Android

9 závodních her zdarma pro Android v roce 2023

Není lepší spěch než ten, který získáte u závodních her, že? Vyzkoušejte několik bezplatných závodních her pro Android, které vylepší váš herní zážitek.

Závodní hry, ať už se jedná o automobilové závodní hry nebo cyklistické závodní hry, byly vždy oblíbené pro většinu herních nadšenců. Všichni možná souhlasíte s tím, že závodní hry způsobují tolik potřebný adrenalin, který odstraňuje veškerou nudu. Závodní hry nejsou jen vzrušující, ale jsou také mimořádně poutavé a napínavé.

Pochopili byste, že závodění patří mezi nejoblíbenější herní žánry. S těmito hrami můžete při hraní zažít vzrušení, energii a uspokojení.

Tyto zábavné hry pomáhají snížit stres, zlepšit soustředění a koordinaci ruka-oko. Kromě toho mají na starosti zlepšování naší schopnosti přijímat rozhodnutí.

Tento článek ukáže, co jsou závodní hry a proč jsou tak oblíbené. Spolu s tím se podíváme na dynamiku typické závodní hry. Později prozkoumáme některé z nejlepších bezplatných závodních her pro Android. Měli byste vyzkoušet některé z těchto špičkových závodních her pro Android.

Závodní hry můžeme nazvat těmi, které jsou založeny na automobilech a vozidlech. Při hraní závodní videohry uživatel ovládá vozidlo buď z pohledu první nebo třetí osoby. Cílem těchto her je dojet do cíle jako první.

Konečný cíl hráče je vždy stejný, bez ohledu na to, zda se účastní standardního závodu Formule 1, off-roadové rallye nebo dokonce motokárového stylu free-for-all.

Musí překonat své soupeře s nejmenším rozdílem pomocí svých reflexů, strategického myšlení a rychlého myšlení.

Mnoho závodních her také umožňuje hráčům měnit vzhled vozů a okruhů, čímž zvyšuje hodnotu přehrávání. Mohou být založeny na čemkoli, jako jsou fiktivní světy nebo skutečné závodní ligy. Pohybují se od více realismu v závodních simulacích až po více fantasy arkádové hry.

Přestože jsou závodní hry populární již velmi dlouhou dobu, dostaly se do centra pozornosti s uvedením esportů. Esporty zahrnují různé soutěže, včetně stříleček, videoher, závodních her atd., kde vítězové získávají ceny.

Běžným žánrem v oblasti esportů jsou závodní hry. Jsou proslulí svými akčními hrami a napínavými soutěžemi. Tyto hry přitahují mnoho diváků a často se hrají v soutěžích.

  Jak používat Google Multisearch na zařízeních Android a iPhonech

Kromě esportů existuje mnoho dalších důvodů, proč jsou závodní hry oblíbené. Obliba závodních her roste s nárůstem počtu zajímavých závodních her.

Zaprvé, tyto hry si může užít celá řada hráčů, protože je lze velmi snadno zvednout a hrát. Jsou ideální pro vysílání, protože je zábavné sledovat a rychle se pohybovat. Navíc, protože rasy jsou nepředvídatelné, může se kdykoli stát cokoliv, díky čemuž je každý zajímavý.

Jaká je dynamika typické závodní hry?

Cílem typické závodní hry je poskytnout uživatelům realistický a vzrušující závodní zážitek z pohodlí jejich domova. Skutečná závodní hra je hra, ve které se cítíte podráždění z prohry a nadšení z výhry ve hře.

Dynamika závodní hry je navržena tak, aby replikovala realistický zážitek z rychlého cestování ve vašich oblíbených automobilech.

Komponenty, které osloví zaryté fanoušky závodních her, jsou křičící pneumatiky, mapy otevřeného světa, zvuk zrychlení motoru, pohodlná mobilita a automatická i manuální převodovka, stejně jako přizpůsobená garáž.

To, co hráče přitahuje, jsou funkce, jako je nákup, prodej a přizpůsobení auta v garáži za peníze ve hře, čelit online konkurenci, odemykání nových návrhů závodních herních okruhů a svobodná jízda všude.

Několik herních režimů, jako je driftování, tažení, sprint, smyčka, časosběr a dokonce i freestyle, dále pomáhá ve vzestupu hry k většímu úspěchu a popularitě.

Herní zážitek vylepšují funkce, jako je obchod s komponenty ve hře, kontejnery s poklady, nepředvídatelná a realistická prostředí, zapojení v reálném čase, překážky jako pouliční zátarasy, sloupy osvětlení, provoz, poškození automobilů, čerpací stanice a režim pro více hráčů.

Nyní přejdeme k nejlepším bezplatným závodním hrám, které můžete vyzkoušet na svých zařízeních Android.

Asfalt 9

Asphalt 9 navazuje na známou závodní hru Asphalt 8. Nabízí široký výběr vozidel od Ferrari po W Motors. Kromě toho hra obsahuje řadu režimů, jako je režim kariéry a online multiplayer.

Grafika Asphalt 9 je opravdu úžasná, úžasné barvy, architektura, trasy a scenérie jsou také ohromující.

Závody jsou docela ohromující, neotřelé, krátké a rychlé. Do Asphalt 9 bylo také přidáno nové ovládání řízení nazvané TouchDrive, aby bylo závodění jednodušší a příjemnější. Můžete také založit online komunitu a spolupracovat s ostatními závodníky. Pro ty, kteří rádi hrají automobilové závodní hry, je to perfektní hra.

Horizon Chase

Rozložení příjemného vintage závoďáku Horizon Chase evokuje legendární arkádový závoďák z 80. let Pole Position. S více než 70 skladbami rozmístěnými ve 32 městech a zářivou barevnou retro grafikou je Horizon Chase spoustou zábavy. Díky svému zjednodušenému ovládání má hratelnost odlišnou od jakékoli současné závodní hry.

Díky skvělému hudebnímu a grafickému zpracování však poskytuje jeden z nejlepších závodních zážitků. Způsob, jak vyhrát závod, je předjet soupeře, počínaje zadní částí sady 20 vozů. Získáte upgrade a objevte všech 16 dostupných vozů tím, že budete pokračovat ve výhře.

  Jak seskupit oznámení podle typu aplikace v systému Android

Need for Speed™ No Limits

Need for Speed™ No Limits je fantastická mobilní hra, která je nyní k dispozici také pro Android. Hra určitě nasytí adrenalinového závislého v každém z nás, a to díky svému úžasnému vizuálnímu zpracování, spoustě vozidel a úprav a možnostem jak dotykových ovladačů, tak ovládání náklonu.

Stejně jako v jiných závodních hrách se hra soustředí na vítězství v závodech, abyste vydělali peníze, vybudovali si reputaci v komunitě a vylepšili svá vozidla na mohutná monstra. Vývojový tým hry udržoval pravidelný tok událostí, aby vše oživil a hráče zaujal.

Závody do vrchu 2

Hill Climb Racing 2 nabízí fantastický čas závodění, přestože jde o hru zdarma. Existuje několik vozidel k získání, upgrady ke koupi, možnosti přizpůsobení postavy a vozidla a další herní režimy, jako je offline Adventure a Arcade. Hru můžete hrát kdykoli chcete, protože je k dispozici offline.

Můžete si také postavit a provozovat své vlastní auto pomocí jedinečných komponentů. Kromě toho máte k dispozici řadu míst, kde můžete závodit, jako je město, poušť, dálnice a mnoho dalších. Závodíte s ostatními hráči při stoupání a klesání svahů. I přes jednoduchost je hra velmi zábavná.

CSR 2 Racing

Jednoduchá drag závodní hra je CSR 2 Racing. Hráči si jen musí správně načasovat řazení; nemusí se obtěžovat řízením. Správný čas a dobře vylepšená jízda by vám měly umožnit dojet do cíle dříve než váš soupeř a vyhrát nějaké peníze. Indikátory vám dají vědět, kdy máte provést svůj následný pohyb.

Špičkové automobily lze zakoupit pomocí prémiové měny, i když za standardní peníze lze koupit levnější modely a vylepšit jednotlivé komponenty, jako je převodovka, motor, sání a karoserie. Hra nabízí mnoho zábavných aktivit, jako je prodej vašeho automobilu, jeho rozebrání za účelem přenesení komponentů nebo jeho vyladění pro různé typy her.

Assoluto Racing

S pomocí realistické fyziky umožňuje soutěžní dráhová závodní hra Assoluto Racing hráčům driftovat při zachování naprosté kontroly nad svým vozidlem. Assoluto Racing musíte vyzkoušet, pokud se vám líbil Asphalt 9, protože je s touto hrou identický.

Assoluto Racing nabízí spoustu možností přizpůsobení, nejen estetických. Podle svého vkusu můžete upravit převodové poměry, točivý moment, výkon nebo odpružení. Dejte Assoluto Racing šanci, pokud si chcete pohrávat s automobily a podívat se, jaký je nejlepší postup za jakýchkoli daných okolností.

  Jak povolit režim plochy v prohlížečích Android

Beach Buggy Racing

Beach Buggy Racing je závodní hra s vizuálními prvky, které jsou záměrně méně dospělé a kladou důraz na potěšení před uvolňováním adrenalinu. Prvky nalezené v různých rasách lze shromáždit a použít k poškození nebo ochraně soupeřů. Dostanete se do závodního chaosu terénních motokár, do akčního prostředí plného překvapení v této hře.

Můžete soutěžit v závodě proti skupině nepřátelských řidičů; každý z nich má jinou osobnost a specifické dovednosti. Navíc tato hra nabízí řadu absurdních vylepšení, jako je Dodgeball Frenzy, Fireball a Oil Slick. V této hře můžete odemykat a upravovat různá vozidla, včetně monster trucků a dunových kočárků.

Trials Frontier

Trials Frontier je jedinečná závodní hra pro motocykly a automobily. Můžete jezdit na motorkách na velmi návykových okruzích a předvádět děsivé kousky, jako jsou plynulá kola, šílené skoky a přemety ve vzduchu.

Kromě toho můžete soutěžit s hráči z celého světa a vládnout celosvětovým žebříčkům pro každou trať. Jediným pravidlem v této hře je závodit, zkoumat, upgradovat a soutěžit.

Trials Frontier přináší do mobilních zařízení hru založenou na fyzice z kriticky uznávané série Trials. Máte přesnou kontrolu nad svým kolem a můžete přesunout svou váhu, abyste zlepšili přistání, kola a triky. Bunkr pořádá Monthly Ranked Seasons, kde soutěžíte s jezdci z celého světa, abyste se posunuli v žebříčku výše a vyhráli.

Mario Kart

Mario Kart je nejznámější jméno v závodních hrách a Mario Kart Tour konečně našla své pevné místo po několika letech sporných rozhodnutí o designu. S několika speciálními funkcemi je to tradiční zážitek z Mario Kart přizpůsobený pro mobilní zařízení.

Různé herní režimy jsou k dispozici pouze zde a komponenta „Tour“ odkazuje na kurzy inspirované skutečnými weby.

Ve svém jádru je Mario Kart Tour hrou pro více hráčů. Můžete soutěžit s přáteli nebo cizími lidmi lokálně nebo online. Přestože začínající závodníci ocení pohyb v žebříčku, tuto báječnou závodní hru si nejlépe užijí příležitostní hráči. Nebudete litovat, že to vyzkoušíte, pokud nemůžete hrát Mario Kart na konzoli Nintendo.

Závěr

Možná budete příjemně překvapeni, když zjistíte, že závodní hry patří mezi nejkonkurenceschopnější herní žánry, o které se lze pokusit a vyniknout na Androidu. Na Androidu je k dispozici mnohem více závodních her, které nebyly zahrnuty do seznamu, a stále jsou vydávány nové, aby byly výzvou pro nejlepší uchazeče.

Je třeba mít na paměti, že vývojáři všech her neustále aktualizují a spouštějí novější verze předchozích her, aby zachovali zájmy hráčů. Takže hraní a zkoušení těchto závodních her a novějších her pro vás bude vždy vzrušující!

Můžete také prozkoumat některé nejlepší bezplatné hry pro Android.

x