Android

Jak extrahovat soubor APK z telefonu Android – 2023

Chcete extrahovat APK z Androidu? Zařízení Android jsou populární, protože poskytují úžasné funkce za nízkou cenu ve srovnání s IOS nebo jinými drahými zařízeními. Operační systém Android je spíše hardwarově nezávislý a má svůj vlastní kód založený na Linuxu.

Zařízení Android jsou velmi flexibilní, proto si můžeme nainstalovat vlastní uživatelské rozhraní instalací vlastních Romů. Můžete také zkontrolovat Nejlepší Android Roms ale pro flashování všech těchto přizpůsobených funkcí potřebujeme Kořenový telefon Android. Android má obrovský trh, jako je Obchod Google Play.

Tam můžeme snadno najít aplikace a hry pro Android. Ale když najdeme nové aplikace z Obchodu Play, existuje pouze možnost instalace, protože soubor Apk je přímo nainstalován na našem zařízení. Soubor Apk je spíše instalační soubor pro operační systém Android, stejně jako soubory .exe pro Windows.

Po instalaci nejsou tyto soubory normálně dostupné nikomu jinému pro sdílení a instalaci do jiného zařízení, na rozdíl od nastavení softwaru Windows. Ostatní zařízení si tedy musí tyto aplikace a hry znovu stáhnout do svého zařízení Android.

I když již máme zařízení Android, jsou flexibilní a je vyvinuto velké množství pokročilých aplikací pro přístup k mnoha užitečným funkcím. Stejně jako jsme uvedli naše nejlepší root aplikace. Stále existují některé aplikace, které nám poskytují tak úžasné funkce, které výrobci neposkytují.

  Jak propojit telefon Android s počítačem pomocí aplikace Link to Windows & Phone Link

Proto k odstranění takového problému sdílení souborů apk. Zde vám poskytneme několik nejlepších metod, jak extrahovat soubory APK z nainstalovaných aplikací pro Android a snadno je sdílet a také je nainstalovat na jiné zařízení.

Jak extrahovat soubory APK z telefonu Android. ?

Metoda 1:- Extrahujte Apk pomocí APK Extractor.

Apk Extractor je stále jednou z nejpopulárnějších aplikací pro Android, která je k dispozici v Obchodě Google Play zdarma. Tato aplikace vám umožňuje extrahovat soubory APK z nainstalovaných aplikací na jakémkoli zařízení Android.

Umožňuje také vytvořit zálohu jakékoli aplikace a přesunout ji na kartu SD nebo do jiného zařízení, jako je počítač a notebook. To také umožňuje nahrát aplikaci na Disk Google.

Tuto aplikaci si nainstalovalo přibližně 5 milionů lidí. Po získání souboru apk jej tedy můžete sdílet s ostatními. Je to snadné použití, ale rychlá aplikace. Mezi vlastnosti patří:

  Vibify přináší inteligentní upozornění z TouchWiz do všech zařízení Android
 • Extrahujte všechny většinu všech aplikací včetně systémové vestavěné aplikace.
 • ŽÁDNÉ rootování zařízení Android není potřeba.
 • Poskytuje možnosti vyhledávání pro hledání různých aplikací.
 • Může extrahovat více souborů aplikace dohromady.
 • Kompatibilní s Androidem verze 2.2 až 5.0.
 • Kroky k extrahování APC pomocí APK Extractor.

  1. Nainstalujte Apk Extractor do zařízení Android pomocí tlačítka uvedeného níže.

  2. Otevřete na svém zařízení aplikaci Apk extractor.
  3. Po spuštění aplikace uvidíte seznam nainstalovaných aplikací na vašem zařízení Android.

  4. Vyberte aplikaci, jejíž soubor APK chcete získat.

  5. Můžete také sdílet soubor apk klepnutím a výběrem možnosti sdílení.

  6. Můžete si také stáhnout správce souborů a po rozbalení souboru najít soubor apk. Ve výchozím nastavení jsou soubory uloženy v /sdcard/ExtractedApks/.

  7. Klepněte na tlačítko nabídky-> a poté na nastavení změňte cestu, kam chcete uložit soubor apk.

  Metoda 2nd:- Extrahujte Apk pomocí ES File Explorer.

  Průzkumník souborů Es je spíše jedním ze slavných správců souborů dostupných v obchodě Google Play zdarma. Nejen, že spravuje soubory, ale také provádí různé úkoly, jako je správce stahování, zabiják úloh, klient cloudového úložiště, sdílení souborů atd.

  Je také k dispozici ve 30 různých jazycích. ES File Explorer je kompatibilní se všemi verzemi Androidu. Poskytuje také vestavěnou podporu pro text, obrázky, audio, video, Rar a Zip soubory.

    Widget jedním klepnutím pro přepínání čtyř přednastavených úrovní jasu [Android]

  ES File Explorer může fungovat jako správce souborů, správce aplikací, správce úloh, procházení a sdílení souborů přes Bluetooth, editor textu a fotografií.

  Jednou z jeho nejdůležitějších funkcí je extrahování souborů APK z nainstalovaných aplikací a také poskytování zálohování a sdílení. Tuto aplikaci si nainstalovalo přibližně 300 milionů uživatelů. Poskytuje snadno použitelné nástroje a atraktivní rozhraní.

  Kroky k extrahování souboru apk pomocí ES File Explorer.

  1. Nainstalujte a Stáhněte si Průzkumník souborů Es do vašeho zařízení kliknutím na následující tlačítko.
  2. Otevřete a spusťte aplikaci na svém zařízení Android.
  3. Po spuštění aplikace přejděte do nabídky nástrojů.
  4. V nabídce nástrojů vyberte správce aplikací.

  5. Ve správci aplikací uvidíte seznam aplikací nainstalovaných ve vašem zařízení.
  6. Vyberte aplikaci, jejíž soubor APK chcete získat.
  7. klikněte na Zálohovat a váš soubor APK se začne extrahovat.
  8. Vyhledejte cestu, kam chcete soubor uložit.

  Toto jsou některé nejlepší způsoby, jak extrahovat soubory APK v telefonu Android. Existuje několik metod a aplikací dostupných pro zálohování a extrahování apk z Androidu, aby bylo možné je sdílet. Pro jakoukoli pomoc nebo návrhy nám napište do komentářů níže.

  x