Automaticky deaktivovat alarmy iOS 7, když se přehrávají média nebo je připojeno napájení

Moderní smartphone nahradil mnoho gadgetů, včetně, ale nejen, hudebního přehrávače, osobního deníku, seznamu úkolů na tužku a papír, nenáročného skeneru, GPS navigace a konvenčního budíku. Nepamatuji si, kdy jsem naposledy viděl někoho nastavit budík na něčem jiném než na svém smartphonu nebo tabletu.

Aplikace Hodiny pro iOS nyní přichází s dobrou, ale základní funkcí budíku. Můžete nastavit více budíků, nastavit je tak, aby se po určité době opakovaly, přidělit jim různé štítky, různé tóny budíku a vypnout nebo zapnout odložení, ale s touto aplikací digitálního budíku není spojena žádná „inteligence“. Nastavíte, aby zazvonil v určitou dobu, a ono zazvoní v určitou dobu – prosté a jednoduché. AlarmRestrict7 je nové vyladění dostupné pro iOS 7, jehož cílem je změnit to přidáním jen malého kousku chytrosti k hloupé funkci Alarms. Podrobněji to probíráme po seskoku.

  Jak pojmenovat hlasové poznámky podle umístění v systému iOS

AlarmRestrict7, vyvinutý Richardem Lindsayem, umožňuje deaktivovat budík v situacích, kdy:

Napájení je připojeno
Napájení je odpojeno
Bluetooth je připojen
Média se přehrávají

Ty jsou v současnosti spíše omezené, ale doufáme, že se v budoucnu rozšíří.

AlarmRestrict7 jsem testoval na iPhone 4S s jailbreaknutým iOS 7.0.4. Nastavil jsem to tak, aby deaktivoval alarmy při přehrávání médií, a udělal to právě to. Během přehrávání skladby „Sweet Disposition“ na pozadí budík nastavený na 16:19 nezvonil a automaticky se vypnul.

Použití tohoto vylepšení závisí na tom, jak používáte alarmy. Pokud je používáte výhradně k probuzení a žijete sami, pak nápad deaktivovat budíky během přehrávání hudby dává smysl. Ostatně, když už jsi vzhůru, jaký má smysl zvonit na budík?

  Jak automaticky uchovávat všechny digitální dotykové zprávy v iOS 10

Ostatní situace pro deaktivaci Alarm mi ale nedávají smysl. Pokud chci, aby mě můj iPhone vzbudil v 7 hodin ráno, chtěl bych, aby to udělal bez ohledu na to, zda se nabíjí nebo ne.

Já sám toto vyladění nepoužiji, protože žiji se svou rodinou, která může v té době používat můj iPhone k přehrávání médií, když spím ve svém pokoji, za předpokladu, že budík zazvoní, když je čas se probudit. .

AlarmRestrict7 je k dispozici zdarma z ModMyi repo na Cydii.

Možná máte použití pro AlarmRestrict7, na které jsem nemohl přijít, takže nám o tom dejte vědět tím, že zanecháte komentář níže.

  Jak používat digitální dotyk v aplikaci Zprávy v iOS 10