Covey snižuje náklady na nábor a WorkOS, aby usnadnil vývoj

Ahoj! 🙋Dnes pro vás máme následující aktualizace produktů! 📣

Hejno

Covey s umělou inteligencí pomáhá snížit počet osobohodin a až o 80 procent náklady na náborový proces.

Covey je asistent sourcingu umělé inteligence vyškolený k nalezení a vyhodnocení správného kandidáta na základě vašich přesných požadavků. Můžete popsat přesné dovednosti a podmínky, které chcete najmout, svými vlastními slovy a Covey vygeneruje robota, který provede vaši strategii na špičkových platformách, jako je Linkedin, Github a četné životopisy.

Covery bot vyhodnotí a vyfiltruje konkrétní životopisy s návrhy na výběr správného kandidáta. Covey vám ušetří čas ručním procházením profilu každého kandidáta. Můžete si prohlédnout, jak se určují shody, a poskytnout zpětnou vazbu, aby byl systém chytřejší.

  Který monitor je pro vás nejlepší?

Covey CRM zašle personalizované e-maily vybraným kandidátům k dalšímu zpracování. Kromě toho jeho konzole také pomáhá vytvářet grafy a zobrazovat podrobnou komunikaci mezi kandidáty a zapojit se do osobní komunikace. Některé špičkové společnosti tvrdily, že Covey ušetřil dolary a poskytl efektivní profily kandidátů.

WorkOS

WorkOS je vývojářská platforma, která umožňuje vytváření podnikových aplikací bez nutnosti měsíců vývoje.

Jedná se o moderní platformu API, která umožňuje vývojářům navrhovat a dodávat podnikové funkce, jako je jednotné přihlášení (SSO), synchronizace adresářů, web pro správu pro podnikovou integraci, vícefaktorové ověřování a protokoly auditu během několika hodin.

Jeho Admin Portal, který spravuje a hostuje WorkOS, poskytuje správcům IT uživatelsky přívětivé rozhraní pro konfiguraci připojení SSO a Directory Sync jednoduchým, rychlým a bezpečným způsobem.

  Jak deaktivovat metadata AWS EC2?

Pomocí několika řádků kódu vám WorkOS umožňuje integrovat jednotné přihlašování do vaší stávající aplikace. Vaše aplikace bude podporovat více než 20 poskytovatelů identit, včetně Okta, GSuite, Azure, Jumpcloud, OneLogin a dalších.

Jeho vývojářská rozhraní API umožňují interakci s více než 12 poskytovateli adresářových služeb, včetně Microsoft Active Directory, Okta, Workday a Google Workspace, pro kompletní správu životního cyklu uživatelů, včetně automatického zřizování a rušení zřizování uživatelů, skupin a omezení přístupu.

Společnost získala 80 milionů dolarů v kole financování série B a někteří z jejích nejrychleji rostoucích zákazníků SaaS jsou Webflow, Hopin, Vercel, PlanetScale, Loom, Airbase a mnoho dalších.

Další aktualizace najdete v kategorii Nejnovější technologie.

  Jak používat klepání portů na Linuxu (a proč byste neměli)