TikTok

Jak povolit automatické posouvání na TikTok pro prohlížení bez použití rukou

Tato užitečná funkce je skvělá, pokud chcete, aby TikTok automaticky procházel videa za vás.

Ať už hledáte multitasking nebo svačinu při sledování videí, TikTok má praktický režim automatického posouvání. Po přepnutí bude platforma automatizovat proces posouvání a po každém videu nebudete muset ručně přejíždět nahoru.

Režim automatického posouvání na TikTok vám umožní užívat si nekonečné TikToky bez interakce s vaším zařízením. Zde je návod, jak můžete sledovat TikTok handsfree:

 • Ujistěte se, že používáte nejnovější verzi TikTok. Nyní otevřete aplikaci, přejděte na FYP a začněte sledovat video. Poté podržením na obrazovce zobrazíte ovládací prvky videa. Vpravo s ikonou šipky uvidíte možnost označenou Auto scroll. Klepnutím na něj aktivujete automatické rolování.
 • Jakmile povolíte automatické posouvání, TikTok automaticky načte a přehraje další video, jakmile bude první hotové. Tato automatická funkce však nebude fungovat u příspěvků s fotografiemi a pro obnovení automatického posouvání je budete muset ručně přejíždět.
 • Když povolíte automatické posouvání, v pravém horním rohu vašeho zdroje se zobrazí šipka s ikonou pomlčky. Jednoduše klepněte na tuto ikonu pro vypnutí automatického posouvání.
 •   Jak smazat zakázaný účet TikTok

  Stojí za zmínku, že někdy budete muset ručně procházet jedno nebo dvě videa, než se tato možnost objeví. Tyto ovládací prvky se také nezobrazí, pokud při přehrávání sponzorovaného příspěvku podržíte obrazovku.

  Toto automatizované rolování bude fungovat při použití režimu obraz v obraze i na TikToku, takže možnosti multitaskingu jsou doslova nekonečné. Ruční ovládání je však stále zapnuté, takže můžete vždy přejetím nahoru nebo dolů přeskočit nebo přehrát video.

  Užívání si nepřetržitého streamování TikToks nebylo nikdy snazší

  Automatické posouvání na TikTok je změnou hry pro uživatele, kteří rádi sledují videa, ale považují nekonečné přejíždění za příliš zdlouhavé. Pouhými několika klepnutími můžete povolit nebo zakázat automatické posouvání, což vám dává svobodu vybrat si, jak chcete aplikaci prozkoumat.

    Jak někoho označit v TikTok

  x