5 nejlepších automatických klikačů pro Mac

Klíčové věci

  • Auto Clicker pro Mac od MurGaa umožňuje nekonečné kliknutí a přizpůsobitelné prodlevy mezi kliknutími. Za ovládání a všestrannost, které nabízí, stojí za tu cenu.
  • Mac Auto Mouse Click od MurGaa automatizuje složité úkoly kliknutím a přesouváním kurzoru na předem naprogramovaná místa. Je ideální pro opakované klikání.
  • Mac Auto Clicker od FileHorse je bezplatný automatický kliker, který vám umožňuje nastavit počet kliknutí a dobu mezi kliknutími. Práce na novějších verzích macOS vyžaduje několik dalších kroků.

Auto clicker je program, který mění způsob, jakým počítač interpretuje vaše kliknutí myší. To vám umožní kliknout na tlačítka vícekrát jediným kliknutím nebo za vás provádět předem naprogramovaná kliknutí. Úpravou nastavení a dokonce vytvořením maker v programu můžete použít automatický klikr s videohrami založenými na kliknutí a provádět opakující se úkoly náročné na klikání.

Níže jsme sestavili seznam našich oblíbených automatických klikačů pro Mac. Přečtěte si, abyste našli nejlepší automatický klikr pro vaše potřeby klikání!

1. Auto Clicker pro Mac

Auto Clicker pro Mac vyvinula MurGaa, společnost, která v průběhu let ve skutečnosti vyrobila několik automatických klikačů pro Mac, o dalším z nich jsme psali níže.

Auto Clicker pro Mac můžete nastavit tak, aby provedl nekonečný počet kliknutí, kamkoli umístíte kurzor, a tato kliknutí ustanou pouze tehdy, když je ručně zastavíte. Tohoto zastavení a spuštění lze dosáhnout tlačítky v Auto Clickeru nebo stisknutím prostředního tlačítka myši (pokud nějaké máte) nebo klávesové zkratky, kterou si nastavíte v programu.

Auto Clicker pro Mac umožňuje nakonfigurovat, kolik času uplyne mezi jednotlivými kliknutími zadáním zpoždění v sekundách a milisekundách. Můžete jej tedy nastavit tak, aby klikl 50krát za 50 sekund, nebo aby 50 kliknutí proběhlo za 1 sekundu, pokud správně nastavíte prodlevu v milisekundách.

Tato aplikace vám také umožňuje nastavit maximální počet kliknutí, který chcete mít, což je skvělé u her založených na kliknutí, které vás vypnou nebo zablokují, pokud kliknete na určitou částku v krátkém čase. Podívejte se do smluvních podmínek hry, abyste se dozvěděli o limitech kliknutí, abyste se vyhnuli zákazům, a podle toho nastavte Auto Clicker pro Mac!

  Jak změnit Streak Emojis ve Snapchatu

Můžete také zapínat a vypínat zvuky kliknutí v Auto Clicker pro Mac a nastavit kliknutí jako běžná kliknutí nebo kliknutí s příkazem, známá také jako sekundární kliknutí, na vašem Macu.

Auto Clicker pro Mac má bezplatnou zkušební dobu, ale poté stojí 6,54 $ za šest měsíců používání na jednom Macu. Existují bezplatné automatické klikače pro Mac, které najdete níže, ale množství kontroly a všestrannosti, které tento umožňuje, může způsobit, že se vyplatí zaplatit.

Pokud chcete více způsobů, jak efektivně používat svůj Mac, zvažte prozkoumání našeho ultimátního cheatu k základním zkratkám macOS.

Stažení: Auto Clicker pro Mac (Vyžaduje se předplatné, k dispozici je bezplatná zkušební verze)

2. Automatické kliknutí myší Mac

Další automatický klikr MurGaa, který se nám opravdu líbí, je Mac Auto Mouse Click. To nejen za vás klikne, ale také přesune váš kurzor na předem naprogramovaná místa. Mac Auto Mouse Click tedy může pomoci automatizovat některé složité úkoly.

Řekněme, že nahráváte mnoho souborů do online databáze, kde stále dokola klikáte na stejná tlačítka. V Mac Auto Mouse Click můžete nastavit řadu akcí, které vyberou soubory a klepnou na tato tlačítka za vás. Nastavení akcí nevyžaduje znalost kódování nebo programování. Jednoduše přesunete kurzor tam, kam potřebujete, řeknete Macu Auto Mouse Click, aby toto místo zaznamenalo pomocí klávesové zkratky, a nastavíte typ kliknutí, ke kterému chcete v daném umístění v programu dojít.

Akce můžete posouvat v seznamu nahoru a dolů a měnit je, když k nim dojde, a upravovat nebo mazat akce, jak uznáte za vhodné. Typy kliknutí, které můžete zadávat do tohoto automatického klikače, jsou příkazová a běžná kliknutí, dvojitá kliknutí, prostřední kliknutí a kliknutí se stisknutou klávesou Shift, plus některé možnosti automatického psaní textu.

Ačkoli je neuvěřitelně užitečné pro úkoly s opakovaným klikáním (a těch může být hodně), může být automatické kliknutí myší na Macu trochu složité, pokud chcete kliknout jen na jedno místo vícekrát nebo jen občas kliknout na obrazovku, abyste si ponechali Mac od usínání.

Tento software má také bezplatnou zkušební dobu, ale jinak stojí 9,87 $ za šest měsíců používání na jednom Macu. Ovládání a automatizace, kterou tento automatický klikr pro Mac umožňuje, vám může za tuto cenu zcela stát, nebo může být více, než potřebujete.

Stažení: Automatické kliknutí myší Mac (Vyžaduje se předplatné, k dispozici je bezplatná zkušební verze)

  Proč se na mém iPadu nezobrazuje klávesnice na obrazovce?

3. Mac Auto Clicker

Bezplatný automatický klikr pro Mac, který bychom doporučili, je Mac Auto Clicker od FileHorse. Stejně jako Auto Clicker pro Mac bude Mac Auto Clicker klikat, dokud program nezastavíte nebo dokud nezasáhne určitý počet kliknutí, který jste pro něj nastavili.

Mac Auto Clicker má možnost odloženého startu, kterou však můžete nastavit, abyste se ujistili, že máte čas umístit kurzor na správné místo, než začne klikat. Umožňuje také nastavit časový limit pro automatické kliknutí, pokud chcete program tímto způsobem zastavit.

Stejně jako ostatní automatické klikačky v tomto seznamu můžete v Mac Auto Clicker nastavit dobu mezi kliknutími a dobu mezi skupinami kliknutí. Nemusíte však znát přesný počet milisekund, který chcete. Rychlost kliknutí můžete nastavit na stupnici mezi velmi pomalým a velmi rychlým pro rychlejší přizpůsobení a jednodušší nastavení. Pokud chcete přesnost zadání přesného počtu sekund a milisekund, je to stále možnost v tomto automatickém klikači pro Mac. Jen to není nutné, protože program nabízí další možnost.

Zdá se, že Mac Auto Clicker funguje primárně v macOS Yosemite a dřívějších verzích. FileHorse poskytuje pokyny, jak zprovoznit Mac Auto Clicker na novějších verzích macOS, ale vyžaduje to několik dalších kroků.

Přesto Mac Auto Clicker nabízí stejně jako Auto Clicker pro Mac a je zdarma. V naší knize se trochu více práce, aby to na vašem Macu zprovoznilo, zdálo jako malá nepříjemnost pro skvělý bezplatný automatický klikr.

Stažení: Mac Auto Clicker (Volný, uvolnit)

4. iMouseTrick

Pokud hledáte opravdu jednoduchý automatický klikr pro váš Mac, iMouseTrick je automatický kliker pro vás. iMouseTrick vám umožňuje nastavit požadovaný počet kliknutí (včetně nekonečného počtu kliknutí) a také dobu mezi kliknutími. Dokonce vám umožňuje nastavit odpočítávání, než začnete.

To jsou všechny jeho funkce, kromě možností pro skrytí okna iMouseTrick a pozastavení jeho kliknutí, když na okno najedete myší. Je to tedy velmi snadné automatické kliknutí na Mac – většinou nastavujete požadované hodnoty kliknutím a tažením na stupnici, jejíž maximální hodnoty můžete upravit zadáním nových čísel. Ale pokud chcete zkratky pro zastavení a spouštění kliknutí nebo jiné pokročilejší možnosti, iMouseTrick je bohužel nemá.

iMouseTrick je však zdarma a ve své jednoduchosti může být vším, co potřebujete. Doporučujeme to těm, kteří hledají automatický klikr pro svůj Mac bez mnoha kudrlinek, a každému, kdo může být čas od času trochu technologicky náročný nebo technofobní.

  Jak zrušit schůzku Zoom

Stažení: iMouseTrick (Volný, uvolnit)

5. DwellClick

Automatické kliky jsou skvělé pro mnoho počítačových her, ale mohou být také skvělými nástroji, pokud klikání často bolí ruce nebo je pro vás fyzicky obtížné. Snížením množství, které musíte klikat, může automatický klikr na vašem Macu zmírnit bolest a námahu při používání počítače.

DwellClick jde o krok dále tím, že umožňuje provoz vašeho počítače bez kliknutí. Stačí zapnout program, namířit někam kurzor myší nebo trackpadem a chvíli počkat – DwellClick klikne za vás.

DwellClick nejen běžná kliknutí, kliknutí s příkazy a dvojitá kliknutí, ale může kliknout a přetáhnout za vás. Můžete tedy přesouvat okna po obrazovce a přetahovat soubory do složek, aniž byste museli držet myš. Můžete také přetahovat a měnit velikost věcí! Pro přístup k těmto možnostem stačí stisknout klávesu Fn na klávesnici, když je aktivována funkce DwellClick, a z vyskakovacího panelu vybrat požadovaný typ kliknutí. Předvolby lze také nastavit pro zapnutí a vypnutí určitých kliknutí a funkcí v tomto automatickém klikači pro Mac.

Můžete také nastavit klávesu na klávesnici, aby fungovala jako kliknutí myší, a dokonce můžete aktivovat možnosti handsfree, pokud k navigaci v počítači používáte head tracker nebo pokud myš Macu nefunguje. DwellClick také poskytuje mnoho vizuálních a zvukových podnětů, které vás upozorní na kliknutí nebo přetažení, pokud to chcete nebo potřebujete.

Tvůrce DwellClick přestal aktualizovat automatický klikr, takže ačkoli funguje se současnými vlastnostmi macOS, v budoucnu to nebude pravda. Také nebudete moci získat pomoc s DwellClick, pokud zjistíte, že s ním máte problémy, protože aplikace již také není udržována.

Dobrou stránkou toho je, že DwellClick je nyní zcela zdarma a opět v současné době stále funguje jako automatické kliknutí na Mac. Stačí si při stahování aplikace stáhnout soubor s licenčním klíčem a budete moci snížit počet kliknutí, které děláte (i když možná ne příliš rychle), a ušetříte si ruce a myš do budoucna.

Stažení: DwellClick (Volný, uvolnit)

Existuje spousta skvělých automatických klikačů pro Mac

Pokud hledáte nejlepší automatický klikr pro Mac pro hraní her nebo pro usnadnění opakujících se úkolů, existuje spousta skvělých možností. Těch pět, které jsme uvedli výše, jsou našimi oblíbenými, z nichž každý má jiné funkce, které nám šetří čas a spousty klikání.

Doufáme, že ve výše uvedeném seznamu najdete ten správný automatický kliker pro vás a váš Mac, a nemůžeme se dočkat, až uslyšíme, jak to v budoucnu pomohlo vašemu skóre nebo rychlosti zadávání dat!