8 způsobů, jak zobrazit profily Tinder bez účtu

Tinder je populární online seznamovací platforma a používají ji miliony lidí. Existuje spousta šťastných milostných příběhů, které se staly skutečností díky Tinderu a jeho velmi účinným algoritmům, které odpovídají potenciálním profilům. Mnoho lidí však chce Tinder z různých důvodů používat bez vytvoření účtu. Uživatelé sice mohou spouštět vyhledávání Tinder bez registrace u Google, ale nemohou se dívat na profily Tinder, aniž by se nejprve zaregistrovali. Tinder vyžaduje, aby se uživatelé přihlásili pomocí základních informací, takže je téměř nemožné procházet Tinder bez registrace. Vždy se však můžete pokusit používat Tinder anonymně. V této příručce probereme, proč si možná nebudete moci prohlížet profily Tinder bez účtu a jak používat Tinder anonymně, aniž byste dali ostatním znát svou skutečnou identitu.

Jak zobrazit profily Tinder bez účtu

Tinder je jednou z nejpopulárnějších online seznamovacích platforem. Tinder celosvětově používají miliony lidí k seznámení a randění se svými potenciálními životními partnery. Aplikace je oblíbená mezi lidmi všech věkových skupin, kteří hledají svou lepší polovičku online. Tinder napomohl revoluci v online seznamování tím, že je pohodlný a dostupný pro kontakt s lidmi, kteří mohou mít podobné zájmy jako vy.

Existují dva účinné způsoby zobrazení profilů Tinder bez účtu, jak je uvedeno níže.

Metoda 1: Vytvořte vyhledávání Google

Pokud znáte uživatelské jméno osoby, kterou chcete hledat na Tinderu. Můžete je vyhledat pomocí vyhledávání Google.

1. Otevřete Google Chrome z nabídky Start.

2. Zde vyhledejte v adresním řádku adresu URL tinder.com/@username.

Poznámka: Zde změňte uživatelské jméno na uživatelské jméno osoby.

3. Pokud jste zadali správné uživatelské jméno, můžete si prohlédnout jeho profil.

Toto je jeden z nejúčinnějších způsobů, jak spustit vyhledávání Tinder bez registrace účtu Tinder a prohlížet si profily Tinder bez předchozí registrace.

Metoda 2: Použití nástrojů třetích stran

Můžete také použít různé aplikace a nástroje třetích stran k procházení Tinderu bez přihlášení k zobrazení profilů Tinder bez účtu. Na internetu je k dispozici mnoho bezplatných nástrojů, které vám pomohou najít požadovaný profil s relevantními informacemi.

  Jak obnovit trvale smazané soubory z Fotek Google

Můžete používat Tinder bez účtu?

Tinder vyžaduje, aby se uživatelé za účelem používání jejich služeb zaregistrovali pomocí svého Facebooku, Gmailu nebo telefonního čísla. Proto nemůžete používat Tinder, aniž byste si nejprve vytvořili účet. Pokud si však přejete najít konkrétní profil na Tinderu, existují způsoby, jak používat Tinder anonymně, aniž byste dali lidem znát vaši skutečnou identitu.

Jak používat Tinder anonymně

Protože si nemůžete prohlížet profily Tinder bez účtu, existuje několik způsobů, jak používat Tinder anonymně, aniž byste odhalili svou skutečnou identitu. Tinder můžete používat jako anonymní vytvořením falešného účtu nebo provedením změn v nastavení Tinderu. Následující průvodce pojednává o výhodách a různých metodách anonymního používání Tinderu.

Proč byste měli používat Tinder anonymně?

Používání Tinderu jako anonymního uživatele může mít několik výhod. To vám pomůže skrýt svou identitu a můžete vyhledávat profily, aniž byste se dostali pod radar atd. Následující seznam uvádí všechny možné důvody, proč byste měli používat Tinder anonymně.

  • Pokud máte obavy o své soukromí a nepřejete si, aby se ostatní dozvěděli, že používáte online seznamovací platformu, anonymita na Tinderu vám pomůže zajistit vaši skutečnou identitu.
  • Někdy si lidé chtějí ověřit, zda je jejich partneři nepodvádí. Pokus o spuštění vyhledávání na Tinderu bez registrace nebo anonymního přístupu na Tinder vám může pomoci špehovat vašeho partnera, aniž byste mu to dali vědět.
  • Někteří lidé chtějí procházet Tinder, aniž by se zaregistrovali, aby si Tinder vyzkoušeli, než se k němu přihlásí. Proto anonymní prohlížení profilů Tinder bez předchozí registrace vám pomůže rozhodnout se pro aplikaci, jako je Tinder.
  • Lidé často používají anonymní účty k podvádění svých partnerů.
  • Použití anonymního účtu vám také může pomoci s nalezením osoby, kterou již znáte.

Jak anonymně zobrazit profily Tinder

Nyní, když jsme pochopili, jak Tinder funguje a proč byste se měli pokusit zůstat anonymní se svým profilem, protože si nemůžete prohlížet profily Tinder bez účtu. Podívejme se nyní na možné způsoby vytvoření anonymního účtu.

Metoda 1: Použijte falešný profil

Jednou z nejjednodušších a nejúčinnějších metod, jak zůstat anonymní na Tinderu, je vytvořit si falešný účet. Můžete vytvořit samostatný účet s použitím jiného jména, obrázků a dalších podobných informací. To vám umožní prozkoumat Tinder, aniž by ostatní lidé poznali vaši skutečnou identitu.

Metoda 2: Použijte náhradní e-mail

Pokud si nepřejete používat svůj primární e-mail k vytvoření účtu na Tinderu, můžete použít náhradní e-mail. Tento e-mail lze vytvořit pomocí falešných informací. Tato metoda vám pomůže vyhnout se e-mailovým stopám z Tinderu. Je to efektivní metoda, jak používat Tinder anonymně, když si nemůžete prohlížet profily Tinder bez účtu.

  Opravte kód chyby 0xc1800103 0x90002

Metoda 3: Použijte Tinder v anonymním režimu

Aplikace tinder používá polohu vašeho telefonu k nalezení potenciálních shod. Pokud však použijete tinder z anonymního okna vašeho webového prohlížeče ke spuštění vyhledávání Tinder bez registrace, Tinder nezíská vaši přesnou polohu a zobrazí vám shody, které jsou pravděpodobně daleko od vás. Tato metoda vám může pomoci vyhnout se lidem ve vaší oblasti, aby se podívali na profily Tinder, aniž byste museli procházet Tinder bez registrace. Chcete-li v systému Android používat anonymní režim, postupujte podle našeho průvodce.

Metoda 4: Použijte službu VPN

Podobně jako u předchozí metody vám VPN pomůže skrýt vaši polohu a změní vaši IP adresu. To vám také umožní zobrazit profil z jiného města nebo země. Můžete také použít VPN k prozkoumání konkrétní země nebo města přes Tinder a najít konkrétní profil v tomto konkrétním městě. Přečtěte si náš článek o 9 nejlepších bezplatných neomezených VPN pro Android. Pro přístup k profilům však budete muset mít aktivní účet Tinder, protože bez účtu nemůžete profily Tinder prohlížet.

Metoda 5: Skryjte Tinder z aplikací připojených k Facebooku

Pokud jste se na Tinder přihlásili pomocí svého Facebooku, vaši přátelé na Facebooku mohou vidět, že používáte seznamovací aplikaci. Tomu se však můžete vyhnout změnou nastavení soukromí na Facebooku.

1. Otevřete svůj účet na Facebooku.

2. Přejděte na Nastavení a soukromí a přejděte dolů a vyberte možnost Aplikace a webové stránky.

3. Mezi všemi připojenými aplikacemi najděte Tinder.

4. Vyhledejte Viditelnost aplikace a nastavte ji na Pouze já.

Metoda 6: Změňte nastavení zjišťování na Tinder

Pokud chcete nadále používat aplikaci Tinder a také chcete, aby ostatní nemohli vidět váš profil. Můžete to udělat změnou nastavení Tinder. Toto je efektivní způsob, jak skrýt svůj profil, protože bez účtu nelze zobrazit profily Tinder.

Poznámka: Telefony se systémem Android nemají stejné možnosti nastavení a liší se od výrobce k výrobci, proto před změnou zajistěte správná nastavení. Uvedené kroky byly provedeny na telefonu Moto G60.

1. Otevřete Tinder z nabídky telefonu.

2. Přejděte na možnost Profil.

3. Nyní klepněte na Nastavení.

4. Přejděte dolů a najděte možnost Show me on Tinder a vypněte přepínač.

Změna nastavení zjišťování vám pomůže, když nemůžete spustit vyhledávání Tinder bez předchozí registrace účtu.

  20 oblíbených webových aplikací a tipů z roku 2015

Metoda 7: Použijte Tinder ve webovém prohlížeči

Tinder můžete používat také bez instalace aplikace do zařízení Android. Použijte VPN a přihlaste se Tinder v režimu inkognito ve webovém prohlížeči a podívejte se na profily Tinder.

Metoda 8: Anonymní vyhledávání pomocí Tinder Plus

Tinder Plus vám poskytuje širokou škálu možností, jak vytvořit efektivnější zážitek ze seznamování. Také přihlášením k odběru Tinder Plus můžete ovládat, kdo uvidí váš profil na platformě, místo abyste se rozhodli prohlížet profily Tinder, aniž byste museli procházet Tinder bez registrace. Chcete-li však použít tuto metodu, budete si muset zakoupit předplatné Tinder Plus.

1. Otevřete aplikaci Tinder.

2. Klepněte na nabídku Profil a vyberte možnost ZÍSKAT TINDER PLUS.

3. Vyberte plán podle svých preferencí a klepněte na POKRAČOVAT koupit Tinder Plus.

Jakmile je Tinder Plus aktivován, přejděte do nastavení a vyhledejte a zapněte možnost Control Who Sees You a klepněte na ni.

Tato metoda zobrazí váš profil pouze uživatelům, jejichž profily se vám líbí.

Často kladené otázky (FAQ)

Q1. Proč nemohu prohledávat profily Tinder bez účtu?

Ans. Tinder vyžaduje, aby se jeho uživatelé zaregistrovali pomocí e-mailu nebo telefonního čísla, aby mohli používat jeho služby. Proto nemůžete vyhledávat profily na Tinderu bez aktivního účtu.

Q2. Musím za Tinder platit?

Ans. Tinder je zdarma a může jej používat kdokoli s účtem. Tinder Gold a Tinder Plus jsou však služby založené na předplatném, ke kterým lze získat přístup po zaplacení požadovaných poplatků.

Q3. Jak nastavit Tinder?

Ans. Účet Tinder si můžete nastavit pomocí e-mailu nebo aktivního telefonního čísla. Tinder také umožňuje uživatelům přihlásit se ze svých účtů na Facebooku.

***

Doufáme, že vám tato příručka byla užitečná a že jste byli schopni pochopit, proč si nemůžete prohlížet profily Tinder bez účtu a jak používat Tinder anonymně. Dejte nám vědět, která metoda se vám osvědčila nejlépe. Pokud máte nějaké návrhy nebo dotazy, dejte nám vědět v sekci komentářů.

x