etechblog

15 nejlepších ovladačů pro Xbox One, které zvýší úroveň vašeho hraní

Jste pravidelným hráčem Xboxu? Pokud ano, měli byste se podívat na tyto nejlepší ovladače Xbox One, abyste své hraní posunuli na další úroveň.

Herní ovladače mohou nabídnout realističtější a hmatatelnější zážitek než klávesnice a myš. Fyzické klávesy a spouštěče umožňují přesné ovládání a rychlé reakce ve zběsilých hrách.

Herní ovladače dokážou zpříjemnit a intuitivně zpříjemnit hru, zejména u konzolových her, kde slouží jako primární vstupní zařízení.

Vzestup a popularita Xboxu

Od jeho debutu v roce 2001 hráči upřednostňovali herní zařízení Xbox. Zatímco se potýká s nelítostnou rivalitou z jiných systémů, jako je PlayStation od Sony, Xbox dokázal nashromáždit značný podíl na trhu a oddané následovníky.

Důraz Xboxu na multiplayer a internetové hraní je jedním z faktorů jeho popularity. Hráči mohou komunikovat a hrát s ostatními po celém světě prostřednictvím Xbox Live, online sítě konzole, která podporuje komunitu a rivalitu. Také knihovna her exkluzivní pro Xbox je obsáhlá a mezi hráči oblíbená.

Xbox můžete připojit k velké obrazovce a hrát počítačové hry na větší obrazovce. Můžete dokonce profesionálně vysílat powerpointovou prezentaci do vašeho Xboxu ze svého notebooku. Možností je nespočet, ale jedním z důvodů, proč je to tak sympatické, je možnost vysílat z PC do vašeho Xboxu. Díky úzkému propojení mezi PC a Xboxem budou v budoucnu dostupné nové výhody a zdroje.

Xbox si udržel svou přitažlivost navzdory konkurenci konkurenčních konzolí díky svým charakteristickým rysům a rozsáhlé herní knihovně. S uvedením Xbox Series X a Series S si systém udržel svou pozici nejlepší volby pro hráče po celém světě tím, že pokračuje ve vývoji a inovacích.

Výběr nejlepších ovladačů Xbox pro oživení vaší hry

S nejlepšími ovladači pro Xbox můžete dosáhnout ideální rychlosti běhu, nejlepšího vymazání týmů za video nebo nejvyššího místa v online žebříčku. Na trhu můžete hledat ovladač, který by seděl vám i vašim dlaním.

Váš herní zážitek lze podstatně zlepšit výběrem toho nejlepšího ovladače Xbox pro vaše potřeby. Níže uvádíme několik věcí, na které byste měli myslet, než se rozhodnete:

  • Pohodlí – Vyberte si ovladač, který budete pohodlně držet v rukou po dlouhou dobu.
  • Dlouhá životnost – Vyberte si ovladač s robustním designem, který vydrží časté používání.
  • Kompatibilita – Nezapomeňte, že vybraný ovladač je vhodný pro vaši konkrétní konzoli Xbox.
  • Funkce – Hledejte ovladače s dalšími funkcemi, jako jsou programovatelná tlačítka, pohyblivé spouště a odnímatelné páčky.
  • Cena – Náklady na ovladače se značně liší, proto si před výběrem ovladače stanovte svůj rozpočet.

Váš ideální ovladač bude nakonec záviset na vašem vkusu a preferovaných způsobech hraní. Ovladač Xbox, který je dodáván s konzolí, je slušný. Pokud si chcete vybrat ten nejvhodnější ovladač Xbox pro sebe, máte k dispozici mnoho dalších možností. Zde jsou některé z nejlepších ovladačů Xbox, které lze zakoupit, abyste zvýšili úroveň herního zážitku.

  Jak kontaktovat hudbu pro načtení účtu

Bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2

Špičkovým herním ovladačem výslovně vyrobeným pro Xbox One je bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 Core. Odnímatelné páčky, tlačítka a D-pad ovladače umožňují hráčům přizpůsobit si jej podle svého vkusu. Ovladač se může pochlubit moderním bílým vzhledem a příjemnou texturou.

Jádro Series 2 Core také obsahuje zarážky spouště a páčky s nastavitelným napětím pro ještě přesnější ovládání. Na zadní straně ovladače umožňují čtyři pohyblivé pádla snadný přístup k často používaným operacím.

Jedno nabití dobíjecí baterie Series 2 Core umožňuje až 40 hodin přehrávání. Obsahuje přepravní pouzdro a nabíjecí dok pro snadné skladování a přepravu. Ovladač je také vybaven technologií Bluetooth a lze jej používat s mobilními telefony a počítači se systémem Windows 10. Tento ovladač je vynikající volbou pro seriózní hráče, kteří hledají prémiový, programovatelný ovladač.

Kabelový ovladač PowerA

Prémiový herní ovladač vytvořený speciálně pro konzoli Xbox Series X|S je PowerA Wired Controller v černé barvě. Má moderní, ergonomický tvar, který snadno padne do ruky. Navíc texturované rukojeti nabízejí vynikající kontrolu a trakci.

Všechna obvyklá tlačítka Xboxu jsou na ovladači. Můžete upravit dva programovatelné ovládací prvky, aby vyhovovaly vašemu preferovanému stylu hraní. Prostřednictvím 3,5mm stereofonního připojení sluchátek můžete připojit jakýkoli kompatibilní headset a vestavěné ovládací prvky zvuku vám umožní změnit hlasitost a ztlumit mikrofon na cestách.

Pro větší klid duše zahrnuje také 2letou omezenou záruku výrobce.

Bezdrátový ovladač pro Xbox

Bílý bezdrátový ovladač Xbox s texturovanými rukojeťmi a citlivými tlačítky má stylový a útulný design. Díky tomu je snadné zvládnout delší herní sezení. Připojení Bluetooth na ovladači umožňuje bezdrátové hraní na konzolích Xbox a počítačích s Windows 10.

Tlačítko sdílení na ovladači také usnadňuje nahrávání herních videí a snímků obrazovky, které lze nahrát na stránky sociálních médií. Je také funkční s Xbox Game Pass, měsíční členskou službou od společnosti Microsoft, která nabízí přístup k obrovskému výběru her.

Dobíjecí baterie v zařízení dokáže napájet až 40 hodin her na jedno nabití. Celkově je tento bezdrátový ovladač pro Xbox špičkový a spolehlivý herní ovladač, který hráčům na Xboxu a PC poskytuje příjemný a snadný herní zážitek.

PDP Ovladač dosvitové vlny LED

Ovladač PDP Afterglow Wave LED Controller byl vytvořen pro použití s ​​konzolemi Xbox Series X|S. Má programovatelné LED osvětlení, které můžete změnit podle svých preferencí nebo herního nastavení. Ovladač má také 3,5mm audio konektor, který můžete použít k připojení sluchátek přímo k zařízení.

Ovladač je také vybaven programovatelnými tlačítky na zadní straně, která lze nakonfigurovat pro provádění konkrétních funkcí nebo vstupů. Hry, které vyžadují rychlé reflexy nebo četné vstupy, to mohou považovat za extrémně užitečné. Má také 8stopý odnímatelný USB kabel, který vám poskytuje dostatečný dosah pro hraní na dálku.

Ergonomický a pohodlný design ovladače má texturované rukojeti, citlivá tlačítka a spouště pro přesné hraní.

Bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2

Prozkoumejte bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 s kratšími zámky spouště ve vlasech, pogumovanými rukojeťmi a páčkami s nastavitelným napětím s elegantním černým vzhledem a konfigurovatelnými prvky pro vylepšení vašeho herního zážitku.

Pomocí čtyř vyměnitelných pádel, šesti palců a dvou D-padů můžete ovladač upravit tak, aby vyhovoval vašemu hernímu stylu. Pádla lze nastavit na programovatelná tlačítka nebo akce pro rychlejší a přesnější hraní.

  Zakázat úvodní obrazovku MS Office 2013 a vždy otevírat prázdné dokumenty

Ovladač je také vybaven dorazy spouště, nastavitelnými pákami pro napínání a pogumovaným úchopem pro větší pohodlí a kontrolu během dlouhých her.

Řada 2 má také konektivitu Bluetooth, což usnadňuje propojení s počítačem nebo mobilním zařízením s Windows 10 pro hraní her na cestách. Ovladač Xbox je prémiový herní ovladač s různými přizpůsobitelnými nastaveními a špičkovými funkcemi pro zlepšení vašeho herního zážitku.

Bezdrátový ovladač pro Xbox One

Herní zážitek je pro Xbox One Controller Wireless špičkový. Ovladač má elegantní a ekologický design, který může bez nepohodlí používat většina hráčů. Jeho dobíjecí baterie nabízí až 40 hodin přehrávání na jedno nabití. Umožňuje vám tedy hrát delší dobu, aniž byste se museli obávat, že dojde energie.

Není potřeba nevzhledných šňůr nebo kabelů, protože ovladač komunikuje s konzolí bezdrátově. Hraní online bez zpoždění je možné díky spolehlivému bezdrátovému připojení, které nabízí silné spojení.

Ovladač je však dodáván s kabelem Micro USB, který můžete použít k přímému připojení ke konzole, pokud zvolíte kabelové připojení. Bezdrátový ovladač Xbox One má kromě 3,5mm zvukového portu běžná tlačítka a ovládací prvky, které můžete použít k připojení vhodné náhlavní soupravy pro hudbu a chat ve hře.

Bezdrátový ovladač pro Microsoft Xbox

Oficiálním herním ovladačem pro konzole Xbox Series X/S a Xbox One je bezdrátový ovladač pro Microsoft Xbox Series. S texturovanými rukojeťmi a elegantním ergonomickým designem je k dispozici v několika různých odstínech.

Dodává se s vlastním „Soft Touch“. Zahrnuje také všechna běžná tlačítka a funkce obsažené na dřívějších ovladačích Xbox, jako je rozpoznatelný směrový pad, analogové páčky, spouštěče a tlačítka polštářků.

Nová funkce „Share“ navíc umožňuje uživatelům okamžitě pořizovat snímky obrazovky a nahrávat videa na sociální média a sdílet je s přáteli. Ovladač je flexibilní herní příslušenství pro počítače s Windows 10 a mobilní zařízení s podporou Bluetooth.

SCUF Instinct Pro Steel Grey

Pro konzole Xbox Series X|S má SCUF Instinct Pro Steel Grey programovatelný design s šedými ocelovými rukojeťmi a zadními pádly, které lze odskočit pro optimální výkon.

Kromě toho má ovladač vyměnitelné čelní desky s různými vzory. Při rychlém hraní záleží na zvoleném nastavení. Pomocí interního přepínače profilů v ovladači lze uložit a rychle vybrat až tři kombinace převázání pádla.

Tento ovladač je vysoce výkonný ovladač vytvořený pro konkurenční hráče, kteří hledají nejlepší přizpůsobení a přesnost.

Svůj ovladač si můžete zcela přizpůsobit výběrem ze široké škály barev palce a čelního panelu.

Ovladač Razer Wolverine V2

Kabelový herní profesionální ovladač vyrobený speciálně pro konzole Xbox Series X|S je Razer Wolverine V2 Chroma. Má aerodynamický design a je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pro trvalou odolnost.

Šest tlačítek a spouštěčů ovladače lze přemapovat pomocí programu Synapse od Razeru. Navíc se může pochlubit vynikajícími analogovými pákami, které lze nastavit na napětí, a otočným D-padem, aby vyhovoval různým herním preferencím.

Ovladač také obsahuje Chroma RGB osvětlení, které vám umožňuje měnit osvětlení a výběr barev tak, aby odpovídaly vašemu hernímu prostředí. Součástí je také 3,5mm audio port pro jednoduché připojení headsetu.

BCB ovladač pro Xbox

Jelikož je BCB Controller pro Xbox bezdrátový, není se čeho bát, že by při hraní překážely kabely. Své oblíbené hry můžete hrát přesně jako s původním ovladačem Xbox, protože má všechna stejná tlačítka a ovládací prvky.

  Oprava Spotify Wrapped Nefungující

Mod vymění původní obvodovou desku ovladače za novou vyrobenou speciálně pro jedinečný systém. Kromě toho je modifikace vratná, což usnadňuje použití standardního ovladače.

Na závěr, BCB Controller Customized for Xbox Controller Wireless je skvělý způsob, jak znovu prožít nostalgii při používání současných herních technologií.

Originální bezdrátový ovladač pro Xbox

Originální bezdrátový ovladač Xbox je retro ovladač vytvořený s původním systémem Xbox. Podporuje také Bluetooth a funguje s počítači se systémem Windows 10 a dalšími zařízeními. Má útulný design, citlivé spouště a tlačítka a spolehlivé připojení Wi-Fi.

Magnetický nabíjecí stojánek vhodný pro Xbox je nástavec, který mohou spotřebitelé použít k nabíjení svého klasického bezdrátového ovladače pro Xbox a zároveň jej udržovat snadno dostupný a vystavený.

Ovladač je ve stojánku zajištěn pomocí magnetických konektorů a jakmile se připojí, stojánek začne ovladač ihned nabíjet. Poskytuje praktický a módní způsob, jak používat a dobíjet váš ovladač Xbox.

Victrix Gambit Xbox ovladač

Licencovaný ovladač Xbox určený pro soutěžní hraní se nazývá Victrix Gambit. Díky různým funkcím zaměřeným na zlepšení rychlosti, přesnosti a výkonu je považován za nejrychlejší ovladač Xbox na světě.

Victrix Gambit má také řadu technických vylepšení zvyšujících výkon. Zahrnují rychlou odezvu, sofistikované mikrospínače a vynikající joystick, který je vyroben tak, aby byl neuvěřitelně přesný.

Závěrem lze říci, že Victrix Gambit je skvělou volbou pro hráče, kteří hledají zvýšený ovladač Xbox speciálně vyrobený pro soutěžní hraní.

Bezdrátový ovladač pro Xbox

Výrazným a poutavým herním ovladačem výslovně vytvořeným pro konzole Xbox Series X/S a Xbox One je bezdrátový ovladač Xbox – Lunar Shift Special Edition pro Xbox.

Jeho velkolepý lunární fialový a bílý design zahrnuje texturovaný grip, hybridní D-pad a nové tlačítko sdílení pro nahrávání a sdílení hry. Ovladač má 3,5mm stereofonní port pro sluchátka pro bohatý zvuk a připojuje se vzdáleně k vaší konzoli pomocí technologie Bluetooth.

Obsahuje nabíjecí kabel USB-C a výdrž baterie až 40 hodin. Tato konkrétní edice ovladače poskytuje pohlcující herní zážitek s estetickou hodnotou a praktickými vylepšeními.

Herní ovladač Turtle Beach

Turtle Beach Recon Cloud Wired Gaming Controller s Bluetooth je multifunkční herní ovladač, který poskytuje možnosti kabelového i bezdrátového připojení. Má elegantní design s texturovanými rukojeťmi a odnímatelným 10stopým kabelem.

S výdrží baterie 30 hodin ovladač obsahuje vestavěný audio port pro připojení sluchátek nebo náhlavních souprav, citlivý D-pad, citlivé analogové joysticky a spouštěcí tlačítka.

Konektivita Bluetooth umožňuje jednoduché spárování se zapnutými zařízeními a bezdrátový adaptér Xbox se strojem zaručuje pevné bezdrátové připojení. Pro hráče, kteří hledají flexibilní a pohodlný ovladač pro svůj systém Xbox Series, je Turtle Beach Gaming Controller skvělou volbou.

Ovladač blednutí ručního airbrush

Vlastní herní ovladač ručně malovaný procesem airbrush, aby se dosáhlo efektu vyblednutí, je ručně přestříkaný ovladač Fade Custom Controller kompatibilní s Xbox Series.

Ovladač má všechna typická tlačítka a funkce. Je funkční se systémem Xbox Series. Díky přizpůsobení mohou hráči vyjádřit svou jedinečnost a odlišit se od ostatních hráčů.

Efekt vyblednutí vylepšuje design ovladače, který vytváří úspěšný přechod mezi dvěma nebo více barvami. Ovladač zaručuje zážitek na nejvyšší úrovni a navozuje velkou míru vzrušení u každého, kdo jej používá.

Závěr

Váš herní zážitek lze výrazně zlepšit používáním ovladačů Xbox. Přesnější a pohodlnější hraní je možné díky ergonomickému designu a citlivým tlačítkům.

Přehrávače mají další ovládání a flexibilitu díky programovatelným tlačítkům a konfigurovatelným nastavením. Také se snadno používá na různých platformách díky jeho propojení s herními konzolemi Xbox a počítači se systémem Windows. Celkově může použití ovladače Xbox pomoci hráčům uspět ve hrách a získat konkurenční výhodu.

Můžete také prozkoumat nejlepší ovladač Nintendo Switch.

x