Jak používat Apple Sports na vašem iPhone

Rychlé odkazy

Klíčové věci

  • Aplikace Apple Sports nabízí statistiky v reálném čase, skóre a sázkové kurzy na nejvyšší sportovní ligy.
  • Apple Sports je k dispozici pouze na iPhonech se systémem iOS 17.2 nebo novějším. Je také omezena na uživatele v USA, Velké Británii a Kanadě.
  • Apple plánuje do aplikace časem přidat další ligy.

Jste zarytým sportovním fanouškem a hledáte pohodlný způsob, jak sledovat své oblíbené sportovní ligy a týmy? Aplikace Sport společnosti Apple má minimalistické rozhraní, které zobrazuje skóre, statistiky a sázkové kurzy v reálném čase. Zde je vše, co potřebujete vědět o používání Apple Sports.

Co můžete dělat s aplikací Apple Sports?

Společnost Apple představila 21. února 2024 aplikaci Apple Sports, která uživatelům iPhonů pomůže snadno držet krok se skóre a statistikami jejich oblíbených lig a týmů. Můžete sledovat své oblíbené týmy a ligy, kontrolovat skóre a statistiky týmů v reálném čase a prohlížet si kurzy live sázek, zprávy o zranění, podrobnosti o sestavě a jejich rozpisy.

  12 nejlepších zombie her, které otestují vaše dovednosti přežití [2023]

Aplikace zobrazuje skóre a statistiky v reálném čase pro několik nejlepších sportovních lig na světě, včetně MLS, NBA, NHL, Ligue 1, La Liga, Bundesliga a dalších. Zatímco Apple Sports zatím podporuje pouze omezené ligy, Oznámení Applu odhalil, že plánuje přidat další ligy, jako je MLB, NFL a WNBA, pro jejich nadcházející sezóny.

Od února 2024 je aplikace Apple Sports dostupná pouze ve třech regionech – ve Spojených státech, Kanadě a Spojeném království.

Začínáme s aplikací Apple Sports na iPhonu

Abyste si mohli stáhnout aplikaci Apple Sports, váš iPhone musí mít iOS 17.2 nebo novější. Pokud ne, můžete svůj iPhone aktualizovat tak, že přejdete do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru. Jakmile budete mít vše připraveno, můžete si ji stáhnout z App Store.

  Jak získat CoD body zdarma

Stažení:Apple Sport (Volný, uvolnit)

Po instalaci spusťte aplikaci a po zobrazení uvítací stránky klepněte na Pokračovat. Chcete-li začít vidět skóre a statistiky v reálném čase, budete si muset vybrat požadované ligy a týmy.

Klepněte na Začínáme a klepněte na tlačítko Oblíbené vedle ligy, kterou chcete sledovat. Chcete-li sledovat tým, vyberte ligu a klepněte na ikonu Oblíbené (hvězdička) vedle týmu, který chcete sledovat. Až budete s výběrem spokojeni, klepněte na Hotovo.

Pokud budete chtít ligu nebo tým sledovat později, stačí klepnout na tři vodorovné čáry v pravém horním rohu, klepnout na Spravovat a zopakovat výše uvedené kroky.

Chcete-li zobrazit živé a nadcházející zápasy a konečné statistiky a skóre všech svých týmů na jednom místě, klepněte na tři vodorovné čáry v pravém horním rohu obrazovky a klepněte na Moje týmy. Podobně můžete zobrazit stejné informace pro své oblíbené ligy klepnutím na Moje ligy. Pokud byste chtěli najít informace o konkrétní lize, která není mezi vašimi oblíbenými, vyberte si jednu ze seznamu ve stejné nabídce.

  9 Poskytovatelů pracovního kapitálu pro financování růstu vašeho podnikání

Pokud používáte jiné aplikace Apple, jako jsou Apple News a Apple TV, Apple Sports bude v těchto aplikacích synchronizovat data, jako jsou vaše oblíbené týmy, ligy a sportovci. Pokud však chcete tuto funkci zakázat, klepněte na tři vodorovné čáry a vyberte ikonu profilu v pravém horním rohu. Poté vypněte možnost Sync My Sports.

I když Apple Sports ve výchozím nastavení zobrazuje sázkové kurzy na zápas, můžete je vypnout, pokud je nepovažujete za užitečné. Kupodivu nelze zakázat sázkové kurzy přímo z aplikace Apple Sports. Místo toho musíte na svém iPhonu přejít do aplikace Nastavení, přejděte do aplikace Sport a přepněte na Skrýt sázkové kurzy.

Zatímco v App Store najdete několik skvělých aplikací pro sportovní zprávy, Apple Sports se odlišuje svým čistým a minimalistickým rozhraním. Bohužel dostupnost Apple Sports je v současné době omezena pouze na uživatele iPhonů. Pokud tedy chcete na svém Macu nebo iPadu držet krok se svými oblíbenými týmy a ligovými statistikami, budete se zatím muset uchýlit k aplikacím třetích stran.