etechblog

Jak používat GPS bez internetu

Co když se ztratíte někde na odlehlém místě a nemáte síť? Co uděláte, když nemůžete volat nebo používat internet pro přístup k poloze? Panika, že? Ale co když vám řeknu, že je to něco, kvůli čemu byste neměli panikařit; věřil bys mi? Ano, slyšeli jste dobře. Takže tento článek bude hovořit o tom, jak používat GPS bez internetu. Existují některé aplikace a funkce, které vám to umožňují, a všechny je probereme. Dozvíte se také, jak používat telefon jako GPS. Pojďme tedy s námi vědět, jak používat GPS na svém telefonu bez servisu a vše, co s tím souvisí!

Jak používat GPS bez internetu

Jak používat GPS bez internetu se dozvíte dále v tomto článku. Pokračujte ve čtení, abyste se o tom dozvěděli podrobněji.

Poznámka: Vzhledem k tomu, že chytré telefony nemají stejné možnosti Nastavení, liší se od výrobce k výrobci. Před změnou jakéhokoli nastavení na vašem zařízení proto zajistěte správná nastavení.

Jaká navigační aplikace funguje bez internetu?

Existuje mnoho navigačních aplikací, které fungují bez internetu. Pojďme se na některé podívat.

  • Google mapy: Google mapy poskytuje také službu offline map a navigace. Jeho funkce jsou však ve srovnání s jinými aplikacemi značně omezené. Ale stále je to spolehlivá a důvěryhodná aplikace.

  • HERE WeGo: Tato mapa funguje v online i offline režimu. Svým uživatelům poskytuje spolehlivé funkce v obou režimech. Dokonce si můžete stáhnout kompletní mapu celé země.

  • GPS navigace a mapy Sygic: Toto je fantastická navigační aplikace, kterou lze používat i v režimu offline. Nejunikátnější funkcí této aplikace je její 3D mapa. Poskytuje dokonce uživatelům podrobnosti o provozu, které vedou k přesnému vedení.

  • CoPilot GPS – Navigation: Tato aplikace vám umožní stáhnout kompletní mapu regionu a používat ji. Poskytuje dokonce možnost podrobné hlasové navigace. Dokáže řídit vaše dojíždění na základě dopravních podmínek v reálném čase.

  • MAPS.ME: Toto je skvělá aplikace, která svým uživatelům umožňuje přístup k mapě a navigaci, i když jsou offline. Poskytuje velké množství funkcí, díky kterým je navigace snadná a spolehlivá. Uživatel si může stáhnout mapy země.

  • Offline mapy a navigace: Tato aplikace, jak název napovídá, je navržena pro práci v režimu offline. Využívá GPS telefonu, aby poskytl uživateli přesné podrobnosti a dopravní situaci. Vyžaduje pouze stažení map, zatímco o zbytek se postará aplikace.

  • GPS navigace Polaris: GPS navigace Polaris je aplikace vytvořená pro off-road oblasti. Poskytuje přesné informace o trasách pro plachtění, turistiku, kempování, lov a cyklistiku. Tuto aplikaci lze používat v režimu offline a je vysoce spolehlivá pro cestování v terénu.

Může Google Maps GPS fungovat bez internetu?

Ano, Google Maps GPS může fungovat i bez internetu. K tomu musíte použít funkci Offline mapy, kterou aplikace poskytuje. Můžete se podívat na předchozí bod o tom, jak používat GPS v telefonu Android bez internetu, abyste věděli více o tom, jak to udělat.

Jak můžete používat GPS na svém telefonu Android bez internetu?

Tento ukazatel vám řekne, jak používat GPS bez internetu v telefonu Android.

Pomocí funkce Offline Maps v Mapách Google můžete na svém telefonu Android používat GPS bez internetu. Zde jsou kroky, které musíte provést, abyste získali přístup k této funkci.

1. Otevřete Google mapy aplikace ve vašem telefonu.

2. V pravém horním rohu klepněte na ikonu profilu.

3. Klepněte na Offline mapy.

4. Poté klepněte na VYBRAT VLASTNÍ MAPU z možností a najděte požadovanou oblast, ke které chcete mít přístup offline.

5. Po výběru požadované oblasti mapy klepněte na Stáhnout.

Nyní můžete tuto mapu používat bez internetu.

Jak můžete používat GPS na svém telefonu bez služby?

GPS můžete v telefonu používat bez služby. Mapy Google umožňují navigaci a přístup k místu i bez internetu a dat. Systém GPS neboli Global Positioning System využívá k poskytování přesných informací algoritmy zpracování satelitních dat a signály. Váš telefon dokáže určit vaši polohu bez mobilních dat pomocí integrovaných přijímačů GPS. V telefonu lze také uložit mapy, které lze později použít bez dat. K navigaci můžete také použít různé aplikace, které nabízejí funkce offline, jako jsou Mapy Google uvedené v záhlaví výše.

Jak používat GPS bez internetu?

Jak používat GPS bez internetu? Odpovězme na tuto otázku zde. Takže můžete používat GPS v telefonu bez služby. GPS lze používat bez internetu pomocí funkce Offline mapy v Mapách Google. Můžete to použít stažením mapy oblasti, kterou chcete. Stažená mapa bude fungovat se všemi funkcemi, když ji budete používat bez internetu. Chcete-li používat GPS bez internetu, postupujte podle výše uvedených kroků.

Jak funguje GPS do auta bez internetu?

Protože již víte, že můžete používat GPS na svém telefonu bez služby, pojďme se seznámit s tím, jak používat GPS v autě bez internetu. Takže auto GPS může velmi dobře fungovat i bez internetu. Je tomu tak proto, že GPS automobilu používá síť globálního navigačního satelitního systému (GNSS) k označení polohy vašeho auta v jakékoli části světa. Systém ve vašem autě se propojí se satelitním systémem prostřednictvím mikrovln. V navigačním systému vašeho vozu jsou uloženy různé mapy a data jsou již nainstalována, což pomáhá systému fungovat jako samostatný. Navigační systém vozu je vybaven mnoha funkcemi, díky kterým je spolehlivý a snadno se používá i v režimu offline.

Funguje GPS v režimu Letadlo?

Ano, Google Maps GPS může fungovat i v režimu letadla. Chcete-li používat GPS v režimu letadla, musíte použít funkci Offline mapy v Mapách Google.

Funguje GPS, když je telefon vypnutý?

Ne, GPS nemůže fungovat, když je telefon vypnutý. Telefon může fungovat pouze v případě, že je k dispozici nějaký zdroj energie, jako je baterie nebo kabel, takže GPS také vyžaduje napájení.

Jak používáte svůj telefon jako GPS?

Pojďme se seznámit s tím, jak používat telefon jako GPS. Nejnovější telefony mají vestavěnou funkci, která aktualizuje vaši polohu na servery Google. Tato funkce je známá jako Najít moje zařízení nebo Najít můj mobil. Webové rozhraní Google lze kdykoli použít k nalezení vašeho zařízení. Tato funkce je přístupná pomocí vašeho účtu Google. Zde je několik kroků, které musíte provést, abyste získali přístup k této funkci v telefonu.

1. Otevřete Nastavení v telefonu.

2. Klepněte na Biometrie a zabezpečení.

3. V části Zabezpečení klepněte na Najít můj mobil.

4. Zapněte přepínač Najít můj mobil.

5. Po povolení této funkce spusťte webový prohlížeč a vyhledejte Find My Device, abyste mohli používat GPS s internetem nebo bez něj.

6. Poté se přihlaste ke svému účtu Google a otevřete Najít moje zařízení.

7. Po přihlášení můžete najít zařízení, které chcete.

Jak můžete použít svůj starý telefon jako GPS?

Svůj starý telefon můžete použít jako GPS pomocí výše uvedených kroků.

Můžete používat Waze bez internetu?

Ano, mapy Waze lze používat bez internetu. Chcete-li jej použít, musíte si jej předem stáhnout do telefonu. Je kompatibilní s oběma Android a iOS zařízení.

***

Doufáme tedy, že jste pochopili, jak používat GPS bez internetu, s podrobnými kroky, které vám pomohou. Můžete nám sdělit jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se jakéhokoli jiného tématu, o kterém chcete, abychom vytvořili článek. Dejte je do sekce komentářů níže, abychom je věděli.

  MS Paint Is Not Dead Come The Fall Creators Update
x