Android

iToolab UnlockGo Android – Snadný nástroj Samsung FRP Unlock

Telefony jsou pravděpodobně nezbytnou součástí našeho každodenního života. Umožňují nám mluvit s rodinou a přáteli, pořizovat snímky a mnoho dalších věcí, které můžete na tomto zařízení prozkoumat. Pokud máme v telefonech uložena důležitá data, musíme do nich zahrnout určitou formu zabezpečení, abychom naše data moudře chránili. Všichni běžně používáme k ochraně zařízení otisky prstů, zámky obličeje, zamykací obrazovky a další. Ale stává se to problematické, když zapomeneme své zámky.

V takovém případě musíme provést reset Odemknutí vzorem pro Android nebo jiné ochrany založené na kolíku obnovením továrního nastavení. Ale v některých případech to není tak snadný úkol, jako Samsung a mnoho dalších značek poskytuje ochranu před obnovením továrního nastavení (FRP). Abychom tuto ochranu obešli, musíme k odemknutí FRP na zařízeních Samsung nebo jiných značek použít nástroje a software třetích stran.

Proč potřebujete odemknout Samsung FRP?

Zabezpečení je povinná věc, která chrání vaše soukromí nebo důležitá data na vašem zařízení. Někdy mohou být tato bezpečnostní opatření problémem, pokud náhodou zamknete telefon nebo zapomenete heslo. Někdy po zapomenutí hesla zkoušíme mnoho pokusů nebo provedeme obnovení továrního nastavení. Pokud mluvíme o zámku FRP, znamená to Factory Reset Protection. Jedná se o bezpečnostní opatření, které má zabránit zloději v obnovení továrního nastavení chybějícího nebo odcizeného telefonu.

  12 nejlepších offline her pro Android

iToolab UnlockGo Android – snadný nástroj Samsung FRP je výkonný nástroj, který vám pomůže obejít jakýkoli zámek Android, včetně odemykání vzorem Androidu, kódu PIN, hesla, ověření účtu Google po resetování, otisku prstu a zámku obličeje. Nástroj Samsung FRP je nejlepším nástrojem, jak obejít bezpečnostní funkci. Tato funkce vám pomůže znovu používat telefon, pokud jste jej resetovali. Po resetování někdy čelíme problémům, kdy si nemůžeme vzpomenout na účet Google, který na něm byl předtím.

Podporována jsou všechna zařízení Android Samsung s 5 až 13. Pokud jste si koupili telefon z druhé ruky a zapomněli jste heslo k účtu Google nebo si zakoupili telefon Samsung z druhé ruky, všechny vaše problémy Samsung FRP budou vyřešeny.

JAK PŘEJÍT SAMSUNG FRP LOCK POMOCÍ ITOOLAB UNLOCKGO.

Krok 1. Připojte zařízení Samsung k počítači.

Prvním krokem je stáhnout a nainstalovat UnlockGo for Android do počítače a poté připojit zařízení Samsung k počítači pomocí kabelu USB.

Nyní vyberte funkci Odebrat Google Lock (FRP). Pokračujte kliknutím na tlačítko „Start“.

Krok 2. Vyberte vhodné řešení, jak obejít FRP.

V tomto kroku si musíte vybrat z různých možností odemknutí v závislosti na vašem telefonu Android.

  Jak zablokovat číslo na zařízení Android

Důrazně doporučujeme vyzkoušet první možnost, což je jednoduchá a snadná technika, která vám umožní odstranit zámky Samsung FRP na Androidu 5-13 za 3 minuty.

Pokračujte kliknutím na Další.

Otázka: Jaký je rozdíl mezi možností 1 a možností 2?

Samsung nedávno přišel s bezpečnostní záplatou z března 2023 pro své telefony a tablety. Pokud jste již aktualizovali nejnovější bezpečnostní opravu na svém zařízení Samsung,

Chcete-li obejít zámek Google, vyberte možnost 1.

Pokud je vaše úroveň opravy zabezpečení zastaralá nebo nižší než březen 2023, můžete si vybrat možnost obejití podle verze operačního systému.

Krok 3. Povolte ladění USB při uzamčení pomocí FRP.

Nyní, během několika sekund, uvidíte vyskakovací okno s pokyny.

Použití tajného kódu pro přístup do skryté nabídky Samsung Diagnostics.

UnlockGo for Android by vám měl pomoci povolit ladění USB na vašem zařízení Samsung.

Krok 4. Hotovo! Zámek Google FRP byl odstraněn.

Poté, co povolení povolíte, by se obrazovka ověření účtu Google měla během několika sekund obejít. Zařízení Samsung se automaticky restartuje.

Stáhnout teď

Další alternativy iToolab UnlockGo Android.

Tenorshare 4uKey:

Není neobvyklé mít Tenorshare 4ukey v tomto seznamu. Protože diskutujeme o alternativách, může se také líbit tenorshare 4ukey. Jedná se o konzistentní řešení v průběhu let pro různé zámky na vašem zařízení Android. Tento nástroj má užitečné funkce a během okamžiku vám poskytne úplnou kontrolu nad vaším zařízením.

  Přečtěte si nové zprávy WhatsApp z plovoucího widgetu [Android]

Foneazy Unlockit:

Foneazy Unlockit Poskytuje obejití Samsung FRP jedním kliknutím bez spouštění do režimu obnovení. Foneazy nevyžaduje stahování žádných aplikací třetích stran nebo neobvyklých aplikací. Funguje to na Androidu 6 až 12 a všech zařízeních Samsung bez ztráty dat. Kromě toho jsou zde podrobné podrobné pokyny se správnými pokyny na základě verze systému Android o selhání odemknutí jedním kliknutím. Foneazy Unlockit Android má úplnou politiku spokojenosti zákazníků s 30denní zárukou vrácení peněz.

DroidKit:

Droidkit je další alternativou pro iTool Unlock Go. Droidkit jednoduchým způsobem zruší možnost zámku FRP na vašem zařízení. To bude dobře fungovat na Windows i MacOS. Tento nástroj bere vaše soukromí vážně a také obnovuje ztracená data bez zálohování, řeší problémy se systémem Android a můžete otestovat funkce tohoto nástroje s jejich bezplatným plánem.

UnlockJunky:

Unlockjunky jsou jednou z posledních alternativ na našem seznamu. UnlockJunky usnadňuje odemknutí zařízení. Hlavním cílem UnlockJunky je poskytnout uživatelům rychlou a snadnou službu Bypass pomocí několika jednoduchých kroků. Stačí si vybrat své zařízení a typ odemknutí. Nyní si stáhněte software do svého PC a užijte si nejlepší další služby UnlockJunky za dostupné ceny. Tento nástroj také poskytuje 24/7 live chat a podporu pro jejich uživatele.

Závěr:

To je pro nás ten nejlepší pocit, když konečně obejdete Samsung s našimi zmíněnými FRP Tools. Výše uvedené nástroje vám pomohou zcela jednoduchým způsobem. Pokud však chcete své zařízení odemknout pomocí nástroje Samsung FRP Bypass Tool, pak vás od odemknutí telefonu dělí pouze jedno kliknutí pomocí iToolab UnlockGo Android – Easy Samsung FRP Tool.

x