Bezplatný e-mailový hosting na vlastní doméně

E-mail vlastní domény je nezbytný pro zajištění toho, aby s vámi vaše cílová skupina mohla snadno komunikovat, bez ohledu na to, kde je váš web hostován.

Pokud váš balíček webhostingu nezahrnuje e-mailový hosting, použití bezplatné náhodné e-mailové adresy domény na vaší kontaktní stránce se může špatně odrazit na vás a vaši společnost. Zákazníci a další vlastníci společností jsou podezřelí z e-mailů odeslaných z obecné e-mailové adresy. Díky bezplatné vlastní e-mailové adrese domény bude vaše společnost vypadat profesionálněji a důvěryhodněji.

Proč je pro vás e-mail vlastní domény dobrý?

Bezplatný e-mail vlastní domény ukazuje vaši vlastní identitu ve vašem podnikání a komunikaci. Kromě toho existuje spousta dalších výhod, jako například:

 • Viditelnost značky: Když se kdokoli podívá do vaší e-mailové adresy, rychle najde vaši práci podle názvu vaší domény. Díky tomu vás mohou snadno kontaktovat a znát vaši práci.
 • Marketing značky: V dnešním digitálním světě existuje mnoho způsobů, jak propagovat své podnikání. Ale ve všech těchto ohledech je vlastní e-mailová adresa tím nejjednodušším způsobem, jak propagovat vaši firmu potenciálním zákazníkům.
 • Konzistence: S vaší nepřetržitou prací roste vaše pracovní síla a poté můžete aktualizovat svou vlastní e-mailovou adresu a vytvářet konzistentní skupinové adresy pro všechny zaměstnance. Díky tomu může být mezi zaměstnanci vaší kanceláře nebo firmy vytvořeno profesionální a formální prostředí.
  Např, [email protected]
 • Důvěryhodnost: Představte si, že provozujete mnohamilionový byznys. Jak neprofesionálně to bude vypadat, když odešlete jakoukoli propagační nabídku nebo jakékoli jiné aktualizace prostřednictvím domény Google nebo Yahoo? Většina vašich zákazníků to považuje za nevyžádanou poštu, protože téměř každá běžící firma má vlastní doménový e-mail.

Výhody e-mailu vlastní domény

 • Dává vašemu e-mailu jedinečnou a standardní identitu, takže osoba, která vás chce kontaktovat, vás může snadno kontaktovat a kontaktovat vás.
 • Pokud máte malou firmu a nikdo o ní neví, vlastní e-mail s doménou vám pomůže rozšířit vaši firmu a udělat z ní značku.
 • Zvyšuje důvěryhodnost vaší firmy, takže vaší značce může věřit každý.
 • Pomáhá zvyšovat povědomí o značce.
 • Vyměníte-li svůj jeden e-mail za bezplatný e-mail s vlastní doménou, ukážete svým zákazníkům, že to se svou značkou myslíte vážně a tvrdě na ní pracujete.
 • Svůj starý e-mail můžete snadno přepnout na e-mail nové domény, aniž byste museli vytvářet zcela nový účet.
  Jak změnit umístění zálohy iTunes

E-mail s vlastní doménou vám také pomůže růst a zvýšit viditelnost značky. V konečném důsledku to pomůže vašemu podnikání více růst, pokud jde o zákaznickou základnu i tržby.

Přidání názvu domény k vašim vlastním e-mailům není omezeno. Tento vlastní doménový e-mail přináší vaší firmě a společnosti mnoho výhod. Měli byste pochopit, že každá taková vzácná věc přichází za férovou cenu, takže byste měli vyzkoušet přizpůsobený doménový e-mail. Pokud hledáte ty bezplatné, musíte být připraveni přijít o některé základní funkce.

Nyní se pojďme podívat na některé z nejlepších platforem nabízejících vlastní doménu.

Zoho

Zoho Mail musí být na prvním místě v celém seznamu kvůli svým vynikajícím e-mailovým hostingovým službám. Ano, existuje plán navždy zdarma s až pěti uživateli, 5 GB úložiště na uživatele a omezením přílohy 25 MB. Jedinou nevýhodou bezplatného plánu hostování e-mailů je to, že umožňuje pouze online zákaznický přístup. Musíte použít webový poštovní klient Zoho Mail. Nemůžete jej připojit k preferovanému klientovi, jako je Gmail.

Bezplatný plán je dostačující pro většinu lidí a je zcela bez otravných reklam. Díky snadno použitelnému uživatelskému rozhraní může systém snadno nastavit i laik.

Uživatelé mohou využívat webové rozhraní pro snadný přístup ke svým e-mailům, i když používají veřejné počítače. Podobně vám mobilní aplikace umožňují snadno konverzovat pomocí smartphonu. Administrační panel poskytuje několik možností pro konfiguraci zásad, pravidel a filtrů pro řízení správy uživatelů a e-mailového provozu.

  Naučte se psát kód rychleji s lektorem psaní

ImprovMX

ImprovMX je zdarma až pro jednu doménu s maximálně 25 aliasy na doménu. Je to ideální volba pro menší firmy. Později musíte nasměrovat své záznamy MX a směrovat cokoli z jednoho pole na jakoukoli e-mailovou adresu, kterou chcete. Ve srovnání se Zoho je jeho doba zpracování výrazně kratší, takže většina malých podnikatelů volí ImprovMX před ostatními možnostmi.

Existuje několik omezení bezplatného plánu, například máte pouze možnost standardní rychlosti doručení. Když mluvíme o zákaznické podpoře, pokud používáte bezplatný účet, můžete svůj dotaz poslat pouze e-mailem a jejich typická doba zpětné odpovědi je 2–3 dny, což může být někdy obtěžující.

Pomocí služby SMTP nemůžete posílat žádnou poštu a v případě bezplatného účtu máte limit pouze 10 MB pro přílohy. Možnosti prémiového účtu začínají na 9 dolarech měsíčně.

Yandex Mail

Yandex je ruská firma zabývající se internetovými vyhledávači, která byla založena v roce 1997. Dnes má firma 18 poboček po celém světě a nabízí přes 70 služeb, včetně Yandex Mail. Je ideální pro každého, kdo si chce zřídit e-mailový hostingový server s názvem své domény. Je nejen rychlý a všestranný, ale je také levnější než ostatní poskytovatelé služeb.

Yandex nabízí 1000 poštovních schránek s 10 GB úložné kapacity ve své bezplatné verzi. Můžete také použít nástroje pro spolupráci, jako je Yandex Telemost, Messenger, Kalendář, Poznámky a Dokumenty. Celkově Yandex působí na trhu již desítky let a získal si solidní pověst. Jeho pověst je tak dobrá, že podle některých recenzí na Redditu jeho prohlížeč a další služby předčí ty Google.

GMX

Ačkoli GMX není tak známý jako ostatní bezplatné e-mailové služby uvedené výše, přesto splňuje všechny vaše primární e-mailové potřeby. 65 GB úložného prostoru GMX je jednou z nejatraktivnějších funkcí. Uživatelé mohou vytvořit až deset e-mailových účtů se sběračem pošty, adresářem, organizérem a úložištěm souborů pro každý z nich.

  Začněte projekty vytvořením osnovy a uspořádáním obsahu

Velikost nahrávaných souborů je omezena na 50 MB. K doručování větších souborů můžete použít interní cloud. Celkem máte k dispozici 2 GB úložného prostoru. Uživatelé mohou ušetřit až půl milionu e-mailů kvůli značným omezením úložiště a GMX nabízí řadu přizpůsobených filtrů, které vám umožní automaticky mazat spam a organizovat zprávy.

Alternativa k dostupné bezplatné variantě

Výše uvedené služby můžete využít na začátku své startovací cesty. Ale pokud můžete upgradovat na placenou verzi místo bezplatného e-mailu vlastní domény, pak Google Workspace nebo G-Suite je nejlepší dostupná možnost na trhu. Primární předplatné Business Starter začíná na zhruba 6 USD za uživatele měsíčně a je k dispozici nepřetržitá podpora, která vám pomůže s jakýmikoli problémy s doručitelností.

Navíc vám garantuje 99,99% dostupnost, což je nejlepší na trhu. Záleží na tom, když jednáte s tisíci zákazníky. Dodává se také s vestavěnou antivirovou ochranou a může vám také pomoci spolupracovat s vaším účtem s aplikacemi Outlook, Apple a Thunderbird.

Závěr

Než začnete podnikat, místo toho, abyste vytvořili veřejnou doménu, měli byste si vytvořit vlastní doménu, protože vám to pomůže rozšířit vaše podnikání a udělat z něj důvěryhodnou značku. Když dělá značku, měl by o ní vědět každý.

Jakýkoli bezplatný e-mail s vlastní doménou poskytuje správnou adresu vaší firmy, takže se k vám každý dostane bez jakýchkoli zmatků. Poskytuje vám dostatečné a úplné zabezpečení, aby vaše informace zůstaly v bezpečí a nebyly odhaleny.

x