Jak dostat zaplaceno za testování webových stránek v roce 2022 [15 Websites]

Crowdsourced testování je jedním z nejlepších způsobů, jak dostat zaplaceno za testování webů a přinést měsíční peníze navíc.

Než se zamyslíte nad touto možností, pojďme si probrat, co je to davové testování a jak můžete začít vydělávat peníze prací jako davový tester.

Co je to crowdsourcing testování?

Crowdsourced testování nebo davové testování je typ testování softwaru, který se v poslední době stává velmi populárním, protože umožňuje lidem vydělávat peníze za své testovací úsilí. Kdokoli na celém světě se může přihlásit k davovým testovacím společnostem k testování mobilních/online aplikací, webových stránek a spotřebitelského softwaru.

Crowdsourced testování nenahrazuje profesionální interní QA testování. Interní testovací tým QA jasně rozumí produktu a firemním hodnotám a cílům. Někdy je však pro ně obtížné a neefektivní testovat produkt na všech dostupných zařízeních a operačních systémech.

Kdo může dělat davové testování?

Kdokoli na celém světě se může přihlásit k platformám pro testování davu a přihlásit se do projektů, aby získal placené testovací weby. Najímání jednotlivců z různých míst má výhody, jako je provádění testů 24/7 za různých podmínek, jako jsou různá zařízení a operační systémy. Crowdsource testovací společnosti fungují jako manažeři spravující zástup testerů. Umožňují společnostem získat zástup testerů specifických pro jejich potřeby a požadavky.

Požadavky na výplatu za testování webových stránek

 • Stolní zařízení s OS, mobilní telefon.
 • Stabilní připojení k internetu.
 • Zařízení s webovou kamerou a mikrofonem.
 • Měl by mít dobré komunikační schopnosti.
 • Měli byste rychle vyplnit dotazníky po testech produktu.

Výhody Crowdsourced testování

Zde je několik důvodů, proč společnosti platí crowdsourcované testovací platformy, aby si najaly dav k testování svých webových stránek, mobilních aplikací a dalších digitálních aplikací:

Rychlost – 24/7 je k dispozici zástup testerů z různých míst, kteří mohou testy provádět rychle. Dokončení testování může trvat pouze 2–5 dní, což společnosti umožní uvést svůj produkt na trh před konkurencí.

Škálování – Pro rychlejší dokončení testovacího projektu mohou společnosti zapojit 10–100 testerů najednou, což je nemožné prostřednictvím interního testování.

Kvalita – Vady se zjišťují rychle a snadno, protože produkt je testován za různých podmínek, což vede k vysoce kvalitním produktům pro spotřebitele.

Maximální pokrytí – Jednotlivci z různých míst provádějí hromadné testování na různých zařízeních a operačních systémech.

Cenná zpětná vazba – Před uvedením produktu na trh získáte cennou zpětnou vazbu od skutečných uživatelů.

Nákladově efektivní – Crowdsourced testování snižuje náklady až o 50 % ve srovnání s tradičním interním testováním.

Scénář reálného života – Simuluje reálné prostředí, kde bude software používán, s uživateli různých dovedností, geografických oblastí, jazyků a technických znalostí.

  9 Doručovacích služeb jídelní soupravy pro vaření vlastních jídel v roce 2022

Jaký typ testu by měl uživatel na webu provést?

Crowdtesting se provádí hlavně pro mobilní aplikace, herní software, webové aplikace a uvádění nových softwarových produktů. Společnosti preferují crowdsourcing testování, protože testeři z různých míst provádějí test za široké škály podmínek, což je u interního testování nepraktické.

Níže jsou uvedeny typy testování prováděné crowdsourcingovými testery:

 • Funkční testování- Testování funkčnosti webových a mobilních aplikací.
 • Testování uživatelského rozhraní a uživatelského rozhraní – Poskytněte zpětnou vazbu a interpretujte vizuální styl, rozvržení a design aplikací.
 • Testování použitelnosti – Testování použitelnosti aplikací (jak uživatelé používají aplikaci a jejich zpětná vazba)
 • Provádění jednoduchých testovacích skriptů – Crowd testeři mohou spouštět jednoduché testovací skripty namísto použití nákladných nástrojů, jako je Selenium.
 • Testování zátěže – Testování výkonu a rychlosti načítání aplikací za různých podmínek.
 • Testování zabezpečení – Testeři zabezpečení analyzují, jak bezpečné jsou aplikace.
 • Průzkumy – Získejte zpětnou vazbu nebo názor od obecného nebo cíleného davu.
 • Testování kompatibility – Testování kompatibility aplikace na různých zařízeních a operačních systémech.

Jak fungují crowdsourcované platformy?

Crowdsourced společnosti vystupují jako projektoví manažeři pro crowd testery jménem společnosti. Společnosti využívají crowdsourcingové testovací platformy k testování svých produktů globálně za různých podmínek uživateli namísto profesionálních testerů.

Pokud chcete dostávat zaplaceno za testování webových stránek, musíte se zaregistrovat na jakékoli platformě pro testování crowdsourcingu pomocí svého e-mailového ID, telefonu a dalších přihlašovacích údajů. Některé platformy po vás vyžadují kvalifikační test, po kterém se můžete začít hlásit do projektů. U některých projektů možná budete muset absolvovat předběžný test.

Většinou projekty vyžadují, abyste nahráli svůj hlas, obrazovku a sebe prostřednictvím webové kamery. Poté, co odešlete nahrané video a poskytnete zpětnou vazbu, dostanete zaplaceno, jakmile bude přijato.

Než se zaregistrujete do platformy pro hromadné testování, zvažte následující otázky:

 • Je společnost legitimní a má ověřené testery?
 • Umožňuje společnost testery z vaší lokality?
 • Jaká zařízení budete potřebovat?
 • Posílají platby pravidelně a včas?
 • Kdo ověřuje a oznamuje výsledky testů?

Podívejme se nyní na některé populární crowdsourcingové platformy, abychom dostali zaplaceno za testování webových stránek.

Betatestování

Betatestování nabízí vám projekty k testování webových stránek i aplikací a hardwaru. Za plnění úkolů a poskytování zpětné vazby a hlášení chyb můžete snadno vydělat v průměru 10–20 USD.

Po připojení k platformě obdržíte oznámení o projektu na váš e-mail. Každý měsíc můžete pracovat až na 5 projektech a po dokončení každého projektu obdržíte platbu přes PayPal.

Panel Intellizoom

Podobně jako Bettesting, po vytvoření účtu na Intellizoom, obdržíte e-mailem pozvánky na projekty k testování webových stránek a dalších digitálních produktů. Kvůli vysoké konkurenci se musíte rychle přihlásit do projektových pozvánek vyplněním předběžného dotazníku.

Za malé a jednoduché testy můžete vydělat 2 $, zatímco u projektů, které vyžadují odeslání videa, je to 10 $. platforma vyplácí platby 21 dní poté, co jste dokončili projekt přes PayPal.

Ferpection

Ferpection umožňuje dokončit projekty pro testování webových stránek a mobilních aplikací pomocí počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. Pomocí platformy musíte pořizovat snímky obrazovky, poskytovat zpětnou vazbu nebo názor na webové stránky a aplikace a vydělávat peníze, aniž byste museli nahrávat zvuk nebo video. Platby se provádějí každý poslední pátek v měsíci prostřednictvím dárkových karet PayPal nebo Amazon.

  Jak stahovat aplikace na Samsung Smart TV

Čas testování

Na rozdíl od jiných platforem, Čas testování vyžaduje živého moderátora s vámi přes skype při plnění úkolů. Za projekt můžete vydělat až 50 EUR na testování aplikací, webových stránek, hardwaru, jídla atd.

Můžete si vybrat buď platbu pomocí PayPal, nebo přímý vklad do 10 dnů od dokončení každého úkolu. Kdokoli na celém světě se může zaregistrovat a dostat zaplaceno za testování webových stránek na základě délky a složitosti práce.

Checkealos

Získejte 10 $ za každých 30 minut zpětné vazby Checkealos. Na web se můžete přihlásit odkudkoli na světě pomocí stolního zařízení, mobilního telefonu nebo tabletu. Platby se provádějí přes PayPal.

Zapsat

Zapsat je jednou z nejlepších platforem, jak vydělat peníze, když máte na útratu jen pár minut. Na jejich webu se můžete přihlásit pomocí své e-mailové adresy, načež budete dostávat upozornění na každý nový úkol. Zaregistrujte se vám umožní dokončit úkoly testování webových aplikací pomocí telefonu, PC nebo tabletu a přijímat platby přes PayPal.

Userlytics

Uživatellytika je unikátní v tom, že má nejen projekty na testování webových stránek, ale také aplikací, prototypů, konceptů a dalších digitálních produktů. Chcete-li začít vydělávat peníze, zaregistrujte se do Userlytics pomocí svého e-mailu a dokončete úkoly po obdržení pozvánky a složení předběžného dotazníku. Prostřednictvím Userlytics můžete vydělat 5–90 $ a přijímat platby přes PayPal.

Smyčka 11

Chcete-li se přihlásit Smyčka 11 a dostat zaplaceno za testování webových stránek, musíte nejprve projít 5minutovým testem způsobilosti. Podle jejich webu je plat nadprůměrný a dobrý pro kvalitní testování. Pokud pravidelně odvádíte dobrou práci, platforma nabízí také bonusy.

Ping-pong

S Ping-pong, můžete získat od 10 do 100 EUR za úkol, který dokončíte poskytnutím zpětné vazby. Platby jsou vystaveny 7 dní po dokončení každého úkolu prostřednictvím Paypal nebo Wise. Požadavky pro zahájení práce jsou stabilní připojení k internetu a stolní zařízení s webovou kamerou a mikrofonem.

Odpůrce

Odpůrce má kromě testování webových stránek širokou škálu projektů (jako jsou fokusní studijní skupiny, průzkumy atd.), o které se můžete ucházet a vydělávat peníze. Je to jedna z nejlépe platících platforem. Po nastavení účtu můžete procházet projekty a požádat o zahájení práce a vydělávání peněz prostřednictvím PayPal. Další skvělé koncerty, které Respondent má, jsou příležitosti pro focus group, kde můžete dostat zaplaceno až 150 $ za hodinu.

Uživatelský mozek

Stažením můžete začít testovat webové stránky Uživatelský mozek na vašem iPhone a Google Chrome. Každý tester musí absolvovat kvalifikaci, aby mohl začít pracovat na projektech testování webových aplikací. Každý test by po dokončení trval 5–20 minut, z čehož dostanete 5 USD přes PayPal.

UserCrowd

S UserCrowd, získáte projekty, které provádějí designové průzkumy, které pomohou společnostem zlepšit jejich produkt a poskytnout zpětnou vazbu. Platforma platí hlavně ve formě kreditů, které můžete vyplatit, jakmile dosáhnete 100 kreditů (10 $).

  Jak extrahovat a upravovat ikony na počítači Mac

Intuice

Intuice platí testery za zasílání zpětné vazby na jejich vlastní produkty, Mailchimp, TurboTax, QuickBooks, Creditkarms a Mint. Testery, které preferují, jsou podnikatelé, živnostníci, majitelé malých podniků, účetní, nezávislí pracovníci atd., kteří platí vlastní daně. Provádějí platbu digitálními dárkovými kartami po dokončení každých 30 minut.

uTest

uTest umožňuje testerům testovat a využívat nové technologie, jako jsou aplikace pro testování mobilních aut a aplikace pro testování plateb. Jakmile se zaregistrujete pomocí odkazu na doporučení, získáte také bonus. S uTest si můžete projekt předem prohlédnout a rozhodnout se, zda se zúčastníte nebo ne, a začít pracovat. Platbu však dostanete pouze v případě, že vaše zpětná vazba nebo zprávy budou schváleny.

Práce testerů

Práce testerů má projekty od populárních společností jako Facebook, Google, Microsoft atd. Testeři mohou získat projekty pro testování aplikací od těchto společností. Obdržíte pozvánku k podávání žádostí o projekty. Platforma vyzývá každého testera, aby se zlepšoval tím, že mu poskytuje zpětnou vazbu. Jakmile se zaregistrujete na platformě, budete muset projít online testem, který otestuje vaši znalost angličtiny a testovací dovednosti. Na úspěšné složení testu budete mít maximálně dva pokusy.

Crowdsourced testování jako možnost kariéry

Crowdsourced testování je skvělá možnost, jak dostat zaplaceno za testování webů fungujících o víkendech nebo kdykoli budete mít čas. Není to však skvělá kariéra na plný úvazek, ale vynikající volba pro druhou kariéru.

Níže jsou uvedeny některé body, které je třeba mít na paměti, abyste mohli co nejlépe využít tuto možnost kariéry:

 • Vyberte si nejlepší platformu pro testování webových stránek, která vám poskytuje více možností projektu a má slušnou mzdu.
 • Získat konzistentní práci z jedné platformy je někdy obtížné. Můžete se zaregistrovat na více než jedné platformě, abyste měli jistotu, že získáte více možností projektu.
 • Měli byste mít dobré komunikační dovednosti, aby platforma crowdsourcového testování a společnost přijaly vaši práci.
 • Testeři by se měli skutečně zajímat o dokončení projektů, než aby to dělali jen pro peníze.
 • Chcete-li vydělat více peněz, nepracujte na více projektech současně; berte projekty jen tolik, abyste mohli odevzdat svou kvalitní práci.

Takeaway

Crowdsourced testování nenahrazuje interní testování, ale je skvělým nástrojem, který poskytuje testování v reálném světě a snižuje riziko chyb před jeho spuštěním zákazníkům. Objevuje se jako oblíbená možnost druhé kariéry a je pro vás nepochybně spolehlivým zdrojem příjmů. Měli byste si vybrat platformu, která nabízí dobré testovací projekty a slušné platy.

x