13 nejlepších online rekordérů webových kamer pro všechny případy použití

Videa jsou skvělým způsobem, jak se spojit se svými blízkými. Bez ohledu na to, kde se nacházíte, můžete videochatovat se členy své rodiny nebo přáteli a cítit se propojeni na hlubší úrovni, než je jednoduchý hlasový hovor.

Také, pokud jste začínající streamer, který si přeje vytvářet obsah a nahrávat jej na YouTube nebo sociální média, už víte, jak důležitá jsou videa. Videoobsah oslovuje publikum více než cokoli jiného.

A to je místo, kde přicházejí webové kamery? Mít pouze webovou kameru však nestačí. K nahrávání videí potřebujete dobrý webkamerový rekordér. Zde uvádíme nejlepší online rekordéry webových kamer pro všechny případy použití. Přijďte se tedy o nich dozvědět více.

Co je online záznamník webové kamery?

Online záznamník webové kamery je aplikace, která uživatelům umožňuje nahrávat videa pomocí webových kamer připojených k jejich počítačům a streamovat je na internetu. Tyto aplikace jsou ideální pro streamování, výuku online a různé další účely.

Proč na prvním místě potřebujete webovou kameru?

Zatímco kamera vašeho notebooku může nahrávat videa, webové kamery jsou v mnoha ohledech efektivnější. Za prvé, na rozdíl od fotoaparátu vašeho notebooku můžete webovou kameru umístit kamkoli chcete.

Navíc jsou fotoaparáty notebooků docela základní. Chybí jim pokročilé funkce, které webové kamery mají, jako je automatické ostření, citlivost na světlo, zoomování atd. Ano, některé fotoaparáty notebooků skutečně funkce zoomování mají. Ale buďme upřímní; jejich možnosti zoomování jsou omezené.

Webové kamery také obecně nabízejí lepší kvalitu videa ve srovnání s kamerami notebooků. Pokud tedy chcete, aby vaše nahraná videa vypadala profesionálněji a úchvatněji, musíte si pořídit webovou kameru.

Výhody používání webové kamery

Podívejme se nyní na některé z úžasných výhod používání webové kamery:

  • Webové kamery umožňují pracovat na dálku. Lidé pracující z domova se mohou někdy cítit izolovaní od svých spolupracovníků. Pomocí webových kamer však mohou pořádat videokonference a dostat se na stejnou stránku jako jejich kolegové.
  • Pomocí webové kamery můžete zůstat v kontaktu se svými blízkými, i když jste daleko. Ve srovnání s tradičním telefonním hovorem se videohovor zdá mnohem osobnější. Vidět mimiku svého milovaného v reálném čase je krásný zážitek.
  • Kromě streamování nebo videohovoru jsou webové kamery také ideální pro účely domácího nahrávání, jako je nahrávání události nebo tak. Navíc mohou fungovat jako bezpečnostní kamery pro video dohled.
  • Webové kamery můžete použít také pro účely online nebo distančního vzdělávání. Webkamery mohou dělat vše od přednášení až po pořádání skupinového školení.
  Jak nastavit schůzku v Microsoft Teams

Nyní vás budeme informovat o nejlepších možnostech online rekordéru webové kamery. Níže jsou tyto možnosti:

VEED

Bezplatný online záznamník webové kamery VEED vám umožňuje stahovat video kanály pomocí webové kamery bez instalace jakékoli aplikace. Jeho funkce ‚Komentář a recenze‘ usnadňuje spolupráci s vašimi spoluhráči a dosahuje nejlepších výsledků.

Pro informaci, můžete si vybrat, zda chcete nahrávat videa pomocí webové kamery nebo obrazovky nebo obou současně. Dodává se také s nástrojem pro změnu velikosti videa, který vám umožní vybrat ideální poměr pro platformu, na kterou chcete nahrát video (například 9:16 pro Instagram, 16:9 pro YouTube atd.).

Cam Recorder

Pomocí aplikace Cam Recorder můžete zdarma nahrávat videa prostřednictvím webové kamery a sdílet je přímo na YouTube. Pokud jej nechcete hned nahrát na YouTube, můžete si jej místo toho uložit lokálně do svého zařízení.

Cam Recorder plně využívá nativní nahrávací schopnosti vašeho webového prohlížeče. Stará se také o vaše soukromí. Nebude sdílet žádné vaše nahrávky, pokud k tomu nedáte souhlas.

Clipchamp

Clipchamp je online záznamník webové kamery, který uživatelům umožňuje nahrávat videa, aniž by opustili svůj prohlížeč. Kromě nahrávání videí s neomezeným počtem opakování můžete také upravovat barvy, přidávat filtry, používat zelené obrazovky a tak dále k vylepšení obsahu videa.

Zajímavé je, že se můžete dokonce snadno zbavit chyb z videí pomocí nástroje pro oříznutí. Clipchamp umožňuje uživatelům měnit velikost svých videí tak, aby vyhovovala jakékoli platformě, a sdílet je bez problémů.

V současné době má Clipchamp bezplatný plán pro začátečníky s omezenými funkcemi. Pro více funkcí je k dispozici placený plán, který začíná na 11,99 USD/měsíc.

Speakflow

Speakflow je skvělý způsob, jak rychle nahrát video a sdílet je online. Kromě jednoduchého nahrávání a sdílení může Speakflow sloužit také jako teleprompter. Navíc se může spárovat s fyzickým teleprompterem a zdvojnásobit tak jeho účinnost.

Speakflow nikdy nesdílí vaše videa nikde bez vašeho svolení, a to ani se svými servery. Ukládá veškerý nahraný materiál do vašeho počítače. Speakflow také umožňuje uživatelům zvát členy svého týmu a spolupracovat.

I když je záznam webové kamery Speakflow k použití zdarma, jeho funkce jsou omezené. Chcete-li odemknout další užitečné funkce, mohou si uživatelé zakoupit své prémiové plány od 10 USD/měsíc.

Snímání obrazovky

Bezplatný online záznamník webové kamery Screen Capture vám umožní pořizovat videa na vašem počítači. Podporuje všechny hlavní prohlížeče a nevyžaduje instalaci.

  Jak změnit svou polohu na MLB TV

Proces nahrávání je soukromý a bezpečný. Navíc vám umožňuje exportovat nahraná videa v HD. Kromě webové kamery vám rekordér umožňuje zachytit obrazovku a zvuk pomocí pokročilých funkcí, jako je zobrazování stisknutých kláves, kreslení na videa a další. A nejlepší na tom je, že nemá žádné časové limity.

Panopto Express

Panopto Express je jednoduchý online videorekordér a obrazovka. Umožňuje vám zachytit obrazovku nebo nahrávat videa pomocí webové kamery bez jakékoli instalace, vytváření účtu nebo kreditní karty.

Panopto Express má také možnost nahrát své prezentace, přednášky, tutoriály atd. na YouTube nebo Google Classroom.

V současnosti má Panopto Express bezplatný plán s omezenými funkcemi. Pro další funkce nabízí cenu pro tarif začínající na 14,99 USD/měsíc.

Flixier

Flixier je snadný způsob, jak zaznamenat webovou kameru a obrazovku spolu se zvukem. Tento webový nástroj umožňuje stříhat, ořezávat a měnit velikost videa.

Umožňuje vám také přidávat do videí text, obrázky, tvary, hudbu na pozadí atd., abyste je posunuli na další úroveň. Flixier má také možnosti pro filtry, změnu úrovně jasu/ostrosti/vibrance atd. A to vše je zdarma.

Test webové kamery

Webcam Rekordér Webcam Test je ideální pro nahrávání videa a zvuku přímo z vašeho prohlížeče zdarma. Po nahrání si můžete vybrat, zda chcete nahrávku uložit nebo zahodit.

Webový nástroj podporuje všechny kamery připojené k vašemu zařízení za předpokladu, že má moderní prohlížeč. Kromě zachycování videa a zvuku nabízí několik dalších užitečných funkcí, jako je nahrávání na pozadí, ruční nastavení přenosové rychlosti videa/audia, ztlumený/zvukový záznam videa a další.

Media.io

Bezplatný záznamník webové kamery Media.io vám umožní nahrávat vysoce kvalitní videa se zvukem jediným kliknutím. Má intuitivní uživatelské rozhraní. Nástroj tedy mohou používat i lidé s menšími technickými znalostmi.

Media.io je ideální pro vytváření zajímavých screencastů a jejich sdílení na různých platformách. Kromě základního nahrávání videa nabízí funkce oříznutí, rozdělení, textu a BGM pro vyladění videa tak, aby co nejlépe vyhovovalo vašim potřebám. Pomocí pokročilého šifrování SSL Media.io zajišťuje, že vaše soukromí nebude nikdy ohroženo.

Kapwing

Od vytváření ukázek produktů přes vytváření návodů až po poskytování přednášek online – záznamník webové kamery Kapwing vše usnadňuje. Tento webový nástroj umožňuje uživatelům nahrávat videa pomocí jejich webové kamery a sdílet je na internetu.

Má také mnoho užitečných funkcí, jako jsou titulky, společné úpravy, odstranění šumu, odstranění pozadí, změna velikosti, ořez, skladová aktiva, šablony, neomezené křivky atd.

  Jak používat iPhone s rozbitým vypínačem

I když to může znít absurdně, Kapwing nabízí všechny tyto funkce na profesionální úrovni zdarma. Ano, záznam z webové kamery Kapwing je zdarma k použití. Pro vaši informaci, Kapwing je cloudový nástroj. Máte tedy přístup ke svým videím a můžete je začít upravovat, ať jste kdekoli.

Typ Studio

Online webová kamera a záznamník obrazovky Type Studio je rychlý a efektivní způsob, jak zachytit videa se zvukem prostřednictvím webové kamery.

Obsahuje také funkce pro úpravu videa, jako je ořezávání, stříhání, styling atd. Type Studio umožňuje uživatelům rychle sdílet obsah videa s kýmkoli odesláním odkazu. Můžete si také vybrat různé poměry pro změnu velikosti a použití nahrávek z webové kamery.

Bez ohledu na to, o co se snažíte, ať už jde o školení skupin online, spolupráci se svým týmem, streamování herních videí nebo něco jiného, ​​Type Studio může být vaším komplexním řešením pro nahrávání z webové kamery.

V současné době má Type Studio bezplatný plán a několik placených plánů začínajících na pouhých 12 USD / měsíc.

Vmaker

Bezplatný záznamník webové kamery od Vmaker je jednoduchý způsob, jak nahrávat, upravovat a nahrávat videonahrávky z webové kamery na různé platformy. Vmaker nabízí několik jedinečných filtrů, rámečků, virtuálních pozadí atd., které obohatí vaše videa. Nahrávky jsou kvalitní, s ostrými a jasnými záběry.

Kromě nahrávání z webové kamery vám také umožní zachytit obrazovku vašeho PC/notebooku. Všechny vaše záznamy z webové kamery a obrazovky se ukládají do vašeho soukromého cloudu, což znamená, že k nim nemá přístup nikdo kromě vás. A protože jsou všechna vaše videa na jednom místě, nemusíte svá videa hledat.

Webkamera.io

Webcamera.io od 123apps je bezplatná online aplikace, která uživatelům umožňuje snadno nahrávat videa pomocí webové kamery přímo z prohlížeče. Webová kamera a stabilní připojení k internetu jsou vše, co je nezbytné pro dobrý zážitek z nahrávání z webové kamery.

123apps nikdy nesdílí vaše osobní údaje s žádnými třetími stranami. Všechny vaše nahrávky jsou tedy v bezpečí a pouze vy máte přístup k nahraným videím. Webcamera.io vám umožňuje libovolně zvolit nastavení nahrávání videa, jako je kvalita videa, povolit nebo zakázat režim zrcadlení, rozhodnout se pro celou obrazovku atd.

Můžete také upravit hlasitost nahraných videí nebo snížit efekt ozvěny, pokud nějaký existuje. Kromě krátkých videí je Videorekordér schopen nahrávat i dlouhá videa.
Po dokončení záznamu si můžete vybrat, zda jej chcete uložit do počítače nebo na Dropbox nebo Disk.

Závěrečná slova

Jak vidíte, pokud chcete nahrávat a sdílet svá videa na online platformách, jako je Facebook, Instagram, YouTube atd., webová kamera může být vaším nejlepším spojencem. Zde uvádíme nejlepší online rekordéry webových kamer pro všechny případy použití. Použijte je ještě dnes, abyste představili svou A-hru. Vše nejlepší!

Dále se podívejte na nejlepší aplikace pro webovou kameru, které vylepší váš zážitek z webové kamery.