Jak získat svou stránku interpreta na Apple Music

Jedním z posledních kroků při vydávání hudby jako nového umělce je nárokování si profilů umělců na velkých streamovacích platformách, jako je Apple Music. To vám umožní přizpůsobit a vylepšit váš profil umělce a také zobrazit a spravovat různé funkce.

Abyste se vyhnuli náhodně generovaným profilovým obrázkům a absenci informací, které by vaši fanoušci mohli chtít, získejte co nejdříve svou stránku interpreta Apple Music.

Jak dostat svou hudbu do Apple Music

Možná vás zajímá, jak přesně jako umělec nahráváte skladby do Apple Music. Odpovědí je vydávání vaší hudby prostřednictvím distribuční společnosti. Existuje velké množství distribučních společností, které nabízejí odlišné funkce a cenové modely, na které se budete chtít před vydáním své hudby podívat.

  9 nejlepších HR chatbotů pro lepší zapojení zaměstnanců

Některé, jako LANDR, dokonce nabízejí nástroje AI pro vylepšení vaší hudby. Další informace o nejlepších hudebních distribučních společnostech najdete v článku, jak dostat svou hudbu do Apple Music jako umělec. Když nahrajete a uvolníte skladbu prostřednictvím vaší distribuční společnosti, obvykle se objeví v Apple Music (a mnoha dalších platformách) přibližně o 14 pracovních dní později.

Jak získat svou stránku Apple Music Artist

Jakmile počkáte pět pracovních dnů ode dne vydání vaší hudby, můžete zahájit proces nárokování stránky interpreta Apple Music.

Chcete-li tak učinit, postupujte takto:

 • Použití tento odkaz Apple Music for Artists požádat o přístup na vaši stránku interpreta. Tím se zobrazí přihlašovací obrazovka.
 • Zadejte svůj e-mail a heslo Apple ID; pokud žádný nemáte, budete si ho muset vytvořit. Na následující obrazovce můžete být dotázáni, zda svému prohlížeči důvěřujete; pokračujte výběrem možnosti Trust Browser. Nyní byste měli být na obrazovce Najít umělce.
 • Zadejte své jméno interpreta nebo zadejte adresu URL iTunes nebo Apple Music jedné z vašich skladeb, alb nebo stránky interpreta. Tuto adresu URL můžete najít na webu Apple Music, v aplikaci nebo na webu iTunes a dokonce na webu vaší distribuční společnosti.
 • Můžete také kliknout na tři tečky vedle své skladby, alba nebo jména interpreta a vybrat možnost Sdílet a zkopírovat adresu URL do schránky. Poté jej vložte do vyhledávacího pole. To by vás mělo propojit se správným profilem umělce a jméno se zobrazí nahoře.
 • Zadejte všechny informace o umělci, které máte k dispozici, aby si Apple Music mohla ověřit, že jste skutečně umělcem nebo součástí jejich týmu. Relevantní informace zahrnují osobní údaje, přístup k vašim účtům na sociálních sítích, distribuční společnost, kterou jste použili, a případně informace o štítku a správě.
 • Jakmile budete hotovi, stiskněte Odeslat v pravém dolním rohu a odešlete žádost o přístup.
 •   Jak změnit hostitele schůzky v Zoomu

  Nárokování vaší stránky Apple Music Artist na vašem telefonu

  Dalším způsobem, jak si můžete nárokovat svou stránku interpreta Apple Music, je přes Aplikace Apple Music for Artists na vašem telefonu. Jakmile si stáhnete aplikaci a přihlásíte se pomocí svého Apple ID, stiskněte tlačítko Požádat o přístup interpreta. Poté vyhledejte svou adresu URL, vyplňte své údaje a odešlete žádost, jak je uvedeno výše.

  Vaše žádost bude několik pracovních dnů posuzována. Pokud vše půjde dobře, budete mít přístup ke všem funkcím dostupným na Apple Music for Artists.

  Přizpůsobení vašeho profilu Apple Music Artist

  Jakmile získáte svůj profil interpreta, můžete upravit svůj profilový obrázek a informace o interpretovi a získat přístup k dalším jedinečným funkcím.

    5 nejlepších alternativ VirtualBox na Linuxu

  Tyto zahrnují:

  • Analytika pro vaši hudbu
  • Možnost nahrát texty
  • Přizpůsobitelné propagační prostředky (jako jsou videa nebo milníky)
  • Správa účtu (správa žádostí o přístup k účtu pro váš tým)

  Využijte co nejvíce personalizace stránky umělce a používání dalších nabízených nástrojů k dalšímu posílení, zdokonalení a podpoře vaší umělecké cesty.

  Získejte svůj profil umělce ještě dnes

  Poté, co jste vydali svou hudbu do Apple Music prostřednictvím distribuční společnosti, použijte web nebo aplikaci Apple Music for Artists k získání profilu interpreta. K dokončení procesu ověření potřebujete pouze adresu URL vašeho díla a relevantní informace o umělci.

  Jakmile bude vaše recenze přijata, změňte svůj profilový obrázek, informace o umělci a další, abyste mohli vyjádřit svou uměleckou vizi a spojit se s fanoušky na Apple Music.