12 Výukové zdroje UX Design pro vývojáře a designéry

Dobrý UX design může pomoci přilákat více návštěvníků a zlepšit konverze, loajalitu zákazníků, SEO a umožnit vám vyniknout ve světě plném konkurence.

Zlepšení uživatelské zkušenosti se na tomto přesyceném trhu stalo důležitější než kdy jindy. Proto, aby podniky získaly na publikum solidní dojem, musí vyčnívat z hlediska produktů nebo služeb a designu, aby zlepšily uživatelský dojem.

I to je důvod, proč celosvětově roste poptávka po UX designérech.

Budování kariéry kolem UX designu je tedy lukrativní.

Existuje spousta příležitostí k učení a růstu, pokud to myslíte vážně. Můžete najít mnoho placených a bezplatných kurzů designu UX online, kde se naučíte dovednosti a připravíte se na výzvy. Pomůže vytvořit pevný základ pro vybudování úspěšné kariéry v designu UX.

Tak co, rádi navrhujete?

Zdá se vám cesta UX designu zajímavá?

Než se podíváme na některé z nejlepších kurzů designu UX online, pojďme si probrat pár věcí o designu UX.

Co je UX design?

User Experience (UX) je to, jak se uživatel cítí při používání produktu nebo služby. Produkty a služby mohou být cokoli hmotného nebo nehmotného, ​​jako je auto, chytrý telefon, mobilní aplikace, webové stránky atd. UX může zahrnovat jakoukoli interakci mezi produktem nebo službou a uživatelem, například jak produkt/služba vypadá, jak prvky ovlivňují a jejich zkušenosti s používáním nebo interakcí s nimi.

Návrh UX je tedy proces vytváření produktu nebo služby, aby je uživatel mohl snadno používat a užívat si interakci s nimi. Jeho cílem je zlepšit uživatelskou zkušenost zlepšením použitelnosti, efektivity a dostupnosti.

Design UX zahrnuje důkladný výzkum, plánování a analýzu dat. Proces je řízen výsledky testů, aby byl produkt co nejpříjemnější pro uživatele, aby se zlepšila celková uživatelská zkušenost.

Liší se od návrhu uživatelského rozhraní (UI), který se zaměřuje na navrhování rozhraní produktu nebo služby, jako je webová stránka, a řídí se názory a estetikou. Na druhou stranu design UX zahrnuje všechny aspekty uživatelské zkušenosti, jako je užitečnost, snadnost použití, vhodnost, výkon a vnímání značky.

Jak zapadá UX design do procesu vývoje a návrhu?

Proces návrhu UX pro jednu organizaci se může lišit od jiné. Klíčové oblasti však zůstávají stejné. Zde je návod, jak design UX zapadá do procesu vývoje a návrhu.

Při vytváření produktu nebo služby, jako je webová stránka, se jedná hlavně o osm fází:

 • Pochopení požadavků: Cílem je porozumět klientovu cíli vytvořit web nebo produkt/službu a obchod. Vyžaduje to, abyste prozkoumali cílovou skupinu, její potíže, jak produkt může tyto problémy vyřešit a související brainstorming.
 • Plánování: Zde si vyberete metodiku vývoje softwaru, technologický zásobník, definujete výstupy, odhadnete zdroje a časovou osu pro dokončení projektu. Bude také zahrnovat strukturování a drátěný model webu, počet stránek, které by měl mít, funkce, které musí mít atd.
 • Design: UI a UX zde vstupují do hry při navrhování webu převodem drátěných modelů na grafiku, barvy, typografii, tlačítka, animace, nabídky, branding atd.
 • Vývoj: Zahrnuje front-end i back-end vývoj transformací návrhů do speciálních efektů a animací, integrací funkcí založených na zvolených nástrojích a technologiích, integrací obchodní logiky, databáze atd.
 • Obsah: Přidání obsahu pro web na základě účelu a cílového publika, aby je nalákal.
 • Testování: Kontrola výkonu, spolehlivosti, bezpečnosti, použitelnosti atd. na webu, přičemž je zajištěno, že na něm nezůstanou žádné chyby nebo chyby.
 • Spuštění: Když web projde testem a získá souhlas od týmu QA, je spuštěn nebo nasazen pro uživatele.
 • Údržba: Zahrnuje pravidelnou údržbu webu, aby se odstranily chyby, chyby a aktualizovaly se jeho součásti, aby se odstranila slabá místa zabezpečení a zastaralé technologie.

Důležitost dobrého UX designu

Zvyšuje konverze

Kolem je velká konkurence. Zákazníci, kteří chtějí něco koupit nebo hledat informace, by měli mnoho možností. A pokud přijdou na váš web a nemohou najít to, co hledají, nebo mají potíže s přístupem k některým informacím kvůli špatnému designu, mohou váš web opustit a přejít na jiný.

Dobrý UX design s vhodnými CTA by vám pomohl stát se od ostatních, přilákat více zákazníků a zvýšit konverze. Pokud ale své stránky navrhnete jako uživatelsky přívětivé, bude pro ně snazší přístup k informacím, bezproblémový nákup produktů atd. Ocení to a budou mít vaši stránku přednost před ostatními.

Snižuje náklady

Navrhování webu bez účelu nebo zákaznického uvážení vás může vést k tomu, že utratíte velké peníze za řešení problémů, které mohou nastat v pozdějších fázích. Pokud dokážete zajistit dobrý design od začátku, bylo by méně chyb a museli byste vynaložit méně času, zdrojů a peněz na jejich opravu.

Zlepšuje SEO

Uživatelská zkušenost má nejen potěšit vaše zákazníky, ale také zlepšit vaše hodnocení SEO. Vyhledávače také kladou důraz na uživatelskou zkušenost a weby s dobrým UX designem se mohou ve svých výsledcích umisťovat výše. Pomáhá také v PPC marketingu (jako je Google Ads) k optimalizaci úspěchu vaší kampaně.

  Opravit chybějící řídicí centrum AMD Catalyst

Loajalita a důvěryhodnost

Dobrý UX design má vždy vyšší váhu než ten se špatnými designovými prvky a obtížnou navigací a přístupem k informacím. A víte, „první dojem je poslední dojem“; dobrý design pomůže vybudovat vaši důvěryhodnost. Přiláká také více návštěvníků a posílí loajalitu zákazníků prostřednictvím bezproblémové uživatelské zkušenosti.

Branding

S přizpůsobeným UX designem si můžete udržet více zákazníků. Vaši spokojení zákazníci vás už z dálky poznají podle vašich solidních návrhů a log. Mohou také doporučit vaše produkty, služby nebo webové stránky svým přátelům a rodině. Pomáhá zvýšit vaše příjmy.

Kombinací všech těchto výhod hraje UX design v současném obchodním světě zásadní roli. A pokud si v něm chcete vybudovat kariéru, můžete se naučit UX design online s různými dostupnými programy a kurzy.

Zde jsou některé z nejlepších kurzů designu UX pro vývojáře a designéry.

Udemy

Základy UX designu – Adobe XD UI UX Design

Stát se UX designer pomocí Adobe XD a pracovat na UX projektech od začátku do konce. Kurz pokrývá mnoho témat, od stavby až po testování a sdílení návrhů s vašimi kontakty. Pomůže vám získat znalosti o všem, co designér UX potřebuje k výkonu v reálném světě.

Získáte 93 dobře strukturovaných přednášek krok za krokem, abyste získali hlubší znalosti. Naučíte se také používat předpřipravené sady, vytvářet UX brief a pracovat s fonty a barvami. Navíc se naučíte zkratky a triky s workflow, které ušetří čas při dokončování projektu.

Po dokončení kurzu nebo v průběhu kurzu si můžete vybrat projekt, vytvořit kompletní strukturu UX a přidat ji do svého životopisu. Udemy vás naučí profesionálně mluvit s dalšími zkušenými profesionály ohledně jakéhokoli projektu. Naučí vás také, jak vybrat perfektní písma pro váš návrh a aplikace a otestovat je pro mobilní telefony a webové stránky.

Naučíte se postavit prototyp se stejnými funkcemi a akcemi, ale s mikrointerakcemi pro efektivní testování. Kromě toho můžete exportovat nástroje připravené k výrobě, naučit se vytvářet rychlé drátěné modely a usnadnit si práci. Nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti s navrhováním a používáním Adobe XD.

Masterclass Adobe XD

Adobe XD je nejrozšířenějším a nejoblíbenějším nástrojem pro návrh UX. v tento kurz, najdete vše, co potřebujete vědět, abyste to zvládli jako profíci. Naučí vás všechny detaily softwaru a nástroje a postupy, které jsou jeho součástí. Není zdarma, ale za pár šupů vám nabídne 2,5 hodiny video tutoriálů na vyžádání, doživotní přístup k jeho materiálům a potvrzení o studiu.

S hodnocením hvězdiček 4,2 z pěti je tento kurz zaměřen na každého, kdo chce začít navrhovat uživatelská rozhraní. Studenti se zabývali dvěma příklady: plnou aplikací se šesti stránkami a webovým rozhraním pro prodej aut.

Coursera

Úvod do návrhu uživatelské zkušenosti

Coursera představuje a Kurz designu User Experience (UX). která je zaměřena na uživatele. Naučíte se navrhovat artefakty, které zajistí spokojenost uživatelů a lepší zážitek.

Naučte se cyklus objevování, abyste mohli vyhodnotit a nastavit své techniky tak, aby uživatelům poskytovaly efektivní služby. Naučí vás disciplíny UX designu mnohem efektivněji.

Po absolvování kurzu se můžete nazývat profesionálním UX designérem. Naučíte se od začátku do konce za 5 týdnů, včetně úvodu, přehledu, požadavků, alternativ, prototypování a hodnocení. Sdílejte svůj certifikát s ostatními, aby si vás zaměstnavatelé všimli.

Certifikát Google UX Design Professional

Coursera nabízí a Certifikát designu Google UX které vám pomohou vybudovat slibnou kariéru. Coursera vás naučí proces návrhu prostřednictvím brainstormingu nápadů, definování bolestivých bodů, idealizace řešení, vytváření drátových modelů, prototypování, testování, iterování a vyhodnocování.

Naučte se používat základní koncepty založené na UX, jako je přístupnost, design zaměřený na spravedlnost a zaměřený na uživatele. Pomůže vám lépe porozumět věcem, od plánování výzkumných studií po studie použitelnosti a syntetizaci výsledků.

Vytvořte si mimořádné portfolio s alespoň třemi produkty, na kterých jste spokojeni, dobře reagující web, aplikace a další. Získejte znalosti o tom, jak učinit každodenní interakce uživatelů se zařízeními příjemnými, dostupnými a hodnotnými. Nevyžaduje žádné předchozí vzdělání ani zkušenosti.

Udacity

Staňte se UX designérem s Kurzy designu Udacity a vytvářet užitečné uživatelské zkušenosti pro produkty v reálném světě. Umožněte světu vidět vaši schopnost přeměnit uživatelský výzkum na vysoce kvalitní interaktivní návrhy.

Předpokládaná doba trvání kurzu UX designu jsou tři měsíce a na učení budete potřebovat 10 hodin každý týden. Každý, kdo má zájem o UX design, se může přihlásit sám bez předchozích zkušeností a okamžitě vstoupit do kurzu.

Získejte dovednosti při vytváření uživatelské zkušenosti od začátku až po fázi vývoje. Naučíte se brainstormovat své nápady podle potřeb uživatelů a využít svůj nápad k návrhu malého prototypu pro testování. Naučíte se také konečný proces, tj. přeměnu vašeho prototypu na hlavní návrh.

Kurz vás naučí vytvářet poutavé UX pro náš digitální svět, jako jsou digitální rozhraní, webové platformy, webové a mobilní aplikace. Udacity zahrnuje skutečné projekty od odborníků, technickou podporu, kariérní služby a flexibilní vzdělávací program v každém kurzu.

LinkedIn

Rozšiřte své znalosti a zdokonalte své dovednosti v oblasti designu UX pomocí Učení na LinkedIn vybudovat lepší portfolio. Pomůže vám prozkoumat ověřovací techniky, úvahy o mobilním designu, prototypování a další, abyste mohli rozšířit své dovednosti.

Existuje mnoho videí o různých kurzech souvisejících s UX designem, jako například:

 • Skica pro UX design
 • InVision pro UX design
 • Vytvoření návrhového systému s Adobe XD
 • Illustrator pro UX design, mobilní prototypování
 • Portfolio UX designu
 • Načrtněte základní školení

Po absolvování celého školení získáte svůj odznak. LinkedIn Learning zahrnuje sedm kurzů a celkem 10 hodin obsahu. Začněte tedy svou 1měsíční bezplatnou zkušební verzi hned teď.

FutureLearn

Vylepšete své digitální dovednosti při navrhování uživatelských zkušeností s FutureLearn pochopením důležitosti UX designu, jak zkoumat, navrhovat základy, nástroje, techniky a závěrečné testy.

  Jak hrát The Talos Principle na Linuxu

Kurz je vyvinut společností Accenture. Jeho délka je tři týdny s 2 hodinami týdenního studia. Naučíte se:

 • UX a jeho význam
 • Základy UX designu
 • Dobré UX vs. špatné UX
 • Proces návrhu UX
 • Různé techniky v testování a vývoji
 • Uvedení finálního produktu na trh

Zaregistrujte se na základě jeho dostupnosti a učte se svou rychlostí. Během kurzu se můžete setkat s ostatními studenty a sdílet nápady, diskutovat o projektu a další. K přihlášení nepotřebujete žádné předchozí dovednosti ani kvalifikaci. Jakmile se připojíte, získáte neomezený přístup ke kurzu UX designu, článkům, recenzím kolegů, kvízům a videím.

Sledujte svůj pokrok a skóre hodnocení, abyste věděli o své úrovni výkonu. Až budete s krokem připraveni, označte jej jako dokončený. Chcete-li získat odznak, musíte dokončit alespoň 90 % kroků a hodnocení.

Nadace interakčního designu

Rozvíjejte svou kariéru v UX designu učením se z Interaction Nadace designu. Po absolvování kurzu získáte průmyslově uznávaný certifikát. Zapište se s paušálním poplatkem a jděte svým vlastním tempem, abyste nikdy neztratili třídu.

Interaction Design Foundation nabízí 14 kurzů ve čtyřech částech, abyste byli skvělým designérem UX. Stát se expertem na UX design je jen o krok napřed. Podívejme se podrobně na čtyři části kurzu:

Nadace (zahrnuje dva kurzy):

 • Průvodce pro začátečníky
 • Konečný průvodce

UX Designer Beginner (5 kurzů): Zde se naučíte:

 • Základy
 • Jak spustit projekt návrhu zaměřeného na uživatele
 • Sestavte si portfolio
 • Interakce člověk-počítač
 • Staňte se UX designérem od nuly
 • Mapování cesty
 • Design řízený daty
 • Design pro 21. století

UX Designer Intermediate (3 kurzy): Získejte dovednosti se základními nástroji ze sady nástrojů pro návrh UX.

 • Návrhové vzory uživatelského rozhraní pro úspěšný software
 • Uživatelské výzkumné metody a osvědčené postupy
 • Agilní metody pro UX design

UX Designer Advanced (4 kurzy): Naučí vás:

 • Návrh mobilního uživatelského dojmu
 • Emocionální design
 • UX Management: Strategie a taktika
 • Přístupnost: Jak navrhnout pro všechny

Získejte přístup ke všem kurzům, které souvisejí s UX designem, a rozšiřte své znalosti, abyste vytvořili své skvělé portfolio. Podívejte se na svůj preferovaný kurz, jděte do něj a získejte certifikát.

Valné shromáždění

Valné shromáždění nabízí pro vás nejlepší kurz UX designu spolu s tréninkem na akademické půdě. Vyberte si vhodnou dobu z dostupných dob a začněte rozvíjet své nápady na UX. Pomůže vám rozvíjet vaše univerzální dovednosti k řešení i složitých problémů.

Vybudujte si perspektivní kariéru v navrhování UX, abyste koncovým uživatelům poskytovali skvělé zkušenosti a předváděli sólové projekty i skupinové a klientské projekty.

Spojte se se zkušenými instruktory z celého světa prostřednictvím Slack a Zoom. Žádný strach, pokud se učíte pomalu; Valná hromada myslí i dál a poskytuje vám hodiny navíc, abyste získali další pokyny, technickou pomoc, zpětnou vazbu a další.

Spojte se s technology a designéry UX prostřednictvím virtuálních relací, jako jsou přednášky hostů, panelové diskuse o najímání a hodiny studia. Podívejte se na kompletní sylabus vašeho kurzu, počínaje základy UX až po plánování kariéry v UX.

Kariéra slévárenství

Staňte se profesionálním UX designérem do deseti měsíců s Kariéra slévárenství. Umožňuje vám učit se flexibilně, aniž byste narušili každodenní rutinu. Získejte šanci spolupracovat s odborníky a vybudovat si dobře vypadající profesionální portfolio.

Tento kurz UX designu trvá šest měsíců nebo deset měsíců v rozsahu 30–40 hodin/týden nebo 15–20 hodin/týden. CareerFoundry poskytuje učení zaměřené na člověka, flexibilitu, spokojenost a jistotu úspěchu.

V kurzu UX designu budete:

 • Naučte se všechny dovednosti, procesy a nástroje související s UX designem
 • Spolupracujte s odborníkem nebo lektorem a získejte personalizovanou zpětnou vazbu a také úplný přehled o svém pokroku
 • Získejte koučování na míru, abyste zajistili, že budete na vrcholu své kariéry
 • Vybudujte si vynikající portfolio z projektů, které dokončíte
 • Získejte pomoc od kariérních specialistů, abyste se stali designérem UX

Není vyžadována žádná základní kvalifikace ani technické znalosti. Zaregistrujte se zaplacením 650 $ měsíčně po dobu deseti měsíců s platbou předem 1 400 $ nebo zaplaťte 7 505 $ najednou, abyste mohli využít slevu.

Odrazový můstek

Odrazový můstek vám nabízí flexibilní kurz UX designu, který vyhovuje vašemu rozvrhu. Vylepšete své dovednosti svým vlastním tempem díky mentorství 1:1 od odborníků. Spolupracujte se svým mentorem každý týden, sdílejte své názory a získejte zpětnou vazbu. Můžete získat znalosti z reálného světa, abyste se stali profesionálním designérem UX a vytvořili působivé portfolio.

Kurz se skládá z více než 350 hodin, včetně hloubkových článků, videí, kurzů souvisejících s kariérou a praktických designových projektů. První krok zahrnuje designové myšlení, uživatelský průzkum, syntézu, prezentaci, vymýšlení, navrhování, skicování drátových modelů, uživatelské rozhraní, prototypování, designový sprint a speciální témata.

Naučíte se identifikovat problémy zákazníků, provádět komplexní výzkum, načrtnout a postavit prototyp a provádět testy ke zlepšení. Získejte šanci pracovat na průmyslovém projektu, kde přímo spolupracujete s klientem, ponoříte se hlouběji a stanete se expertem v oboru.

Springboard nabízí flexibilní cenové možnosti. Pokud chcete platit po získání práce UX, stálo by vás to 389 $ měsíčně po dobu 36 měsíců. Zaplaťte na začátku kurzu 7 900 $ nebo měsíčně 1 590 $ měsíčně po dobu šesti měsíců. Můžete také financovat své vzdělání. Pokud nejste s kurzem spokojeni, požádejte o vrácení celé částky do sedmi dnů od přihlášení.

Ironhack

Připojit Žehličkahack’s UX design Bootcamp a získejte dovednosti navrhování UX. Bez předchozích zkušeností nebo IT zázemí vám tento kurz pomůže stát se UX designérem za 9 týdnů, pokud jste na plný úvazek, nebo za 24 týdnů, pokud to děláte na částečný úvazek.

Kurz zahrnuje online přípravu, modul 1, modul 2 a modul 3, kde se naučíte od základů až po pokrok a jak navrhnout prototyp pro testování před finálním vývojem.

  Jak zapnout dvoufaktorové ověřování pro LinkedIn

Můžete se učit online, s komunitou nebo osobně. Každý, kdo se zajímá o techniku, může snadno absolvovat kurz a zlepšit své dovednosti v oblasti designu. Spojte se s instruktory UX designu, abyste překročili hranice.

Designlab

Naučte se UX design s Designlab a získejte svou roli v designu v předních průmyslových odvětvích. Má silnou síť mentorů, což je její tajná zbraň. Stačí se přihlásit do kurzu, spárovat se se zkušeným designérem během několika minut a rozšířit své znalosti.

Připraví vás a nasměrují na vaši kariéru. Spojte se s komunitou a získejte více informací prostřednictvím zpětné vazby od komunity. Můžete také očekávat nějaké interakce od Designlab, jako jsou 1:1 mentorské hovory pro zlepšení vašich dovedností, pravidelná zpětná vazba na práci, 12 skupinových kreditů a neomezený přístup ke Slacku.

Věnujte během školení svých 480 hodin a staňte se UX designérem na plný úvazek. Vybudujte si z projektů během školení ohromující portfolio a předveďte své dovednosti zaměstnavatelům. Naučíte se také základy komunikace a designu spolu s úvodem do UX designu, různými výzkumnými technikami a způsoby jejich použití.

Kromě toho se naučíte informační architekturu, interakční design, interakci, implementaci, nastavení portfolia a vyvrcholení projektů, jako je přidání funkce, responzivní webdesign a aplikace typu end-to-end.

Zaregistrujte se nyní za pouhých 6249 $ jednorázovou platbou nebo 1041 $ měsíčně.

Týdenní design

Tutoriály, aktiva, rozhovory

Punit Chawla běží tento kanál se spoustou videí o UX designu. Je trochu zaměřený na Adobe XD, ale obsahuje také informace o dalších nástrojích a zajímavé rozhovory s diskusemi o nejrůznějších tématech designu. Podívejte se do sekce „Design Sucks“, kde najdete analýzu a posouzení oblíbených uživatelských rozhraní spolu s jejich nedostatky a přednostmi.

Knihy o UX designu

knihy? Kdo čte knihy, když je tolik obsahu v online kurzech, videích a blozích, že? Špatně.

Mnoho lidí stále používá knihy jako učební pomůcku, protože je snadné je vzít s sebou a učit se vlastním tempem, když jste na dlouhé cestě nebo kdykoli máte čas na čtení. V knihách napsaných renomovanými odborníky na UX design je spousta skvělých učebních materiálů. A my vám řekneme o těch, které byste si opravdu měli přečíst, i když chodíte na kurz nebo sledujete výuková videa.

#1. O obličeji: Základy interakčního designu

Jak již název napovídá, jedná se o základního průvodce interakčním designem. Toto je kniha, která formovala krajinu interakčního designu. Jeho 4. vydání je kompletně aktualizováno a přepracováno pro mobilní věk s přihlédnutím k posunu k chytrým telefonům a tabletům.

Díky této knize unikl interakční design z výzkumných laboratoří a pronikl do každodenního života mnoha lidí. Jedná se o komplexního průvodce, který zahrnuje diskuze o dotykových rozhraních, velikostech obrazovek, mobilních aplikacích a mnoho dalšího. Autoři jsou renomovaní profesionálové v oblasti výpočetní techniky, programování a designu, což jim umožňuje poskytnout široký pohled na oblast UX designu.

#2. Učebna Adobe XD v knize

Chcete absolvovat kurz Adobe XD, ale nemáte na něj místo v rozvrhu? Žádný problém. Tato kniha je učebnou Adobe XD, kterou si můžete vzít s sebou. Je to bestseller od Adobe Press, takže s ním nemůžete udělat chybu.

Obsahuje 11 lekcí, které čtenáře provedou všemi nezbytnými kroky, aby se naučili klíčové techniky Adobe XD. Jsou to projektové lekce pro navrhování a prototypování skutečného obsahu pro skutečné aplikace a webové stránky.

Spolu s knihou získáte spoustu doprovodných souborů, které čtenáři poskytují všechny potřebné materiály k dokončení projektů uvedených v každé kapitole.

#3. Směšně jednoduchý průvodce aplikací Sketch

Název vám řekne téměř vše, co potřebujete vědět o této knize. Pokud se prostě chcete dozvědět o Sketch směšně jednoduchým způsobem, je to kniha pro vás.

Aplikace Ridiculously Simple Guide to Sketch App je napsána pro nekodéry a nedesignéry, tedy pro běžné lidi, kteří potřebují předložit nápad potenciálním investorům, ale nemají znalosti k jeho realizaci.

S touto knihou se naučíte používat Sketch k snadnému vytváření maket, které vypadají a působí jako skutečné věci. Poté, pokud získáte finanční prostředky, budete muset vážně přemýšlet o tom, jak svůj nápad proměníte v fungující věc.

#4. Prezentace Zen

Knihu Presentation Zen bych nedoporučoval lidem, kteří hledají praktické informace, aby mohli rychle začít pracovat na designu UX. Ale pokud máte trochu volného času, přečtěte si to. Dá vám cenné lekce, jak prezentovat své nápady. Protože rozdíl mezi průměrným UX designem a úžasným nemusí být v samotném designu – může být ve způsobu, jakým je prezentován.

Jeho autor, Garr Reynolds, se dělí o své zkušenosti s přeměnou jednoduchého svazku diapozitivů v poučnou, provokativní, vzdělávací a inspirativní prezentaci. Než si knihu koupíte, můžete se podívat na jeho stránky presentationzen.com, abyste získali přehled o jeho myšlenkách.

Závěr

Dobrý UX design nabízí mnoho výhod, jako je zvýšení konverzí, loajalita zákazníků, rozpoznání značky, vylepšené SEO hádky a další. Vzhledem k tomu, že designéři UX jsou dnes velmi žádanými, je výhodné dělat kolem nich kariéru.

Pokud to tedy myslíte vážně, zvažte výše uvedené kurzy UX designu, abyste se naučili dovednosti a vybudovali lukrativní kariéru.

Příbuzný:

12 kurzů pro zahájení vaší kariéry v konverzačním designu.

x