Jak prohlížet fotografie na iCloudu online

Nejlepší způsob, jak sedět a procházet svou iCloud Photo Library, je s iPadem. Pokud chcete tyto obrázky upravit, doporučujeme vám Fotky na Macu. Ale když tu nejsou, zde je návod, jak prohlížet fotografie online.

Mnoho lidí si neuvědomuje, že mají přístup ke každé fotce a videu, které mají uložené v iCloud Photo Library, z jakéhokoli stolního počítače, pokud má přístup na iCloud.com. Je to funkce, kterou Apple neodvedl dobře při sdílení s lidmi, což je škoda, protože může být super užitečná.

Chcete-li začít, vše, co potřebujete, je připojení k iCloud.com, vaše Apple ID a heslo a váš dvoufaktorový ověřovací kód. *Máte* aktivní dvoufaktorovou autentizaci, že?

  Zde je návod, jak sledovat play-off NBA bez kabelu

Jak prohlížet fotografie na iCloudu online

Chcete-li začít, otevřete Safari – nebo jakýkoli jiný webový prohlížeč, pokud Safari není k dispozici – a přejděte na iCloud.com a přihlaste se pomocí své e-mailové adresy a hesla Apple ID. Po ověření klikněte na ikonu Fotky.

Jakmile se stránka načte, uvidíte něco podobného jako Fotky na Macu, i když o něco méně schopné. Pokud je to poprvé, co používáte iCloud.com k zobrazení vaší knihovny, může chvíli trvat, než vše stáhne dohromady.

Možná nemáte stejné nástroje pro úpravy, jaké byste očekávali na iOS zařízení nebo Macu, ale rozhraní vám umožní přístup k prohlížení libovolných fotografií nebo videí, které máte uložené v iCloud Photo Library. Kliknutím na fotografii se plně otevře.

  Jak nastavit Skype videohovor, ke kterému se může připojit kdokoli

Pokud chcete nahrát novou fotku nebo video, klikněte na ikonu s obláčkem a šipkou nahoru, jak je vidět níže.

Chcete-li přepnout mezi zobrazením Momenty a Fotografie, klikněte na požadovanou možnost v horní části obrazovky.

Možnost prohlížení fotografií a videí online je skvělá, pokud například používáte počítač se systémem Windows.

Pokud chcete bezproblémovější práci se systémem Windows s připravenou kontrolou nad svými fotografiemi a videem, můžete si stáhnout a nainstalovat aplikace Apple iCloud Photos pro Windows. Tato aplikace, která je zdarma ke stažení, vám umožní přístup k vaší iCloud Photo Library bez použití webového prohlížeče. Zobrazí se ve speciální složce „iCloud Photos“ v Průzkumníku souborů.

  Jak hrát Legion TD 2 na Linuxu