí odfiltrovat kandidáty s irelevantními zkušenostmi, což je při ručním provádění únavný a časově náročný úkol.

Firemní prostor je rychlý; pokud nejste dostatečně rychlí, může být kandidát, který se zdál být vhodný pro tuto roli, vaši konkurenti utlačeni. Ruší veškeré úsilí vynaložené na zpracování přihlášek takových kandidátů na pozice ve společnosti.

Vzrušující součástí náborové role je, že hrají za oba týmy. Vyhledávají kandidáty, kteří inzerují pozice nabízené společností prostřednictvím několika online a offline kanálů. Komunikují s potenciálním zákazníkem, aby lépe porozuměli jejich očekáváním, a zároveň koordinují s interními týmy, zda se kandidáti hodí na dostupné volné pozice.

Jedním z nejkritičtějších aspektů náborového procesu by měl být důkladný a zároveň rychlý. Mezi oběma konci linky by neměla být žádná komunikační mezera. Vzhledem k tomu, že na trhu je k dispozici mnoho možností pro správného kandidáta, náboráři se musí ujistit, že dodrží své časové plány a efektivně dokončí proces náboru.

S nástupem technologií a zvýšeným povědomím o důležitosti náborového procesu je na internetu k dispozici několik náborových řešení ve formě nástrojů, softwaru a webových portálů.

Taková řešení reagují na všechny výzvy, kterým náboráři čelí, a umožňují další funkce pro urychlení procesu náboru. Podívejme se na některá z předních řešení dostupných na trhu.

Jobsoid

Jobsoid je jedním z lídrů, pokud jde o náborové portály. Postupem času se proměnila ve virtuálního náborového asistenta. Nabízí spoustu funkcí, které náborářům a kandidátům usnadňují celý proces náboru.

Jobsoid nabízí efektivní správu kandidátů, kde náboráři mohou shromažďovat a spravovat všechny žádosti pod jednou deštníkem. Joibsoid, vybavený centralizovanou komunikační platformou, vlastním náborovým kanálem, automatizovanými texty a inteligentním filtrem, jistě pomůže náborářům s řízením kandidátů mnohem pokročilejším způsobem.

Funkce nabízené Jobsoidem

 • Efektivní management kandidátů
 • Zveřejňujte úlohy na více platformách
 • Publikování jedním kliknutím
 • Personalizovaná komunikace
 • Mechanismus kolektivní zpětné vazby

Freshworks HRMS

Freshworks HRMS patří mezi lídry v náborových řešeních. Organizace spoléhá na přesná data při rozhodování a poskytování řešení společnostem při náboru správných osob na správné role.

Freshworks přináší na stůl nejmodernější funkce, jako je systém sledování uchazečů, virtuální onboarding, bezpapírové přijímání nových zaměstnanců a mnoho dalšího. Freshworks, podporovaný daty, také nabízí asistenci při rozhodování o lidských zdrojích na základě dat.

  4 Smarthome Hubs, o kterých jste nikdy neslyšeli (a proč byste je neměli používat)

Funkce nabízené Freshworks HRMS

 • Systém sledování žadatelů
 • Virtuální onboarding
 • Databáze zaměstnanců
 • Kratší doba pronájmu
 • Bezpapírový nástup nových nájmů
 • Výkonná automatizace náboru
 • HR rozhodování podložené daty
 • Sledování volna zaměstnanců
 • Databáze zaměstnanců a samoobsluha

Umístěte to na #3

Manatal

Manatal recruitment SaaS transformoval proces náboru pro náborové týmy. Cloudový náborový software usnadnil náborovým manažerům správu fondu talentů, najímání nejlepších talentů, spolupráci s týmem a sledování stavu uchazeče na jednom místě. Náborový nástroj založený na umělé inteligenci lze snadno integrovat s pracovními portály, získat doporučení a nastavit pohovory v minimálním časovém rámci.

Funkce nabízené Manatal –

 • Přizpůsobitelné pracovní potrubí
 • Automatizované formátování životopisu/životopisu
 • Automatické doporučení kandidátů
 • Hromadné zasílání e-mailů
 • Integrace Zapier

S Manatal může náborový tým spravovat své pracovní kampaně na jakékoli platformě (od Linkedinu po Naukri). Nabízí také doporučení na základě popisu práce a vytváří rozsáhlou výsledkovou kartu pro snadné najímání.

GoHire

GoHire, jak název napovídá, vám poskytuje úplnou kontrolu nad svým nástrojem pomocí virtuálních náborových asistentů. Výrazně snižuje náklady na nábor, ale také vám pomáhá najímat ty nejlepší lidi pro danou práci.

GoHire již obsloužil více než 2 000 předních značek v 50 zemích s klienty jako Voucher, Swapcard, Sweet berry, myThings, Promoter, Snagajob a další. GoHire to umožnilo svými centralizovanými náborovými kampaněmi, které poskytují jedinou platformu pro provádění vašich činností a kontrolu stavu eliminující složité prvky ze scény.

Její klienti milují její ekonomické a přizpůsobené náborové plány, protože nabízí všechny správné nástroje, které byste mohli potřebovat k rychlému hodnocení každého kandidáta. Řada nástrojů pro výběr, jako jsou screeningové otázky, dotazníky a hodnocení, celý proces náboru usnadňuje, což vede k lepším rozhodnutím o náboru.

Funkce nabízené společností Gohire

 • Kompletní kontrola
 • Snížené náklady na pronájem
 • Centralizované náborové kampaně
 • Ekonomické a přizpůsobené náborové plány
 • Zvýšená efektivita odstranění úzkých míst náborového procesu

Harver

Harver je dalším unikátním řešením dostupným v náborovém prostoru. Nabízí inovativní řešení zaměřující se na problematické body hromadného náboru. Automatizovaný proces od přihlášky po pronájem, který poskytuje řešení založená na datech klientům, jako jsou Valvoline, booking.com, McDonald’s, peloton, Teleperformance, KPMG a další, zasáhl přední globální korporátní giganty po celém světě.

Můžete identifikovat nejlepší výkony, měřit kritické dovednosti, kompetence a poskytovat relevantní ověřená shoda skóre. Slouží nejlepším zájmům společností a hraje čestně s kandidáty hledajícími práci na trhu.

Funkce nabízené Harverem

 • Objemový nábor
 • Řešení objemového náboru
 • Valvoline, booking.com, McDonald’s, peloton, teleperformance
 • Automatizovaný proces od žádosti po pronájem
 • Využijte data v reálném čase a poskytněte důležité poznatky, abyste se mohli pohybovat na neustále se měnícím trhu práce.

Funkční

Začněme tím, že prozkoumáme obrovské množství dostupných dat Funkční, sloužící všem v nejlepším zájmu klientů a kandidátů. S 85 000 000 kandidáty, 20 000 společnostmi na platformě, fungující nabídky rozmanitosti, rozmanitosti a spousty možností, ze kterých si mohou oba týmy vybrat. Věci musí společnosti fungovat skvěle, protože má také 1 300 000 úspěšných zaměstnanců z platforem.

S klienty, jako jsou Forbes, Soho house, Ryanair, Moodle, Sephora, Joey Restaurants a Bevi, se Workable neštítí jít pro své klienty o nic víc a nabízí vám nejfunkčnější řešení náboru.

Skleník

S Skleníkmůžete získávat a vychovávat vhodné kandidáty, nastavit spravedlivý náborový proces, vytvořit výjimečný náborový zážitek pro každého, od náborářů po náborové pracovníky, a používat robustní data a sestavy k neustálému upgradu sebe i svých týmů.

  Jak změnit tapetu Androidu podle denní doby

Greenhouse také nabízí flexibilitu při náboru a najímání mobilních aplikací s funkcemi pro přizpůsobení požadavku velikosti vašeho podniku, takže je vhodný téměř pro malé, střední i velké společnosti. Virtuální náborový asistent nabízí optimalizaci nabídek práce s doporučeními na základě historické výkonnosti a výkonnosti v oboru.

Můžete také snadno spolupracovat s interními náborovými týmy společnosti Greenhouse na hodnocení vašich žádostí, pracovních nabídkách a schvalování nabídek. Tato personalizovaná zkušenost nabízená klientům náborového softwaru je pro Greenhouse jedinečná.

Společnost Greenhouse si odnáší trofej domů tím, že zúčastněným stranám poskytuje přizpůsobený a podrobný přístup k zainteresovaným stranám v náborových procesech prostřednictvím upozornění, úkolů a oznámení.

Rekrutovaný

Nábor na cestách, to je motto Rekrutovaný žije a určitě dostojí. Nejen, že náborový pracovník nabízí podporu sourcingu, automatizaci najímání, efektivní hodnocení kandidátů, ale funkce, jako jsou brilantní kampaně, více pracovních desek, propojení plánovače a mnohé další, poskytují jedinečné přizpůsobení, které se hodí pro každého náborového pracovníka na platformě.

Společnost se také neštítí ukázat svůj dosavadní pokrok. Nosí to jako svůj čestný odznak. Od svého založení společnost umožnila 64% zkrácení doby do náboru, čtyřnásobný růst výnosů a ušetřila neuvěřitelných 240 000 $ z nákladů na pronájem svých klientů. A věříme, že můžeme s jistotou říci, že pokud hledáte virtuální personální agenturu, je náborový pracovník jednou z nejbezpečnějších sázek.

Nejlepší Echelon

Nejlepší Echelon je gigantem na trhu v oblasti náborových řešení a působí v oboru od roku 1988. Díky robustnímu softwaru pro sledování uchazečů a CRM vám Top Echelon poskytuje nejvhodnější kandidáty pro tuto roli.

Kromě toho také nabízí funkci pro rychlejší plnění zakázek díky své rozdělené síti. Gigant to umožňuje tím, že rozdělí umístění s nejlepšími náborovými firmami po celé zemi.

Funkce nabízené společností Top Echelon

 • Výkonné sledování žadatelů
 • CRM software

Recruiterflow

Recruiterflow je navržen pro veškerou opakující se, opakující se práci náborářů, a tak nabízí náborářům dostatek času a prostoru k brainstormingu o dalších aspektech jejich pracovních rolí.

Recruiterflow je mezi svými klienty oblíbený z více než jednoho důvodu, například je to jediné kontaktní místo pro všechny náborové potřeby náborářů, od žádostí až po najímání. S Recruiterflow můžete snadno spravovat kanály a současně spolupracovat s klienty a dalšími zainteresovanými stranami, abyste získali přehled o jejich požadavcích.

Díky robustním datům a super-snadnému rámci umožňuje Recruiterflow také snadno analyzovat všechny kandidáty tím, že umístí jejich profil na významné měřítko, a pomáhá tak náborářům při přijímání správných rozhodnutí.

Nejlepší na Recruiterflow je jejich trvání na tom, aby byl proces co nejrychlejší. Umožnili vám provádět nábor přímo z vaší doručené pošty pomocí funkcí, jako je nábor asistentů ve vaší doručené poště a funkce přetažení pro přesun kandidátů od pozitivního k potvrzení. Nabízejí také 14denní zkušební verzi, abyste si ověřili, zda je to pro vás ten správný software nebo ne.

Funkce nabídky Recruiterflow

 • Moderní software pro sledování žadatelů
 • Navrženo pro rušnou práci (výkonný modul pravidel,
 • Zdroje jedním kliknutím, správa kanálu, spolupráce s klienty, péče o kandidáty, správa klientů, analýza
 • Naverbujte hvězdné světlo ze své doručené pošty (přetažením), náborového asistenta ve vaší doručené poště,
 • 14denní bezplatná zkušební verze
  Jak tvrdě aktualizovat webový prohlížeč (aby se obešla mezipaměť)

Chytří náboráři

Chytří náboráři nabídnout vám zkušenost Talent Acquisition Suite s kompletními CRM a sourcingovými schopnostmi, abyste našli a spojili se s vysoce kvalitními talenty napříč platformou.

Umožňují náborářům přilákat kandidáty tím, že jim pomáhají najít vhodné kandidáty pomocí přímého získávání zdrojů a zároveň jim pomáhají vychovávat prostřednictvím kanálů sociálních médií. Na celé této cestě je ještě více vzrušující, že si také můžete vytvořit svůj kariérní web optimalizovaný pro mobily a začlenit do něj vlajkovou loď procesu náboru jedním kliknutím.

Software Smart Recruiters pro sledování uchazečů může pomoci vybrat kandidáty prostřednictvím hodnotících karet, zpětné vazby a pohovorů. Umožňují také spolupráci a komunikaci s náborovými týmy, poskytují zpětnou vazbu k pohovorům prostřednictvím mobilní aplikace a plánují následné pohovory a současně hodnotí a prověřují kandidáty.

Funkce nabízené Smart Recruiters

 • Talent Acquisition Suite
 • Kompletní CRM a možnosti získávání zdrojů pro nalezení a spojení s vysoce kvalitními talenty
 • přímé získávání zdrojů
 • Vytvářejte krásné kariérní stránky optimalizované pro mobily
 • Proces aplikace jedním kliknutím
 • Software pro sledování žadatelů
 • Sledujte výsledkové listiny, zpětnou vazbu a rozhovory
 • Spolupracujte a komunikujte s náborovými týmy
 • Poskytněte zpětnou vazbu k rozhovoru prostřednictvím mobilní aplikace
 • Naplánujte si následné pohovory
 • Posuďte a prověřte kandidáty
 • Použijte nástroje k vytváření nabídek náboru
 • Spravujte schvalování procesu nabídky
 • Odešlete žádost a spravujte podpisy
 • Zachyťte a připojte všechna data kandidátů do svého HRIS
 • Vypočítejte a spravujte všechny své metriky úspěšnosti náboru

Páka

Páka je nejkomplexnější náborová platforma na internetu. S více než 4000 zákazníky po celém světě se může pochlubit komplexní platformou pro získávání talentů.

Lever nabízí své služby ve čtyřech segmentech: Source and Nurture, Interview a Hire, analýza výsledků a znovuobjevení talentů. Prostřednictvím svých personalizovaných pěstebních kampaní lze přizpůsobit podle kandidáta, díky čemuž je zkušenost poučnější a informativní pro obě zúčastněné strany v procesu. Díky automatickým sekvencím odkapávání, shromažďování doporučení, zasílání textových zpráv k uplatnění schopnosti, LinkedIn RSC a rozšíření Chrome je celá péče a získávání kandidátů pro náboráře věrohodnější a pohodlnější.

Lever nabízí průzkumy diverzity, interní mobilitu, důvěrný nábor, vlastní plánování kandidátů, automatizační centrum a portál agentury, aby byl proces náboru hladší.

Funkce, jako je vlastní řídicí panel, vizualizace dat, konverzní poměry potrubí, řídicí panely pro manažery, statistiky rozmanitosti a jedinečné platformy BI analyzují výsledky ještě přesněji, čímž poskytují nejlepší sadu talentů pro danou roli.

Závěr 👩‍💼

Nyní, když jsme probrali téměř všechna přední náborová řešení dostupná na trhu, musíme objasnit, že každé řešení nabízí něco jedinečného a založeného na vašich požadavcích a velikosti organizace. Použijte zkušební plány dostupné s výše uvedenými platformami a udělejte informované rozhodnutí.

Před provedením pronájmu si prohlédněte tyto nástroje pro ověření na pozadí.

x