Jak skrýt stavový řádek iOS 7 nebo kteroukoli z jeho ikon / prvků

Vychytávky jako HideMe7 jsou skvělé, protože se zabývají více aspekty iOS, ale v obchodě pro útěky z vězení je vždy prostor pro specializované balíčky. Zatímco HideMe7 má několik docela slušných možností, jak přizpůsobit stavový řádek iOS 7, nemůžete jeho seznam funkcí v žádném případě nazvat vyčerpávajícím. Pokud chcete například úplně skrýt stavový řádek, HideMe7 vám zde nemůže pomoci. S vylepšením, jako je StatusBarSuite, však můžete udělat přesně to a ještě více. Tato nová verze vám umožňuje změnit stav viditelnosti všech prvků stavového řádku iOS 7, a to jak s dočasnými, tak s trvalými. Uživatelé mohou skrýt ikony baterie a WiFi, zobrazení času a téměř všechny ostatní věci, které se objeví ve stavovém řádku.

  Vyhledávání specifické pro webové stránky a aplikace s akcemi spustitelných aplikací [iOS]

Některé ikony/indikátory se ve stavovém řádku zobrazují pouze v případě, že máte zapnuté určité nastavení nebo je používána určitá služba. Pomocí StatusBarSuite můžete tyto ikony udržet mimo dohled, i když je nastavení funkční. Přidává vlastní nabídku do aplikace Nastavení (Nastavení > Předvolby SBS), kde najdete samostatný přepínač pro každou jednotlivou ikonu. Mezi komponenty, které lze skrýt ze stavového řádku, patří následující.

Ikona baterie (procento zůstává viditelné, protože ji můžete i tak vypnout v aplikaci Nastavení)
Název vašeho mobilního operátora
Zobrazení času
Ikona Bluetooth, i když je aktivní
Ikona baterie Bluetooth
Ikona WiFi a LTE
Aktuální síla signálu
Ikona označující aktivní alarm
Ikona, která se zobrazí při každém zapnutí zámku orientace
Ikona režimu letadla
Ikona Nerušit

  Pokud je špatné počasí nebo provoz, zapněte budík dříve [iOS]

Pamatujte, že pro skrytí určitého prvku musí být jeho odpovídající přepínač zapnutý a nikoli vypnutý. Změny provedené pomocí StatusBarSuite se také neprojeví, pokud zařízení znovu nepřipnete, přičemž tato možnost je k dispozici ve spodní části nabídky Nastavení tweaku.

Poměrně unikátní, i když chybnou funkcí StatusBarSuite je přepínač ‚Skrýt stavový řádek‘. Když je tato možnost zapnutá, všechny aplikace se přepnou na celou obrazovku. Bohužel to může vést k několika neočekávaným selháním a problémům s aplikacemi, které zobrazují klávesnici. Podle našich zkušeností nejsou problémy zásadní, ale přesto existují a je třeba je vyřešit.

StatusBarSuite je bezplatné vyladění, na rozdíl od HideMe7 (které stojí 99 centů). Můžete si jej stáhnout do svého zařízení se systémem iOS 7 z úložiště BigBoss obchodu Cydia.

  Jak sdílet svou aktuální polohu ve zprávách [iOS]