etechblog

Jak sdílet AirTag s ostatními

Počínaje iOS a iPadOS 17 umožňuje Apple uživatelům sdílet AirTag s ostatními. To umožní více než jedné osobě sledovat její polohu. Ukážeme vám vše, co musíte udělat pro sdílení AirTag.

Jak sdílet svůj AirTag

Než začnete, je zde několik důležitých požadavků. AirTag můžete sdílet pouze s pěti dalšími. Budete také muset chránit své Apple ID pomocí dvoufaktorového ověřování. Druhá osoba, se kterou sdílíte umístění AirTag, musí mít své vlastní Apple ID a být přihlášena k iCloudu. Každý také potřebuje zapnutou iCloud Keychain.

  25 nejlepších bezplatných nástrojů pro procházení webu

Začněte otevřením aplikace Najít a výběrem karty Položky. Poté vyberte AirTag, který chcete sdílet. Přejděte dolů do části Share This AirTag a vyberte Přidat osobu. Přidejte Apple ID osoby nebo osob, se kterými chcete AirTag sdílet. Až budete hotovi, vyberte Sdílet v pravém horním rohu.

Na hlavní obrazovce položky můžete vidět seznam všech, které jste pozvali.

Když někdo pozvánku přijme, uvidí sdílenou značku AirTag ve své aplikaci Najít. Také nebudou dostávat žádná upozornění na sledování, když je AirTag v jejich blízkosti.

Pokud je vaše pozvánka odmítnuta, jméno osoby zmizí z vašeho seznamu.

Jak přestat sdílet AirTag

Chcete-li ukončit sdílení umístění AirTag, postup je podobný. Znovu otevřete aplikaci Najít a poté kartu Položky. Vyberte AirTag a poté osobu, se kterou ji sdílíte. Vyberte dvakrát Zastavit sdílení.

  10 platforem Web3 Auth pro zabezpečení vašeho procesu přihlášení uživatele [2023]

Jakmile k tomu dojde, již neuvidí polohu AirTag a nebudou dostávat upozornění na sledování, když se s nimi AirTag pohybuje.

Pokud jste novým nástrojem pro sledování položek od společnosti Apple, nezapomeňte se podívat na naše nejčastější dotazy ohledně AirTags, které prozkoumají některé z nejčastěji kladených otázek.

Nyní, když můžete sdílet AirTag s členem rodiny nebo přítelem, mohou také snadno sledovat polohu vaší položky. Díky tomu je šikovné zařízení od Applu ještě lepší.

x