21 SEO influencerů, které musíte na Twitteru sledovat, abyste zůstali v obraze

Sledování SEO influencerů může být skvělý způsob, jak se dozvědět o nových algoritmech a metodách, jak se na Googlu trvale umisťovat výše.

SEO, zkratka pro Search Engine Optimization, je jedním z nejdynamičtějších odvětví na světě. SEO taktiky, které byly po dlouhou dobu účinné, vám již nemusí přinést skvělé výsledky. Moz našel každý rok 500–600 změn v algoritmu Google.

Je zřejmé, že pokud chcete zůstat před trendy a vaše SEO úsilí stojí za to, musíte držet krok s vyvíjejícími se trendy SEO.

V tomto seznamu zveřejníme hlavní SEO influencery, které musíte sledovat na Twitteru (nyní X), abyste zůstali aktuální.

Co je to SEO influencer?

Termín SEO influencer se používá pro člověka, který má přehled o změnách v SEO průmyslu a sdílí kolem toho hodnotný obsah. SEO influencer má odborné znalosti a zkušenosti v oboru SEO.

Ovlivňovač SEO sdílí tipy, klíčové trendy a praktické strategie, aby pomohl ostatním se snadnou adaptací trendů. Mají dlouholeté zkušenosti v odvětví SEO, které je vybavuje nezbytnými znalostmi, aby mohli analyzovat trendy a vzdělávat o nich ostatní.

Proč byste měli sledovat SEO influencera?

Sledovat SEO influencera je výhodné jak pro nováčky, tak pro zkušené SEO profesionály. Když máte důvěryhodný zdroj nejnovějších a nejúčinnějších SEO informací, ušetříte si nespočet hodin hledáním a hledáním toho, co funguje a co ne. Můžete také získat přístup k některým zasvěceným trikům a strategiím, které byste jinak nenašli.

Sledováním SEO influencera získáte přístup k cennému obsahu SEO na dosah ruky, aniž byste museli sledovat více blogů a zpravodajů.

Zde jsme uvedli seznam těch nejlepších, které musíte sledovat SEO na Twitteru, abyste zůstali na špici

Barry Schwartz

Barry Schwartz je známá osobnost v SEO průmyslu. Je zakladatelem RustyBrickfirma poskytující webové služby se sídlem v New Yorku, a Search Engine Roundtable (web zaměřený na SEO) již více než 15 let.

Jeho rozsáhlá základna sledujících více než 200 000 značí jeho dokonalost a důvěryhodnost. Je vyhledávačem a pravidelně publikuje o nejnovějších SEO strategiích, inovacích a oznámeních v oboru. Pokud tedy chcete získat všechny nejnovější aktualizace o algoritmech SEO, musíte ho následovat.

Google SearchLiaison

Google SearchLiaison je oficiální Twitter účet týmu pro vyhledávání Google. Danny Sullivan spravuje tento účet. Může se pochlubit skvělou komunitou, která s nimi aktivně spolupracuje.

Na tomto účtu můžete očekávat skvělé informace o tom, jak fungují vyhledávače, nejnovější aktualizace, tipy a triky pro vyšší hodnocení a další. Danny zveřejňuje na platformě užitečný obsah, aby informoval komunitu SEO. Můžete sledovat Google SearchLiaison, abyste získali rady a byli informováni o nejnovějších zprávách.

Aleyda Solisová

Aleyda Solisová je známá mezinárodní osobnost v oboru SEO. Je SEO konzultantkou, řečnicí, autorkou, zakladatelkou Orainti (SEO poradenská agentura) a spoluzakladatelkou Remoters.net. Vysloužila si také místo Seznam drátů10 nejvlivnějších SEO expertů roku 2022 z USA.

  Jak změnit orientaci stránky pro jednu stránku v MS Word

Aleydin účet na Twitteru je plný SEO tipů a návodů. Její příspěvky kombinují krátké tipy, strategie, hloubkové průvodce a plány pro nováčky. Ať už se tedy chcete naučit SEO od nuly, vypilovat své dovednosti nebo zvýšit návštěvnost svého webu, nebudete litovat, že ji budete sledovat.

Cyrus Shepard

Cyrus Shepard Založený Zyppy, stálost SEO, která pomáhá společnostem zlepšit jejich organickou přítomnost na webu. Je známý svou vynikající prací v SEO průmyslu a pracuje v Moz jako SEO konzultant. Jeho účet na Twitteru (Cyrus SEO) má perfektní základnu sledujících.

Cyrus Shepard pomohl bezpočtu startupů a společností z Fortune 500 získat na své stránky vysoce kvalitní návštěvnost. Sdílí neocenitelné tipy, zdroje a příručky týkající se online optimalizace a signálů hodnocení – účet, který je třeba dodržovat, pokud jde o SEO pokyny.

Brodie Clark

Brodie Clark je nezávislý SEO konzultant. Jeho Twitter účet je o využití SEO a generativní umělé inteligence pro vaši online přítomnost. Vlastní také další Twitter účet s názvem „Upozornění SERP“, kde sdílí funkce SERP a nové verze.

Má více než deset let zkušeností s prací v SEO průmyslu a je uznáván jako přední jméno v SEO v Austrálii. Pokud chcete získat odbornou radu ohledně SEO a vytěžit maximum z generativní umělé inteligence, Brodie Clark je jedním z kanálů, které si nemůžete nechat ujít.

Glenn Gabe

Glenn Gabe je SEO konzultant ve společnosti G-Squared Interactive (GSQi) a má bohaté zkušenosti 27 let. Najdete ho v jeho příspěvcích na Twitteru, pokud potřebujete poradit s digitálním marketingem, SEO, technickým SEO nebo aktualizacemi algoritmů.

Glenn hodně mluví o oživení organických výsledků vyhledávání. Glenn přispěl jako sloupkař do obou Sledování vyhledávače a vyhledávač deníku. Vede také hloubkový SEO boot camp, který pokrývá témata související se SEO. Jeho účet na Twitteru je pro obsah SEO nutností.

AJ Ghergich

AJ Ghergich je odborník na SEO, který diskutuje o SEM, SEO, obsahovém marketingu a konverzační umělé inteligenci. Jeho dlouhý seznam sledujících přes 100 000 ukazuje jeho skutečnou oddanost tomuto odvětví. Je lídrem v oblasti SEO a digitálního marketingu, má více než 15 let. AJ také provozoval své poradenství.

Poskytuje obsah a informace o SEO, sociálních médiích a marketingu obsahu. AJ je také expert na linkbuilding. Je jedním z lidí, kteří se chtějí dozvědět o optimalizaci pro vyhledávače.

Brain Dean

Brain Dean je zakladatelem Backlinko a spoluzakladatelem Explodující témata. Je přední světovou osobností v oblasti SEO. Jeho odborné znalosti a příspěvky byly zdůrazněny v předních publikacích, včetně Inc., Vox, Forbes a The Next Web.

Jeho účet na Twitteru je o nejnovějších zprávách a trendech v oblasti SEO, marketingu obsahu a umělé inteligence. Také sdílí tipy a strategie, jak dosáhnout vyššího umístění v SERP. Nenechte si ujít jeho postřehy – klikněte na tlačítko Sledovat a rozšiřte své znalosti SEO.

Kristina Azarenko

Kristina Azarenko je odborníkem na technické SEO. Ať už jde o technický SEO projekt nebo váš následující pracovní pohovor, musíte se na ni podívat. Má několik SEO kurzů a vlastní marketingové poradenství, Marketingový sirup. S více než desetiletými zkušenostmi v oblasti SEO pomohla mnoha společnostem z žebříčku Fortune 500 ovládnout jejich SEO hru.

Kristinin účet na Twitteru překypuje užitečným obsahem týkajícím se technického SEO. Její Twitter feed je zlatým dolem pro každého, kdo chce vyniknout v technickém SEO.

Orit Mutznik

Orit Mutznik je SEO Director ve Forbes. Píše o vylepšení vaší hry obsahového marketingu pomocí SEO. S více než deseti lety praktických zkušeností pomohla Orit Mutznik mnoha renomovaným značkám jako 888bingo, eToro a SilkFred.com s iniciativami SEO.

  GIFDeck promění prezentace na SlideShare na GIF

Jako významná autorka, řečnice a interní SEO specialista jí její odborné znalosti vynesly místo v časopise Search Engine Journal’s ‚202 nejlepších SEO odborníků, které je třeba sledovat‚. Pokud se chcete poučit z jejích rozsáhlých zkušeností v oblasti SEO, přejděte na její Twitter.

Ahmad

Ahmad je podnikatel a SEO specialista s významnými odbornými znalostmi v oblasti růstu webových stránek od nuly. Když mluvil o jednom ze svých nejneuvěřitelnějších výher, rozrostl specializovaný web z 0 na 10 000 $ měsíčně. Jeho účet na Twitteru je docela nový; se svými odbornými znalostmi jej však dokázal dobře vypěstovat v krátkém období 2 let.

Poskytuje několik skvělých postřehů a aktualizací o optimalizaci pro vyhledávače. Pokud si chcete rozšířit své znalosti o SEO a růstu webových stránek, rádi byste sledovali jeho Twitter účet.

Shaun Anderson

S více než dvěma desetiletími na svém kontě, Shaun Anderson se etabloval jako autorita v oblasti SEO. Jeho životopis na Twitteru mluví za vše. Píšu pouze o SEO. Je vedoucím SEO ve společnosti Hobo Web a autorem kontrolního seznamu Hobo Web. Tento komplexní průvodce destiluje jeho letité znalosti do praktických kroků pro podniky a profesionály.

Chcete-li získat informace o optimalizaci konverzí, SEO a vytváření odkazů, nehledejte nic jiného než jeho.

Marie Haynesová

Dr. Marie Haynesová je slavný SEO expert a vlastník Poradenství Marie Haynes. Má hluboké znalosti o tom, jak Google funguje a jeho algoritmy. Pomohla mnoha společnostem vyřešit problémy s hodnocením Google. Renomované oborové časopisy jako Moz, Search Engine Watch a Search Engine Journal často obsahují postřehy od Dr. Haynese.

Její Twitter feed je plný vzrušujícího a užitečného obsahu o SEO. Její příspěvky jsou směsicí jejího hlubokého porozumění a zkušeností. Je vyhledávaným odborníkem pro každého, kdo chce zvládnout SEO.

Tim Soulo

Tim Soulo je CMO a poradce pro trh ve společnosti Ahrefs, známý lídr v oblasti SEO nástrojů. Svým příspěvkem ve společnosti Ahrefs pomohl řadě podniků zvýšit jejich přítomnost na internetu.

Twitter účet Tima Soula je vynikajícím zdrojem pro lidi, kteří chtějí rozšířit svou znalostní základnu o SEO, marketingu obsahu a nejnovějším vývoji v oboru. Dodržuje svůj harmonogram zveřejňování a oslovuje publikum.

Gael Breton

Gael Breton spoluzalozeny Hacker autority, společnost zaměřená na pomoc lidem a firmám při vytváření autoritativních webových stránek. Je to SEO geek, který si rád hraje s online marketingem. Kromě SEO má Gael odborné znalosti v oblasti marketingu obsahu a affiliate marketingu.

Gaelův Twitter se týká online marketingu, SEO a nejnovějších aktualizací. Vyučoval také více než 12 000 studentů. Jeho twitterová klika obsahuje cenné informace pro lidi, kteří se chtějí dozvědět o jeho odbornosti.

Matt Diggity

Matt Diggity je zakladatelem Diggitymarketing, digitální marketingová agentura. Matt je významný SEO specialista. Je také spoluzakladatelem Leadspring, společnosti, která pomáhá lidem s affiliate marketingem, a Authority Builders, platformou pro budování odkazů.

S dlouholetými zkušenostmi a úspěšnými projekty v oblasti SEO nabízí Matt na svém Twitteru cenné poznatky. Musíte sledovat jeho Twitter účet, abyste zlepšili svou online přítomnost nebo se o tom dozvěděli.

Lily Ray

Lily Ray je SEO nadšenec s obrovskými znalostmi a odbornými znalostmi v tomto odvětví. Je ředitelkou SEO ve společnosti Path Interactive, digitální marketingové agentuře se sídlem v New Yorku. V oblasti SEO se věnuje více než deset let a je uznávána pro své technické schopnosti v oblasti SEO a plánování obsahu.

  Jak nastavit sdílení NFS ve Webminu na serveru Ubuntu

Díky svým rozsáhlým zkušenostem a hlubokému porozumění složitosti SEO nabízí Lily postřehy z praktické práce a scénářů ze skutečného světa. Prostřednictvím svých příspěvků na Twitteru se zabývá mýty v tomto odvětví, vzdělává se o osvědčených postupech a poskytuje vynikající poradenství v oblasti SEO.

Tony Hill

Tony Hill je SEO blbeček, který vytváří specializované webové stránky od roku 2005. Má hluboké znalosti o základních aktualizacích SEO. Má několik úžasných webů souvisejících se zdravím s značnou návštěvností. Tony se do tohoto seznamu dostal díky své schopnosti generovat 8 milionů zobrazení stránek měsíčně poté, co zasáhl aktualizaci Google a ztratil polovinu provozu.

Tony má dobré znalosti v oblasti SEO a jeho Twitter kanál je známkou této poznámky. Od posunu algoritmů k praktikám white-hat má Tony prsty na tepu SEO.

Patrik Stox

Patrik Stox je produktovým poradcem a technickým SEO konzultantem ve společnosti Ahrefs, přední sada nástrojů SEO pro AZ, která musí mít na Googlu vyšší pozici. Také provozuje technický SEO Slack o získání vyšších organických hodnocení. Díky své vynikající práci v odvětví SEO získal také tituly jako „Mr. Technické SEO“ a „Technické SEO pro technické SEO“.

Na Twitteru neustále tweetuje o technickém SEO a tipech pro digitální marketing. Musíte ho sledovat, abyste získali nejnovější rady a aktualizace ve světě SEO.

Rand Fishkin

Rand Fishkin spoluzaložil Sparkoro, platformu pro zpravodajství publika, a Moz, softwarovou společnost pro nástroje SEO. Je také autorem nejprodávanější knihy „Lost and Founder“. Rand byl vždy velkým přispěvatelem marketingových akcí.

Jeho sledování více než 450 tisíc sledujících je důkazem jeho odborných znalostí a komplexních znalostí v oboru SEO. Pokud chcete zůstat na špici, můžete využít jeho hlubokých znalostí a postřehů o SEO.

Adam Crookes

Adam Crookes je ostříleným profesionálem v oboru SEO a je známý svou hlubokou znalostí tohoto odvětví. Jeho rozsáhlé odborné znalosti v oblasti SEO ho přiměly organicky přejít z 0 na 189 000 měsíčních návštěv webu.

Na jeho účtu na Twitteru ho vždy najdete, jak mluví o tipech, jak získat více organické návštěvnosti, vytvářet vysoce hodnotný obsah, aby se umístil na vyšší pozici, a přechytračit SEO pomocí nejlepších etických postupů.

Doporučení k tématům/seznamům SEO ke sledování na Twitteru

Chcete rozšířit své odborné znalosti a prohloubit své znalosti o SEO? Zde je několik nových tipů, které musíte sledovat na Twitteru, abyste vynikli z davu a získali ze svého úsilí více:

#1. SEO marketingová témata

Chcete-li získat přístup k organizovanému seznamu SEO odborníků na Twitteru, musíte se podívat na toto Twitter SEO marketingový seznam. Nejzkušenější a nejprofesionálnější odborníci na SEO v tomto seznamu poskytují skvělé poznatky.

#2. Skuteční SEO Influencers od Cyruse Sheparda

Cyrus Shephard, jeden z expertů na SEO, má na Twitteru značné množství fanoušků. Vytvořil tento seznam na Twitteru s názvem Skuteční SEO influenceři, která se skládá ze špičkových SEO influencerů. Tento seznam je skvělým zdrojem pro filtrování hluku na vašem účtu Twitter a udržení náskoku před křivkou SEO.

#3. Seznam SEO od AJ Ghergich

AJ Ghergich je známá postava v SEO průmyslu. Je jedním z nejsledovanějších SEO odborníků na Twitteru. SEO seznam od AJ Ghergich je vynikající seznam SEO pro přístup k nejaktuálnějším a nejcennějším informacím souvisejícím se SEO.

Závěr

SEO je neustále se vyvíjející doména, jejíž význam se každým dnem rozšiřuje. Pokud chcete i nadále vyhrávat v naší SEO hře, je životně důležité být v popředí postupujících SEO trendů.

Tito SEO influenceři představují některé z nejbystřejších myslí v SEO průmyslu. Nyní, když jsme se dostali na konec tohoto blogu, doufáme, že jste našli ty nejlepší kanály, které můžete sledovat na vaší cestě k učení a formování vašich SEO dovedností. Jejich dodržováním můžete rozšířit své dovednosti, postřehy a aktualizace přímo z předních linií SEO.

Můžete také prozkoumat některé blogy SEO a kanály YouTube a dobýt vyhledávání Google.