5 nejlepších VPN pro Kindle Fire pro snadné streamování

Kindle Fire, také známý jako tablet Amazon Fire, byl oblíbenou volbou pro lidi, kteří rádi přecházejí při čtení na digitální.

Je kompaktní, výkonný a umí víc než jen číst. Jako tablet vám umožňuje provádět řadu různých úkolů, jako například:

 • Brouzdejte po internetu 🌐
 • Hrajte hry 🎮
 • Přehrávejte a ukládejte média, jako jsou videa 📼
 • Streamujte filmy z jiných platforem 🍿
 • Klikněte na fotky a natáčejte videa 📷

Když ponecháme všechny tyto možnosti stranou, každé zařízení má alespoň nějaké nevýhody nebo nevýhody, které mohou být trochu frustrující.

V tomto případě je nevýhodou zařízení Kindle Fire jeho geografická omezení, což znamená, že byste měli nějaké limity při streamování určitých filmů nebo stahování určitých aplikací.

V tomto příspěvku se naučíme nejlepší VPN, které můžete okamžitě použít.

Proč při používání Kindle Fire potřebujete VPN?

Důvodů pro použití VPN může být více a záleží na tom, s jakým problémem se potýkáte. Síť VPN lze například použít také pro účely zabezpečení, jako je skrytí vaší IP adresy při procházení pro ochranu vašich informací.

Navíc, protože mluvíme o geografických omezeních zařízení Kindle Fire, VPN vám umožní bezproblémové streamování a stahování aplikací, které byly pro vás omezeny.

Přečtěte si také: Nejlepší VPN pro Netflix, Hulu, Amazon a Disney Plus [2022]

I když je toto zařízení super flexibilní a má široký dosah, pokud jde o země, je dostupné v a aplikace, které si můžete stáhnout, stále existují určitá omezení pro každou zemi.

  Jaký je nejlepší protokol VPN?

Pokud čelíte tomuto problému, může to být velmi frustrující, zvláště pokud nemůžete streamovat svůj oblíbený pořad.

Naštěstí může VPN změnit vaši IP adresu a umožnit vám bezpečně procházet ze sítě jiné země. V důsledku toho budete moci zrušit geografická omezení.

Pojďme se podívat na seznam nejlepších VPN, které můžete použít.

ExpressVPN

Nejlepší volba pro Kindle Fire VPN, ExpressVPN, existuje již více než deset let a vědí, co se svou službou dělají.

Kromě zabezpečení vaší online aktivity vám tato VPN odemkne zcela nový zážitek:

 • Povolení bleskově rychlého procházení a streamování
 • Odblokování přístupu k aplikacím a videoobsahu
 • Vynechání omezení ISP pro přístup k vzrušujícím pořadům na všech streamovacích platformách

Šifruje také vaše připojení, aby byla vaše identita a aktivita v bezpečí před zdroji třetích stran.

ExpressVPN si můžete vyzkoušet 30 dní, než se rozhodnete, zda chcete přejít na jejich placenou verzi. Zcela bez rizika, protože pokud se rozhodnete v nich pokračovat, dostanete plnou náhradu.

NordVPN

Chraňte svůj tablet Kindle Fire a užijte si jeho plný potenciál pomocí NordVPN. Umožňuje vám bezpečný přístup k obsahu pomocí šifrování nové generace a dokonce se vyhnete omezení šířky pásma.

Toto je jedna z nejlepších sítí VPN, takže si můžete být jisti, že vaše streamování bude úžasné bez ukládání do vyrovnávací paměti.

NordVPN je k dispozici v 59 zemích a má velmi rozumné náklady, aby se zajistilo, že nezničí vaši peněženku. Službu si můžete vyzkoušet na 30 dní bez rizika se zárukou vrácení peněz.

Unlocator

Odblokujte vzrušující média a aplikace na Kindle Fire pomocí Unlocator VPN. Skvěle skrývá vaši IP adresu a umožňuje vám používat jakékoli místo pro přístup k obsahu specifickému pro danou zemi.

  Proč potřebujete VPN pro Torrenting?

Kromě toho se můžete vyhnout sledovačům a udržet svůj server v bezpečí. Už se nestanete obětí zneužití dat, protože Unlocator šifruje vaše internetové připojení.

Je také velmi jednoduché jej začít používat. Kliknutím na tlačítko a výběrem preferovaného umístění spustíte tuto VPN, aby okamžitě fungovala.

Surfshark

Zabraňte sledování, zabezpečte svou identitu a chraňte své soukromí pomocí Surfshark, oceněné VPN, na kterou se můžete spolehnout.

Některé z hlavních funkcí této služby jsou:

 • Automatické připojení, když je aktivní připojení k internetu
 • Zabijte přepínač, abyste se ujistili, že váš internetový provoz nebude vystaven, když ztratíte připojení
 • Odstraňuje geografická omezení a poskytuje vám přístup ke všemu, co bylo omezeno
 • Ad-blocker, jak se zbavit otravných reklam

Surfshark byl nejlépe hodnocen na webech jako TechRadar a CNET.

CyberGhost

CyberGhost s hodnocením 4,6/5 na TrustPilot pracuje s řadou zařízení, včetně Kindle Fire. Ve skutečnosti můžete s touto VPN zabezpečit až 7 různých zařízení současně.

Umožňuje vám připojit se k více než 9 000 rychlým serverům ve více než 90 zemích. To je jen jeden z mnoha důvodů, proč více než 38 milionů uživatelů důvěřuje CyberGhost, že maskuje jejich IP adresy.

Vaše data také zůstávají vysoce chráněna pomocí 256bitové technologie AES. Pokud máte nějaké pochybnosti nebo problémy, můžete se obrátit na jejich pracovníky podpory, kteří jsou k dispozici 7 dní v týdnu prostřednictvím e-mailu a živého chatu.

Jak nastavit a používat VPN na vašem zařízení Kindle Fire?

Proces nastavení a používání VPN na vašem zařízení Kindle Fire je velmi jednoduchý. Vezmeme-li jako příklad ExpressVPN, zde jsou kroky:

Krok 1: Vyhledejte ExpressVPN a stáhněte si obchod s aplikacemi.

Krok 2: Po stažení klepněte na „Otevřít“.

  Jak nastavit VPN na iPhone 7 a iPhone 7 Plus

Krok 3: Přihlaste se ke svému účtu ExpressVPN.

Krok 4: Budete požádáni o sdílení anonymních informací, jako jsou zprávy o haváriích, testy rychlosti atd. Toto oprávnění pomůže ExpressVPN zlepšit se jako službu. Pokud jste s tím v pořádku, klepněte na „OK“.

Krok 5: Pro dokončení konfigurace znovu klepněte na „OK“.

Krok 6: Jakmile je konfigurace hotová, budete se moci připojit k serveru. Klikněte na ikonu „zapnout/vypnout“ a vyberte server umístění. Ve výchozím nastavení pro vás ExpressVPN vybere nejlepší umístění pomocí funkce Smart Location.

Pokud chcete změnit umístění, můžete klepnout na tři tečky vedle umístění.

A odtud si budete moci vybrat ze široké škály míst.

Takto se připojíte a používáte VPN se svým zařízením Kindle Fire. Nyní budete mít přístup ke všemu omezenému obsahu kvůli vaší poloze.

Závěr

Nákup nového technologického zařízení a zjištění, že na něj existují omezení, může být skličující pocit. Naštěstí na většinu problémů vždy existuje řešení a geografická omezení na zařízení Kindle Fire jsou jedním z těch problémů, které skutečně mají řešení – VPN.

Tento článek obsahuje seznam sítí VPN, které vám tento problém během okamžiku vyřeší.

Dále se podívejte na nejlepší VPN pro Chromebooky.

x