Co je Area 51 IPTV a je bezpečné ji používat?

Služby IPTV existují již nějakou dobu a jsou v poněkud šedé zóně, pokud jde o jejich spolehlivost a to, zda jsou jejich služby legální či nikoli.

Area 51 IPTV je, jak její název napovídá, jednou z takových služeb, která si klade za cíl poskytovat televizní obsah (pořady, seriály, filmy, zprávy, co si jen vzpomenete) prostřednictvím vašeho internetového připojení, na rozdíl od použití satelitu nebo kabelu.

Jednou z výhod používání IPTV je, že kromě počítače a pevného připojení k internetu nepotřebujete žádné další vybavení. Kromě toho někteří poskytovatelé IPTV nabízejí své služby zcela zdarma, což není úplně legální, ale to uživatelům nebrání v tom, aby si je užívali.

Co je Area 51 IPTV?

Zpět k našemu bodu zájmu: Oblast 51 IPTV. Area 51 IPTV nabízí nejen aplikaci, kterou si můžete stáhnout a používat na jakémkoli kompatibilním zařízení, ale je také k dispozici jako doplněk pro uživatele Kodi.

Na rozdíl od jiných služeb IPTV nemá Area 51 samostatnou aplikaci pro Windows, takže pokud jste ji plánovali používat na svém stolním počítači, budete muset najít nějaká řešení, jako je použití emulátoru nebo použití externího přehrávače médií. přehrávání streamů.

Navíc to není zadarmo. Abyste ji mohli používat, nebudete muset zbankrotovat, ale za přístup k veškerému obsahu v nabídce Area 51 budete muset zaplatit.

V současné době Area 51 nabízí zhruba 15 600 kanálů z více než 87 zemí světa, stejně jako 1 500 sportovních kanálů a 24 800 VOD (Video on Demand) filmů, což je docela působivé, když si to vzpomenete.

Obecná shoda kolem Area 51 je, že účtuje extrémně nízký poplatek, pokud vezmete v úvahu obrovské množství kanálů a obsahu VOD, který poskytuje svým zákazníkům. Mnozí jej navíc srovnávají s podobnými službami, které nabízely srovnatelný obsah a byly odstraněny kvůli pirátství a stížnostem na porušení autorských práv.

To neznamená, že Area 51 spadá do stejné kategorie, protože jeho legálnost nebyla dosud zpochybněna (což víme), ale měli byste to brát s rezervou a ujistit se, že budete v bezpečí a chránit své soukromí. používat to.

Upozorňujeme, že neschvalujeme ani nepropagujeme pirátství nebo porušování autorských práv, ani nepoužíváme žádnou metodu přístupu k pirátským materiálům nebo materiálům chráněným autorským právem, což zahrnuje streamování video nebo zvukového obsahu z pochybných zdrojů IPTV.

Je bezpečné používat Area 51 IPTV?

ZVEŘEJNĚNÍ: wdzwdz neschvaluje ani nepodporuje jakékoli porušení omezení autorských práv. Před použitím aplikace, jako je Area 51, zvažte prosím zákon, oběti a rizika pirátství.

Jak můžete očekávat, v Google Play Store není žádná oficiální aplikace Area 51, kterou si můžete stáhnout do svého zařízení Android. V určitém okamžiku můžete nějakou najít, ale všimněte si, že mnoho dalších si stáhlo falešné aplikace Area 51 do svých zařízení a ohrozilo jejich zabezpečení.

  5 nejlepších nástrojů pro analýzu vzorců provozu a jak to pomáhá vašemu podnikání

Pokud se rozhodnete používat Area 51, budete si muset zaregistrovat účet a buď se přihlásit ke zkušební verzi (pokud nabídka stále platí), nebo zaplatit poplatek, abyste ji mohli začít používat. V tuto chvíli pravděpodobně získáte soubor APK, který si můžete nainstalovat do zařízení Android po registraci účtu a zaplacení poplatku.

Protože pro soubor APK neexistuje žádný oficiální zdroj, možná si ho budete muset najít sami. Zde je situace, kde se věci začínají komplikovat: jednoduché vyhledávání Google vrátí mnoho výsledků pro soubor APK a prostě neexistuje způsob, jak zjistit, který z nich je skutečný a kterým byste neměli věřit.

Můžete také přeskočit část APK a nainstalovat Area 51 na Kodi pomocí jeho doplňku. Na druhou stranu, instalaci doplňku Kodi lze provést prostřednictvím nepodepsaného úložiště třetí strany, což nás přivádí zpět na začátek: neexistuje způsob, jak zjistit, zda je to bezpečné, takže budete muset projít.

Budete také muset přepnout možnost „Neznámé zdroje“ na Kodi, což mnoho nedoporučuje, a najít funkční úložiště ke stažení doplňku.

Je tedy bezpečné používat Area 51? Existuje mnoho sporných věcí, které musíte udělat, abyste získali přístup ke službám Area 51, což nás nutí přemýšlet o stinných jednáních v temné zadní uličce, takže to necháme posoudit vás.

Po pravdě řečeno, bylo by lepší vybrat si jiného poskytovatele IPTV, takového, který je důvěryhodný, transparentní a neposílá vás jen hledat APK nebo úložiště sami, vybaveného vyhledávačem, zdravým rozumem (doufejme) a držte palce.

Použijte VPN s oblastí 51

Pokud se rozhodnete zkusit Area 51 IPTV, nemůžeme vám v tom moc bránit. Chápeme to, zaplatíte malý poplatek a najednou můžete sledovat doslova tisíce kanálů z různých zemí po celém světě, a to je pro vás přitažlivé.

Vaše nadšení však může způsobit, že přehlédnete jeden důležitý aspekt: ​​váš ISP může vidět vše, co děláte online. Od přístupu k vaší oblíbené sociální platformě až po používání Area 51 IPTV ke sledování sportu na vaší Android TV, váš ISP to všechno může vědět jediným stisknutím tlačítka.

Proto může být dobrý nápad zahladit stopy, než se pustíte do takových aktivit, nemyslíte? Naštěstí pro vás by se o to mohla postarat robustní služba VPN tím, že zašifruje vaše připojení a přesměruje váš provoz, takže vše, co váš ISP vidí, jsou kódovaná data.

Váš ISP samozřejmě není jediný, komu byste se měli vyhýbat v závodě na ochranu soukromí. Existují také hackeři, kteří se mohou chtít z různých důvodů dostat do rukou vašeho online pobytu, a VPN vám také pomáhá chránit se před nimi.

V neposlední řadě, pokud má váš ISP špatný zvyk omezovat vaše připojení, VPN může tato nespravedlivá omezení zrušit, a to nejen při sledování Oblasti 51. Budete těžit z vyšší rychlosti, menšího ukládání do vyrovnávací paměti, nižšího pingu a menšího počtu ztracených paketů.

  Co je Google Pay a co s ním můžete dělat?

NordVPN je podle našeho názoru nejlepší VPN služba na trhu, která vám může pomoci uvolnit z řetězu potenciál vašeho internetového připojení, zamaskovat vás před vševidoucím okem vašeho poskytovatele internetových služeb a zakrýt vaše online stopy, ať se můžete virtuálně potulovat.

Tato VPN nabízí bleskurychlou rychlost připojení, šifrování na vojenské úrovni, přísnou zásadu nulového protokolování a další funkce, které mohou zlepšit zabezpečení vašeho připojení, jako je dvojitá VPN (dvakrát odrazí vaše připojení) nebo CyberSec (blokování domény reklamy a malwaru).

Pokud se tedy obáváte o odhalení vašeho soukromí při streamování obsahu IPTV na vašem zařízení, chcete obejít geografická omezení nebo máte pocit, že váš ISP omezuje rychlost vašeho připojení, NordVPN vám může pomoci vyřešit všechny tyto problémy během okamžiku. oko.

Přečtěte si naši úplnou recenzi NordVPN.

Profesionálové
SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 2letý tarif (sleva 68 % – odkaz níže)
Většina serverů VPN s různými IP adresami
256bitové šifrování AES s dokonalým dopředným utajením
Extra bezpečná dvojitá VPN pro šifrování dat
Zásady garance vrácení peněz.

Nevýhody
Automatický výběr serveru může být nespolehlivý
Zpracování vrácení peněz může trvat až 30 dní.

Poznámka: Naši čtenáři získají speciální nabídku, která jim může pomoci ušetřit až 68 % z plné ceny plánu, stejně jako další servisní čas přidaný automaticky po zakoupení předplatného NordVPN.

Alternativy IPTV oblasti 51

Pokud si nejste úplně jisti, že chcete riskovat všechno kvůli tisícům kanálů za téměř nespravedlivou cenu, ale myšlenka sledování televize bez satelitní antény nebo kabelové televize vás zajímá, existuje mnoho 100% legálních alternativ.

Jak však můžete očekávat, tyto služby jsou za vyšší cenu. Na druhou stranu, všechny mají oficiální aplikace a zdroje, takže při jejich používání nebudete riskovat ohrožení vašeho soukromí a zabezpečení.

1. Sling TV

Sling TV je služba IPTV se sídlem v USA, která vám umožní vychutnat si živý televizní obsah za dostupnou cenu. Cena, kterou musíte zaplatit za Sling TV, se liší v závislosti na obsahu, ke kterému chcete přistupovat. Například jeho nejlevnější plán, Sling Orange, stojí 35 $ měsíčně a nabízí 32 kanálů, z nichž některé zahrnují CNN, AMC, Food Network a ESPN.

Nejdražší plán Sling TV nabízí 53 kanálů, stojí 50 $ měsíčně a poskytuje vám přístup k síti NFL, Comedy Central, History Channel a dalším. Tento plán také zahrnuje vše, co dělá nejlevnější plán, protože je pouze kombinací těch nižších a středních. Pokud se cítíte výstřední, můžete se podívat na jeho doplňkové balíčky, které by váš měsíční úhrn snadno přesáhly 100 $.

Sling TV vám také umožňuje vyzkoušet své služby tím, že vám poskytne 3denní bezplatnou zkušební verzi. V neposlední řadě nabízí službu, která je zcela zdarma, s názvem Sling Free, která obsahuje více než 5 000 bezplatných filmů a televizních pořadů.

  Jak připojit Samsung Galaxy Watch k novému telefonu

Sling Free nevyžaduje informace o vaší kreditní kartě ani e-mailovou adresu, ale stejně jako Sling TV vyžaduje, abyste byli v USA, abyste k nim měli přístup. Nevýhodou může být, že při pokusu o sledování filmu nebo televizního pořadu uvidíte několik reklam, ale alespoň je to zdarma!

2. FuboTV

FuboTV bývala spíše specializovaná služba, protože uspokojovala potřeby sportovních fanoušků. Před časem byste na FuboTV nemohli najít některé ze svých oblíbených sitcomů nebo pořadů o vaření, ale to se za posledních pár let změnilo.

Tato služba se stále zaměřuje na kanály, kde můžete sledovat živé sportovní události, mimo jiné NBA, NHL, MLB, NFL a mezinárodní fotbal. Existuje však velká šance, že si můžete odskočit a užít si také nějaký volnočasový, nesportovní obsah.

FuboTV získala určité sítě Disney a přidala je do své řady v srpnu 2020, což umožňuje streamovat obsah z Disney Channel, ABC, SEC Network, ESPN a FX, pokud se tak cítíte. Díky jeho zkušební verzi je možné používat FuboTV až 7 dní bez placení desetníku.

Tato alternativa k Area 51 vám umožňuje streamovat obsah na zařízeních Android, ale také na Chromecast, Roku, Xbox, chytrých televizorech nebo zařízeních iOS a Apple TV. Nevýhodou je, že funkce DVR jeho nejlevnějšího plánu pojme pouze 250 hodin obsahu. Pokud chcete upgradovat na 1000 hodin, budete muset platit měsíční poplatek, který není zrovna nízký.

3. XUMO

Pokud hledáte levnější alternativu k Area 51, XUMO může být přesně to, co potřebujete. Je to bezplatná služba, která generuje streamovací kanály načítáním webových stránek sítě s videoobsahem. V současné době existuje více než 180 kanálů, které můžete zdarma sledovat na XUMO. Některé z nich zahrnují MSNBC, CBSN, NBC News NOW, CBC, Bloomberg, FOX Sports a BNC GO.

XUMO můžete používat na různých zařízeních, jako jsou smart TV, Roku, Android TV, Amazon Fire TV, iOS, Android, PC (webové streamování) a LG TV prostřednictvím kanálů LG. Upozorňujeme však, že v závislosti na regionu, ve kterém žijete, možná nebudete moci streamovat určitý obsah.

Na druhou stranu můžete investovat do důvěryhodné VPN, která vám pomůže odblokovat geografická omezení tím, že zfalšujete vaši fyzickou polohu a nahradíte ji jednou z vašich vybraných.

Oblast 51 IPTV – ZÁVĚR

Když uvážíme všechny věci, pokud jste nedávno slyšeli o Area 51 a rozhodli jste se to zkusit, možná byste se měli pokusit o ní dozvědět více, než skočíte po hlavě. Jeho legalita je někde v šedé zóně, takže pokud se obáváte porušení zákona, na vašem místě bychom na něj nesáhli.

Pak je tu starost s bezpečnostními problémy, které jsou docela zajímavé, vezmeme-li v úvahu, že budete muset hledat fungující APK nebo nepodepsané úložiště na celém webu úplně sami, abyste získali Area 51 na své zařízení.

Sečteno a podtrženo, Area 51 může být bezpečné, ale nesázeli bychom na její legitimitu, zvláště když jde o pokuty nebo soudní síně.