Jak odstranit zprávy na Instagramu z obou stran

Při chatování s někým můžeme omylem odeslat nějaké zprávy, které bychom neměli, a ve většině případů je můžeme vrátit, ale ihned po jejich odeslání. Na Instagramu můžete použít možnost unsend, která smaže jakoukoli zprávu, ať už přečtenou nebo nepřečtenou, nebo kdykoli z obou stran. Když chatujete s někým speciálním na IG a nechcete, aby o tom někdo věděl, můžete použít režim zmizení, který z obou stran zmizí všechny zprávy z chatu. Vy a příjemce také nebudete moci pořizovat snímky obrazovky, kopírovat nebo ukládat tento chat. Chcete-li se o těchto funkcích dozvědět více, přečtěte si tento článek až do konce. Provede vás kroky, jak smazat zprávy na Instagramu z obou stran a jak smazat jednotlivé zprávy na Instagramu od druhé osoby. Dozvíte se také, jak zrušit odeslání všech zpráv na Instagramu a jak režim mizení odstraní zprávy na obou stranách.

Table of Contents

Jak odstranit zprávy na Instagramu z obou stran

Přečtěte si tento článek až do konce, abyste se naučili kroky demonstrující, jak smazat zprávy na Instagramu z obou stran podrobně pomocí obrázků pro lepší pochopení.

Můžete smazat jednotlivé zprávy na Instagramu od druhé osoby?

Ano, můžete smazat jednotlivé zprávy na Instagramu od druhé osoby, i když je zpráva přečtena. Pomocí možnosti Unsend můžete smazat jednotlivé zprávy z obou stran. Také můžete použít režim mizení k odstranění všech přečtených zpráv z obou stran.

Jak smazat zprávy na Instagramu z obou stran?

Chcete-li vědět, jak odstranit zprávy na Instagramu z obou stran, postupujte takto;

1. Otevřete na svém zařízení aplikaci Instagram Android nebo iOS přístroj.

2. Klepněte na ikonu Messager v pravém horním rohu obrazovky.

3. Klepněte na požadovaný chat ze seznamu.

4. Klepněte a podržte požadovanou zprávu.

5. Klepnutím na Unsend zrušíte odeslání zprávy na Instagramu.

Takto smažete zprávy na Instagramu z obou stran.

Jak můžete zrušit odeslání všech zpráv na Instagramu?

Odeslání všech svých Insta DM můžete zrušit tak, že je vyberete všechny najednou a klepnete na Unsend. Přečtěte si výše uvedené kroky, abyste se s touto metodou podrobně seznámili.

Jak smažete všechny zprávy na obou stranách?

Chcete-li odstranit všechny zprávy na obou stranách, můžete zapnout režim mizení pomocí následujících kroků:

Poznámka: Chcete-li zapnout režim mizení pro chat, musíte se vy a daná osoba navzájem sledovat na Instagramu.

1. Otevřete aplikaci Instagram a klepněte na ikonu Messenger v pravém horním rohu.

  Jak se pomocí kódů Google Meet připojit ke schůzce

2. Klepněte na ikonu plus v pravém horním rohu obrazovky.

3. Klepněte na požadovaný chat > ​​uživatelské jméno v horní části chatu.

4. Zapněte přepínač pro režim Zmizení. Jakmile je režim mizení zapnutý, druhá osoba zapojená do chatu bude informována.

Tímto způsobem odstraníte všechny zprávy na obou stranách Instagramu.

Odstraní režim Vanish zprávy na obou stranách?

Ano, režim zmizí odstranit zprávy na obou stranách. Režim mizení lze zapnout pouze v případě, že na této platformě oba následujete. Po zapnutí režimu mizení budou všechny zprávy, fotografie, videa a další obsah automaticky odstraněny. Tento režim funguje pouze s osobními DM a nelze jej použít pro skupinové chaty.

Jak poznáte, že někdo používá režim Vanish?

Při použití režimu zmizí obrazovka zčerná. Z horní části obrazovky také padá spousta emotikonů shush. Jakmile je režim mizení zapnutý, druhá osoba zapojená do chatu bude informována. Nebudete moci kopírovat, ukládat, pořizovat snímky obrazovky ani přeposílat mizející zprávy. Takto můžete zjistit, zda někdo používá režim mizení.

Odstraní režim Vanish všechny předchozí zprávy?

Ano, režim mizení smaže všechny předchozí zprávy, když někdo opustí chat nebo je režim zmizení vypnutý, ale smažou se pouze ty zprávy, které jsou přečteny.

Když smažete zprávy na Instagramu, ví to ten druhý?

Ne, ten druhý nebude mít ani tušení, když smažete zprávy na Instagramu. Zprávy, které smažete na svém účtu, budou smazány pouze z vaší strany a tyto zprávy budou stále dostupné v jejich doručené poště. Mazání zpráv na Instagramu je jednosměrný proces. A jakmile budou smazány, nemůžete je vrátit zpět do doručené pošty. Vždy si ale můžete stáhnout zprávy z dat vašeho účtu, která zahrnují všechny zprávy, včetně těch smazaných.

  Jak změnit svou polohu na Samsung Galaxy S8

Pozná druhá osoba, když smažete konverzaci na Instagramu?

Ne, druhá osoba se to nedozví, pokud smažete konverzaci na Instagramu. Jakákoli konverzace na Instagramu, kterou smažete, bude smazána pouze z vaší strany a bude stále dostupná v doručené poště dané osoby.

Co se stane, když trvale smažete chat na Instagramu?

Když trvale smažete chat na Instagramu, odstraní se z vaší doručené pošty a už ho neuvidíte. Příjemce zapojený do těchto chatů však může zprávy číst, i když byly z vaší strany smazány.

***

Doufáme, že jste se dozvěděli o tom, jak odstranit zprávy na Instagramu z obou stran. Neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy a návrhy prostřednictvím sekce komentářů níže. Také nám dejte vědět, o čem se chcete dozvědět příště.

x