6 řešení pro správu štítků pro optimalizaci vašich štítků

Přemýšleli jste někdy, co je správa značek a proč ji používat? Zde je rychlý průvodce a nástroje, na které si dát pozor.

Nejvyšší prioritou SEO profesionálů nebo obchodníků je udržovat výkon webových stránek. Od rychlosti webu přes návštěvnost, hodnocení až po údržbu webu, za vše zodpovídají marketéři. Tagy jsou jedním z významných způsobů, jak udržet web v pohybu bez jakýchkoliv zádrhelů.

Zvažte značku jako fragment kódu implementovaný ke shromažďování dat digitálních marketingových a analytických nástrojů. Tento kód je vložen do mobilních aplikací, webových stránek a dalších digitálních kanálů za účelem shromažďování relevantních dat pro vytváření seznamů uživatelů pro remarketing a používání. Značka může uživatelům umožnit spouštět funkce produktu, jako je chat a reklama.

Dříve musel tým odeslat lístek k aktualizaci nebo nasazení značky, což datovým profesionálům nějakou dobu trvá, než získají rychlejší výsledky. S Tag Management Systems je to však možné provést okamžitě, aniž by bylo nutné zapojit IT tým. Může také nasadit kód kontejneru namísto nasazení každé značky.

Společnosti závisí na řešeních pro správu značek při analýze výsledků a dodržování osvědčených postupů. Nabízí se otázka: Co je řešení správy značek a proč se používá.

Co je správa značek?

Tag Management Solution/Software/System (TMS) umožňuje obchodníkům nasadit značky pomocí jediné kontejnerové značky na webu nebo v mobilní aplikaci. Platforma používá spouštěče nebo definuje pravidla v rozhraní při spouštění značek ke zvýšení rychlosti načítání stránky. Obchodníci mohou určit, co značka znamená, než ji spustí, například odeslání formuláře, zobrazení stránek atd.

Nabízí správu dat, přizpůsobení, technickou podporu a kontroly soukromí a zabezpečení. Spolu s tím může uživatel sledovat celou cestu kliknutí, údržbu značek a standardizuje proces aktualizace značek. Software pro správu značek se používá, protože:

 • Umožňuje obchodníkům okamžitě aktualizovat značky
 • zrychlení načítání webových stránek
 • Rychlé testování
 • Úspora peněz při odstraňování duplicitních značek
 • Sledovací značky
 • Vyzrálá krajina
 • Monitorujte a sledujte zapojení uživatelů

Díky tomu zde jsou populární řešení pro správu značek na trhu.

Tealium iQ

Tealium iQ Tag Management Solution umožňuje společnostem spravovat a kontrolovat svá data v rámci internetu věcí, mobilních zařízení, webu a dalších připojených zařízení. Tealium iQ TMS nabízí několik funkcí, jako jsou:

 • Sjednocené zdroje zákaznických dat využívající přístup Universal Data Layer umožňují obchodníkům vytvořit plán. Umožní obchodníkům sjednotit nomenklaturu a standardní definice k vysvětlení interakcí.
 • Chraňte data a soukromí, abyste pochopili nezpracovaná data. Kromě toho je důležité vědět, kdo data používá a jak moc je oprávněn vyvíjet zásady pro shromažďování dat, kontrolovat shromažďování dat a nabízet návštěvníkům webových stránek pohodlnou volbu.
 • Největší integrační ekosystém v oboru pro urychlení času a zvýšení efektivity s více než 1 300 integracemi na klíč, 50 rozšířeními a flexibilním prohlížečem nebo cloudovým přístupem.
 • Nejrychlejší síť pro doručování značek pro lepší spolehlivost a rychlost zajišťuje trvale vysoký výkon pro práci s inteligentními dodavateli a globální architekturou multi-CDN.
 • Nabízí možnost zdědit vlastnosti, jako je nastavení více prostředí nasazení, přidělování oprávnění na úrovni uživatele, profily webů, neoprávněný přístup k výnosům atd.
  Jak opravit Cuphead Not Saving Progress

Tealium iQ umožňuje obchodníkům vybrat si nejškálovatelnější řešení správy značek, poskytuje rychlejší značky a lepší řešení pro komplexní požadavky. Dodává se s datovou vrstvou API, která umožňuje univerzálnímu datovému objektu vzdálenou správu.

Správce značek Google

Správce značek Google eliminoval požadavek na úpravu kódu pro správu značek webových stránek. Obchodníkům zdarma poskytuje snadná, spolehlivá a jednoduchá řešení. Software pomáhá zvýšit agilitu pro pochopení analýzy webu, konverzace atd. Kromě toho existuje několik funkcí správy značek Google, například:

 • Je snadné integrovat Správce značek Google se všemi značkami třetích stran a Google.
 • Přímá spolupráce s týmem napříč firmou.
 • Mezi významné funkce patří podrobné řízení přístupu, pracovní prostory a podpora testování ve více prostředích.
 • Ke správě značek lze využít rychlé načítání značek, bezpečnostní funkce a kontrolu chyb.
 • Nabízí šablony na klíč a značky třetích stran, které usnadňují správu značek.

Řešení pro správu značek nabízí spouštěče automatických událostí, nástroje pro ladění nebo náhled a uživatelsky přívětivé rozhraní. Je také snadné bezproblémově navrhovat značky třetích stran, aby se zvýšila efektivita a ušetřil čas. Nástroj TMS je ideální pro Google Ads a nabízí funkce dynamického remarketingu, základního remarketingu a měření konverzí.

Spuštění platformy Adobe Experience Platform

Společnost Adobe je známá téměř vším od designu po marketing. Pokud chcete získat výjimečné zážitky, Spuštění platformy Adobe Experience Platform může být prvním krokem. Je nabitý integrovanými a sjednocenými datovými nástroji pro propojení s více technologiemi a získání špičkových zážitků. Výhody spuštění platformy Adobe Experience Platform jsou:

 • Rychlejší a automatické nasazení pro psaní skriptů pomocí výkonných otevřených rozhraní API
 • Zjednodušené shromažďování dat, abyste získali užitečné informace
 • Vyvíjející se technologie k vytvoření nejlepších integrací pomocí techniků třetích stran
 • Sjednocená technologie přináší lepší zážitek
  Jak smažu vypršená předplatná Apple

Platforma TMS nabízí obohacená data, flexibilní implementace, robustnější správu dat, lepší výkon a je připravena na budoucnost. Podporuje také OTT, mobilní zařízení a web, poskytuje marketingovým týmům, vývojářům a členům IT a sjednocuje nesourodá data, automatizuje procesy a přizpůsobuje nové funkce. Časově náročné úkoly mohou ustoupit pomocí návrhů API pro publikování pracovního postupu a automatizaci nasazení.

zákon velitelů

zákon velitelů Řešení správy podnikových značek je jednoduché, které zajišťuje ochranu dat pro obchodníky. Zvyšuje agilitu týmu a osvětluje digitální strategie pro obchodní, technické a právní týmy. Kromě toho software sleduje správu dat, aby optimalizoval úložiště, shromažďování a aktivaci a nabízí bezpečný rámec.

Nástroj také nabízí digitální prostředí při poslechu sdílení a signálů zákazníků. Jeho cílem je urychlit shromažďování dat první strany a snížit závislost na prohlížečích, což umožňuje organizacím. Software nabízí lepší výkon a zvýšenou produktivitu pro dobrý tok zákaznických dat.

Commander Act obsahuje relevantní data pro kampaňová zařízení pro optimalizaci investic do médií a zlepšení uživatelské zkušenosti. Agilní a autonomní iniciativy pomáhají technickým týmům zastavit přizpůsobení JavaScriptu a pracovat rychleji.

Signál

Signál Tag Management Software je řešení pro analytické partnery a obchodníky. Urychluje iniciativy založené na datech s cílem zlepšit výkon webových stránek, urychlit spuštění iniciativy založené na datech a zavést cykly vývoje IT. Software zjednodušuje shromažďování dat pro marketingové a analytické programy a nabízí více času na inovace a méně na dohadování kódu.

Signal umožňuje uživatelům získat rychlost a svižnost při správě značek a nabízí méně limitů a rychlejší načítání stránky. TMS pracuje na technologii server-direct, která zabraňuje ztrátě dat a ořezává tagy. Je snadné aktualizovat nebo konfigurovat značky na časové ose, aniž byste ztratili více než několik minut.

Technologie nabízí parametry řetězce dotazu URL, prvky HTML a soubory cookie první strany pro ukládání a sběr dat pro web. Pracuje s kontextem zařízení, ID uživatelů a údaji o chování k identifikaci stejných uživatelů napříč dodavateli, zařízeními a prohlížeči.

  Firmware vs. Software: podobnosti a rozdíly

Piwik PRO

Piwik Pro Správce značek je skvělý způsob, jak se místo značek zaměřit na data. Jedná se o efektivní software, který dokáže sbírat data a detailně je využívat. Významné funkce zahrnuté v Piwik Pro jsou soukromí dat, zabezpečení, kontrola dat, ladění a vytváření značek. Někteří z nich jsou:

 • Předdefinované integrace analýzy přicházejí s vlastními proměnnými, událostmi, konverzí cílů, sledováním formulářů a virtuálními zobrazeními stránek.
 • Zahrnuje knihovnu proměnných, spouštěčů a značek bez psaní kódu JavaScript.
 • Správa marketingového zásobníku pro kód JS, pixely a značky pro digitální produkty a webové stránky.

TMS pomáhá zvýšit soukromí pro všechny značky, definovat značky a upravit sledování. Je také snadné ladit a testovat pixely, značky a marketingové nástroje v bezpečném prostředí, abyste zjistili potenciální problémy. Funkce přizpůsobení jsou přínosem pro správce značek Piwik Pro, který nepotřebuje psát kód JavaScript a využívat personalizovaný obsah.

Závěr

Na trhu je k dispozici několik možností správy značek, ale jak můžete určit tu správnou? Nejlepší je vzít v úvahu hlavní funkce softwaru, jako jsou:

 • Testování značek a kontrola chyb
 • Implementace, údržba a správa značek
 • Možnosti místního a cloudového nasazení
 • Integruje se s přehrávači videa, obsahem třetích stran, widgety sociálních médií, reklamami atd.
 • Sledování událostí
 • Knihovna značek, mapování proměnných značek, šablony značek, asynchronní značky, vlastní značky
 • Uživatelská oprávnění na základě rolí
 • Sledování výkonu značek
 • Modul pravidel spouštění značek

Před dokončením jednoho musí marketéři zvážit webovou analýzu, funkce, marketingové zisky a režim integrace řešení pro správu značek. Kromě toho existuje několik marketingových nástrojů, které se můžete rozhodnout pro zvýšení viditelnosti svých webových stránek na trhu.

x