6 nejlepších SMS aplikací pro Android

Pokud se vám nelíbí výchozí aplikace pro textové zprávy na vašem zařízení Android, je velmi snadné ji změnit. Existuje spousta skvělých alternativ a díky přizpůsobitelné povaze Androidu je přepínání snadné. Pojďme se podívat na některé z nejlepších alternativních možností aplikace SMS.

1. Zprávy

Nyní pro vás může, ale nemusí být tato alternativní aplikace. Důvodem je to, že některá zařízení Android se dodávají se zprávami jako výchozí aplikací pro textové zprávy, jako jsou zařízení Motorola nebo Google Pixels.

Někteří jiní výrobci, jako je Samsung, však dodávají svá zařízení s proprietární aplikací pro zasílání textových zpráv předinstalovanou v jejich vlastním vzhledu Androidu. Pokud jste na této lodi, možná budete chtít vyzkoušet aplikaci Zprávy Google.

Není to nejvíce přizpůsobitelná aplikace pro posílání zpráv, ale je tak jednoduchá a stabilní, jak přicházejí. Každé textové konverzaci náhodně přiřadí novou barvu a má určitou podporu pro nálepky, navíc podporuje zasílání zpráv RCS a odfiltruje váš spam. Samozřejmostí nejsou žádné reklamy ani nákupy v aplikaci. Tato aplikace je většinou pro lidi, kteří chtějí něco, co prostě funguje.

Stažení: Zprávy (Volný, uvolnit)

2. Pulzní SMS

Pulse SMS je úžasná směs přizpůsobitelnosti a jednoduchosti. Zde získáte všechny nejlepší funkce spolu s nádherným vzhledem Material Design.

Můžete změnit vzhled bublin zpráv, nastavit vlastní barvy pro celou aplikaci nebo jednotlivé konverzace, naplánovat textové zprávy, čísla na černou listinu, archivovat konverzace a zpozdit odeslání, pokud chcete, aby bylo možné zrušit několik sekund po odeslání.

  Získejte rovnou verzi uživatelského rozhraní Facebooku pro Android

A to je jen bezplatná verze (která ani nemá reklamy). S nákupem v aplikaci můžete odesílat a přijímat zprávy z různých jiných platforem. Pulse má aplikaci pro Chrome, rozšíření pro Chrome, webový messenger, doplněk Firefoxu, aplikaci Android TV, aplikaci pro tablet Android a aplikaci Android Wear. Pokud se vaši přátelé milující iPhone někdy chlubí tím, že jim iMessage umožňuje posílat zprávy na jejich Macu, řekněte jim o Pulse.

Tato služba stojí 59,99 $ za doživotní vstupenku, nebo si ji můžete předplatit na měsíc nebo rok. Ale i bez funkce zasílání zpráv odkudkoli je to stále solidní a plně vybavená aplikace pro zasílání zpráv.

Stažení: Pulzní SMS (Zdarma, k dispozici předplatné)

Textra existuje již nějakou dobu, ale vyvinula se elegantně. Zahrnuje Textra Bot, pokud se ho chcete zeptat na nějaké otázky o aplikaci, ale kromě toho nabízí spoustu funkcí přizpůsobení v rychlém balíčku. V aplikaci můžete dokonce upravit styl emodži, abyste mohli mít emotikony ve stylu iOS.

Konverzace si můžete přizpůsobit jednotlivě nebo hromadně upravit více chatů najednou. Pokud chcete, můžete lidem volat přímo z obrazovky SMS nebo procházet všechny fotografie a videa, které jste si poslali. S Textrou se toho moc dělat nedá.

Navzdory tomu, že se zdá, že jde o zcela bezplatnou aplikaci, Textra vás ve skutečnosti spustí na 14denní zkušební verzi bez reklam. Poté můžete buď pokračovat s reklamami, nebo upgradovat na Pro za jednorázovou platbu. Upgradem na verzi Pro můžete posílat prémiové textové zprávy kterémukoli ze svých kontaktů.

Stažení: Textra SMS (K dispozici jsou bezplatné nákupy v aplikaci)

  Jak povolit prohlížeč Trust Wallet DApp v systému Android/iPhone

4. Chop SMS

Chomp SMS vám přináší stejní lidé, kteří vytvořili Textru. Proč vytvořili dvě velmi podobné aplikace pro textové zprávy, si může každý domyslet, ale Chomp je také skvělá volba. Neexistuje žádný Textra Bot, ale jsou tu téměř všechny ostatní funkce: motivy, styly emotikonů, úpravy jednotlivých konverzací, naplánované zprávy, černá listina a další.

Dobrá věc na používání Chomp SMS je, že nemáte limit na naplánované zprávy. Nedoporučujeme však používat Chomp k odesílání hromadných zpráv, protože zprávy jsou občas zpožděny. Místo toho použijte jednu z doporučených aplikací pro Android pro hromadné odesílání SMS zpráv.

Celkově je to docela spolehlivá možnost pro lidi, kteří chtějí pouze personalizaci. Stejně jako u Textry, v určitém okamžiku Chomp SMS začne zobrazovat reklamy nebo vás požádá o zaplacení malého nákupu v aplikaci, abyste mohli pokračovat bez nich.

Stažení: Chomp SMS (K dispozici jsou bezplatné nákupy v aplikaci)

5. SMS nálady

Mood SMS je určitě nejunikátnější z celé skupiny. Motivy jsou v Mood divoké, nabídka nastavení je barevná a bublinková a klávesnice má animované emotikony ve stylu iOS. Je to eklektický a jedinečný zážitek, který není pro každého, ale pro někoho bude tak akorát.

Na výběr je tolik motivů, některé zprávy můžete skrýt do soukromé schránky, jsou zde malá upozornění podobná chatovací hlavě, podporuje vložené GIFy a videa na YouTube a je stejně přizpůsobitelný jako všechny ostatní aplikace na tomto seznam.

Obsahuje také vyhrazený obchod s emotikony, kde si můžete stáhnout ty zdarma nebo provést nákup v aplikaci a odemknout prémiové emotikony. Kromě toho si za měsíční předplatné nebo jednorázovou platbu můžete odemknout další funkce, jako jsou prémiová témata, šifrování zpráv, zálohování a obnovení a možnost zbavit se všech reklam najednou.

  14 úžasných aplikací pro Android od společnosti Google, o kterých možná nevíte

Pro svéráznou, super přizpůsobitelnou aplikaci pro zasílání zpráv byste měli zvolit Mood SMS.

Stažení: SMS nálada (Zdarma, k dispozici předplatné)

6. Handcent Next SMS Messenger

Handcent’s Next SMS Messenger dělá vše, co byste očekávali od moderní aplikace pro zasílání zpráv. Konverzace můžete označit jako oblíbené, archivovat a zakázat, změnit téma aplikace, zálohovat chaty, plánovat odesílání zpráv, připínat konverzace nahoru a vytvářet pro ně zástupce na domovskou obrazovku a další.

Uživatelské rozhraní aplikace sice není nejlepší, ale Next SMS Messenger to více než vynahrazuje prostřednictvím své rozsáhlé sady funkcí. A díky Handcent Anywhere můžete synchronizovat své chaty a přistupovat k nim na telefonu, počítači a chytrých hodinkách.

Líbila se nám také funkce Driving Mode, která vám umožní automaticky odpovídat na textové zprávy, abyste nebyli rušeni při řízení. Nabídka Centrum zabezpečení zobrazuje způsoby, jak můžete zlepšit zabezpečení aplikace a chránit své chaty.

Všimněte si, že mnoho funkcí v aplikaci lze používat, pouze pokud jste přihlášeni k účtu Handcent, takže si jej možná budete muset vytvořit. Můžete se také přihlásit k členství v hodnotě 5,99 $ ročně, abyste se zbavili reklam a odemkli další prémiové výhody.

Stažení: Handcent Next SMS Messenger (Zdarma, k dispozici předplatné)

Která je nejlepší SMS aplikace pro Android?

Aplikace pro zasílání zpráv SMS, která pro vás funguje nejlépe, nemusí fungovat nejlépe pro někoho jiného a většina z nich nabízí podobné možnosti přizpůsobení.

Pokud nepotřebujete žádné vychytané funkce, doporučujeme vám aplikaci Zprávy od Googlu, pokud chcete přizpůsobení, Mood SMS a všem ostatním Pulse SMS a Handcent Next SMS. Ale pokud chcete ještě více funkcí, možná budete chtít vyzkoušet aplikace pro zasílání zpráv, jako je WhatsApp nebo Telegram, které posílají zprávy přes internet.