Jak mohu skrýt objednávky Amazon

Amazon je jednou z nejdůvěryhodnějších webových stránek pro online nakupování, na které jsou uvedeny důvěryhodné produkty. Miliony lidí si dosud z této platformy koupily miliardy věcí. Někdy však lidé mohou z nějakého důvodu potřebovat nebo chtít skrýt konkrétní objednávku ze svého účtu Amazon. A pokud jste jedním z těch lidí, kteří mají na mysli otázku, jak skrýt objednávky na Amazonu, jsem rád, že jste tady! Tento článek vám poskytne odpověď na to, jak skrýt objednávky na otázku aplikace Amazon a další související otázky.

Jak mohu skrýt objednávky Amazon

Minulé objednávky Amazonu můžete ve svém účtu Amazon skrýt, ale s jednou podmínkou. Pokračujte ve čtení, abyste zjistili stav a kroky, jak tak učinit.

Můžete skrýt objednávky na Amazonu? Můžete skrýt objednávku v aplikaci Amazon?

Ano, můžete skrýt objednávky na webu Amazon, ale ne prostřednictvím aplikace pro Android nebo iOS. Můžete to udělat pouze z webového prohlížeče z telefonu Android nebo iOS nebo notebooku/PC. Pokud chcete skrýt objednávky Amazonu prostřednictvím prohlížeče v telefonu, nezapomeňte stránku nastavit jako stránku pro stolní počítače, protože pouze tak uvidíte možnost archivace pro skrytí vašich objednávek.

  Jak nainstalovat a používat klávesnice třetích stran na iPhone a iPad

Jak mohu skrýt objednávky Amazon?

Objednávky amazonu je možné archivovat jejich archivací, protože přesune historii objednávek do sekce archivu z normální sekce historie objednávek. Ale je to tak možné pouze prostřednictvím webového prohlížeče v režimu plochy. Postupujte podle nadcházejících kroků a archivujte objednávky ve svém účtu Amazon.

Poznámka: Následující kroky se provádějí v aplikaci prohlížeče Google Chrome pro Android. Chcete-li použít jiný prohlížeč, ujistěte se, že je před provedením kroků odpovídajícím způsobem nastaveno nastavení stránky prohlížeče.

1. Otevřete v telefonu prohlížeč a navštivte přihlašovací stránku Amazon.

2. Přihlaste se ke svému účtu Amazon pomocí e-mailu nebo telefonního čísla a hesla.

3. Po přihlášení klepněte na ikonu se třemi tečkami v prohlížeči v pravém horním rohu.

4. Vyberte možnost Desktop site, abyste viděli web Amazon v režimu plochy.

5. Nyní klepněte na Vrácení a objednávky v pravém horním rohu stránky.

6. Najděte požadovanou minulou objednávku a klepněte na možnost Archivovat objednávku pro tuto konkrétní objednávku.

7. Znovu klepněte na Archivovat objednávku pro potvrzení ve vyskakovacím okně.

Jak mohu skrýt objednávku v aplikaci Amazon? Jak mohu skrýt konkrétní objednávku na Amazonu?

Konkrétní objednávku můžete archivovat ve svém účtu Amazon prostřednictvím stránky pro počítače. Přečtěte si a postupujte podle níže uvedených kroků, abyste provedli totéž.

1. Otevřete prohlížeč telefonu a přejděte v telefonu na přihlašovací stránku Amazon.

  Jak fungují sluchátka pro kostní vedení?

2. Zadejte svůj e-mail nebo telefonní číslo a heslo pro přihlášení ke svému účtu Amazon.

3. Poté klepněte na ikonu se třemi tečkami v pravém horním rohu karty prohlížeče.

4. Klepnutím na možnost Plocha zobrazíte stránku v režimu plochy.

5. Nyní klepněte na možnost Vrácení a objednávky > Archivovat objednávku pro konkrétní objednávku.

6. Nakonec klepnutím na Archivovat objednávku potvrďte proces archivace.

Existuje způsob, jak skrýt nebo smazat objednávky Amazonu?

Ano, ale objednávku můžete pouze skrýt/archivovat, nikoli smazat. Svou objednávku můžete skrýt tak, že ji archivujete ve svém účtu Amazon. Skryje konkrétní objednávku z obvyklé stránky historie objednávek. Postupujte podle kroků uvedených výše v tomto článku, abyste se naučili metodu archivace objednávek. Pokud chcete vidět skrytou/archivovanou objednávku, budete se muset vrátit do archivované sekce a objednávku zobrazit nebo dokonce zrušit její archivaci.

Jak mohu skrýt historii objednávek v aplikaci Amazon?

Nemůžete konkrétně skrýt historii objednávek na svém účtu Amazon, protože exkluzivní možnost zatím není v aplikaci k dispozici. Ale existuje řešení. Amazon poskytuje možnost Archivovat objednávku pro každou z vašich minulých objednávek. Pokud tuto funkci využijete, můžete objednávku archivovat na svém účtu Amazon a přesunout ji ze stránky historie objednávek. Chcete-li se naučit archivovat objednávky, můžete si přečíst a postupovat podle kroků uvedených výše v tomto článku.

Jak mohu skrýt objednávky Amazon na Echo?

Objednávky Amazonu před Echo/Alexou nemůžete skrýt. Jediný způsob, jak skrýt/archivovat objednávky, je jejich ruční archivace prostřednictvím webu Amazon. Případně můžete vypnout upozornění na objednávky Amazon na Echo/Alexa podle následujících kroků:

  Jaký je rozdíl mezi IPv4 a IPv6?

1. Otevřete na svém chytrém telefonu aplikaci Alexa.

2. Klepněte na kartu Více v pravém dolním rohu.

3. Klepněte na možnost Nastavení.

4. Klepněte na možnost Upozornění.

5. Poté klepněte na Amazon Shopping.

6. Nyní deaktivujte možnost Pro položky v aktualizacích doručení v části Nechte Alexu říkat nebo zobrazovat názvy položek, které jste si objednali.

Jak skrýt objednávky na Amazonu na iPhone?

Existuje pouze jeden a stejný způsob, jak skrýt své objednávky na telefonech iPhone i Android. Na obou typech zařízení budete muset archivovat objednávky z desktopové stránky Amazonu. Chcete-li skrýt objednávky na zařízeních iPhone prostřednictvím prohlížeče telefonu, postupujte podle kroků uvedených výše v tomto článku.

Můžete archivovat objednávku Amazon před odesláním?

Ano, své objednávky na Amazonu můžete před odesláním archivovat. Odebere vaše objednávky z vašeho seznamu běžných objednávek a skryje je v sekci Archivované objednávky.

Má Amazon soukromý režim?

Ne, samotný Amazon nemá možnost soukromého režimu. Při přístupu na web Amazon však můžete ve svém prohlížeči použít režim inkognito. Pokud chcete v prohlížeči zapnout anonymní režim/otevřít novou anonymní kartu, můžete to udělat klepnutím na ikonu se třemi tečkami v pravém horním rohu prohlížeče.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli, jak mohu skrýt objednávky Amazonu. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Dejte nám vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x