Jak aktualizovat Apple TV

S množstvím dostupných aplikací, rychlým výkonem a rozsáhlou integrací se zařízeními iOS je Apple TV jednoduše tím nejlepším streamovacím boxem pro uživatele Apple. Abyste udrželi výkon set-top boxu Apple na svém vrcholu a mohli využívat nejnovější funkce, budete chtít mít přehled o aktualizacích softwaru.

Ukážeme vám, jak snadné je udržovat vaši Apple TV aktuální.

Proč byste měli aktualizovat svou Apple TV

Kredit obrázku: Jablko

Stejně jako u našich telefonů, tabletů a počítačů je pro zajištění optimálního výkonu a zabezpečení zásadní mít přehled o aktualizacích softwaru. Stejně tak je kontrola aktualizací obvykle prvním krokem při odstraňování problémů, se kterými se setkáváte.

  Co se stane, když někoho omezíte na Instagramu?

Samozřejmě budete také chtít zkontrolovat aktualizace, abyste získali nejnovější funkce tvOS.

Některé aktualizace zavádějí nastavení, která vylepšují váš zážitek ze sledování. Například tvOS 14 umožnil použít iPhone ke kalibraci barev Apple TV a předchozí verze umožnila uživatelům nastavit HomePod jako výchozí reproduktor pro Apple TV.

Jak aktualizovat Apple TV

Kontrola aktualizací na Apple TV je rychlá a snadná – vše, co potřebujete, je dálkový ovladač Siri. Ztratili jste ovladač? Nebojte se – existuje mnoho dostupných alternativ Siri Remote, které můžete použít k ovládání Apple TV.

 • Klikněte na ikonu Nastavení pomocí ovladače Siri Remote.
 • Přejděte dolů a klepněte na položku Systém.
 • Klepněte na Aktualizace softwaru.
 • Klepněte na Aktualizovat software.
 • Kliknutím na Stáhnout a nainstalovat nejnovější dostupnou aktualizaci softwaru použijete okamžitě, nebo kliknutím na Aktualizovat později ji nainstalujete automaticky, když se nepoužívá.
 •   Otočte nebo překlopte videa pomocí těchto 6 nástrojů

  A je to. Po stažení nejnovější verze softwaru se vaše Apple TV automaticky restartuje a zahájí instalaci. Dejte pozor, abyste Apple TV během aktualizace neodpojili od napájení, protože by to mohlo způsobit selhání procesu nebo dokonce poškození set-top boxu.

  Udržujte svou Apple TV aktualizovanou pouhými několika kliknutími

  Pouhými několika kliknutími na Siri Remote si můžete zajistit, že vaše Apple TV bude mít vždy nejnovější funkce, bezpečnostní opravy a nejlepší výkon. Chcete-li ještě více optimalizovat práci, nezapomeňte pro své aplikace zapnout Automatické aktualizace, které také najdete v aplikaci Nastavení na Apple TV.