Bezdrátové ovládání a chytré plánování

Pokud vlastníte elektrické vozidlo (EV), nabíjení doma bude pravděpodobně tou nejhospodárnější možností, jak jej udržovat nabité. Veřejné nabíjení elektromobilů má tendenci být dražší kvůli rozdílům ve způsobu zdanění elektřiny.

Náklady na veřejné nabíjení elektromobilů závisí na několika různých faktorech, jako je typ nabíjecí stanice, kterou používáte, náklady na elektřinu (protože nabíjení u různých firem může vést k různým tarifům) a jakou denní dobu si zvolíte nabíjení. vozidlo.

Proto se vyplatí investovat do spolehlivé domácí EV nabíjecí sady, jako je např Nabíječka EV Wolfbox Level 2co nejčastěji využívat domácí dodávku elektřiny (a její srovnatelně nižší daňovou sazbu) k napájení vašeho vozidla.

Nabíječka EV Wolfbox Level 2

Wolfbox Level 2 EV Charger je nástěnná nabíječka EV kompatibilní se všemi elektrickými vozidly J1772 (včetně Tesla – přes samostatný adaptér) a má certifikaci CSA podle standardu UL.

  11 nejlepších nástrojů pro nahrávání zvuku na Mac [2023]

Poskytuje nastavitelné možnosti nabíjení až 40 A, s dojezdem přibližně 37 mil za hodinu nabíjení a lze jej instalovat uvnitř nebo venku.

Díky ochraně NEMA typu 4 nabízí voděodolnou, prachotěsnou a chladu a teplu odolnou ochranu proti živlům, takže je ideální pro nabíjení elektromobilů za každého počasí.

Na tuto nabíječku Wolfbox EV se vztahuje tříletá záruka a je vyrobena v souladu s globálními bezpečnostními normami UL a Energy Star.

Tři možnosti nabíjení

Kromě 7x vyšší rychlosti nabíjení než u nabíječek Level 1 EV nabízí nabíječka Wolfbox Level 2 EV tři různé a pohodlné možnosti nabíjení:

  • Plug & Charge – s 25stopým prodlužovacím nabíjecím kabelem máte dostatek prostoru pro manévrování a nemusíte si nechat nabíjecí stanici diktovat, kde své vozidlo zaparkujete.
  • Karta RFID – zabraňte jakémukoli neoprávněnému přístupu k vašemu vozidlu a vychutnejte si pohodlné nabíjení elektromobilu na veřejných stanicích, pracovištích a komerčních místech s nabíjecí kartou RFID od Wolfboxu.
  • Plánované nabíjení mobilní aplikace – Pomocí smartphonu můžete naplánovat nabíjení, upravit nabíjecí proudy (od 16 do 40 A) a na dálku sledovat stav nabíjení.
  Převod Copywriting vysvětlený z profesionálního Outlooku

Vestavěné funkce Wi-Fi a Bluetooth

Nabíječka Wolfbox Level 2 EV Charger podporuje připojení Wi-Fi i Bluetooth a umožňuje vám vzdáleně sledovat nabíjení vašeho vozidla prostřednictvím Aplikace Wolfbox EV.

Prostřednictvím chytré správy aplikací Wolfbox můžete na dálku naplánovat plány nabíjení mimo špičku, abyste snížili svůj účet za elektřinu a pomohli vám ušetřit peníze. Navíc pomocí dálkového ovládání pomocí aplikace můžete snadno upravit nabíjecí proud a zůstat v obraze o procesu nabíjení a po dokončení procesu nabíjení budete dostávat upozornění v reálném čase.

Okamžitě zkontrolujte stav nabití

Díky 4,3palcovému LCD displeji nabíječky Wolfbox EV můžete kdykoli zkontrolovat stav nabití vašeho vozidla.

Tento praktický displej vám poskytuje základní informace, jako je rychlost nabíjení, čas, napětí a nabité množství, takže můžete zůstat informováni o stavu nabíjení vašeho elektromobilu.

Dynamické LED indikátory zobrazují informace o různých stavech nabíjení v různých barvách, takže můžete snadno sledovat proces bez nutnosti neustálého sledování.

Zaregistrujte více uživatelů a užívejte si bezproblémové hlasové ovládání Smart Assistant

K této chytré nabíječce EV se můžete přihlásit pomocí svého účtu Google, takže její jednoduché nastavení bude ještě jednodušší.

Po instalaci nabízí bezproblémovou integraci s Alexou a Google Assistant pro pohodlné hlasové ovládání. Kromě toho můžete s tímto zařízením zaregistrovat více uživatelů, což znamená, že oprávnění uživatelé mohou získat přístup kdykoli.

  Jak přeinstalovat Microsoft Visual C++ Redistributable

Bezpečnost na prvním místě, jako standard

Tato domácí nabíječka EV, vyrobená podle nejvyšších možných bezpečnostních standardů, je jednou z nejbezpečnějších na trhu.

Byl navržen tak, aby poskytoval ochranu proti přebití, ochranu proti zkratu, ochranu proti úniku, ochranu proti uzemnění a ochranu proti přehřátí.

Se všemi pokrytými základnami můžete používat nabíječku Wolfbox Level 2 EV s naprostou důvěrou pro bezpečné a spolehlivé domácí nabíjení EV.

Snadný proces instalace

Díky jednoduchému, práci šetřícímu instalačnímu procesu je nabíječka Wolfbox Level 2 EV ideální domácí nabíječkou EV.

Stačí nainstalovat základní zásuvku NEMA 14-50R a poté k ní připojit nabíječku Wolfbox EV. Každá sada obsahuje podrobného instalačního průvodce, aby byla vaše zkušenost s nabíječkou Level 2 EV co nejpohodlnější. Kromě toho Wolfbox také poskytuje 24/7 zákaznickou podporu, takže pomoc není nikdy daleko, pokud ji potřebujete.

Ušetřete 26 % na nabíječce EV Wolfbox Level 2 s Amazonem

V současné době Wolfbox nabízí obrovskou úsporu 26 %, když si objednáte Wolfbox Level 2 EV Charger od Amazonka.

Využijte tuto působivou slevu a vezměte si domů svou nabíječku EV Wolfbox Level 2 ještě dnes a užijte si bezpečné a spolehlivé domácí nabíjení EV.

Toto je sponzorovaný příspěvek. Volby produktů a názory vyjádřené v tomto článku jsou od sponzora a neodrážejí redakční směr MakeUseOf nebo jeho zaměstnanců.