Instagram

Jak přidat více odkazů do Instagram Bio

Instagram je velmi preferovaná platforma pro propagaci značky a spojení s masami. Je proto nezbytné mít všechny své online bios propojené s touto platformou. Tady je dobrá zpráva! Nyní můžete přímo přidat více odkazů na bio na Instagram, aniž byste potřebovali jakékoli externí zdroje.

Uživatelé mají často účty v různých sítích a snaží se je přenést na jedno místo. Linktree je oblíbený webový portál pro vytváření stránek návrhářů, které propojují všechny profily.

Mnoho influencerů používá Linktree k propojení různých bios a přidání odkazu na Instagram. Někteří také přecházejí na alternativy Linktree pro své jedinečné služby, jako jsou personalizované adresy URL, přizpůsobitelné stránky atd.

Ale teď už opravdu nepotřebujete používat žádnou externí aplikaci, protože Instagram se stal soběstačným. Můžete snadno přidat odkazy na veškerou svou online přítomnost a vyhnout se zbytečnému úsilí o růst vašeho podnikání.

Zde se můžete podívat na několik rychlých kroků, jak přidat bio odkazy na Instagram. Pojďme si ale nejprve porozumět výhodám a omezením přidávání biosů na instagramové profily.

Asi polovina světového smartphonu uživatelé zůstávají aktivní na Instagramu, a to z něj dělá jedno z nejvhodnějších míst pro propagaci hlasu vaší značky. Je to zisková strategie propojit všechny ostatní obchodní profily z různých kanálů na této platformě.

Přesto existuje mnohem více pozoruhodných výhod přidání více bios na Instagram.

  Jak zkontrolovat, zda vás někdo zablokoval na Instagramu

Vytvářejte autenticitu a důvěru

Instagram je platforma pro sociální konektivitu a s velkým počtem sledujících a sledujících je těžké najít skutečné profily podporující produkt nebo značku. Proto se profily s odkazy na různé stránky zdají uživatelům autentičtější a rychle se ocitnou pro jejich radu nebo řešení.

Poskytněte maximum informací

Lidé, kteří prozkoumávají váš profil na Instagramu, mohou být ovlivněni vašimi příspěvky a chtějí se dozvědět více o vaší firmě. Málokdo má tendenci okamžitě vyhledávat podrobnosti na Googlu nebo na jiných platformách a výzkum často odkládá na později. To doslova ovlivňuje úsilí o vliv prostřednictvím příspěvků.

Ale díky více odkazům na jednom místě v biu Insta mohou lidé snadno zjistit maximum informací pomocí několika kliknutí a sdílet nebo číst je kdykoli v budoucnu.

Získejte více návštěvníků na jiných platformách

Instagram je celosvětově populární platforma, ke které se každoročně připojují miliony lidí. Pokud tedy do sekce bio přidáte odkazy na jiné kanály, zjevně to zvyšuje šanci na generování větší návštěvnosti na jiných platformách. Při prozkoumávání vašeho profilu Insta mohou uživatelé také kliknout na odkazy na jiné bios.

Založení značky

Více odkazů na bio na Instagramu vytváří povědomí a autentičnost o organizaci. Čím více uživatelů tedy klikne na váš profil, můžete zvýraznit logo své značky, oficiální umístění, služby atd. Pomůže to při budování značky.

Přesměrujte sledující do různých kampaní

Kampaně interakce se zákazníky můžete spustit na jiných kanálech sociálních médií a sdílet podrobnosti v příspěvcích na Instagramu. Vaši sledující nyní budou vědět, kdy a kde se mají na vaši kampaň dostat.

Zvýšit prodej

Platformu můžete využít k obchodnímu růstu zvýšením prodeje svých produktů. Je to možné, pokud přidáte odkaz na váš online obchod. Je docela pohodlné propagovat svou firmu na Instagramu a můžete i nadále přidávat odkazy na více e-shopů. Vaši sledující si mohou nové aktualizace prohlédnout prostřednictvím odkazů a zakoupit si je.

  Jak vytvořit DM skupinu na Instagramu

Získejte více předplatných

I když platformu používáte k tomu, abyste uživatele informovali o své organizaci, existuje mnoho lidí, kteří projevují zájem připojit se jako členové nebo předplatitelé, aby dostávali pravidelné aktualizace. Stačí je požádat, aby vyplnili online formulář pro předplatné propojený v biu Instagramu.

Na Instagramu je spousta influencerů a mají tisíce followerů, kteří lajkují a komentují jejich příspěvky. Významným obchodním modelem pro takové influencery je propagace přidružených odkazů na produkty nebo služby od jiných společností. Proto jsou odkazy Insta bio velmi vhodné pro připojení takových přidružených odkazů, které sledující mohou snadno najít a prozkoumat.

Sledujte dopravní údaje

Statistiky Instagramu jsou informativní a analytickou funkcí pro firemní účty. Poskytuje podrobnosti o kliknutích uživatelů na konkrétní sekce. Můžete sledovat objem provozu z bioodkazů na váš web a další kanály. Pomůže vám také porozumět trendu oblíbenosti vašeho obsahu mezi lidmi.

Můžete tedy do svého instagramového životopisu přidat neomezený počet odkazů?

Minulý rok, v říjnu 2022, Instagram testoval funkci vícenásobného bio odkazu. Byl to obrovský úspěch a nyní většina uživatelů Insta těží z této možnosti, aby ji považovali za schůdnější než používání nástrojů třetích stran.

Podle nejnovějšího vývoje Instagram umožňuje uživatelům přidat do sekce bios maximálně 5 odkazů. Je odůvodněno tím, zda se jedná o organizaci nebo podnikatele; mohou snadno spravovat poskytnutý prostor pro připojení vhodných webových odkazů, které definují a popisují podnikání.

Instagram si konečně uvědomil potřebu poskytovat více funkcí bio-link. Ať už jste na této platformě jednotlivec nebo majitel firemního účtu, můžete pohodlně propojit až pět bio odkazů z různých webových portálů.

Dříve existovala možnost přidat jeden odkaz na bio na Instagram. Z tohoto důvodu jsme byli povinni použít Linktree nebo jiné podobné nástroje pro správu odkazů. Nyní však můžete podle níže uvedeného podrobného postupu přidat více odkazů do svého životopisu na Instagramu.

  Jak sdílet své živé video na Instagramu po dobu 24 hodin

Instagram nevyužil možnost přidat bio odkazy na profil prostřednictvím přístupu k nastavení ve webovém prohlížeči🧑‍💻. Chcete-li pokračovat v těchto krocích, musíte použít nejnovější verzi aplikace Insta na mobilním zařízení.

Krok 1. Otevřete na svém mobilním telefonu aplikaci Instagram🤳.

Krok 2. Klepněte na ikonu profilového obrázku v pravém dolním rohu (Android) aplikace.

Krok 3. Stiskněte tlačítko „Upravit profil“ pod vaším jménem na obrazovce.

Krok 4. Na další stránce uvidíte sloupec „bio“, kam můžete napsat krátké prohlášení o délce 150 písmen. A pod tím je možnost přidat odkazy na bio z jiných stránek.

Krok 5. Stisknutím tlačítka „Přidat odkaz“ přejdete na další stránku. Zde můžete samostatně přidat odkaz na svůj profil na Facebooku.

Krok 6. Můžete kliknout na možnost „Přidat externí odkaz“ a přidat další odkazy do vašeho životopisu. Na další obrazovce zadejte do sloupce adresu URL a na dalším řádku ji pojmenujte. Uložte jej kliknutím na symbol „Tick“ ✅ v pravém horním rohu.

Můžete zopakovat proces v kroku 6 a přidat pět takových externích bio odkazů, a jakmile to uděláte, můžete přejít z nastavení na domovskou stránku.

Závěrečná slova

Instagram se ukázal jako úspěšná platforma, která během krátké doby nabrala vysokou dynamiku. Uživatelům se líbí způsob, jakým zjednodušil proces vytváření kotoučů a jejich nahrávání. Toho využily značky, aby přilákaly více diváků a následovníků, aby je nakonec přeměnily na zákazníky.

Vícenásobné bio link zařízení bude přínosem pro takové ovlivňující společnosti, které nyní mohou předvést různé podrobnosti o svém podnikání a produktech. Lidé jim mohou více důvěřovat, když si prohlédnou jejich Insta profily a další bio odkazy.

Dále si můžete přečíst o tom, jak odpojit Facebook a Instagram za pouhých 5 minut.

x