Jak předvyplnit odpovědi ve formulářích Google

Pokud odesíláte Formuláře Google, které vyžadují stejné odpovědi, můžete ušetřit čas svých respondentů předvyplněním určitých polí.

Někdy se formulář Google používá jednoduše k zachycení názoru prostřednictvím jednoduchého průzkumu. Jindy je preferovaným způsobem sledování postupu práce a dokončení tiketu formulář Google.

Ať už sledujete pokrok nebo potřebujete zachytit další opakující se dokončení úkolu, můžete si svůj formulář Google nechat předvyplnit, než jej odešlete. To vašim respondentům ušetří čas a námahu, protože se mohou vyhnout vyplňování každého záznamu do formuláře pokaždé, když je potřeba jej odeslat.

Zde je návod, jak předvyplnit formulář Google odpověďmi na otázky, než jej odešlete.

  Jak přizpůsobit svůj text pomocí TypeCraft v Canva

Jak nastavit svůj formulář Google s předem vyplněnými odpověďmi

Pokud jste se rozhodli pro svou firmu používat Formuláře Google, může být dobrý nápad předvyplnění formuláře Google před jeho odesláním. Je to snadné a lze to provést několika kliknutími. Zde je návod, jak předvyplnit formulář Google, pokud jej vlastníte – tedy pokud jste jej vytvořili nebo máte přístup k úpravám.

 • Otevři Formulář Google jste vytvořili.
 • Klikněte na nabídku se třemi tečkami a vyberte možnost Získat předvyplněný odkaz.
 • Otevře se nové okno/záložka s náhledem formuláře.
 • Vyberte odpovědi, které chcete předvyplnit, a klikněte na tlačítko Získat odkaz ve spodní části.
 • Bude vygenerován odkaz na váš předvyplněný formulář Google. Klikněte na odkaz Kopírovat.
 • Zkopírujte tento odkaz do textového nebo wordového souboru a použijte jej k odeslání odpovědí do formuláře Google, abyste ušetřili čas při získávání potřebných informací.
 •   Jak přidat více míst uložení do vašeho prohlížeče

  Pokud toužíte po lepším přístupu ke správci dotazníků, existuje několik skvělých doplňků pro Formuláře Google, na které se můžete podívat.

  Zachycování dat o opakovaných úkolech je snazší s předvyplněným formulářem Google

  Předvyplnění formuláře Google před jeho odesláním je užitečné zejména pro sledování údajů o pracovních objednávkách, kde je problém častěji stejný. Tento jednoduchý způsob předvyplnění formuláře Google běžnými, opakujícími se odpověďmi může vám nebo vašim zaměstnancům ušetřit zdlouhavé potíže s opakovaným výběrem.