Dnešní řešení připojení a vodítka (28. března 2024)

Spojení je návyková hádanka od géniů z New York Times. Vyžaduje, aby hráči našli spojení mezi 16 slovy a umístili je do čtyř skupin po čtyřech. Máme pro vás řešení Connections pro 28. března 2024 spolu s indiciemi, které vám pomohou vyřešit to sami.

SPOILERY ČEKÁ (NÁVODY)

Dnešní spojení (Hádanka č. 291) Kategorie Nápověda

Dnes, jako každý den, musíte rozdělit 16 slov, která tvoří síť puzzle Connections, do čtyř skupin po čtyřech na základě konkrétních kategorií. Což není tak snadné, jak to zní. Naštěstí jsme po ruce, abychom vám pomohli vyřešit dnešní hádanku Connections.

  14 Nástroje pro organizaci kontejnerů pro DevOps

Pokud chcete přejít rovnou k dnešnímu řešení Connections, přejděte za další upozornění na spoiler. Pokud byste však raději viděli nějaké vodítka kategorií navržených tak, aby vám to pomohly vyřešit, aniž byste nejprve prozradili odpovědi:

Žlutá: „Předtím jsme jim popřáli sbohem“

Green: „Ujišťujeme se, že zůstaneme na obloze“

Modrá: „Těžko rozpoznatelné navzdory jejich velikosti“

Fialová: „Dva z nich se potenciálně vyplatí“

SPOILERY ČEKÁ (ŘEŠENÍ)

Dnešní řešení připojení pro 28. března 2024

Pokud tyto vodítka nebyly dostatečně užitečné a zjistíte, že se snažíte porazit Connections, aniž by vám došly chyby, zde jsou řešení pro všechny čtyři kategorie:

Žlutá: „Opuštěno“ = ODEŠLENO, VLEVO, ROZDĚLENO, ŠEL

Zelená: „Jeden létá s letadlem“ = ACE, LETEC, LETEC, PILOT

Modrá: „Druhy velryb“ = MODRÁ, PLUTVOVÁ, ŠEDÁ, PRAVÁ

Fialová: „Věci s automaty“ = ATM, KASINO, PROGRAM, ŠPATULA

Co ztěžovalo dnešní spojení

Dnešní hádanka Connections byla obzvláště obtížná kvůli dvěma hlavním věcem:

  Jak nastavit profilový obrázek v zoomu
 • Při zpětném pohledu je zřejmý červený sleď „levý“ ve žluté a „pravý“ v modré. Ale to je druhý význam obou slov zde použitých.
 • Fialová je obzvláště obtížná kvůli řadě věcí, na které by „sloty“ mohly odkazovat. Všechny tyto věci mají různé díry, ale používají se velmi odlišně.
 • Naše nejlepší tipy, jak překonat spojení každý den

 • Zamíchejte slova tolikrát, kolikrát potřebujete. Přehazování slov znamená, že s větší pravděpodobností zjistíte souvislosti.
 • Hledejte rozdíly i podobnosti. NYT se vás snaží podrazit, takže hledejte, co rozděluje slova s ​​podobným významem.
 • Nespěchejte a nespěchejte s hádkami. Připojení není časově omezená výzva, takže si můžete dovolit všechno naplánovat.
 • Hledejte časem společná témata. Čím více budete hrát Connections, tím více si všimnete, že se pravidelně objevují opakující se témata.
 • Nalaďte se na způsob myšlení redaktorů NYT. Soutěžíte s tvůrci hádanek, takže musíte pochopit jejich herní plán.
 •   Jak importovat poznámky a poznámkové bloky z Evernote do OneNotu

  Nyní, když jste dokončili dnešní puzzle Connections (s malou pomocí vašich přátel z MUO), měli byste se podívat na některé z dalších bezplatných her od New York Times.

  Wordle je nejznámější ze všech a vyzývá vás, abyste našli 5písmenné slovo během šesti tipů. U každého dopisu, který najdete, se dozvíte, zda je na správném místě, což vám umožní omezit možné možnosti. Pokud potřebujete pomoc s Wordle, podívejte se na naše tipy a triky, jak zlepšit své skóre Wordle.

  Je tu také Strands, nejnovější přírůstek do rozrůstajícího se seznamu her New York Times. Stejně jako Connections je to extrémně náročné, ale jedinečným způsobem spojování písmen. Doporučujeme, abyste se podívali na naše nejlepší tipy, jak porazit Strands, abyste se zdokonalili v každodenní výzvě.

  Nebo, pokud se opravdu zajímáte pouze o připojení, ale chcete více tipů, než je nabízeno výše, podívejte se na náš delší seznam tipů a triků pro připojení.