10+ nejlepších programovacích aplikací pro Android 2023 – [Top List]

Dnes se smartphone s Androidem stal součástí života díky své použitelnosti v různých oblastech. Můžeme jej použít ve všech směrech od vzdělávání přes učení a podnikání až po zábavu. Lidé používají Android kvůli milionům aplikací dostupných v Obchodě Google Play.

Obchod Google Play také uvedl různé aplikace pro Android pro programátory. S pomocí těchto aplikací se můžeme snadno naučit základní koncepty programování. Možná se nebudeme muset učit programovat v ústavech a utrácet peníze za kurzy programování.

S pomocí těchto programovacích aplikací se můžeme učit kdekoli, podle vlastního času. Můžeme se snadno naučit syntaxi C, C++, java, javascript, HTML, CSS a mnoha dalších programovacích jazyků.

V tomto článku vysvětlíme nejlepší programovací aplikace pro uživatele Androidu. Tyto aplikace jsou dobré pro začátečníky i zkušené programátory. Každá žádost bude doprovázena stručným popisem, který je pečlivě zpracován.

Seznam nejlepších programovacích aplikací pro Android.

 • Programovací centrum.
 • Naučte se Java.
 • HTML správce webu.
 • Aide Web.
 • Naučte se C++.
 • Základy programů C.
 • Naučte se programovat.
 • Naučte se PHP.
 • Naučte se JavaScript.
 • Naučte se Python.
 • 1. Programovací centrum.

  Tato aplikace podporuje jazyky jako C, C++, Java, JavaScript, Python, C# (C Sharp) PHP atd. Programming Hub je dobré řešení pro vícejazyčné programovací aplikace pro Android pro začátečníky.

  Poskytuje programy s přesným výstupem. Aplikace nám také pomáhá připravit se na naše zkoušky a otázky k pohovoru. Je to lehká aplikace pro Android. Můžeme sdílet programy s našimi přáteli. Naše programy můžeme snadno vyhledávat pomocí klíčových slov.

    Aplikace pro úpravy a sdílení fotografií Adobe Revel přichází na Android

  Mnoho uživatelů se s touto aplikací může snadno naučit vytvářet program v různých jazycích. Můžeme snadno zkopírovat text dlouhým stisknutím textu v této aplikaci. Tuto aplikaci si stáhlo přibližně 5 milionů uživatelů.

  Programovací centrum: Stažení.

  2. Naučte se Javu.

  Učit se Java je dnes nejužitečnější pro programovací jazyky. Zahrnuje 64 lekcí, jako jsou operátory, proměnné, třídy a objekty, abstraktní třídy a rozhraní, anonymní vnitřní třídy, vlákna a mnoho dalšího.

  Je snadné se naučit a pokrývá všechny základní koncepty Javy. Tato aplikace poskytuje návody krok za krokem. Můžeme také sdílet programy s našimi přáteli na sociálních médiích, jako je Facebook, Twitter atd.

  S pomocí této aplikace můžeme hrát kvízy. Tuto aplikaci si stáhlo přibližně 1 milion uživatelů.

  Naučte se Java: Stažení.

  3. HTML správce webu.

  WebMaster podporuje jazyky jako HTML, PHP, CSS a JavaScript pro webové vývojáře. Tato aplikace vám pomůže naučit se navrhovat webovou stránku pomocí HTML. V této aplikaci můžeme snadno upravit kód.

  Podporuje dokončování kódu a zvýrazňování syntaxe pro HTML, CSS, JavaScript a PHP. WebMaster má mnoho značek jako id, div, class atd. Má nástroje WebMaster, jako je PHP Editor, HTML Editor, CSS Editor atd.

  To je opravdu úžasné ve všech programovacích aplikacích pro Android. Tuto aplikaci si stáhlo přibližně 1 milion uživatelů.

  Kód HTML správce webu: Stažení.

  4. Web AIDE.

  Tato aplikace je webový editor pro vývoj webových stránek. AIDE Web poskytuje podporu pro mnoho jazyků, jako je HTML, CSS, JavaScript atd. Tyto jazyky můžeme použít k vytvoření webové stránky na našem telefonu Android.

    Co dělat, když zařízení Android není uvedeno po příkazu zařízení ADB

  Mnoho uživatelů může také snadno sestavit celé kódy na telefonu Android bez použití internetu. Má různé funkce, jako je snadné komentování kódů, odstranění, přejmenování souboru, vytvoření složky atd.

  Můžeme také vytvořit webové stránky v jakémkoli jazyce, jako je HTML, CSS nebo JavaScript. Na našem telefonu Android můžeme snadno spustit webovou stránku. Tuto aplikaci si stáhlo přibližně 0,5 milionu uživatelů.

  Web AIDE: Stažení.

  5. Naučte se C++.

  Tato aplikace obsahuje pouze jazyky C++. Learn C++ je lehká programovací aplikace. Pokrývá více než 80 lekcí, rozdělených do 80 úrovní, které zahrnují základní pojmy, datové typy, pole, ukazatele, řídicí příkazy, smyčky, funkce, třídy a objekty, dědičnost a polymorfismus a mnoho dalšího.

  V této aplikaci můžeme vytvořit program. Také můžeme cvičit kdykoli a kdekoli na našem telefonu. Můžeme se snadno naučit vytvářet program, kompilovat jej a spouštět programy. Je to offline aplikace. Tuto aplikaci si stáhlo asi 5 milionů uživatelů.

  Naučte se C++: Stažení.

  Zkontrolujte také: – Nejlepší webové stránky pro online programování

  6. Základní programy C.

  Tato aplikace je celá o jazyce „C“. Je to velmi lehká programovací aplikace. Poskytuje dobré uživatelské rozhraní. Tato aplikace bude užitečná pro školy a vysoké školy. Poskytne 100+ programů.

  S pomocí této aplikace se můžeme snadno naučit programovací jazyk C pro pohovory a zkoušky. Tato aplikace poskytuje vestavěné programy, takže v této aplikaci nemůžeme psát zdrojový kód. Můžeme snadno vypilovat naše základní programátorské koncepty.

  Základy programů C: Stažení.

  7. Naučte se programovat.

  Tato aplikace je skvělá pro vývojáře. Learn Programming pokrývá všechny jazyky jako C, C++, Java, HTML 5, CSS, PHP, JavaScript, Ruby, Python, Perl atd. Tato aplikace má také Sandbox; v této aplikaci můžeme také napsat kód, který se automaticky zobrazí ve webovém prohlížeči.

    Jak změnit klávesnici na telefonu Android

  Je přínosem pro všechny kurzy, jako je B-tech, BCA, BA a B.Sc. MCA, M.Sc. a student IT. Z této aplikace můžeme prolomit technický rozhovor. Pomocí této aplikace můžeme také vylepšit jakýkoli programovací jazyk.

  Naučte se programovat: Stažení.

  8. Naučte se PHP.

  Tato aplikace je velmi uživatelsky přívětivá. S touto aplikací se můžeme snadno naučit jazyk PHP. Tato aplikace poskytuje základní pojmy jazyka PHP, jako je deklarování proměnných PHP, funkcí, PHP atd.

  Je to skvělá aplikace pro uživatele PHP. Je to užitečné pro studenty počítačových věd a další proudy. Tato aplikace je k dispozici také v Obchodě Google Play. S touto aplikací vám pomůžeme s vytvořením dynamického webu. Tuto aplikaci si stahuje přibližně 0,5 milionu uživatelů.

  Naučte se PHP: Stažení.

  9. Naučte se JavaScript.

  Tato aplikace je skvělá pro začátečníky. Je to hladká a lehká aplikace. Pokrývá všechny základní pojmy programování v JavaScriptu, jako jsou přehledy JS, syntaxe JS a mnoho dalšího. Tato aplikace je zcela zdarma a je k dispozici v Obchodě Google Play.

  Uživatelé se mohou snadno naučit programování a syntaxi JavaScriptu. S touto aplikací můžeme také vytvořit interaktivní web. Prostřednictvím této aplikace se také můžeme naučit měnit obsah webových stránek. Tuto aplikaci si stáhlo asi 0,5 milionu uživatelů.

  Naučte se JavaScript: Stažení.

  10. Naučte se Python.

  Programování v Pythonu má v dnešní době obrovskou poptávku. Prostřednictvím této aplikace se můžeme snadno naučit programování v Pythonu. Tato aplikace pokryla všechna základní témata, jako jsou datové typy, řídicí struktury, funkce, objektově orientované programování, výjimky a mnoho dalšího v programování v Pythonu.

  V této aplikaci můžeme také psát kód. Tuto aplikaci si stáhlo asi 0,5 milionu uživatelů.

  Naučte se Python: Stažení.

  Závěrem lze říci, že toto jsou nejlepší programovací aplikace pro Android, které mohou uživatelé použít ke zlepšení svých dovedností v kódování a naučit se spoustu nových věcí souvisejících s programováním. Pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, neváhejte je s námi sdílet v komentářích níže.