Jak stáhnout Adobe Reader z obchodu Microsoft Store

Všichni používáme soubory PDF pro různé potřeby, jako jsou školní poznámky, knihy, životopisy, účty, lékařské zprávy, investiční portfolia a další. Jako vlastník firmy nebo profesionál můžete sepisovat smlouvy na soubory PDF, protože jsou bezpečné a lze je podepsat a ověřit.

Adobe Acrobat Reader je nejoblíbenější a nejdůvěryhodnější aplikace pro prohlížení, úpravy a vytváření souborů PDF. A je nyní k dispozici ke stažení v obchodě Microsoft Store, což je nejlepší způsob, jak jej rychle a bezpečně získat do počítače se systémem Windows 11. Pojďme prozkoumat jak.

Co je Adobe Acrobat Reader DC?

Je velká šance, že znáte Adobe Acrobat Reader. Adobe před třiceti lety vynalezlo nejen Adobe Acrobat, ale také Portable Document Format neboli PDF, jak tomu říkáme.

  Proč Adobe Shockwave neustále padá?

Tato revoluce z papíru na digitální umožnila digitální sdílení textu a obrázků při zachování původního formátu dokumentu. Možná jste také před tiskem uložili dokument aplikace Word jako PDF, aby vytištěný výsledek odpovídal vašemu vytvořenému dokumentu.

Dnes se Adobe Reader stal bezplatným a důvěryhodným globálním standardem pro spolehlivé prohlížení, tisk, elektronické podepisování, sdílení a přidávání poznámek do PDF. A formátu PDF s flexibilitou velikosti, přenositelností, kvalitou a normami ISO 32000 důvěřují jednotlivci, jako jste vy, a podniky po celém světě.

Adobe Reader vám umožňuje pracovat s veškerým obsahem PDF jako s online formulářem. Do souborů PDF můžete také přidat hudbu a video, aby byla lekce nebo prezentace zajímavější. Kromě toho můžete vyplnit, podepsat a uzamknout své formuláře a důvěrné dokumenty, které se stanou neplatnými, pokud se je někdo pokusí upravit.

Naštěstí tento šikovný a nezbytný nástroj již nemusíte hledat online. Adobe Reader si můžete stáhnout do počítače se systémem Windows 11 prostřednictvím výchozí aplikace Microsoft Store.

Jak stáhnout aplikaci Adobe Reader z obchodu Microsoft Store v systému Windows 11

Získání aplikace Adobe Reader do počítače se systémem Windows 11 je otázkou několika kliknutí.

  Jak zjistit, který model Kindle máte: 4 způsoby
 • Otevřete Microsoft Store na svém PC kliknutím na jeho ikonu na hlavním panelu.
 • Vyhledejte Adobe Reader v Microsoft Store.
 • Klepnutím na možnost Adobe Acrobat Reader DC ji otevřete.
 • Kliknutím na Instalovat stáhnete aplikaci Adobe Reader do počítače.
 • Než se tlačítko Instalovat změní na Instalováno, bude to chvíli trvat.
 • Na plochu se také nainstaluje zástupce Adobe Acrobat Reader. Poklepáním na to otevřete a použijte Adobe Reader pro soubory PDF. Nebo vyhledejte Adobe Acrobat a otevřete jej.
 • A je to. Nyní snadno otevírejte, prohlížejte, tiskněte a sdílejte soubory PDF zdarma z počítače se systémem Windows 11. Pokud chcete upravovat, skenovat, e-podepisovat a převádět soubory, budete si muset předplatit verzi Adobe Pro.

  Proč byste si měli stáhnout Adobe Reader z obchodu Microsoft Store

  Jistě budete souhlasit s tím, že není nic jednoduššího, než si Adobe Reader stáhnout přímo z obchodu Microsoft Store do svého počítače. Snadné použití a rychlejší aktualizace jsou jen některé z mnoha důvodů, proč byste měli stahovat aplikace prostřednictvím obchodu Microsoft Store do počítače se systémem Windows 11.

  Získání Adobe Readeru z obchodu Microsoft Store by také znamenalo mít přístup k aplikaci ze všech vašich zařízení se systémem Windows. Na každém zařízení stačí používat stejný účet Microsoft.

    Jak vyhledávat viry prostřednictvím služby Antivirus API

  Další bezpečná místa ke stažení aplikace Adobe Reader do počítače se systémem Windows 11

  Získání aplikace Adobe Reader z bezpečného zdroje, jako je Microsoft Store, je skvělý způsob, jak se vyhnout infikování počítače virem. Přestože existuje mnoho webových stránek, které vám nabízejí stahování Adobe Reader, nejlepší a nejbezpečnější alternativou k obchodu Microsoft Store je oficiální webové stránky Adobe Reader.

  Měli byste si stáhnout Adobe Reader?

  Adobe Reader prokázal své schopnosti jako komplexní řešení pro práci s dokumenty PDF. Je také součástí našeho doporučení nejlepších čteček PDF.

  Možná však nebudete chtít používat Adobe Reader, protože nechcete platit za jeho verzi Pro. Nebo se může stát, že k otevření, prohlížení a tisku PDF občas potřebujete čtečku PDF.

  V dnešní době jsou populární prohlížeče jako Chrome, Microsoft Edge a Firefox vybaveny vlastními vestavěnými čtečkami PDF. Adobe také nabízí Rozšíření Chrome a Edge pro aplikaci, takže možná nebudete potřebovat Adobe Reader.

  Celosvětově však zůstává Adobe Reader preferovanou a oblíbenou čtečkou PDF pro uživatele, kteří si hlídají kvalitu a přední podniky. Pokud také nechcete otevírat soubory PDF online v prohlížeči, Adobe Reader by byla dobrá a bezpečná volba.

  Stáhněte si Adobe Reader pro lepší práci s PDF

  Adobe Reader je nepochybně skvělou volbou pro práci s dokumenty PDF a jejich správu. Je to zdarma, praktické a má jednoduché a snadno použitelné rozhraní. Stáhněte si ji z obchodu Microsoft Store a vyzkoušejte.