etechblog

12 WordPress rezervačních pluginů, díky kterým je správa rezervací hračkou

Efektivní správa rezervací hraje klíčovou roli, pokud jde o určité online obchody. Spolehlivý rezervační systém je nezbytný, pokud provozujete hotel, restauraci, kliniku nebo jakýkoli jiný podnik založený na službách. Zajišťuje spokojenost zákazníků a výrazně zvyšuje tržby.

Naštěstí WordPress nabízí širokou škálu rezervačních pluginů, které zefektivňují celkový proces správy rezervací. Pomocí těchto pluginů můžete na svůj web jednoduše integrovat pokročilé rezervační funkce.

Vaše webové stránky se tak stanou uživatelsky přívětivou rezervační platformou. Navíc budete mít plnou kontrolu nad správou rezervací, aniž byste se spoléhali na služby třetích stran.

S rezervačními pluginy eliminujete svým zákazníkům potíže s procházením více stránek a telefonními hovory. Získáváte také více šancí přeměnit návštěvníky na zákazníky. V tomto článku zdůrazníme důležitost rezervačních pluginů a představíme vám některé z nejlepších rezervačních pluginů.

Výhody používání WordPress rezervačních pluginů k plánování schůzek online

K ovládání rezervačního pluginu WordPress nebudete potřebovat žádné znalosti kódování ani složité technické zkušenosti. Také nebudete muset vytvářet složitý rezervační systém od začátku. Zde jsou některé zmínitelné výhody používání rezervačních pluginů WordPress pro plánování schůzek online:

Hladký zážitek z rezervace

Svým klientům můžete poskytnout nejjednodušší způsob rezervace pomocí pluginu WordPress pro rezervaci na vašem webu. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní tyto pluginy zefektivňují celý proces rezervace.

Vaši klienti nebudou muset opouštět vaše webové stránky, aby si zarezervovali vaši službu, což udrží jejich pozornost při nákupu. V důsledku toho nepromeškáte příležitost zvýšit příjmy řízením celé cesty zákazníka.

Nepřetržitá dostupnost

Pomocí rezervačního pluginu mohou klienti provést rezervaci vaší služby kdykoli chtějí. Díky dostupnosti 24/7 mohou rezervační pluginy pomáhat zákazníkům i mimo běžnou pracovní dobu. Takže vám nikdy neuniknou zákazníci, protože plugin má váš rezervační systém vždy aktivní.

Přesné aktualizace dostupnosti

WordPress rezervační plugin okamžitě aktualizuje dostupnost rezervačního slotu. Odpovídá rozvrhu vaší společnosti, takže zákazníci mohou vidět dostupnost v reálném čase. Mohou si tak vybrat ten nejlepší slot, který preferují, a vaše firma nebude čelit žádným konfliktům při rezervaci.

Automatické potvrzení a upozornění

Rezervační pluginy automaticky odesílají e-maily nebo SMS zákazníkům po potvrzení rezervace. Plugin můžete také přizpůsobit tak, aby zákazníci mohli dostávat oznámení v blízkosti data a času schůzky. V důsledku toho se minimalizuje pravděpodobnost nedostavení se a celková spokojenost klientů stoupá.

Upravitelné rezervační formuláře

Rezervační formulář si můžete přizpůsobit podle svého podnikání a typu značky a vypadat profesionálně. Můžete tak snadno shromáždit všechny důležité informace od svých zákazníků, jako jsou jména, kontaktní údaje, preference služeb a další. Navíc to šetří váš čas a zvyšuje kvalitu vašich služeb, protože všechna relevantní data můžete shromáždit předem.

Rezervační pluginy WordPress vám umožní připojit se k několika renomovaným online platebním branám. Klienti se tak mohou spolehnout na vaše platební metody a provádět bezpečné transakce při rezervaci rezervace. To zvyšuje cash flow vaší společnosti, zjednodušuje platební proceduru a odstraňuje manuální zpracování plateb.

Kompletní správa schůzek

Pomocí rezervačního pluginu WordPress získáte efektivní proces správy schůzek. Jakoukoli rezervaci můžete zobrazit, upravit, nastavit nebo zrušit z centralizovaného řídicího panelu. To zaručuje bezproblémový provoz a zvyšuje zákaznickou zkušenost. Některé pluginy navíc nabízejí přeplánování, historii schůzek a profily zákazníků, aby poskytovaly více přizpůsobené služby.

Správa více uživatelů

Můžete mít tým zaměstnanců, který bude spravovat schůzky pomocí funkce správy více uživatelů. To vám pomůže při plánování dostupnosti zaměstnanců, jejich přiřazování ke konkrétním schůzkám a sledování jejich produktivity.

  Jak vložit text do Google Assistant

Analýzy a přehledy

Díky funkcím pro vytváření přehledů a analýz můžete porozumět vzorcům schůzek, preferencím klientů a vytváření příjmů. Díky těmto statistikám založeným na datech tak můžete činit lepší rozhodnutí. Nakonec můžete vylepšit své služby a posunout je na další úroveň.

Kompatibilita s jinými pluginy

Rezervační pluginy WordPress lze integrovat s jinými pluginy v ekosystému WordPress. Svůj rezervační systém můžete integrovat s pluginem kalendáře, nástroji CRM, nástroji e-mailového marketingu a dalšími. Celková funkčnost a efektivita vašeho rezervačního systému se tak zlepšila.

Nyní se podívejme na některé z nejlepších rezervačních pluginů WordPress a jejich základní funkce.

Rezervační systém WP

WP Booking System je výjimečný plugin kalendáře rezervací pro WordPress. Mnoho lidí mu důvěřuje, protože se může pochlubit působivou mírou spokojenosti a je vysoce hodnoceno ostatními. Plugin vám umožňuje bez námahy vytvářet rezervační kalendáře a formuláře a zároveň efektivně zpracovávat všechny rezervace.

Rezervační kalendář si také můžete přizpůsobit tak, aby dokonale odpovídal vašim jedinečným požadavkům.

Klíčové vlastnosti:

 • Prohlédněte si všechny rezervace na jednom místě uspořádané v kartách.
 • Konkrétní rezervace snadno vyhledejte jejich seřazením nebo pomocí možnosti vyhledávání.
 • Nastavte omezení rezervace na základě minimálního nebo maximálního počtu dní, pokročilých období a dalších.
 • Pomocí jediného řídicího panelu můžete zobrazit nebo upravit platební údaje, posílat e-maily klientům a další.
 • Přijměte offline rezervace prostřednictvím telefonních hovorů nebo e-mailů a přidejte je ručně do kalendáře.
 • Získejte podrobné zprávy a statistiky svých rezervací a výdělků.
 • Zkontrolujte rezervace ručně a ponechte si je nebo je odmítněte podle svých preferencí.
 • Exportujte všechny informace o rezervaci ve formátu souboru CSV.

Amélie

Amelia je důvěryhodné rezervační řešení, které uživatelům zaručuje uživatelsky přívětivé prostředí. Zefektivňuje proces plánování schůzek a rezervace míst. Plugin automatizuje rezervační systém pomocí nejnovějších technologických zásobníků a pokročilých funkcí. S tímto řešením je tedy správa rezervací na akce, společnosti a jednotlivce mnohem jednodušší.

Klíčové vlastnosti:

 • Vytvářejte rezervační formuláře pro online schůzky a plánování událostí s jedinečným uživatelským rozhraním a UX.
 • Ideální pro právní poradce, tělocvičny a sporty, soukromé kliniky, salony a opravárenská centra.
 • Přední i zadní část jsou vyrobeny mobilním přístupem.
 • Auto detekuje globální zákazníky a nastavuje schůzky a události na základě časového pásma.
 • Pohodlné zobrazení kalendáře na zadní straně poskytuje úplný přehled všech naplánovaných schůzek a událostí.
 • Back-end řídicí panel zobrazuje statistiky a KPI, zobrazení kalendáře, schůzky, zaměstnance, služby, správu umístění a další.
 • Integruje se s WooCommerce a umožňuje vám prodávat produkty a služby prostřednictvím rezervačního systému.

BooingPress

BookingPress je všestranný plugin pro schůzky a plánování pro WordPress určený pro průmysl založený na službách. Je navržen tak, aby vyhovoval firmám všech velikostí i jednotlivcům, kteří chtějí řídit plánování svých schůzek online.

Plugin přichází se snadným procesem nastavení a uživatelsky přívětivým rozhraním. Navíc nabízí plně automatizované plánování zaměstnanců, vlastní rezervaci a jednoduchý platební proces.

Klíčové vlastnosti:

 • Ideální pro zdraví, fitness, salon, lékařské, profesionální služby, vzdělávání, vybavení a další kategorie.
 • Umožňuje klientům zobrazit dostupnost personálu a ceny služeb a snadno si rezervovat schůzky prostřednictvím krásného rezervačního widgetu.
 • Množství nástrojů pro snadné sledování rezervací, správu klientů, zpracování plateb, sledování dostupnosti a další.
 • Sada nástrojů pro přizpůsobení rezervačního formuláře, včetně barevného schématu, názvů a rozvržení, pomocí pohodlného editoru.
 • Posílejte včas e-mailová, WhatsApp a SMS upozornění svým klientům v jejich preferovaných komunikačních kanálech.
 • Efektivní plánování zaměstnanců při poskytování individuální flexibility pro dny volna.
 • Synchronizuje se s Kalendářem Google a Kalendářem Outlook pro lepší plánování a poskytování upozornění.
 • Centralizovaný analytický řídicí panel, který poskytuje komplexní data pro vaše podnikání se schůzkami

Rezervace Webba

Plugin Webba Booking je nabitý funkcemi, které zefektivní celý proces správy rezervace. Je to lehký a uživatelsky přívětivý plugin, který vám dává plnou kontrolu nad procesem rezervace a rezervace. Navíc je plugin ideální pro malé podniky, hotely, rekreační pronájmy, lázně, salony, lékařství, fitness a další.

Klíčové vlastnosti:

 • Přizpůsobte si celý plugin pomocí 80+ možností designu a 79 designových prezentací.
 • Uživatelé si také mohou rezervovat pomocí svých mobilních zařízení odkudkoli.
 • Mezi funkce rezervace patří skupinová rezervace, řetězová rezervace, pravidla pro stanovování cen, seskupování služeb a další.
 • Přizpůsobitelné rezervační formuláře s nekonečnými službami, pracovní dobou a vlastními poli pro shromažďování základních informací
 • Integrace s bezpečnými možnostmi plateb s více než 100 bránami, včetně PayPal, Stripe atd.
 • Odesílejte upozornění a upomínky prostřednictvím e-mailu nebo SMS.
 • Výkonná integrace s renomovanými platformami, jako je Kalendář Google, WooCommerce a další.
 • Vícejazyčný plugin, který se integruje s WPML a je ideální pro globální zákazníky.
  Jak připojit ovladač PS4 nebo Xbox k vašemu iPhonu nebo iPadu

Rezervační kalendář

Rezervační kalendář je jedním z průkopnických a široce uznávaných rezervačních pluginů pro WordPress. Nabízí vizuálně přitažlivý rezervační systém, který krásně znázorňuje dostupnost kalendáře.

Váš web se tak připraví na přijímání rezervací od vašich zákazníků. Kromě toho, čistý rezervační administrátorský panel činí celkový rezervační proces pro zákazníky hračkou. Kromě toho se plugin synchronizuje s ostatními službami, takže vaše rezervace nikdy nebude v konfliktu a zůstane aktualizována.

Klíčové vlastnosti:

 • Nabízí plně responzivní a vizuálně přitažlivý design, který vypadá skvěle na jakémkoli zařízení.
 • Příjemné a přívětivé administrátorské rozhraní vám umožňuje prohlížet a spravovat rezervace.
 • Přijímá nekonečné množství rezervačních zdrojů (služeb nebo atributů).
 • Vyberte si z řady stylových šablon kalendářů, které odpovídají vzhledu vašeho webu
 • Informujte zákazníky prostřednictvím e-mailu o každé aktivitě rezervace.
 • Integruje se s nejoblíbenějšími platebními bránami.
 • Přijímá více rezervací provedených uživateli ve stejný den na základě kapacity zdrojů.
 • Nastavte kritéria výběru na základě minimálního, maximálního počtu dní a půldenní rezervace.
 • Ceny a poplatky lze určit na základě zvláštních dnů, kuponů nebo zálohových plateb.
 • K dispozici je víceuživatelská a vícejazyčná podpora.

Rezervace hodin schůzky

Rezervace hodin schůzky je všestranný plugin WordPress, který vám umožňuje vytvářet přizpůsobitelné rezervační formuláře pro schůzky. Uživatelé mohou vizuálně vybrat časy zahájení z vypočítaných možností, jako jsou hodiny a trvání služby.

Plugin je ideální pro různá odvětví a automatizuje správu dostupnosti, aby se zabránilo dvojitým rezervacím. Toto řešení je navíc ideální pro služby související s lékařskými službami, fitness, akcemi, rezervacemi pokojů, jazykovými kurzy a dalšími.

Klíčové vlastnosti:

 • Snadno konfigurujte data a plány kalendáře pomocí vizuálního rozhraní.
 • Definujte pracovní data, neplatná/prázdná data a speciální data.
 • Omezit výchozí, maximální a minimální data.
 • Personalizujte otevírací dobu pro vybrané termíny.
 • Nastavte různé služby pro každý kalendář.
 • Nastavte cenu a trvání pro každou službu.
 • Automatický výpočet času spuštění na základě otevírací doby a trvání služby.
 • Nastavte e-mailová upozornění a přizpůsobte je zákazníkům a administrátorům.
 • Bezpečná metoda ověřování formulářů s ochranou proti spamu a captcha.
 • Funguje perfektně a je dodáván s bloky Gutenberg a Elementor.
 • Podporuje více formátů data a více než 53 jazyků pro kalendář

Rezervační kalendář

Rezervační kalendář je ideálním řešením pro implementaci rezervačního systému na vašem webu WordPress. Je to robustní plugin, který vám umožňuje vytvářet neomezené rezervační kalendáře, formuláře a tak dále. Zákazníci a administrátoři si mohou užívat pohodlí e-mailových upozornění, okamžitého schválení a integrace s různými platebními metodami.

Klíčové vlastnosti:

 • Vytvořte si nekonečné množství rezervačních kalendářů pro různé účely.
 • Získejte různé motivy kalendáře, formuláře a doplňky pro různé kalendáře.
 • Přizpůsobitelné nastavení e-mailu pro upozornění zákazníků a správců v různých situacích.
 • Použijte jej jako rezervační widget na vašem webu.
 • Automaticky schvalovat požadavky uživatelů na rezervace.
 • Možnost platby v hotovosti a PayPal.
 • Uživatelé mohou pro rezervaci vytvářet časové úseky na základě hodin a dokonce i minut.
 • Responzivní plugin, který perfektně funguje na různých zařízeních.

Knižně

Bookly přináší revoluci v online rezervaci díky svému bezplatnému a přednímu pluginu pro plánování pro WordPress. Tento výkonný nástroj vám umožňuje přijímat online rezervace a automatizovat rezervační systém.

Proto můžete bezchybně spravovat svůj rezervační kalendář, služby a klientskou základnu z centralizovaného řídicího panelu. Můžete tedy zvýšit svůj online prodej zjednodušením správy schůzek pro různá odvětví.

Klíčové vlastnosti:

 • Rychlý online rezervační systém, který nabízí intuitivní a přizpůsobitelné formuláře
 • Přizpůsobitelný rezervační formulář, který nevyžaduje žádné znalosti kódování.
 • Zahrňte na své stránky neomezený počet rezervačních formulářů.
 • Zobrazení kalendáře na základě měsíčních, týdenních a denních časových rámců.
 • Zákazníci mohou ztracenou rezervaci vyhledávat, třídit a filtrovat, jak chtějí.
 • Každá služba má variabilní délku od 5 minut do 7 dnů.
 • Služby jsou rozděleny do kategorií pro pohodlí uživatele.
 • Nastavení SMS a e-mailu lze změnit přímo z backendu.
 • Vícejazyčná podpora je k dispozici prostřednictvím integrace WPML.
 • Provozujte marketingové cíle prostřednictvím automatických SMS a e-mailových kampaní.
  Jak opravit Logitech K750 nefunguje

Kalendář rezervací schůzek

Plugin Kalendář rezervací schůzek vám poskytuje dokonalý zážitek z online rezervací. Je navržen tak, aby vyhovoval různým odvětvím a činnostem, jako jsou lékařské konzultace, učebny, akce, doprava a další. Vaši klienti si mohou snadno vybrat požadovaný časový úsek ze sady dostupných možností prostřednictvím vhodného formátu kalendáře.

Klíčové vlastnosti:

 • Spotřebitelé si mohou rezervovat časový úsek ze seznamu dostupných časů.
 • Možnost platby PayPal je propojena s rezervačním formulářem.
 • Pro každý časový úsek si můžete vybrat počet schůzek, které lze uskutečnit.
 • Po dokončení platby jsou na uvedený e-mailový seznam odeslána e-mailová upozornění.
 • Zákazníkům je zaslán potvrzovací e-mail obsahující informace o schůzce.
 • Uživateli může být udělen přístup ke kalendáři pro plánování schůzek. Uživatelé s „Úrovní přístupu editora“ tedy mohou přistupovat pouze k oblasti plánování.
 • Schůzky se exportují do Outlooku, ve formátu Kalendář Google (iCal).
 • Zabraňuje spamu z formuláře kalendáře schůzek pomocí ověření captcha.
 • Správci mohou definovat pracovní dny, přesné dostupné časové úseky, kapacitu schůzek atd.

StartBooking

Plugin StartBooking vytváří na vašem webu vysoce poutavé rezervační a rezervační prostředí. Pomáhá jednotlivcům a organizacím prodávat jejich služby prostřednictvím cloudových rezervačních služeb.

K implementaci profesionálního rezervačního kalendáře budete potřebovat minimální aktualizace jakéhokoli tématu vašeho webu WordPress. Plugin však nabízí širokou škálu nástrojů, které můžete ovládat přímo z řídicího panelu WordPress.

Klíčové vlastnosti:

 • Flexibilní rezervační procesy umožňují zákazníkům snadno si naplánovat schůzky.
 • Integruje se s renomovanými platformami kalendářů, včetně Kalendáře Google, pro přesné plánování.
 • Provozujte různé služby s různou dobou trvání, cenou a dostupností.
 • Automatická upozornění, aby zákazníci byli informováni o potvrzeních a aktualizacích plánování.
 • Distribuujte a udržujte zdroje pro zaměstnance nebo místnosti, abyste zajistili efektivní plánování a využití.
 • Bezpečné a flexibilní online platební metody, jako je Stripe.
 • Podrobné přehledy a analytické funkce poskytují přehled o výkonu vašeho webu.
 • Synchronizuje se s vaším CRM pro efektivnější řízení vztahů se zákazníky
 • Spojuje se s více než 5000 aplikacemi a službami prostřednictvím Zapier.

Jednoduše si naplánujte schůzky

Simply Schedule Appointments je plugin pro rezervaci schůzek ideální pro konzultanty a malé podniky. Tento plugin WordPress přichází s intuitivním rozhraním, které se dokonale integruje s vaším webem a poskytuje skvělou podporu. Nastavení kalendáře schůzek a přijetí první rezervace vám zabere méně než 5 minut.

Klíčové vlastnosti:

 • K dispozici je nespočet rezervačních kalendářů s personalizovanými upozorněními.
 • Využijte data výpadku a pokročilé možnosti plánování k úplnému přizpůsobení rozvrhu.
 • Použijte editor bloků, widgety Elementor, moduly Beaver Builder a moduly Divi k vložení kalendářů plánování schůzek.
 • Vytvořte a přizpůsobte si rezervační kalendář, který odráží vaši značku a web.
 • K dispozici v několika jazycích, včetně španělštiny, němčiny, francouzštiny a dalších!
 • K dispozici je Kalendář Google, Google Analytics, Správce značek a sledování (Pro).

Rezervace Ultra Pro

Booking Ultra Pro nabízí řadu funkcí, které vám pomohou při vyřizování schůzek po celý den. Plugin minimalizuje vaše úsilí, i když provozujete obrovský institut a plánujete masové lidi. Všechny procesy související s rezervacemi můžete spravovat ze svého webu a poskytnout svým zákazníkům jedinečný zážitek z rezervace.

Klíčové vlastnosti:

 • Podpora pro různé typy rezervací, jako jsou schůzky, události, kurzy a další
 • Přijímejte platby za rezervace prostřednictvím oblíbených platebních bran, jako je PayPal, Stripe a Authorize.net.
 • Přizpůsobitelné rezervační formuláře pro shromažďování relevantních informací během procesu rezervace.
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní kalendáře, které vám umožňuje prohlížet a spravovat rezervace, dostupnost a plány.
 • Přizpůsobitelné e-maily a upozornění pro aktualizace zákazníků i správců.
 • Efektivně spravujte zdroje, jako jsou místnosti, vybavení nebo personál.
 • Možnosti online vyřizování schůzek pro klienta i správce
 • Umožňuje vám zvládnout pracovní dobu a dny společnosti a zaměstnanců.
 • Možnosti integrace s oblíbenými pluginy WordPress a včetně doplňků

Závěr

Zmínili jsme některé z předních rezervačních pluginů pro usnadnění celkového procesu správy rezervací. Nyní je řada na vás, abyste svůj web WordPress přetvořili na obchodní web generující zisk, který obsahuje rezervační funkce. Před instalací pluginu si však pečlivě projděte funkce a vyberte tu, která dokonale odpovídá vaší firmě.

Můžete také prozkoumat některé nejlepší pluginy WordPress CRM pro zvýšení efektivity podnikání.

x