etechblog

Jak poslat anonymní e-mail zdarma

K odesílání anonymních e-mailů nestačí silné šifrování a poskytovatelé e-mailových služeb mohou stále uchovávat záznamy o vaší IP adrese, jménu, poloze a informacích o příjemcích. Proto potřebujete důvěryhodného poskytovatele anonymního e-mailu, který neprozradí vaši skutečnou identitu. Anonymní e-mail skrývá vaši skutečnou identitu a nelze ji zpětně vysledovat. Vaše e-maily jsou šifrovány anonymními poskytovateli e-mailových služeb, což znamená, že obsah takto šifrovaných e-mailů nikdo nevidí. Zranitelnost se zvyšuje, když naše e-maily putují z jednoho serveru na druhý, a proto hraje důležitou roli šifrování, protože e-maily jsou pro nezamýšleného příjemce nečitelné. V tomto článku se naučíme, jak odesílat anonymní e-maily přes Gmail. Pokud chcete poslat anonymní e-mail zdarma, přečtěte si celý náš článek, abyste věděli, jak na to.

Jak poslat anonymní e-mail zdarma

Pokračujte ve čtení, abyste mohli podrobně posílat anonymní e-maily přes Gmail.

Co je anonymní e-mailový účet?

Anonymní e-mailový účet je e-mailová služba, ve které příjemce nemůže zobrazit informace o odesílateli. V takovém typu e-mailů příjemce vůbec nezná identitu odesílatele. Tyto anonymní služby jsou obvykle využívány z neetických důvodů. Hackeři používají a odesílají anonymní e-maily k získání osobních údajů svých cílů. Osobními údaji mohou být kódy PIN bankovních účtů, hesla sociálních sítí, hesla pro online nakupování atd.

  10 nejlepších aplikací/her, které zaujmou vaši kočku

Výhody a důvody používání anonymních e-mailů

 • Pomocí anonymních e-mailů můžete vyjádřit svůj názor na různé problémy, aniž byste se dostali do problémů.
 • Pokud jste ve veřejné síti, existuje šance, že vaše osobní údaje a identita mohou být odcizeny, a zde vám anonymní e-mailové služby mohou pomoci tím, že vás před takovými útoky ochrání.
 • Anonymní e-mailové služby od vás nevyžadují zadání vašich osobních údajů a tato funkce vám pomůže udržet vaše osobní údaje v bezpečí.
 • Anonymní e-maily jsou zasílány za účelem sdílení důvěrných dat, která nelze sdílet jinak.
 • Důvěrná data mohou být cokoli a anonymní e-maily jsou tím nejdokonalejším způsobem přenosu takových dat napříč digitálními platformami, aniž by došlo k odhalení identity stran zapojených do přenosu.
 • Anonymní e-maily můžete také použít k žertování své rodiny a přátel.
 • Anonymní e-maily se obecně používají pro neetické praktiky, ale pokud jste někdo, kdo ví, jak používat funkci pozitivním způsobem, pak jste v bezpečí.
  Zde je situace, kdy může tmavé téma ušetřit energii baterie

Jak odeslat anonymní e-mail přes Gmail

 • Můžete dokonce použít Gmail k vytvoření anonymního e-mailového účtu a bezplatnému odesílání anonymních e-mailů, ale zcela záleží na Gmailu a na tom, kolik informací od vás požaduje.
 • Při vytváření anonymního účtu na Gmailu se ujistěte, že používáte VPN, protože vám to pomůže skrýt vaši polohu.
 • Můžete použít falešné jméno, které zní skutečně.
 • Při výběru e-mailové adresy neuvádějte žádné osobní údaje ani se nepokoušejte použít žádné uživatelské jméno, které jste již použili někde jinde.
 • Gmail při registraci žádá o telefonní číslo, takže se ujistěte, že nezadáváte své skutečné telefonní číslo, použijte aplikaci Text+ a vyberte si telefonní číslo z něj.
 • Když vás Gmail požádá o vaše datum narození, nezadávejte své skutečné datum narození, místo toho zadejte falešné datum narození, abyste byli méně dohledatelní.
 • Gmail vždy žádá o sekundární e-mail, buďte chytří a nezadávejte svou skutečnou e-mailovou adresu.
 • V neposlední řadě vždy nezapomeňte zapnout VPN při přihlašování k tomuto anonymnímu účtu Gmail, protože pokud to neuděláte, prozradíte Gmailu svou skutečnou IP adresu.

Jak poslat anonymní e-mail s přílohou online zdarma

Když mluvíme o poskytovatelích e-mailů pro likvidaci, Guerrilla Mail je nejznámější dočasná e-mailová služba, která vám umožňuje odesílat a přijímat anonymní e-maily. K e-mailům můžete připojit různé typy souborů jako přílohy. Chcete-li bezplatně odeslat anonymní e-mail s přílohami online, postupujte podle níže uvedených kroků:

  7 nejlepších softwaru pro monitorování výkonu Citrix

1. Nejprve přejděte na Web Guerrilla Mail.

2. Klikněte na COMPOSE ze čtyř dostupných karet

3. Do textového pole Komu: zadejte e-mailovou adresu příjemce

4. Do textového pole Předmět: zadejte motiv odeslání e-mailu

5. Zadejte obsah svého e-mailu do bílého pole pod textovým polem Předmět:

6. Chcete-li k e-mailu připojit soubory, klikněte na kartu Vybrat soubor

7. Otevře se vyskakovací okno; můžete vybrat soubory, které chcete připojit k e-mailu Poznámka: Přiložený soubor můžete zobrazit pod záložkou Vybrat soubor

8. Zkontrolujte soubor, který jste nahráli.

9. Nakonec kliknutím na kartu Odeslat e-mail odešlete

***

Doufáme, že nyní víte, jak bezplatně posílat anonymní e-maily. V článku se také dozvíte, jak odesílat anonymní e-maily prostřednictvím Gmailu. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže a dejte nám vědět, co se chcete dozvědět a o čem si přečíst příště.

x