7 nejlepších generátorů přebalů písní AI, které znovu vytvoří vaše oblíbené

Přiznejme si, že nás všechny zajímalo, jak by naše oblíbené písničky zněly, kdyby je zpívali jiní umělci. Jen si představte, jak Rihanna zpívá Drakeův rap nebo Eminem zpívá melodii Celine Dion.

Tyto divoké myšlenky byly před časem omezeny na pouhou představivost, ale generátory AI písniček umožnily převést tyto myšlenky do reality.

Zde je tabulka s nejlepšími generátory AI převzatých skladeb, na které se podrobně podíváme:

Významné vlastnosti produktuCovers.aiProfesionální klonování hlasu, vylepšení zvuku.FineShareHlasové modely AI, změna hlasu, tvorba písní AI.Voicify.aiVysoce kvalitní výstupy AI, vlastní hlasové modely.Hudba AIOmezené modely AI, funkce vylepšení zvuku.MusicfyUpravte kryty AI, upravte výšku, přizpůsobte kvalitu zvuku.Voicedub.aiVíce než 100 modelů AI, převod textu na zvuk, hlasový trénink.VokalizovatVysoce kvalitní obaly AI, omezený výběr umělců, vyžadovány kredity.

Jak tedy fungují hlasové generátory AI? I když je zřejmé, že model umělé inteligence Eminema neosloví a nepřinutí ho násilně zpívat „My heart will go on“. Ve skutečnosti se modely AI trénují na obrovském množství vstupních dat, což jsou v tomto případě umělcovy předchozí práce.

Kouzlo spočívá v tom, jak model AI dokáže umělce přimět zpívat jakýkoli hudební žánr, ať už je to rap, rock nebo dokonce ukolébavky. Umělá inteligence se ve skutečnosti v hudebním průmyslu ukázala jako velmi všestranná, jak mohou dosvědčit hudební generátory AI a uživatelé generátorů písní!

Pokud tato myšlenka zní zajímavě, pojďme odhalit naši kreativitu a vytvořit několik vzrušujících coverů pomocí nejlepších generátorů písní AI.

Covers.ai

Covers.ai může z vás udělat umělce mínus Pamatujete si, jak jsme se zmínili o vytváření převzatých skladeb v hlasech jiných interpretů pomocí klonování hlasu? Co takhle to udělat, ale zároveň mít svobodu znovu vytvořit skladby ve svém hlase?

Vím, co si myslíte, proč potřebujete nástroj AI pro generování coverů ve vašem hlase? Můžete to udělat i s mikrofonem a karaoke. Covers.ai však dokáže odstranit veškeré nedokonalosti vaší převzaté písně a zajistit, aby zněla tak profesionálně, jak jen to jde.

Navíc můžete použít svůj zvukový vzorek hlasu, aby vám Covers.ai vytvořili cover pro jakoukoli skladbu na světě. Nejlepší na tom je, že váš hlasový vzorek nemusí být hodinový projev, ale stačí 3–5 minutový zvuk.

Protože vytvoření vašeho jedinečného hlasového modelu AI je časově náročný proces, může trvat až 2 dny, než jej budete moci skutečně použít k výrobě různých obalů.

Kromě vytváření vlastních hlasových modelů AI můžete také použít ty stávající, které zahrnují spoustu populárních celebrit, politiků, hráčů a dokonce i memů. Z mého používání jsem zjistil, že hlasový generátor Covers.ai obsahuje dokonce populární hlasy jako KSI, Jake Paul, Arnold Schwarzenegger a dokonce i Donald Trump.

  7 Python GUI knihoven, které vám pomohou rychleji vytvářet lepší uživatelská rozhraní

FineShare

FineShare se neomezuje pouze na vytváření převzatých skladeb, ale můžete jej použít mnoha různými způsoby. Pro začátek můžete dostupné hlasové modely AI použít jako měniče hlasu k nahrávání zvuku jiným hlasem nebo dokonce pomocí nich vytvářet skladby AI.

Knihovna hlasových modelů AI obsahuje oblíbené hlasové modely jako Ariana Grande, SpongeBob, Michael Jackson a mnoho dalších. Můžete přímo vyhledávat své oblíbené hlasové modely z vyhledávací lišty nebo třídit hlasové modely podle kategorií zpěvák, rapper nebo postava.

Pokud nenajdete hlasový model AI své oblíbené celebrity, můžete si její modely kdykoli vyžádat na samotné platformě FineShare. Singify je další z platforem FineShare, která obsahuje řadu převzatých skladeb AI vytvořených jinými uživateli. Ti, které jsme považovali za zajímavé, byli Bruno Mars‘Když jsem byl tvůj muž“ hlasem Michaela Jacksona a cover verze od Billie EilishLost on You‘.

Voicify.ai

Voicify.ai je nástroj, který má na backendu jeden z nejlepších tréninkových modelů umělé inteligence a vaše výstupy skladeb mají mnohem vyšší šanci na zachování většiny prvků původní skladby nebo zvukového souboru.

Pokud jde o jeho funkce, můžete vytvářet vlastní hlasové modely AI pomocí tréninkových dat ve formě zvukového záznamu. Jakmile Voicity.ai vytvoří tento vlastní režim, můžete jej použít k vytvoření obalů skladeb všech svých oblíbených.

Proč jsou ale hlasové modely tak důležité? Velká část hlasového modelu AI závisí na tom, jak dobře nástroj AI zvládá vstupní a výstupní zvukové vzorky. Hlasové výstupy, kterými mohou být písně nebo jednoduché zvukové nahrávky, často postrádají kvalitu původního zvuku.

Může to být buď důsledkem tlumených zvukových vzorků, šumu na pozadí ve zvuku nebo špatných cvičných modelů AI na backendu. I když doporučujeme používat ostrý zvuk pro generování vlastních hlasových modelů AI, výběr dobrého nástroje pro generování skladeb AI může také přinést výrazný rozdíl ve výstupech.

Navíc můžete použít hlasové modely z rozsáhlé knihovny více než 6400 modelů k experimentování a vytváření vlastní hudby. Někteří pozoruhodní jsou Drake, Plankton a Eric Theodore ze South Parku.

Hudba AI

The Hudba AI nástroj má spoustu funkcí souvisejících s hudbou, včetně těch, které se zaměřují na profesionálnější uživatelskou základnu. Pokud jde o část generátoru krytu AI, je stále ve fázi zrodu, ale hudební umělá inteligence to zvládne.

V současné době nástroj obsahuje pouze přibližně 10 hlasových modelů AI, včetně Drake, The Weeknd, Taylor Swift a dalších. AI modely jsou však špičkové kvality a obaly reklamních písní škádlené Music AI zní zajímavě. Zjistili jsme, že obal Starboy AI od Taylor Swift je docela blízko tomu, jak by mohl znít ve skutečnosti.

  12 LinkedIn marketingových strategií pro výbušný růst a zapojení

I když hudební umělá inteligence nemusí být tak vyspělá jako jiné generátory AI krytů, existuje spousta věcí, které jsou ve prospěch hudební umělé inteligence. Jeho funkce, jako je odstranění vokálu, text na píseň, AI Composition a sada vylepšení zvuku, mu poskytují konkurenční výhodu.

Jedinou nevýhodou je, že si před vyzkoušením funkcí musíte stáhnout a nainstalovat aplikaci Music AI na plochu, spíše než zkušenosti založené na prohlížeči, které poskytují jiné generátory obalů. To ztěžuje vyzkoušení nástroje a zcela omezuje uživatele pouze pro chytré telefony.

Musicfy

Musicfy poskytuje vše, co poskytuje většina generátorů AI krytů, a další možnosti úprav! Zatímco proces vytváření krytu AI je pro většinu generátorů krytu AI docela konzistentní.

Poskytnete vstupní zvukový soubor ve formě živého záznamu, souboru mp3/wav nebo dokonce videa na YouTube. Poté si vyberete interpreta, který má být hlasem pro váš cover.

Generátor obalů pak pro vás vytvoří obal, který si můžete stáhnout nebo sdílet podle svého přání. Ve finálním výstupu toho však není mnoho, co byste mohli upravit. Pokud byste opravdu chtěli upravit nebo upravit zvuk, budete k tomu potřebovat další sadu nástrojů pro vylepšení zvuku. To je přesně místo, kde Musicfy zasáhne z parku.

Při potvrzování nastavení vašeho AI krytu můžete upravit slušnou část výstupních charakteristik. Patří mezi ně úprava Pitch a odstranění instrumentálů z finálního obalu. Po zakoupení předplatného Pro můžete také nastavit kvalitu na Maset, která je ve výchozím nastavení nastavena na Standardní.

Již existující hlasové modely AI na Musicfy jsou skvělé, ale nezahrnují populární jména. Knihovna hlasových modelů AI se z velké části skládá z hlasových modelů členů komunity.

Voicedub.ai

Voicedub.ai má všechny funkce, které by měl mít dobrý generátor krytu AI; má dobrou sbírku již existujících hlasových modelů včetně slavných umělců, můžete si snadno vytvořit svůj vlastní hlasový model a výstupy jsou dobré kvality.

Uživatelské rozhraní je navíc skvělé a umožňuje snadnou navigaci mezi různými možnostmi.

Obsahuje více než 100+ hlasových modelů AI včetně Johna F. Kennedyho, Ariany Grande, Kanye Westa a některých obecných modelů, jako jsou dětské, zdravotní a inženýrské modely. Kromě pouhého vytváření obalů skladeb přichází Voicedub.AI se zajímavou funkcí převodu textového souboru na zvuk hlasem vašich preferovaných umělců.

Kromě toho můžete do systému natrénovat svůj hlas a můžete si pak snadno nechat číst libovolný textový soubor svým hlasem. Sekce trendů je také skvělá a umožňuje vám snadno dosáhnout hlasových modelů AI, které jsou v současné době populární u mas.

Vokalizovat

Vokalizovat může mít v době psaní tohoto článku jen hrstku umělců AI, ale výsledky jsou mimořádně úžasné. Níže je video OG Freddieho Mercuryho, jak zpívá ‚Rolling in the Deep‘, a mohlo by to být na nějakou dobu náš jam.

  Jak rychle nastavit WordPress na VPS a Cloud? [8 Solutions]

Výstup má nádech Freddieho Mercuryho a zachovává všechny instrumentálky z původní písně. Kryty AI zní pozoruhodně, ale malý počet umělců je jednou z jeho největších nevýhod. Od této chvíle jsou Kanye West, Bruno Mars, Drake a Jungkook některá pozoruhodná jména z mála umělců dostupných na platformě.

Pokud jde o skutečný generátor obálky, uživatelské rozhraní je poměrně jednoduché s možnostmi výběru umělce AI, vstupního zvukového souboru a přepínače nastavení výšky tónu. Než však budete moci Vocalize vůbec vyzkoušet, budete se muset přihlásit a zakoupit si nějaké kredity.

Celkově je produkt poněkud ve fázi zrodu a potřebuje mnohem více hlasů AI, aby se vyrovnal konkurenci. Původní produkt se však zdá být skvělý a bude vzrušující sledovat, co se v budoucnu vyvine.

Některé zábavné obaly, které byste měli vyzkoušet!

Výše uvedený seznam pokrývá některé z nejlepších generátorů krytů AI v tomto odvětví, vše se však scvrkává na vaši kreativitu, která vytváří ty nejlepší kryty, které vybuchnou na internetu. Zde je několik nápadů, které jsme vyzkoušeli a můžete zkusit také:

#1. Všechno nejlepší k narozeninám v hlase Grim Reapera!

Představte si, že přejete svému nejlepšímu příteli přání k narozeninám, ale hlasem Grim Reapera. 👻

Jsme si jisti, že to bude odpovídat za smích a některé překvapené tváře. Vyzkoušeli jsme tento obal pomocí Covers.ai a jako vstup jsme použili obecný tón k narozeninám z YouTube. Výsledky byly skvělé a rozhodně doporučujeme.

Poslouchejte 🎧: Všechno nejlepší k narozeninám v hlase Grim Reaper

#2. Moje srdce bude pokračovat v Eminemově hlasu

Tuto myšlenku jsme také nastínili v úvodu, a to proto, že výstup je tak zatraceně veselý.

Rapový bůh zpívající ‚My Heart Will Go On‘ zní neúmyslně legračně. Pokaždé, když Em začal nový verš, znělo to, jako by se chystal začít nový rapový verš, a zvuk byl ještě zábavnější. Pro tento kryt jsme použili FineShare a výsledky byly tak dobré, jak jen mohou být.

Poslouchejte 🎧: Moje srdce bude pokračovat v Eminemově hlasu

Závěrečná slova

Výše uvedený seznam obsahuje nejlepší generátory pokrytí AI, které byste měli rozhodně vyzkoušet. Zatímco většina z nich potřebuje předplatné, aby mohla neustále vytvářet obaly, existuje několik uvedených nástrojů, které vám umožní vyzkoušet některé obaly, než se zavážete k plánu předplatného. Kromě toho, i když nástroj AI bude pomáhat při generování hlasu, budete potřebovat ořezávač zvuku, pokud chcete věci pozvednout, pokud jde o úpravy.

Každý z výše uvedených generátorů krytu vám umožňuje používat vaše zvukové soubory, což je skvělé, ale ujistěte se, že používáte vzorky s nejmenším zkreslením zvuku a šumem na pozadí. Pokud chcete převzatou skladbu, nejlepším řešením může být vložení adresy URL YouTube.

Konečně je to vaše kreativita, která dělá tyto kryty výjimečnými. Takže popusťte uzdu své kreativní mysli a vytvořte ty nejneočekávanější, nejzábavnější a nejzajímavější obaly, které si nikdo nikdy nepředstavoval.

Jste již připojeni k AI? Podívejte se také na tento seznam nejvýkonnějších nástrojů AI, který si můžete uložit do záložek na později.