7 nejlepších bezplatných online editorů AI fotografií

Klíčové věci

  • Bezplatné nástroje pro úpravu fotografií pomocí umělé inteligence usnadňují každému vylepšování fotografií jediným kliknutím. Canva, Autoenhance.ai a LunaPic jsou některé z nejlepších dostupných možností.
  • Canva nabízí funkce automatického vylepšení a nástroj Magic Edit. Autoenhance.ai poskytuje výměnu oblohy, korekci perspektivy a přesvětlení obrazu. LunaPic umožňuje různé fotografické efekty a má nástroje pro vytváření animací a GIFů.
  • Pixlr nabízí základní funkce pro úpravu fotografií a má placenou úroveň s dalšími aktivy a nástroji pro úpravy. Fotky Google mají nástroje pro úpravy AI pro rychlé úpravy. iPiccy je silný, bezplatný editor poháněný umělou inteligencí s mnoha efekty. YouCam Enhance je jednoduchý nástroj pro úpravu jasu a ostrosti.

Díky pokrokům v AI nemusíte být odborníkem na Photoshop, aby vaše fotografie vypadaly dobře. Bezplatné nástroje pro úpravu fotografií AI online usnadňují vylepšování fotografií – a někdy stačí jediné kliknutí. V tomto článku probereme některé z nejlepších bezplatných online editorů fotografií AI, které dnes můžete používat.

Canva je oblíbeným nástrojem grafických designérů a je to také vynikající volba, pokud chcete bezplatný online editor fotografií AI. Své fotografie můžete automaticky vylepšit, aniž byste museli platit za prémiovou verzi Canva, a tato funkce upraví vaše barvy a jas – plus různé další oblasti.

S Canva máte také přístup k nástroji Magic Edit s bezplatným účtem. Pomocí Magic Edit můžete popsat, co chcete, aby aplikace změnila, a vybrat, jak velkou část obrázku chcete změnit pomocí štětce. Pokud se chcete dozvědět více, máme kompletního průvodce, jak transformovat obrázky pomocí Canva Magic Edit.

  Kolik stojí zrušení Planet Fitness

Pokud se nechcete podrobit starostem s pečlivou manipulací s každým aspektem vašich obrázků, měli byste zvážit možnost Autoenhance. Nabízí tři základní funkce:

  • Výměna oblohy
  • Korekce perspektivy
  • Přesvícení obrazu

K dispozici je také API, které můžete použít k integraci Autoenhance do vašich vlastních aplikací. Je zcela zdarma k použití (dokonce i API), ale pouze pro 15 obrázků. Je zde možnost platit průběžně, nebo si také můžete vybrat z různých balíčků.

Autoenhane se používá poměrně jednoduše; nahrajte obrázek a AI jej automaticky upraví za vás. Můžete si také vybrat, zda chcete pro svůj obrázek upravit HDR. Upravené fotografie jsou okamžitě k dispozici ke stažení. Pokud chcete rychlý pracovní postup úpravy fotografií, je to skvělá online aplikace.

LunaPic je jednoduchý online nástroj pro úpravu fotografií AI, který má dokonce vlastní rozšíření pro Chrome. Chcete-li použít LunaPic, stačí nahrát obrázek, vybrat si jeden z mnoha uměleckých efektů a počkat, až AI udělá svou práci.

LunaPic vám kromě jednoduchých uměleckých efektů nabízí celou řadu funkcí pro úpravu fotografií. Můžete upravit úrovně světla a přidat spoustu různých filtrů, umění a dalších efektů. Má také nástroje pro vytváření video animací a GIFů.

Tento editor AI vám také poskytuje základní funkce, jako je oříznutí obrázků, jejich otočení a odstranění nebo nahrazení pozadí, jak uznáte za vhodné. Ke svým fotografiím můžete dokonce přidat popisky nebo je přímo sdílet na populárních platformách sociálních médií.

Pixlr je bezplatný nástroj pro úpravu fotografií, který nabízí všechny základní funkce, které byste očekávali od špičkového editoru fotografií. Patří mezi ně odstranění pozadí (na to existuje samostatná aplikace), přidávání filtrů a efektů, animací a vytváření obrazových koláží.

  Ideální nástroj pro spolupráci a psaní poznámek

Pixlr má také placenou úroveň, která vám poskytuje přístup k tisícům překryvných fotografií, dalším aktivům, nálepkám, výukovým programům a některým exkluzivním nástrojům pro úpravy. Můžete dokonce otevírat obrázky přímo z platforem cloudového úložiště, jako je Disk Google a Dropbox, což z něj dělá ideální volbu pro profesionály, kteří chtějí provést jen drobné úpravy.

Stejnojmenné Fotky Google mohou být ve svém jádru službou pro ukládání a sdílení fotografií, ale má několik nástrojů pro úpravu AI, které můžete použít k rychlému vyčištění fotografií. Je zřejmé, že tyto funkce nejsou tak rozmanité jako ostatní editory v tomto seznamu, ale stále jsou ideální pro tyto drobné úpravy.

Pro začátek vám Fotky Google umožňují automaticky opravit osvětlení na fotkách jediným kliknutím. Nebo, pokud chcete větší kontrolu, jsou k dispozici posuvníky pro nastavení osvětlení, kontrastu a pár dalších detailů. Kromě toho mají Fotky Google také spoustu různých efektů, ze kterých si můžete vybrat.

Je to také neuvěřitelně pohodlné, zejména proto, že mnoho uživatelů Androidu organizuje své obrázky pomocí Fotek Google.

iPiccy je vynikající online nástroj pro úpravu fotografií s umělou inteligencí. Funguje stejně dobře i na mobilu, takže je skvělý pro úpravy fotek za chodu. Editor obsahuje více než 100 efektů, tvůrce koláží a dokonce nabízí funkce pro základní grafický design.

Plnohodnotný fotoeditor iPiccy se skvěle používá, od zafixování expozice, živosti nebo ostrosti snímku až po vytažení detailů, přidání nebo odstranění stínů a světel a dokonce i změnu pozadí. A můžete si vytvořit účet pro ukládání fotek do cloudu.

  Jak přehrát prezentaci obrázků na Chromecastu

Vzhledem k tomu, že je zcela zdarma, má iPiccy silný účinek. Má dokonce mnoho fotografických efektů, ze kterých si můžete vybrat, takže je skvělou volbou pro rychlou úpravu fotografií.

Dalším oblíbeným nástrojem, který je docela účinný pro jednoduché úpravy fotografií, je YouCam Enhance. Jakmile nahrajete fotografii, automaticky přidá vodoznak vlevo dole a umožní vám pomocí posuvníku vidět rozdíl mezi vylepšeným snímkem obrazovky a originálem. Vodoznak je možné odstranit přihlášením se k účtu, takže to možná budete chtít udělat, pokud nechcete své obrázky příliš ořezávat.

Můžete přiblížit nebo oddálit, ale to je většinou vše. YouCam Enhance vám neposkytuje žádné další ovládací prvky ani vám nedovolí pohrávat se s konkrétními nastaveními. Pokud však potřebujete jednoduchý nástroj na vylepšení jasu a ostrosti snímku, je to slušná volba.

AI Photo Editing mění hru

Dříve museli editoři udělat spoustu jemných úprav, aby jejich fotografie vypadaly dobře. Nyní, s AI editory fotografií, je to mnohem jednodušší, zvláště když jsou zdarma a dostupné online. Mnoho z těchto editorů generuje příjmy prostřednictvím reklamy, zatímco některé nabízejí placený upgrade s více funkcemi.

Pokud se vážně chcete stát grafikem nebo editorem fotografií, měli byste také zvážit pořízení nového monitoru, zejména takového, který je schopen přesně reprodukovat barvy na obrazovce. Se slušným monitorem můžete vidět, jak budou vaše fotografie skutečně vypadat, jakmile je upravíte pomocí některého z těchto nástrojů.