8 způsobů, jak opravit, že Snapchat neodesílá snímky

Klíčovým lákadlem Snapchatu je jeho fotocentrický přístup pro komunikaci s vašimi přáteli. S Snaps můžete snadno udržovat své kontakty aktuální o tom, co právě děláte, zvýšit své Snapscore a dokonce udržovat Snapstreaks s blízkými. Existují však případy, kdy vám Snapchat nedovolí odesílat snímky vašim přátelům. Pokud čelíte tomuto problému, zde je 8 účinných způsobů, jak opravit Snapchat, když neodesílá Snap.

Oprava, že Snapchat neodesílá snímky (2022)

1. Zkontrolujte stav přátelství

Než se dostanete k možným opravám pro odstraňování problémů se službou Snapchat, když neodesílá snímky, měli byste nejprve zkontrolovat, zda je příjemce stále na vašem seznamu přátel. Je to proto, že snímky se neodesílají, když vás někdo odebere na Snapchatu. Chcete-li zkontrolovat seznam přátel, klepněte na ikonu profilu nebo Bitmoji v levém horním rohu a vyberte „Moji přátelé“.

Nyní uvidíte seznam všech vašich přátel Snapchat. K vyhledání uživatelského jména osoby můžete použít vyhledávací pole v horní části stránky. Pokud se nezobrazuje, je pravděpodobné, že vás odstranili na Snapchatu. Toto je také jeden z nejjednodušších způsobů, jak zjistit, zda vás někdo zablokoval na Snapchatu.

  Jak zkontrolovat, kdo si prohlížel váš příběh Snap na Snapchatu

2. Zkontrolujte, zda Snapchat nefunguje

Dalším potenciálním důvodem, proč nemůžete posílat snímky svým kontaktům, může být selhání serveru Snapchat. Snapchat bohužel nehostuje vyhrazenou stránku živého stavu, kterou můžete zkontrolovat, abyste věděli, zda služba nefunguje. Přesto se můžete vždy spolehnout na weby třetích stran, jako je Downdetector, abyste věděli, zda uživatelé Snapchat hlásí výpadky. Kromě toho můžete také zkontrolovat oficiální účet podpory Twitter Snapchat pro aktualizace problémů souvisejících se serverem.

3. Povolte oprávnění fotoaparátu

Pokud se vám při otevírání rozhraní fotoaparátu aplikace zobrazuje chyba „Povolte Snapchatu přístup k vašemu fotoaparátu a místnímu úložišti za účelem pořizování fotografií a videí, zjišťování snímků obrazovky atd.“, je pravděpodobné, že jste Snapchatu přístup k fotoaparátu nikdy nepovolili, nebo odvolali povolení. Chcete-li povolit Snapchatu přístup k vaší kameře, měli byste stisknout na obrazovce tlačítko „Zapnout“ a povolit povolení fotoaparátu z výzvy k potvrzení. Můžete také zkontrolovat oprávnění z Snapchat’s App Info -> Oprávnění.

Povolit oprávnění fotoaparátu v iPhone

Pokud používáte iPhone, můžete zkontrolovat, zda jste Snapchatu udělili oprávnění k použití fotoaparátu, podle následujících kroků:

  • Přejděte do Nastavení -> Snapchat. Zde uvidíte všechna oprávnění, o která Snapchat požádal, spolu s tím, zda jste mu povolili přístup k nim. Stačí povolit přepínač ‚Kamera‘, pokud ještě není zapnutý, a je to.

4. Zkontrolujte připojení k Internetu

Kontrola připojení k internetu je snadným krokem, který můžete podniknout, abyste zjistili, zda je chyba ve vaší síti za nedoručování vašich snímků. Ujistěte se, že jste povolili Wi-Fi nebo mobilní data s aktivním internetovým tarifem. Když už jste u toho, můžete také spustit rychlý test rychlosti, abyste se ujistili, že síť je dostatečně spolehlivá, aby mohla vašim kontaktům odeslat Snap.

  Jak používat Friendmoji ve Snapchatu

5. Vynutit uzavření Snapchatu

Restartování Snapchatu je řešení, které je často přehlíženo, když se Snapy neodesílají. Chcete-li vynutit uzavření Snapchatu, dlouze stiskněte aplikaci a stiskněte tlačítko „i“. Když se zobrazí stránka „App Info“, stiskněte „Vynutit zastavení“.

Když se zobrazí výzva k potvrzení, klepněte na „OK“ a je vše připraveno. Váš telefon si nyní vynutí ukončení Snapchatu. Poté můžete otevřít Snapchat jako obvykle a zkusit odeslat Snap znovu.

6. Vymažte mezipaměť Snapchat

Vymazání mezipaměti Snapchatu pomůže vyhnout se občasným závadám, které by se mohly v aplikaci objevit. Chcete-li vymazat mezipaměť Snapchatu, dlouze stiskněte aplikaci Snapchat a stisknutím ikony „i“ zobrazte stránku „Informace o aplikaci“. Jakmile tam budete, stiskněte „Storage & cache“.

Nyní klepněte na „Vymazat mezipaměť“, abyste se zbavili mezipaměti Snapchatu. Poté můžete zkusit znovu otevřít Snapchat a odeslat Snap, abyste zjistili, zda se tím problém vyřešil.

7. Znovu se přihlaste do Snapchatu

Pokud vám výše uvedená řešení nepomohla, zkuste se odhlásit ze svého účtu Snapchat a znovu se přihlásit. Pokud tak učiníte, přinutí Snapchat znovu synchronizovat vaše chaty, což by mohlo potenciálně problém vyřešit. Chcete-li se odhlásit ze svého účtu Snapchat, klepněte na svůj profil nebo ikonu Bitmoji a stiskněte ikonu ozubeného kola Nastavení v pravém horním rohu obrazovky.

  3 produktivní způsoby použití Snapchat

Přejděte dolů na spodní část stránky Nastavení a klepněte na „Odhlásit se“. Poté znovu klepněte na „Odhlásit“ ve vyskakovacím okně, abyste se odhlásili ze Snapchatu. Poté se můžete znovu přihlásit pomocí přihlašovacích údajů svého účtu.

8. Aktualizujte aplikaci Snapchat

Velké aktualizace se změnami na straně serveru jsou nechvalně známé tím, že narušují i ​​standardní funkce aplikace. Chcete-li tuto možnost eliminovat, můžete se ujistit, že aplikace Snapchat je aktualizována na nejnovější verzi dostupnou v Obchodě Play nebo App Store. Po aktualizaci aplikace znovu zkontrolujte, zda Snapchat stále neodesílá snímky.

Často kladené otázky

Otázka: Proč Snaps neodesílá data?

V případě, že Snapchat neodesílá snímky na mobilní data, můžete zkusit přepnout režim v letadle a znovu se připojit k síti. Pomoci by mohlo i vypnutí VPN.

Otázka: Proč moje snímky neodesílají, když mám Wi-Fi?

Pokud nemůžete odesílat snímky, když jste na Wi-Fi, můžete zkontrolovat, zda je síť dostupná, a ujistit se, že jste službě Snapchat udělili datový přístup.

Otázka: Proč se moje snímky neodesílají jedné osobě?

Pokud nemůžete odeslat snímky konkrétní osobě, je pravděpodobné, že vás na Snapchatu zrušili nebo zablokovali.

Opravte snímky Snapchat a uložte své snímky

To jsou některé kroky, které můžete podniknout, abyste opravili Snapchat, když neodesílá Snap. Mezitím, pokud se potýkáte s jinými problémy se Snapchatem, přejděte na náš vyhrazený článek o tom, jak opravit Snapchat. Také by vám mohl pomoci náš článek o obnově Snapchat Streaks.

x