Jak třídit odpovědi na Quora podle hlasů


Quora je docela skvělé místo, kde můžete získat rady téměř s čímkoli. Je to jako rozumný Reddit, kde se konverzace nezvrhnou na slovní hříčky a nemůžete dostat zákaz stínu. Existuje poměrně málo odborníků na dané téma, kteří přispívají do diskusí a nabízejí svůj pohled. Odpovědi jsou seřazeny na základě algoritmu, který nemusí vyhovovat každému. Quora Upvotes je doplněk pro Firefox a rozšíření pro Chrome, který vám umožňuje třídit odpovědi na Quora podle hlasů.

Nainstalujte si Quora Upvotes a navštivte Quora. Navštivte otázku a přejděte dolů, kde uvidíte, kolik komentářů a kladných hodnocení má otázka. Klikněte na tlačítko více a v nabídce se objeví nová možnost „Řadit podle hlasů“. Klikněte na něj a odpovědi budou seřazeny.

  Přejetím doleva, doprava nebo zespodu získáte přístup k aplikacím a kontaktům Snype

Quora kdysi v minulosti třídila všechny odpovědi podle počtu hlasů, které měla. Opustili to ve prospěch nového algoritmu, který dává přednost lepším a podrobnějším odpovědím.

Mohlo by se zdát, že odpověď s nejvyšším počtem hlasů bude lepší než všechny ostatní, ale nemusí tomu tak být. Dobrá odpověď, zveřejněná později, když v okolí nejsou lidé, kteří by o ní hlasovali, pravděpodobně nebude chybět. Podobně to, že otázka má mnoho kladných hlasů, nemusí nutně znamenat, že je to dobrá odpověď. Reddit je důkazem toho, že špatné odpovědi jsou někdy nejvíce kladné.

To samozřejmě neznamená, že volební systém je zbytečný. Dobré odpovědi získají více hlasů a vždy by měl existovat způsob, jak zjistit, které odpovědi měly nejvyšší počet hlasů. Pokud nejste spokojeni s tím, co algoritmus považuje za nejlepší odpovědi, můžete pomocí doplňku seřadit odpovědi na Quora podle hlasů. Jde o to; máte na výběr ve věci s nainstalovaným doplňkem/rozšířením.

  Jak ovládat rychlost přehrávání videa na libovolném webu v prohlížeči Chrome

Nainstalujte Quora Upvotes pro Firefox

Nainstalujte Quora Upvotes z Internetového obchodu Chrome

x