etechblog

Jak smazat účet DeviantArt

DeviantArt je platforma, kde můžete prodávat své digitální umění. Pokud jste velmi dobří ve vytváření digitálních kreseb, tato platforma pro vás může být fascinující. Na webu DeviantArt si také můžete zakoupit digitální umění vytvořené jinými tvůrci. Můžete také navštívit jejich webové stránky a převzít nápady na digitální kreslení od ostatních uživatelů. Ale pokud jste se rozhodli a chcete smazat účet DeviantArt, jste na správné stránce. V tomto článku se dozvíte, jak trvale deaktivovat účet DeviantArt.

Jak smazat účet DeviantArt

Svůj účet DeviantArt můžete smazat na stránce Nastavení účtu ve svém účtu. Přečtěte si a postupujte podle kroků uvedených dále v tomto článku, abyste pochopili a provedli tuto metodu sami.

  Jak znovu otevřít zavřenou kartu v prohlížeči Google Chrome

Co je DeviantArts Email?

Pokud máte nějaké problémy se svým účtem a chcete si na tyto problémy stěžovat, můžete použít e-mail DeviantArt ke komunikaci s jejich týmem podpory, aby vám mohli pomoci. E-mail DeviantArt je [email protected]

Je DeviantArt stále relevantní? Je DeviantArt mrtvý?

Ano, DeviantArt je stále aktuální věc na internetu. Můžete na něm kupovat nebo prodávat digitální umění. Stále je tam spousta tvůrců, kteří odvádějí svou nejlepší práci. Můžete navštívit web DeviantArt a podívat se, jak lidé vydělávají pouhým prodejem svého digitálního umění.

Je DeviantArt zdarma pro komerční použití?

Ano, je jedno, zda jde o komerční nebo nekomerční použití. Můžete se na to zdarma podívat. Dá se říci, že je to knihovna digitálního umění. Určitě se můžete podívat na každé digitální umění, které tam je, ale nemůžete ho zkopírovat, vložit nebo použít někde jinde, aniž byste si umění koupili.

Kde je DeviantArt?

DeviantArt není fyzické místo. Je to online platforma pro prodej vašeho digitálního umění lidem, kteří o něj mají zájem. Můžete navštívit webovou stránku DeviantArt a podívat se na krásné digitální umění, které lidé vytvořili. Z této webové stránky samotné budete moci smazat účet DeviantArt.

  Jak si vybrat Newsreader pro skvělý zážitek z Usenetu

Existuje aplikace DeviantArt?

Ano, aplikace DeviantArt je dostupná pro zařízení Android a iOS. K tvorbě umění se doporučuje použít tablet, iPad nebo notebook, protože mají větší obrazovku.

Jaká jsou pravidla pro DeviantArt?

DeviantArt má podmínky služby, které obsahují porušení autorských práv a některá pravidla ochrany osobních údajů. Chcete-li se podrobně seznámit s pravidly, můžete se rychle podívat na Podmínky služby.

Je DeviantArt bezpečný? Je DeviantArt legální?

Ano, DeviantArt je bezpečná platforma pro nákup digitálního umění. Má přísná pravidla a předpisy a jejich porušení povede k zákazu. Na svém webu neprodává ani nepropaguje žádné nelegální věci, jedná se tedy o legální web.

Jak trvale deaktivovat svůj účet DeviantArt?

Chcete-li smazat účet DeviantArt, můžete zvážit následující kroky:

Poznámka: Jakmile trvale deaktivujete svůj účet DeviantArt, všechna vaše data budou smazána. Nebudete moci získat zpět své uživatelské jméno a všechny body na vašem zůstatku budou trvale pryč. Takže než to smažete, určitě chvíli přemýšlejte.

1. Otevřete webovou stránku DeviantArt ve svém prohlížeči.

  Jak změnit umístění v Discordu

2. Najeďte myší na ikonu svého profilu v pravém horním rohu a klikněte na možnost Nastavení účtu, jak je uvedeno níže.

3. V levém podokně klikněte na Deaktivace.

4. Poté klikněte na možnost Ano, deaktivovat můj účet. Váš účet bude poté trvale deaktivován.

Mohu smazat svůj účet DeviantArt?

Ano, svůj účet DeviantArt můžete smazat, kdykoli budete chtít, ale nenechte si ujít důsledky, které nastanou, jakmile svůj účet smažete. Všechna vaše data budou smazána, nebudete moci získat zpět své uživatelské jméno a všechny vaše body na vašem zůstatku budou trvale pryč.

Jak trvale smažu svůj účet DeviantArt?

Proces mazání a deaktivace je stejný pro účet DeviantArt. Chcete-li trvale smazat svůj účet DeviantArt, můžete zvážit následující kroky:

1. Přejděte ve svém prohlížeči na webovou stránku DeviantArt a najeďte myší na ikonu svého profilu.

2. Klikněte na Nastavení účtu > Deaktivace, jak je uvedeno níže.

3. Nakonec kliknutím na Ano, deaktivovat můj účet potvrďte proces deaktivace.

***

Doufáme, že vám tento článek pomohl a že jste se naučili trvale smazat účet DeviantArt. Dejte nám vědět, zda byl tento článek užitečný. Své dotazy nebo návrhy zanechte v sekci komentářů níže, pokud existují. Také nám dejte vědět, co se chcete dále naučit.

x