Dnešní slovní odpověď a vodítka (28. března 2024)

Wordle je každodenní hádanka, která neustále dává. Navzdory tomu, že Wordle funguje už roky, mnoho z nás se ho stále snaží porazit každý den. Naštěstí jsme tu s odpovědí na Wordle #1013 a s několika vodítky pro případ, že byste uvízli a nechtěli byste o svou sérii přijít.

SPOILERY ČEKÁ (NÁVODY)

Základní vodítka dnešního slovíčka (puzzle #1013).

Pokud chcete pouze odpověď na hádanku Wordle pro 28. března 2024, přejděte dolů kolem vodítek a dalšího upozornění na spoilery. Jinak zde je soubor vodítek, které vám pomohou vyřešit dnešní Wordle poněkud samostatně.

  Jak používat vestavěnou Wiki Microsoft Teams
 • Dnešní Wordle obsahuje tři souhlásky a dvě samohlásky.
 • Žádná písmena se neopakují dvakrát.
 • První písmeno je S.
 • Poslední písmeno je K.
 • Dnešní Wordle (Puzzle #1013) Velká stopa

  Velkým vodítkem pro dnešní Wordle je: „Ať už ‚nahoru‘ nebo ‚ven‘, je důležité se vyjádřit svým hlasem“.

  SPOILERY ČEKÁ (ODPOVĚĎ)

  Dnešní slovní odpověď pro 28. března 2024

  Pokud jste stále nepřekonali dnešní Wordle ani s výše uvedenými indiciemi, odpověď je níže…

  Odpověď na dnešní Wordle je „MLUVIT“.

  Slovo „mluvit“ je sloveso s několika různými významy, z nichž všechny znamenají vyjádřit se. Ať už použijete svůj hlas, psané slovo nebo dokonce činy (jako v případě „činy mluví hlasitěji než slova“).

  Podle online etymologický slovník„Speak“ pochází ze staroanglického slova „specan“, se stejným základním významem, který přežil. Německá („sprechen“) a holandská („mluvená“) slova mají stejný původ.

    Jak rozmazat obrázek v PowerPointu

  Naše nejlepší slovní tipy (jak to překonat každý den)

 • Vyberte si dobré výchozí slovo. Je z čeho vybírat, takže si vyberte jedno z našeho seznamu nejlepších počátečních slov Wordle.
 • Pokuste se brzy odstranit všech pět samohlásek. Protože existuje jen několik samohlásek, je nejlepší je použít všechny během prvních 2-3 odhadů.
 • Používejte oblíbená písmena brzy. Kromě samohlásek se v anglických slovech nejčastěji objevují písmena jako T, S, N, R, H, C, D a L.
 • Nespěchejte se svými odhady. Slovo Wordle není načasováno, takže s jeho dokončením není třeba spěchat. Můžete dokonce nejprve hádat na papíře.
 • Pamatujte, že písmena se mohou objevit dvakrát (a často se také objevují). Mějte to na paměti při hádání, protože zapomenutí může vést k nepořádku.
 •   Jak restartovat router a modem

  Nyní, když jste dokončili dnešní puzzle Wordle (s malou pomocí vašich přátel z MUO), měli byste se podívat na některé z dalších bezplatných her z New York Times.

  Connections je zábavná hra, která vás vyzývá, abyste našli asociace mezi 16 slovy a rozdělili je do čtyř skupin po čtyřech. Abyste pomohli bojovat s náročnou povahou hry, podívejte se na naše tipy a triky, které vám pomohou porazit Connections.

  Je tu také Strands, nejnovější přírůstek do rozrůstajícího se seznamu her New York Times. Stejně jako Connections je to extrémně náročné, ale jedinečným způsobem spojování písmen. Doporučujeme, abyste se podívali na naše nejlepší tipy, jak porazit Strands, abyste se zdokonalili v každodenní výzvě.

  Nebo, pokud jste purista Wordle a chcete něco podobného, ​​doporučujeme vyzkoušet tyto úžasné alternativy Wordle.