– 9 nejlepších repost aplikací pro Instagram pro snadné sdílení toho, co se vám líbí –

Instagramových repost aplikací je mnoho, ale proč jednu potřebujete?

S celkovým počtem 4,25 miliardy návštěv měsíčně je Instagram jednou ze 4 nejlepších platforem sociálních médií. Je to také nejstahovanější aplikace na světě, podle zprávy Digital Trends, Hootsuite. Má téměř všechny žádoucí funkce, na které si vzpomenete.

Stále však nemá nativní funkci pro opětovné zveřejňování trvalých příspěvků. To je důvod, proč k opětovnému sdílení trvalých příspěvků od jiných uživatelů potřebujete aplikace pro repostování třetích stran.

Instagram vám umožňuje sdílet příběhy pouze z jiných veřejných účtů, a to také po dobu maximálně 24 hodin! Pokud chcete dál sdílet fotky, kolotoče nebo kotouče, vyzkoušejte tyto aplikace níže:

Repost pro IG

Repost for IG je jednou z nejoblíbenějších aplikací pro repost pro Instagram. Je to proto, že má snadno použitelné rozhraní a umožňuje repostovat ze všech účtů – soukromých i veřejných.

Nejen to, ale pomocí této aplikace můžete archivovat a ukládat videa pro svůj Instagram. Tato aplikace, dříve označená jako Regram, vám umožňuje přidat volitelné překrytí a změnit důležité atributy, včetně pozice a barvy. Videa můžete také sdílet na Instagram Direct.

Jak nyní pomocí této aplikace znovu publikujete? Můžete buď kliknout na aplikaci repost a otevřít Instagram, nebo najít příspěvek ručně a zkopírovat jeho odkaz. Poté můžete odeslat odkaz na aplikaci, nebo jej po návratu do rozhraní aplikace automaticky zkopíruje ze schránky.

Klepněte na posuvné tlačítko a zkopírujte popisek příspěvku nebo se posuňte po umístění vodoznaku a změňte jeho barvu. Klikněte na sdílet a otevře se výzva ke sdílení Instagramu s výzvou k dokončení sdílení.

Ve skutečnosti získáte další doplňkovou funkci: budete si moci stáhnout a uložit své obrázky pro zálohování. To vše je zdarma k použití.

Pokud se však rozhodnete pro placenou variantu, neuvidíte žádné reklamy a nebudete je muset uvádět v titulcích!

JaredCo

Jared Co vám umožňuje znovu zveřejňovat fotografie a videa bez přidání vodoznaku! Je to 100% zdarma a umožňuje vám ukládat fotografie a stahovat je pro bezpečné uchování.

Zatímco zákazníci měli kvůli nedávným aktualizacím Instagramu několik problémů, podpora od Repost pro Instagram – Jared Co je docela rychlá.

  Jak změnit ikonu aplikace Instagram na iPhone a Android

Nabízejí rychlá řešení a povzbuzují uživatele, aby je kontaktovali prostřednictvím e-mailu, pokud mají problémy.

S podporou, která je třídy A, je aplikace extrémně spolehlivá pro všechny potřeby opětovného odeslání, zejména bez vodoznaků. Navíc je to skvělé s obrázky a poskytuje velmi rychlou dobu obratu!

Reposta

Reposta je ideální pro vás, pokud hledáte přímou aplikaci pro repost. Nepřichází s mnoha atributy: jen s těmi základními.

Uživatelé milují Reposta. To proto, že je to zdarma a bez starostí. Od chvíle, kdy aplikaci spustíte, uvidíte sadu pokynů krok za krokem, jak zkopírovat odkaz na příspěvek na Instagramu a znovu jej odeslat prostřednictvím aplikace. Ve skutečnosti vám poskytuje úplný náhled procesu opětovného odeslání.

Pokud jde o titulky, Reposta vám dává možnost zkopírovat je do schránky.

Jednou z nevýhod jsou však omezené možnosti přizpůsobení. Nedovolí vám s původním příspěvkem nic dělat, kromě toho, že jej ručně znovu publikujete.

Reposter pro Story & Video

S výkonným editorem repostů je Reposter for Story & Video další populární repost aplikací pro uživatele Androidu.

To, co udržuje tuto repost aplikaci pro Instagram oblíbenou u uživatelů Instagramu více než 9 let od svého založení, je její úžasná podpora. Ve skutečnosti můžete také zůstat v obraze díky repostům od celebrit a veřejných účtů ve vašem zdroji.

Získáte rychlé možnosti úpravy původního příspěvku: kopírování titulků, přesunutí/odstranění atributů a autorství. Můžete také oříznout původní příspěvek, přidat nálepky a text a také na něj kreslit.

Můžete také sdílet příspěvky, které obsahují více fotografií. Pokud se podíváme na nevýhody, žádné takové neexistují, s výjimkou reklam a výzev k odběru, které se tu a tam objeví.

Repost – PRO

Repost – PRO je rychlé, intuitivní a snadné. Umožňuje vám znovu zveřejňovat fotografie a videa pouze z veřejných účtů.

Můžete kopírovat fotografie, videa a titulky pro opětovné zveřejnění. V bezplatné verzi je však pro text a titulky omezen počet znaků.

Bezplatná verze vám nedává nespočet možností, ale její přímočaré procesy vám pomohou bez potíží znovu odeslat. Nové aktualizace zahrnují ukládání pro zálohování. Když se pokoušíte odeslat více obrázků nebo dlouhých videí, může dojít k určitému zpoždění.

Rychlost a plnou funkčnost lze odemknout u placené varianty.

Repost: Pro příspěvky, příběhy

Nejstahovanější repost aplikace pro Instagram, Repost: For Posts, Stories vám také umožňuje vytvořit jedinečné avatary vás nebo vašich přátel pomocí AI.

  Jak můžete vědět, že Instagram smazal váš účet

S více než 100 šablonami pro příběhy přichází tato aplikace se spoustou přidaných funkcí, které vám umožní posílit vaši přítomnost na Instagramu.

Ve skutečnosti také navrhuje nejlepší hashtagy pro váš profil, abyste mohli rozšířit svou přítomnost na Instagramu a počet sledujících.

Pokud hledáte další způsoby, jak vyniknout, můžete prozkoumat skvělou grafiku textu a symbolů této aplikace pro své titulky. Kromě toho má také více než 300 šablon titulků, které vám pomohou začít a udělat dojem.

Nyní se dostáváme k pravomoci přeposílat, takže můžete repostovat i ze soukromých účtů. Dokonce vám dává možnost znovu odeslat všechna média nebo vybrat aktuální fotografii/video. To znamená, že můžete snadno znovu odeslat více možností médií.

K dispozici je také funkce, kde můžete uložit buď audio nebo video složku repostu. Pro uživatele, kteří chtějí prozkoumat celou škálu jeho funkcí, jsou k dispozici měsíční a roční předplatné.

InsTake – pro Instagram

InsTake – for Instagram, navržená speciálně pro uživatele iPhonů, je aplikace pro opakované příspěvky, která nejlépe funguje pro příspěvky, příběhy a videa IGTV.

Přestože byla IGTV minulý rok ukončena, můžete sdílet instagramové kotouče pomocí InsTake.

Nejen, že je mezi uživateli velmi oblíbený pro to, jak snadno se používá. Při opětovném zveřejňování v jiných aplikacích se často setkáváme s problémy, jako je pomalé načítání, zpoždění a chyby u delších videí.

S touto aplikací nebudete čelit stejnému, protože vám dá možnost stáhnout si fotografii nebo video, které chcete znovu odeslat. Automaticky se spustí stahování pro zálohování.

Všechny výše uvedené činnosti můžete také provádět bez přihlášení, což není dostupná možnost pro několik dalších aplikací!

Reposter

Platforma aplikace, navržená pro zařízení iPad a iPhone, je kouzelně intuitivní. Reposter vám pomůže rychle a snadno přemístit jakoukoli fotografii nebo video podle vašeho výběru.

Pomocí Reposteru můžete přeposlat jakékoli médium, a to je velké plus! Ať už mluvíme o kolotočových příspěvcích, kotoučích nebo videích IGTV, aplikace vám umožní vše znovu zveřejnit. To není funkce dostupná u podobných aplikací.

Zajímá vás, jak používat Reposter? Otevřete aplikaci Instagram a najděte příspěvek nebo kotouč (fotku/video/kolotoč), který chcete přeposlat. Klikněte na tři tečky a zkopírujte odkaz na příspěvek.

Jakmile se vrátíte do aplikace Reposter, dejte jí pár sekund a objeví se váš původní příspěvek. Úžasně intuitivní, jak jsme řekli! Kromě toho je samozřejmé, že aplikace je bez reklam, takže není žádné obtěžování!

  Jak získat Full TikTok na Instagram Story

Můžete si předplatit měsíční nebo roční tarif. Získáte přístup k bezplatnému zkušebnímu období. Po potvrzení vám bude účtována částka na váš účet iTunes. Ve skutečnosti si také můžete vzít doživotní předplatné. Jejich podpora je rychlá a pohotová a jsou opravdu na poštu!

Reels Repost Reshare Story

Jak název napovídá, pomocí této aplikace Reels Repost Reshare Story můžete v Apple Storu zveřejnit cokoliv! Je také velmi populární mezi firmami a influencery, kteří mají rádi profesionální výhodu příběhů a kotoučů, které zveřejňují.

Pokud také hledáte ostré rozhraní a špičkový výkon, měli byste si to vyzkoušet! Pro přístup k němu nemusíte být přihlášeni, původní příspěvek můžete znovu odeslat jako kotouč/video/příspěvek (v několika formátech) a můžete také naplánovat své opětovné příspěvky!

To je první, co jsme slyšeli od kterékoli z aplikací pro opětovné zveřejnění: že vám umožňují naplánovat a publikovat později. Nejen, že pokud jste milovníkem tmavého režimu, můžete se pro to rozhodnout také!

Když se přihlásíte k odběru této aplikace, získáte také přístup k mnoha pokročilým funkcím. Textový generátor vám pomůže vyniknout jedinečnými titulky a kousky textu.

Nejen to, vytvoří relevantní hashtagy, které vám umožní růst vaší sítě. Editor titulků vám navíc umožní spoustu přizpůsobení.

Zveřejňujte často, abyste pozdvihli svou osobní značku

Sdílení příspěvků na Instagramu je zásadní způsob, jak na platformě vybudovat svou osobní značku – pomáhá vám vyniknout. Když si vybíráte repost aplikaci, měli byste si položit pět otázek.

  • Jaký typ funkcí potřebujete?
  • Jak často budete aplikaci používat?
  • Je to v pořádku, pokud je to bezplatná verze, která může způsobit menší zpoždění?
  • Jste ochotni zaplatit? Pokud ano, jaké jsou funkce, které hledáte?
  • Chcete aplikaci, která vám umožní naplánovat příspěvky na později?

Jakmile budete mít odpovědi na všechny tyto otázky, bude snazší vybrat si aplikaci, která vám nejlépe vyhovuje. Pokud byste se nás museli zeptat, řekli bychom, že možnost opětovného odeslání ze všech typů účtů (zejména soukromých) je důležitý obchod.

Ale opět to do značné míry závisí na typech potřeb, které budete mít, a na typech účtů, se kterými budete komunikovat. Dejte nám vědět, kterou aplikaci nakonec používáte a co se vám na nich líbí!

Můžete také prozkoumat některé tvůrce příběhů Instagramu a skvělé nástroje pro změnu velikosti videa pro Instagram TV, kanály a příběhy.

x