17 způsobů, jak opravit, že Netflix nefunguje na Virgin Media

Netflix je populární aplikace pro streamování videa, kde můžete sledovat televizní pořady, filmy, dokumenty a webové seriály. Tuto streamovací službu založenou na předplatném si lze stáhnout na Android, iOS a Windows. Virgin Media je jedním z nejznámějších poskytovatelů služeb ve Velké Británii. V poslední době si mnoho uživatelů médií Virgin stěžovalo, že Netflix nefunguje na Virgin Media. Pokud Netflix nefunguje na Virgin, musíte zkontrolovat, zda síťové připojení funguje dobře nebo ne. Problém s připojením Netflixu k Virgin Media lze vyřešit vyřešením několika závad prohlížeče. Kromě toho je v této příručce popsáno tolik souvisejících oprav, které řeší, že se Netflix nepřipojuje k problému Virgin Media na vašem zařízení.

Jak opravit, že Netflix nefunguje na Virgin Media

Zde je několik důvodů, proč Netflix nefunguje na Virgin. Důkladně je analyzujte, abyste mohli problém tak snadno vyřešit.

  • Problémy s připojením k síti
  • Slabý signál sítě
  • rušení internetu
  • Nesprávné nastavení sítě
  • Špatný síťový kabel
  • Nekompatibilní rozšíření prohlížeče
  • Služby ISP jsou omezené
  • Rušení VPN/proxy serveru

V této části jsme sestavili seznam metod odstraňování problémů, které vám pomohou opravit, že Netflix nefunguje na Virgin. Postupujte podle nich ve stejném pořadí, abyste dosáhli nejlepších výsledků v počítači se systémem Windows 10.

Metoda 1: Základní kroky při odstraňování problémů

Některé ze základních metod řešení uvedeného problému jsou uvedeny níže;

1A. Restartujte PC

V první řadě můžete vyřešit problémy s tím, že se Netflix nepřipojuje k Virgin Media, restartováním počítače. Tím se vyřeší všechny dočasné závady spojené s prohlížečem a aplikací.

1B. Obnovit stránku

Jak navrhuje Netflix, opětovné načtení stránek Netflix vyřeší konflikty prohlížeče a Netflix se také nepřipojí k Virgin Media ISSUE. Zkontrolujte také, zda nejsou nějaké problémy se serverem a zda používáte nejnovější verzi Netflixu.

1C. Připojte se k jiné síti

Pokud jste se připojili k veřejné síti, váš správce možná zakázal několik webů a aplikací. V takovém případě se pokud možno připojte k jiné síti a zkontrolujte, zda jste problém vyřešili.

1D. Zvyšte sílu signálu

Sílu signálu Wi-Fi můžete zvýšit pohybem směrem ke směrovači a odstraněním překážek (bezdrátové telefony, mikrovlnné trouby atd.), které ruší síť.

1E. Přepněte do jiného prohlížeče

Pokud se ve vašem počítači se systémem Windows 10 vyskytnou problémy související s prohlížečem, můžete totéž vyřešit jednoduchým přechodem na jiné prohlížeče. Tímto způsobem můžete zjistit, zda je problém spojen s aplikací nebo prohlížečem.

1F. Přepněte na Kabelové připojení

Pokud používáte signál Wi-Fi, propojte počítač se systémem Windows a směrovač pomocí kabelu Ethernet. Poté spusťte Netflix a zkontrolujte, zda problém přetrvává.

1G. Aktualizujte systém Windows

Pokud jsou ve vašem počítači nějaké chyby, lze je opravit pouze po aktualizaci systému Windows. Společnost Microsoft vydává pravidelné aktualizace, které opravují všechny tyto chyby, čímž opravuje, že Netflix nefunguje na problém Virgin Media.

Proto se ujistěte, že jste aktualizovali svůj operační systém Windows a zda existují nějaké aktualizace čekající v akci, použijte naši příručku Jak stáhnout a nainstalovat nejnovější aktualizaci Windows 10

Po aktualizaci operačního systému Windows zkontrolujte, zda máte bez problémů přístup k Netflixu.

1H. Aktualizujte ovladač WLAN

Ovladače zařízení vytvářejí spojení mezi hardwarem a operačním systémem vašeho počítače. Také vadné nebo poškozené ovladače vedou k diskutovanému problému. Mnoho uživatelů uvedlo, že aktualizace ovladačů WLAN jim pomohla problém vyřešit. Doporučujeme vám aktualizovat ovladače WLAN, abyste zlepšili spolehlivost vašich síťových adaptérů, opravili problémy s kompatibilitou a vyřešili diskutovaný problém. Postupujte podle našeho průvodce Jak aktualizovat ovladače síťového adaptéru v systému Windows 10.

  Jak odstranit úložiště GitHub?

1I. Přeinstalujte ovladač WLAN

K vyřešení diskutovaného problému společnosti Microsoft je nutné přeinstalovat nekompatibilní ovladače. Ovladače zařízení se doporučuje přeinstalovat pouze v případě, že nemůžete dosáhnout žádné opravy jejich aktualizací. Kroky k přeinstalaci ovladačů jsou velmi snadné a můžete tak učinit pomocí aplikace třetí strany nebo ručně. Postupujte podle našeho průvodce Jak odinstalovat a znovu nainstalovat ovladače v systému Windows 10 a znovu nainstalovat ovladače do počítače se systémem Windows 10.

Po přeinstalaci síťových ovladačů zkontrolujte, zda jste diskutovaný problém vyřešili.

1J. Vrátit zpět ovladače WLAN

Když vrátíte ovladače zpět, všechny aktuální verze hardwarového zařízení budou odinstalovány a dříve nainstalované ovladače budou nainstalovány do vašeho počítače. Tato funkce bude velmi užitečná, když jakákoli nová aktualizace ovladače nefunguje správně s vaším počítačem. Chcete-li problém vyřešit, postupujte podle pokynů v našem průvodci Jak vrátit zpět ovladače v systému Windows 10.

Poté, co váš počítač se systémem Windows 10 nainstaloval předchozí verzi ovladačů, zkontrolujte, zda jste opravili, že Netflix nefunguje na problém Virgin Media nebo ne.

1K. Dočasně zakázat antivirus (pokud je to možné)

Váš antivirový program může omylem zabránit instalaci nových nejnovějších aktualizací do vašeho počítače. Několik uživatelů Windows zjistilo mnoho problémů s kompatibilitou, které je obtížné tolerovat a napravit. Antivirový software, jako je Norton a Avast, může zabránit jakýmkoli nejnovějším aktualizacím Netflixu, které problém vyřeší, a doporučujeme vám dočasně deaktivovat jakýkoli vestavěný antivirový software nebo antivirový software třetích stran, abyste problém vyřešili. Přečtěte si naši příručku Jak dočasně zakázat antivirus v systému Windows 10 a postupujte podle pokynů k dočasnému deaktivaci antivirového programu v počítači.

Po vyřešení problému na počítači se systémem Windows 10 nezapomeňte znovu povolit antivirový program, protože systém bez sady zabezpečení je vždy hrozbou.

1L. Zakázat bránu Windows Firewall (nedoporučuje se)

Někdy může brána Windows Defender ve vašem počítači z určitých bezpečnostních důvodů bránit přístupu k Netflixu. Pokud jsou aplikace zablokovány bránou Windows Defender Firewall, musíte ji povolit nebo dočasně deaktivovat zabezpečení brány firewall ze svého počítače. Pokud nevíte, jak zakázat bránu Windows Defender Firewall, pomůže vám s tím náš průvodce Jak zakázat bránu Windows 10 Firewall. Aplikaci můžete také povolit podle našeho průvodce Povolením nebo blokováním aplikací prostřednictvím brány Windows Firewall

Metoda 2: Vyprázdnění mezipaměti DNS

Chcete-li opravit, že Netflix nefunguje na Virgin na vašem webu, můžete vyprázdnit mezipaměť DNS nebo Domain Name System sítě Wi-Fi. S odkazem na odpověď na otázku, jak opravit, že se Netflix nepřipojuje k Virgin Media, je nutné mít nepřetržité připojení k internetu. Pro vyprázdnění mezipaměti DNS vašeho síťového připojení na vašem počítači můžete provést kroky uvedené v odkazu uvedeném zde.

Metoda 3: Odstraňování problémů se síťovým připojením

Další metodou, jak vyřešit problém Netflixu s nefunkčním Virgin Media, je opravit problémy se síťovým připojením ve vašem PC. Závadu v připojení k internetu lze opravit resetováním směrovače Wi-Fi. Přečtěte si našeho průvodce řešením problémů se síťovým připojením v systému Windows 10.

Metoda 4: Ověřte stav serveru Netflix

Musíte zkontrolovat Stav serveru Netflix abychom zajistili, že nebudou existovat žádné technické důvody ze strany samotného serveru. Byly chvíle, kdy byly servery aplikace mimo provoz, což mělo za následek různé neočekávané chyby na obrazovkách uživatelů Netflixu. Zkontrolujte tedy servery a pokud fungují dobře, přejděte k další metodě uvedené níže.

Metoda 5: Přepněte na servery VPN nebo změňte umístění

Pokud si všimnete, že Netflix nepracuje s problémem Virgin, který se objeví po přepnutí na nové místo, musíte zkontrolovat, zda je vaše poloha geograficky omezena nebo ne. Pamatujte, že Netflix může být omezen na určité oblasti a místa. Chcete-li vyřešit tyto problémy s umístěním, můžete zkusit použít VPN (Virtual Private Network).

Použití sítě VPN skryje vaše geografické podrobnosti a umožní vám odesílat a přijímat datové pakety ve veřejných sítích. Svou síť tedy můžete používat anonymně a přitom skrýt svou síťovou identitu. Pokud nevíte, jak vybrat vhodnou síť VPN, podívejte se na našeho průvodce Co je to VPN a jak funguje?

  Jak vytvořit tabulky nákladů a výnosů v aplikaci Microsoft Excel

Metoda 6: Vynutit zastavení a opětovné spuštění Netflixu

Netflix nepracuje na Virgin může být extrémně otravné, když chcete dychtivě sledovat svůj oblíbený pořad. V takové situaci můžete zkusit vynutit zastavení aplikace a poté ji znovu spustit, abyste chybu vyřešili. Pro uživatele prohlížeče můžete jednoduše zkusit zavřít kartu, na které si prohlížíte Netflix, a poté ji znovu spustit na nové kartě v prohlížeči.

Metoda 7: Znovu se přihlaste k Netflixu

Odhlášením z účtu Netflix odstraníte všechny problémy ve vašem účtu a přihlašovacích údajích. Počkejte chvíli a znovu se přihlaste ke svému účtu podle pokynů.

1. V pravém horním rohu obrazovky Netflix klikněte na Odhlásit se, jak je znázorněno.

2. Jakmile se odhlásíte ze svého účtu Netflix, počkejte 30 sekund nebo restartujte počítač. Poté klikněte na Přihlásit se podle obrázku.

3. Zadejte své přihlašovací údaje a zkontrolujte, zda opět Netflix nefunguje s problémem Virgin Media.

Metoda 8: Použití anonymního prohlížení

Anonymní režim v prohlížeči Chrome je primárně určen pro bezpečné a soukromé prohlížení. Je určen pro lidi, kteří nechtějí, aby se jejich historie vyhledávání nebo nedávné stránky ukládaly do jejich zařízení. Vzhledem ke svým zásadám ochrany osobních údajů tento režim neumožňuje uživatelům zaznamenávat obrazovky nebo pořizovat snímky obrazovky. Použití Netflixu v režimu inkognito pomohlo mnoha uživatelům vyřešit problém s připojením Netflixu k Virgin Media. Chcete-li v prohlížeči Chrome povolit anonymní režim, přečtěte si našeho průvodce.

Nyní zkontrolujte, zda znovu čelíte problému.

Metoda 9: Vymažte mezipaměť webového prohlížeče

Data uložená v mezipaměti ve vašem webovém prohlížeči mohou bránit používání Netflixu v aplikaci. Chcete-li problém vyřešit, můžete postupovat podle pokynů na uvedeném odkazu a vymazat mezipaměť ve webovém prohlížeči.

Metoda 10: Zakažte rozšíření prohlížeče

Pokud máte v prohlížeči mnoho webových rozšíření, jako jsou blokátory reklam, můžete se setkat s tím, že Netflix nefunguje na problém Virgin Media. Chcete-li chybu opravit, můžete je zkusit deaktivovat v prohlížeči.

1. Stiskněte klávesu Windows, vyhledejte aplikaci Google Chrome a stiskněte klávesu Enter.

2. Klikněte na tři svislé tečky v pravém horním rohu. Klikněte na možnost Další nástroje a v přilehlé nabídce klikněte na možnost Rozšíření.

3. Vypněte webová rozšíření, abyste je zakázali.

Metoda 11: Restartujte základní služby systému Windows

Některé základní služby Windows, jako jsou Windows Update a služby Inteligentní přenos na pozadí, musí být ve vašem počítači povoleny, aby se zabránilo tomu, že Netflix nefunguje na problém Virgin. Služby inteligentního přenosu na pozadí využívají dostupnou šířku pásma k instalaci nejnovějších aktualizací, takže váš počítač nainstaluje jakoukoli aktualizaci pouze v případě, že neprobíhá žádná jiná instalace. Pokud jsou tyto služby ve vašem systému zakázány, je pravděpodobnější, že se setkáte s diskutovanou chybou. Proto restartujte základní služby Windows podle níže uvedených pokynů.

1. Do vyhledávací nabídky zadejte Služby a klikněte na Spustit jako správce.

2. Nyní přejděte dolů a dvakrát klikněte na Služba inteligentního přenosu na pozadí.

3. Nyní vyberte Typ spouštění na Automaticky, jak je znázorněno na obrázku.

Poznámka: Pokud je stav služby Zastaveno, klikněte na tlačítko Start. Pokud je stav služby Spuštěno, klikněte na Zastavit a znovu spustit.

4. Klikněte na Apply a OK pro uložení změn.

5. Opakujte všechny tyto kroky pro další služby systému Windows, jako je Cryptographic, MSI Installer a Windows Update Services.

Metoda 12: Vymažte soubory cookie Netflix

Vymazáním mezipaměti a souborů cookie Netflixu můžete vyřešit nefunkčnost Netflixu na Virgin Media a problémy s uloženými daty Netflixu. Postupujte podle níže uvedených kroků.

1. Přejděte na Netflix vymaže soubory cookie strana. Po přechodu na stránku budou všechny soubory cookie z webu vymazány.

2. Nyní klikněte na Přihlásit se a přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů.

Metoda 13: Aktualizujte aplikaci Netflix

Někdy se Netflix nepřipojuje k problému Virgin Media na Netflixu může také nastat kvůli zastaralé verzi aplikace. Netflix čas od času vydává aktualizace pro aplikaci a je nutné, aby uživatelé drželi krok s aktualizacemi aplikace, aby nedošlo k chybám. Uživatelé se obvykle o dostupných aktualizacích dozvídají pravidelně, ale v případě, že jste nějakou zmeškali, je na čase, abyste aktualizaci zkontrolovali a nainstalovali ji ručně. Uživatelé systému Windows mohou tuto metodu snadno vyzkoušet tak, že vyhledávají nejnovější verzi pomocí obchodu Microsoft Store. Při aktualizaci aplikace Netflix postupujte podle uvedených kroků.

  Vyberte, který obrázek se zobrazí, když tweetujete odkaz

1. Stiskněte klávesu Windows, zadejte Microsoft Store a klikněte na Otevřít.

2. Klikněte na Knihovna.

3. Klikněte na Získat aktualizace v pravém horním rohu.

Vaše aktualizace se automaticky spustí a jakmile budou dokončeny, zkuste na počítači spustit aplikaci Netflix a zkontrolujte, zda je problém s připojením Netflixu k Virgin Media vyřešen.

Metoda 14: Vrácení posledních aktualizací systému Windows

I když jste aktualizovali svůj Windows 10 na nejnovější verzi. Někdy chyby a chyby v nejnovější verzi Windows způsobují chyby aplikace Netflix. Chcete-li tento problém vyřešit, můžete zkusit vrátit zpět svou nejnovější aplikaci pro Windows. Tím se na váš počítač nainstaluje předchozí verze Windows 10. Postupujte podle níže uvedených kroků:

1. Spusťte Nastavení systému Windows.

2. Klikněte na nastavení Aktualizace a zabezpečení.

3. Na levém panelu přejděte do nabídky Obnovení.

4. Vyhledejte Přejít zpět na předchozí verzi Windows 10 a klikněte na Začít.

5. Počkejte na dokončení procesu a restartujte počítač.

Metoda 15: Resetujte aplikaci Netflix

Pokud aktualizace Netflixu nepomohla při vyřešení problému, že Netflix nefunguje na problému Virgin Media, problém může vyřešit resetování aplikace Netflix. Netflix, stejně jako ostatní aplikace, obsahuje mezipaměť, která má dočasné soubory. Tyto dočasné soubory mezipaměti se mohou časem poškodit a nakonec vést k tomu, že Netflix nefunguje na problém Virgin. Proto, abyste se ujistili, že tomu tak není, resetujte aplikaci Netflix pomocí kroků, které jsou uvedeny níže:

1. Stiskněte současně klávesy Windows + I a otevřete Nastavení.

2. Klikněte na Nastavení aplikací.

3. V okně Aplikace a funkce vyhledejte aplikaci Netflix a klikněte na ni.

4. Poté klikněte na Rozšířené možnosti.

5. Přejděte dolů a klikněte na Reset.

6. Počkejte na dokončení procesu a restartujte počítač.

Metoda 16: Přeinstalujte aplikaci Netflix

Pokud žádná z předchozích metod nefunguje a problémy s uloženými daty Netflix stále nebyly vyřešeny. Můžete zkusit odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci Netflix.

1. Stiskněte klávesu Windows a do vyhledávacího panelu Windows zadejte Netflix.

2. Na pravém panelu vyhledejte a klikněte na Odinstalovat.

3. Potvrďte výzvu kliknutím na tlačítko Odinstalovat.

4. Počkejte na dokončení procesu odinstalace.

5. Po dokončení procesu odinstalace spusťte aplikaci Microsoft Store.

6. V obchodě Microsoft Store vyhledejte Netflix.

7. Klepnutím na tlačítko Získat nainstalujte aplikaci Netflix do svého zařízení.

Počkejte na dokončení instalace.

Metoda 17: Přeinstalujte webový prohlížeč

Pokud žádný z výše uvedených kroků neopraví, že uvedený Netflix nefunguje na Virgin Media. Poté můžete přeinstalovat webový prohlížeč a problém vyřešit.

1. Stiskněte klávesu Windows, zadejte Ovládací panely a klepněte na Otevřít.

2. Nastavte Zobrazit podle: Kategorie a poté klikněte na Odinstalovat program v nabídce Programy, jak je znázorněno na obrázku.

3. Vyberte ze seznamu Mozilla Firefox a klikněte na Odinstalovat podle obrázku.

4. Ve výzvě Řízení uživatelských účtů klikněte na Ano.

5. Klikněte na tlačítko Další > v průvodci odinstalací Mozilla Firefox.

6. Klepněte na Odinstalovat.

7. Klepnutím na tlačítko Dokončit okno zavřete.

8. Stiskněte klávesu Windows, napište %localappdata% a kliknutím na Otevřít přejděte do místní složky AppData.

9. Klepněte pravým tlačítkem myši na složku Mozilla a vyberte možnost Odstranit.

10. Stiskněte znovu klávesu Windows, napište %appdata% a kliknutím na Otevřít přejděte do složky AppData Roaming.

11. Opakováním kroku 9 smažte složku Mozilla.

12. Nakonec restartujte počítač.

13. Stáhněte si Mozilla Firefox z oficiální webové stránky.

14. Spusťte Firefox Installer ze složky Downloads a nainstalujte prohlížeč do svého počítače.

***

Doufáme, že průvodce byl užitečný a dokázali jste opravit, že Netflix nefunguje na Virgin Media na vašem zařízení s Windows 10. Navštivte naši stránku, kde najdete další skvělé tipy a triky, a zanechte své komentáře níže. Dejte nám vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x